Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Liga Mistrzów/Europejska << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6326 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 07:19

Prawa Strona Miasta napisał:  
co do meczu Realu i barcy zauważcie jedną ważną rzecz w lidze w Gran Derbi dali z siebie max! grali pierwszymi skladami, a w przypadku Chelsea i Bayernu bylo ,,troche" innaczej bo obydwie graly praktycznie rezerwami w swoich ligach...

To nie jest zadne tlumaczenie. Skoro Real byl taki zmeczony to mogl przeciez wystawic przeciwko Bayernowi swoj drugi sklad ktory i tak jest lepszy niz Bayernu pierwszy...dodaj do tego najlepszego trenera jakim ponoc jest Maurinio( byl wypoczety bo nie gral :)) i powinni spokojnie wygrac - tak czy nie? No, jakos wczesniej Bayernowi nie przeszkadzalo zmeczenie aby wyeliminowac wypoczety zespol Marseille - Bayern gral przeciez nie tylko w Bundeslidze ale rowniez w pucharze Niemiec, a 'francuzi' tylko lige i dodatkowo przelozyli kolejke aby lepiej przygotowac sie do meczu LM. Barcelona zas zwyczajnie opuscila loty - grajac pelnym skladem rowniez przegrala w Londynie...zreszta Real wcal nie byl lepszy w Monachium.

Janek80
Kibic
Na forum od 4341 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 08:37
Wychodzi na to, że Real i Barca okazały się na szczęście, nie takie poza zasięgiem innych drużyn. Pomimo najwyższych budżetów, ściągania najlepszych piłkarzy itd. A Bajern nawet wyraźnie lepiej grał w Madrycie od Realu. W finale Ligi Europejskiej dwie hiszpańskie drużyny. A co mnie cieszy w finale Ligi Mistrzów żadnej :)

Skajsdelimit
Kibic
Na forum od 4861 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 09:56

Janek80 napisał:  
Wychodzi na to, że Real i Barca okazały się na szczęście, nie takie poza zasięgiem innych drużyn. Pomimo najwyższych budżetów, ściągania najlepszych piłkarzy itd. A Bajern nawet wyraźnie lepiej grał w Madrycie od Realu. W finale Ligi Europejskiej dwie hiszpańskie drużyny. A co mnie cieszy w finale Ligi Mistrzów żadnej :)

Jak Barca nie była poza zasięgiem Chelsea to ja nie wiem...

Sampaio
Kibic
Na forum od 5762 dni

*

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 11:02

Skajsdelimit napisał:  

Janek80 napisał:  

Chłopaki z Chelsea mogą co najwyżej ustawić się w kolejce po plakat FC Barcelony. Różnica między zaprezentowanymi umiejętnościami obu zespołów ---> MEGA. Tak zwykle wyglądają przedsezonowe sparingi klubów ekstraklasy z ogórkami z czwartej ligi. Ot kolejny meczyk bez emocji, w którym grający na lajcie napastnicy mają za zadanie postrzelać sobie bramki. Tym razem wygrała jednak konsekwencja w realizowaniu założonej taktyki, swoje dołożyło również niesamowite szczęście. Skąd my to znamy? :)

Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
anathema
Kibic
Na forum od 4811 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 12:14

Skajsdelimit napisał:  

Janek80 napisał:  

obejrzałeś oba mecze, ale dokładnie, czy śledziłeś wynik na livescorze? Barca dałą dupy i sama jest sobie winna, ale sprawa juz powinna być załatwiona w Londynie odnośnie awansu. Po prostu masakra co wyczyniali pod bramką Cecha i dzis mamy żenującą Chelsea w finale. Rewanż to w ogóle jakies qui pro quo, Barca frajer sezonu jesli idzie o tą edycje LM. Nic, będę zmuszony pierwszy raz od kiedy pamietam trzymać kciuki za "Niemców" w finale:)

A Bayern, pełna zgoda, był lepszy w dwumeczu ogólnie optycznie i tu awans zasłużony, choc jestem ogromnie o tak zaskoczony.Nic, mamy dobitny przykład że nie ma faworytów w sporcie. Platini chciał hiszpański finał i po tych słowach coś czułem że chuj z tego będzie:)

'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
Na forum od 4811 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 12:16

anathema napisał:  

Prawa Strona Miasta napisał:  
co do meczu Realu i barcy zauważcie jedną ważną rzecz w lidze w Gran Derbi dali z siebie max! grali pierwszymi skladami, a w przypadku Chelsea i Bayernu bylo ,,troche" innaczej bo obydwie graly praktycznie rezerwami w swoich ligach...

Pretensje do tych co tak głupkowato ułożyły kalendarz, zresztą to juz nie pierwszy raz. Nie ma tłumaczeń i zwalania na kwestie niezależne.

Swoja droga warto zaznaczyć że Pep Guardiola nie przedłużył kontraktu i schedę oddał swojemu asystentowi Tito Villanovie.

'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Janek80
Kibic
Na forum od 4341 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 28/04/2012 12:57

anathema napisał:  

Skajsdelimit napisał:  

Janek80 napisał:  

obejrzałeś oba mecze, ale dokładnie, czy śledziłeś wynik na livescorze? Barca dałą dupy i sama jest sobie winna, ale sprawa juz powinna być załatwiona w Londynie odnośnie awansu. Po prostu masakra co wyczyniali pod bramką Cecha i dzis mamy żenującą Chelsea w finale. Rewanż to w ogóle jakies qui pro quo, Barca frajer sezonu jesli idzie o tą edycje LM. Nic, będę zmuszony pierwszy raz od kiedy pamietam trzymać kciuki za "Niemców" w finale:)

A Bayern, pełna zgoda, był lepszy w dwumeczu ogólnie optycznie i tu awans zasłużony, choc jestem ogromnie o tak zaskoczony.Nic, mamy dobitny przykład że nie ma faworytów w sporcie. Platini chciał hiszpański finał i po tych słowach coś czułem że chuj z tego będzie:)

Skoro Chelsea ograła Barcę w dwumeczu to dla mnie oznacza, że Barca nie jest poza jej zasięgiem. Nie twierdzę, że ogólnie jest lepsza od Barcelony, ale w tym dwumeczu była lepsza, bo wygrała 3:2. Może lepiej taktycznie zagrali, więcej szczęścia mieli. Obojętne. Akurat drugiego meczu nie mogłem obejrzeć, ale skoro w 10 Anglicy są w stanie nadrobić niekorzystny wynik na kamp noł, to też o czymś świadczy. Tak jak nieskuteczność Barcy w pierwszym meczu. Los się odwrócił. Chyba ze trzy lata temu szczęście uśmiechnęło się w półfinale LM barcy z chelsea do Hiszpanów (gol na wagę awansu w doliczonym czasie), a teraz było odwrotnie.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 28 kwietnia 2012, 13:22 [1 raz(y)]

Gryfsz
Kibic
Na forum od 6326 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 19/05/2012 23:41
Pilka nozna jest chyba jedna z najbardziej okrutnych oraz niesprawiedliwych dyscyplin sportu. Kolejny raz zespol ktory gra lepiej przegrywa i to w karnych. Chelsea zasluzyla w tej edycji ale na tytul 'mistrza farciarzy'. Szkoda Bayernu.

A K
Kibic
Na forum od 5613 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 19/05/2012 23:55
JEBAC niemcow! brawo Chelsea!!

PS!
Cywil
Kibic
Na forum od 5174 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 00:28
Pewnie po finale Real-Barcelona by tutaj już było 50 komentarzy a to to każdy miał w dupie. :P
Ale grunt, że szkopy przegrały.

kiko
Kibic
Na forum od 4656 dni

*

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 00:41
Mało kto jak Chelsea zasługiwał na wygranie LM. Za Ovrebo, za Moskwę - teraz szczęście w tej edycji było po ich stronie. No i Drogba...niesamowity piłkarz. Przegrywał w swoim życiu już tyle finałów, a teraz przesądził o pucharze. Piękne jest to, że chwile wcześniej powodując karnego mógł być antybohaterem :)
Puchar wraca do Anglii. Chelsea mimo ruskich pieniędzy jest jednym z nielicznych zespołów, który gra typowo angielską piłkę. Obrona, laga na silnego napastnika, walka!. Rzut rożny dla nich jest jak karny - jeden w meczu i gol. Szwaby miały 20 i nic :D
Wątpiłem, że zestawienie takich zespołów w finale może przynieść tak widowiskowy mecz :]

Orło
Kibic
Na forum od 5936 dni

*

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 10:40
Byłem za Bayernem, ale fakt Chelsea się należało i kiedyś tę Ligę Mistrzów zdobyc musiała i wypadło na to w tym roku. Gratulację. Lepsza Chelsea niż Barcelony i Reale :]

Babilon Team
Lemon
Kibic
Na forum od 3535 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 10:45
Tym lepiej, że poskromili Szwbaów w finale na ich własnym stadionie :D

Porcja Piwa
Kibic
Na forum od 2759 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 10:57
Zobaczyć łzy kibiców Bayernu na ich własnym stadionie - bezcenne!
Chelsea zasłużyła na ten puchar jak żadna inna drużyna. A na to co z tą drużyną zrobił Di Matteo brak słów. Przejąć taką drużynę jak Chelsea w środku sezonu i tak szybko ją poukładać, zmotywować - geniusz.
Drogba heehe szkoda, że nasz Donald tak nie gra (po pierwszym Donalda u nas mówili, że gra coś jak Drogba...Dużo mu brakuje :D)
No i Terry wreszcie podniósł puchar LM! :) Abramowicz się doczekał :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
anathema
Kibic
Na forum od 4811 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 13:18
Chelsea "zasłużyła", dobre sobie. niby czym? najgorszy zwycięzca LM w historii. mam nadzieje, ze to pokolenie grajkóe ja Drogby i Lampardy po tym trumfie umrze śmiercią naturalna a Chelsea z Romkiem na czele odejdą tam gdzie ich miejsce. gdzieś w środku tabeli.

Porcja Piwa
Kibic
Na forum od 2759 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 13:50
Gra ma nie być efektowna tylko efektywna.
Co z tego, że np Barcelona gra pięknie dla oka skoro przegrała wszystko co mogła? To nie ma być teatr tylko mecz, walka gryzienie trawy. Najgorsza drużyna nie pokonałaby Barcelony 3:2 w dwumeczu. Niby grają defensywnie ale 3 bramki "najlepszej drużynie na świecie" potrafili strzelić. Dziwne co?
Rozumiem, że możesz być zawiedziony, że być może wolałeś żeby wygrał Bayern, ale trochę obiektywizmu.

anathema
Kibic
Na forum od 4811 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 20/05/2012 22:13
Obiektywny? Drużyna grająca najbardziej gówniany futbol ze wszystkich drużyn, będąca w finale głównie dzięki fartowi wygrywa LM. W dodatku strzelając bramkę po pierwszej swojej groźniejszej akcji...Bawarczycy we frajerstwie popisali sie przeokrutnie. Mieli 5 minut do konca i prowadzenie i stracili bramke. Mieli karnego w dogrywce i nie strzelili i skonczylo sie karnymi. Mieli 3-2 po trzech kolejkach... i przejebali. Sa wyjątkowo uzdolnieni. A Chelsea od meczów z Napoli jedzie na farcie.Mam nadzieje ze podziela casus Interu, co jest bardzo realne, patrząc na wiek większości grajków. No, wesoły Romek ma chwile chwały, ciekawe co z Di mateo..Chelsea pokazała nam przyszłość piłki nożnej - konsekwentna gra w tyłach i błyskawiczne lagi na środkowego napastnika. To jest futbol XXII wieku

Podsumowując - Chelsea Londyn - najlepszy zespol w Europie w sezonie 2011-2012... Dobry zart. Los zadrwil sobie z pilki noznej.

Jeszcze jedna refleksja - ironia losu, bawi mnie to, ze ze wszystkich wspanialych mourinhow, ancelottich, scolarich i hiddinkow, do upragnionego zwyciestwa doprowadzil niebieskich akurat skromny czlowiek ze starej gwardii :) bardzo lubilem tamtą chelsea z di matteo, viallim, zolą. petrescu...

Ostatnio edytowany przez: anathema, 20 maja 2012, 22:36 [1 raz(y)]

Scarface
Kibic
Na forum od 5441 dni

*

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 00:43
Dokladnie, obiektywnie patrzac do Chelsea nie pokazala prawie nic a wygrala wszystko i do tego taka masa szczescia w TYLU meczach to cos nieprawdopodobnego gdyby to bylo w XIX wieku byli by posadzeni o czary i spalono by ich na stosie.

Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Porcja Piwa
Kibic
Na forum od 2759 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 15:36
EFEKTYWNIE A NIE EFEKTOWNIE.
Chcecie oglądać piękny futbol to oglądajcie przegrywającą Barce..

Radziu
Kibic
Na forum od 4703 dni

Odp: Liga Mistrzów 11/12 - 21/05/2012 15:41

xxjarek05xx napisał:  
EFEKTYWNIE A NIE EFEKTOWNIE.
Chcecie oglądać piękny futbol to oglądajcie przegrywającą Barce..

Wolę oglądać przegrywającą Barcę i Real, niż lagowanie piłki na pałę. Sorry, ale jeżeli dla kogoś szczytem gry w piłkę jest granie na zero z tyłu i liczenie na farta z przodu, to jest jakis żart. Chelsea wygrała - szacunek, ale za 30 lat będzie się mówiło o jej farcie, a nie pięknej grze, tak jak o Barcelonie.

- 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:

czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005