Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2009 20:09
Szczerze to raczej nie dawałem im szans a tu proszę niespodzianka, oby jutro piłkarzyki w Mariborze podtrzymali zwycięską passe w sportach drużynowych ;)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2009 20:10
Nooooo pięknie. Nie spodziewałem się tak wysokiego zwycięstwa. W 3 i 4Q wspaniała walka, determinacja - stracili dużo sił, ale się opłacało. Dużo lepiej w obronie niż z Bułgarami, w ataku równie skutecznie. Świetna seria Ignerskiego 3x3 - to był moment po którym Litwa się nie podniosła.
Litwini dużo słabiej niż każdy się spodziewał, wyraźnie brakuję im w składzie takiego Logana - same kołki tam grają, rozgrywający słabiutki - ale to nie nasz problem :]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2009 20:14
sietkarze,koszykarze idą jak burza a tu widze coś takiego przed jutrzejszym meczem w noge:Beenhakker: w futbolu 2+2 nie zawsze jest 4. Jedyny jaki mam jutro dylemat to taki,że mecze siatkarzy i koszykarzy sie nakładają. a na naszych "orłów" kopaczy nie będe sobie psuł humoru po dwóch zwycięstwach naszych;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2009 21:20
Fajnie, że nasi wygrywają. Hiszpanie nawet meczową piłkę mieli w górze do zbicia, ale jednak nie dali naszym rady. Koszykarze troche się gubili jak Litwini zaczęli grać presingiem w końcówce, ale dali radę. Osobiście uważam, że siatkarze mają znacznie większe szanse na medal. Super by było jakby obie nasze drużyny zdobyły medale, a wygląda, że jest to możliwe :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2009 21:54
Siatkarze są już w półfinale,musiałby sie stac kataklizm. No ale o medal będzie ciężko-Rosja,Serbia,Bułgaria i Holandia,bo taką czwórke obstawiam która bedzie tam walczyć o dwa miejsca do półfinału-każdy z nicj to piekielnie cieżki przeciwnik. A co do koszykarzy,narazie zaleciłbym spokój,tu droge jest bardziej wyboista. A eksploatując pierwszą piątke,mając jednak mniej wartościowych zmienników,będą zadowolony jak dostaniemy sie do ćwierćfinału,a potem to już wiele zależy na kogo trafimy-niechętnie Rosje i Niemcy mimo wszystko bo Francuzi czy nawet Hiszpanie w takiej formie póki co są do ogrania. Ale poczekajmy za kilka dni coś wiecej będzie można napisać.
I troche z innej beczki rezultat który mnie cieszy,Kim Clijsters pokonała rozstawioną z numerem 18 Chinkę Li Na 6:2, 6:4 w ćwierćfinale wielkoszlemowego turnieju US Open. Teraz pora na odprawienie Sereny.Bez zwierzęcego wycia, nienawistnych min, zaciśniętych w kierunku przeciwniczki pięści,i buty,tak jak dokonała to ze starszą ze sióstr.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
sagi2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5325 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2009 21:59
Ale dzień, ale mecze !! Bałem się o bardziej o koszykarzy ale są dwa zycięstwa !! Jutro prawdziwy maraton - mam nadzieję na trzy zwycięstwa !!


Semper fidelis !

http://pogonlwow.blog.onet.pl/
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2009 22:45

  anathema napisał:  
Siatkarze są już w półfinale,musiałby sie stac kataklizm. No ale o medal będzie ciężko-Rosja,Serbia,Bułgaria i Holandia,bo taką czwórke obstawiam która bedzie tam walczyć o dwa miejsca do półfinału-każdy z nicj to piekielnie cieżki przeciwnik. .


Ponoc na jednego z tych rywali mozemy trafic dopiero w finale. W "losowaniu" mozemy wylosowac w polfinale kogos z naszej grupy.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2009 23:18

  goral1982 napisał:  

  anathema napisał:  
Siatkarze są już w półfinale,musiałby sie stac kataklizm. No ale o medal będzie ciężko-Rosja,Serbia,Bułgaria i Holandia,bo taką czwórke obstawiam która bedzie tam walczyć o dwa miejsca do półfinału-każdy z nicj to piekielnie cieżki przeciwnik. .


Ponoc na jednego z tych rywali mozemy trafic dopiero w finale. W "losowaniu" mozemy wylosowac w polfinale kogos z naszej grupy.



Źle mówisz, w półfinale gramy z drużyną z drugiej grupy. Ja bym się obawiał najbardziej Rosji oraz Serbii, oglądałem niejednokrotnie Holandię i Bułgarię, myślę, że z nimi powinniśmy sobie spokojnie poradzić.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 08/09/2009 23:25

  -Misiek. napisał:  

  goral1982 napisał:  

  anathema napisał:  
Siatkarze są już w półfinale,musiałby sie stac kataklizm. No ale o medal będzie ciężko-Rosja,Serbia,Bułgaria i Holandia,bo taką czwórke obstawiam która bedzie tam walczyć o dwa miejsca do półfinału-każdy z nicj to piekielnie cieżki przeciwnik. .


Ponoc na jednego z tych rywali mozemy trafic dopiero w finale. W "losowaniu" mozemy wylosowac w polfinale kogos z naszej grupy.



Źle mówisz, w półfinale gramy z drużyną z drugiej grupy. Ja bym się obawiał najbardziej Rosji oraz Serbii, oglądałem niejednokrotnie Holandię i Bułgarię, myślę, że z nimi powinniśmy sobie spokojnie poradzić.



Tak by bylo w kazdej innej dyscyplinie . W siatkowce rozstawieni sa zwyciezcy grup i do nich losuje sie rywala .Uklady i ukladziki :)
Półfinały – sobota, 12.09.2009
E1 – E2/F2
F1 – E2/F2
http://www.siatkowka.net/reprezentacje-mezczyzn/mistrzostwa-europy/2009-turcja/news/article/2607/terminarz-meczow-mistrzostw-europy//neste/1.html?cHash=42b293070b

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 8 września 2009, 23:31 [1 raz(y)]


sagi2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5325 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 14:49
Dzisiejszy maraton czas powolutku zaczynać. W siatce chyba problemów nie powinno być ? Mój typ 3-1, ten jeden chyba mozemy oddać tak przy 2-0?? ;-)


Semper fidelis !

http://pogonlwow.blog.onet.pl/
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 15:00
3 mecze pod rząd dziś, coś pięknego:)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 15:31

  goral1982 napisał:  

  -Misiek. napisał:  

  goral1982 napisał:  

  anathema napisał:  
Siatkarze są już w półfinale,musiałby sie stac kataklizm. No ale o medal będzie ciężko-Rosja,Serbia,Bułgaria i Holandia,bo taką czwórke obstawiam która bedzie tam walczyć o dwa miejsca do półfinału-każdy z nicj to piekielnie cieżki przeciwnik. .


Ponoc na jednego z tych rywali mozemy trafic dopiero w finale. W "losowaniu" mozemy wylosowac w polfinale kogos z naszej grupy.



Źle mówisz, w półfinale gramy z drużyną z drugiej grupy. Ja bym się obawiał najbardziej Rosji oraz Serbii, oglądałem niejednokrotnie Holandię i Bułgarię, myślę, że z nimi powinniśmy sobie spokojnie poradzić.



Tak by bylo w kazdej innej dyscyplinie . W siatkowce rozstawieni sa zwyciezcy grup i do nich losuje sie rywala .Uklady i ukladziki :)
Półfinały – sobota, 12.09.2009
E1 – E2/F2
F1 – E2/F2
http://www.siatkowka.net/reprezentacje-mezczyzn/mistrzostwa-europy/2009-turcja/news/article/2607/terminarz-meczow-mistrzostw-europy//neste/1.html?cHash=42b293070b



Półfinały
12-09-2009, godz. 16:30 1E -:- 2F
12-09-2009, godz. 19:30 2E -:- 1F

źródło: WP

I komu wierzyć? :D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 16:00
kiedyś grało sie na krzyż,chyba nadal tak jest. a Rosja już sobie zapewniła awans po zwycięstwie z Włochami 3-0. Dobrze by było wygrać tą naszą grupę.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 18:00
no nie,na tego grusze patrzeć nie moge. a swoją drogą to sztuka z drużyną która sie gromi do 15 i 10 grać tie breaka.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 18:14
oj kurwa ciężko może być, 3-5...

EDIT: No brawo panowie, jest półfinał :D Teraz koszykówka!

Ostatnio edytowany przez: On jest cienki!, 9 września 2009, 18:29 [1 raz(y)]


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 18:31
Znowu horror znowu zwycięstwo co cieszy, ale nasi fizycznie już nie dają rady. Dobre momenty przeplatane z beznadziejną grą nie wynikają z braku koncentracji czy braku zaangażowania tylko kondycyjnie jest ciężko.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 19:46
Mecz z Turcją jeszcze trwa, ale porażka jest już faktem. Nie jestem koszykarskim taktykiem, więc niech mnie ktoś uświadomi - czy na początku ostatniej kwarty grając konsekwentnie "za 2" nie odrobilibyśmy tej 11-punktowej straty? Przecież te 5 kolejnych niecelnych rzutów za trzy kompletnie zesrało nam mecz...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 19:55

  Sampaio napisał:  
Mecz z Turcją jeszcze trwa, ale porażka jest już faktem. Nie jestem koszykarskim taktykiem, więc niech mnie ktoś uświadomi - czy na początku ostatniej kwarty grając konsekwentnie "za 2" nie odrobilibyśmy tej 11-punktowej straty? Przecież te 5 kolejnych niecelnych rzutów za trzy kompletnie zesrało nam mecz...



Masz rację, lecz widziałeś jak trudno było dojść do dobrej sytuacji. Turcy bronili świetnie, jedynie Lampe potrafił wygrać 1vs1. Asik, Turkoglu czy Iliasova dominowali w każdym elemencie, do tego niesamowicie szybki rozgrywający.
Słabszy mecz obwodwych - Logana i Ignerskiego - nic nie siedziało. Teraz dwa dni przerwy, i oby następne mecze wyglądały lepiej.
Hiszpania, Słowenia i najprawdopodobniej Serbia będą trudnymi rywalami, ale na pewno stać nas na 1-2 zwycięstwa, które dadzą awans do 1/8.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 20:01
Turcy świetnie rzucali za 3 punkty z każdej pozycji i niezależnie od tego czy byli atakowani czy nie.

Strasznie denerwuje mnie już któryś mecz z rzędu gra Logana, który gra bardzo nonszalancko i często traci piłkę - w klubie też tak gra? Talent niewątpliwie ma ale czasami powinien szybciej i celniej oddawać piłkę.

Oglądam 3 mecz Polaków i cały czas mam wrażenie że nasi rozgrywający Szuwarga i Koszarek są strasznie zagubieni.


sagi2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5325 dni




Odp: Tenis,piłka ręczna,pływanie,lekkaatletyka i inne sporty - 09/09/2009 20:12
Wierni po porażce !!

Faktycznie zabrakło zbiórek w ataku. Podobał mi się zryw w trzeciej kwarcie - doszli chyba na 6 punktów Turków ale wtedy kontuzja kostki Gortata i Turcy ponownie odskoczyli. W końcówce odskoczyli nam zupełnie. Ale dotychczasowe występy biało-czerwonych jak dla mnie na plus.


Semper fidelis !

http://pogonlwow.blog.onet.pl/
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005