Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5177 dni

**
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/10/2009 16:42

  Cytat:  
W latach 80. Placzyński był kadrowym oficerem wywiadu PRL. Ustaliliśmy, że w aktach MSW był zarejestrowany nie pod swoim nazwiskiem, ale jako porucznik Andrzej Kafarski. - Takie praktyki były często stosowane w polskim wywiadzie i właściwie we wszystkich tajnych służbach. Chodziło o bezpieczeństwo oficera - tłumaczy Paweł Piotrowski, historyk z wrocławskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej.

Placzyński w latach 80. przebywał w Wiedniu jako wicedyrektor Instytutu Polskiego. Nieoficjalnie pracował dla XIV wydziału I Departamentu MSW. - To była wydzielona jednostka do zadań specjalnych. Oficerowie z tego departamentu uczestniczyli w najtrudniejszych grach operacyjnych polskiego wywiadu - mówi Paweł Piotrowski z IPN. Nazwisko por. Kafarskiego znajduje się m.in. w aktach sprawy ojca Hejmy. Jak ustaliliśmy, do Kafarskiego spływała część informacji dotycząca pracy agenta o pseudonimach Hejnał i Dominik. Część notatek operacyjnych była przez Kafarskiego (czyli Placzyńskiego) podpisywana. - Dzień wczorajszy już minął, nie chcę o tym rozmawiać - usłyszeliśmy od Andrzeja Placzyńskiego.
Placzyński to postać numer jeden w polskiej piłce nożnej. To on decyduje o kontraktowaniu meczów towarzyskich reprezentacji Polski oraz transmisjach ze wszystkich spotkań. Umowy SportFive z TVP są tajne. Kilka miesięcy temu "Gazeta Wyborcza" ujawniła, że w ciągu sześciu lat firma otrzymała za prawa do transmisji meczów reprezentacji około 15 mln dolarów. Do tego dochodzą prowizje za pozyskiwanie sponsorów i prawa do relacji z pucharów.
Sprawa Placzyńskiego dowodzi, jak mocną pozycję w polskim futbolu mają ludzie wywodzący się z komunistycznej bezpieki. Kilka tygodni temu okazało się, że z SB współdziałał szef polskich sędziów Janusz Hańderek. Według zdobytych przez nas informacji, w IPN znajdują się dowody na współpracę z SB dwóch byłych trenerów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz kilku prezesów polskich klubów. (TB, AB)

wprost.plzawstydzony


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4687 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 23/10/2009 10:35
Firma SportFive wchodzi mocno w finansowanie polskiej piłki. Najpierw kilka miesięcy temu Polski Związek Piłki Nożnej zawarł z agencją kontrakt na 100 mln złotych, teraz SportFive zaczyna brać pod swoje skrzydła kluby. Dlaczego firma inwestuje w polską piłkę, która obecnie jest na dnie? "Gorzej już nie będzie" - tłumaczy "Przeglądowi Sportowemu" szef SportFive na Polskę Andrzej Placzyński.

No to towarzysz Placzynski,pomoże kolegom w biedzie.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5177 dni

**
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 23/10/2009 12:07

  Cytat:  
Piast ukarany za wpuszczenie fanów Legii!

Komisja Ligi podjęła decyzję o nałożeniu kary finansowej na Piasta Gliwice za wpuszczenie kibiców Legii Warszawa na niedawny mecz ligowy. Gliwiczanie nie wysłali bowiem wejściówek na Łazienkowską 3, wiedząc, że nikt ich tam nie kupi i sektor gości pozostanie pusty. 300 biletów przekazano tym, którzy co mecz wspierają Legię dopingiem. Teraz klub z Górnego Śląska czeka wydatek w wysokości 5 tysięcy złotych, ale jak się dowiedzieliśmy Piast będzie się odwoływał.

Oficjalnie "za złamanie zasad przyjmowania kibiców drużyny gości podczas meczu 10. kolejki Ekstraklasy Piast Gliwice - Legia Warszawa". To nie pierwszy tego typu przypadek. Wcześniej Legia starała się, by karę nałożyć na Arkę (co też uczyniła Komisja Ligi) za wpuszczenie fanów z Warszawy na jeden z sektorów gospodarzy. Klub z Trójmiasta od kary odwołał się - sprawa nie została jeszcze zakończona.

Dwa tysiące kary zapłaci natomiast Śląsk za odpalenie pirotechniki w Bełchatowie. To pierwsze w tym sezonie kary nałożone na Piasta i Śląsk.

Kary nałożone na kluby w 10. kolejce:
1. Piast Gliwice - 5000 złotych
2. Śląsk Wrocław - 2000

Kluby ukarane w sezonie 2009/10 za zachowanie kibiców:
1. Lechia Gdańsk - 25 000 złotych
2. Arka Gdynia - 18 000
3. Ruch Chorzów - 9 000
4. Zagłębie Lubin - 7 000
Cracovia Kraków - 7 000
5. Korona Kielce - 5 000
Jagiellonia Białystok - 5 000
Piast Gliwice - 5 000
6. Polonia Bytom - 3 000
7. Odra Wodzisław - 2 000
Śląsk Wrocław - 2 000za LL


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5272 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 24/10/2009 02:58
Kary w Ekstraklasie są niższe niż w 1 lidze czy ktos wie dlaczego;)


Pichu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3830 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 24/10/2009 03:50
Bedzie pensja dla prezesa


To Co Nas Łączy ! - Granatowo-Bordowa Krew
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4216 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 04/11/2009 08:43
http://www.90minut.pl/news/107/news1073191-Michal-Libich-poprowadzi-Polonie-Warszawa-w-meczu-z-Cracovia.html

Czy to prawda ze Werner Lorant (1860 Monachium, Piotr Nowak) bedzie nowym trenerem Polonii Warszawa?


abstrakcja!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5636 dni

****
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 04/11/2009 09:15

  BFC napisał:  
http://www.90minut.pl/news/107/news1073191-Michal-Libich-poprowadzi-Polonie-Warszawa-w-meczu-z-Cracovia.html

Czy to prawda ze Werner Lorant (1860 Monachium, Piotr Nowak) bedzie nowym trenerem Polonii Warszawa?Pytanie nie powinno brzmieć tylko kto będzie trenerem ale również jak długo nim będzie :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4216 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 04/11/2009 09:28

  PogońFaN napisał:  

  BFC napisał:  
http://www.90minut.pl/news/107/news1073191-Michal-Libich-poprowadzi-Polonie-Warszawa-w-meczu-z-Cracovia.html

Czy to prawda ze Werner Lorant (1860 Monachium, Piotr Nowak) bedzie nowym trenerem Polonii Warszawa?Pytanie nie powinno brzmieć tylko kto będzie trenerem ale również jak długo nim będzie :Dno tak, jezyka to on przeciez nie zna, realii polskich tez nie, ale slynie za bardzo twardego trenera, cos takiego jak Magath


abstrakcja!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4216 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 05/01/2010 18:38
klik klak

tabela najsilnieszych lig swiata skfalifikowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS)


abstrakcja!
mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3926 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/01/2010 23:53
W sobotę na testach w Odrze Wodzisław Śląski ma się pojawić Bruno Miguel Leite Basto "Bruno Basto", który ma za sobą występy w czołowych klubach Europy. Odra chce także pozyskać Arkadiusza Onyszkę - informuje "Gazeta Wyborcza".

Portugalczyk byłby gwiazdą. Tylko skąd taki klub stać na takiego piłkarza?


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6550 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/01/2010 19:11
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32302,title,Brasilia-moze-trafic-do-Odry-Wodzislaw,wid,11865348,wiadomosc.html


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3765 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/01/2010 19:36
Brasilia :) ciekawe w jakiej jest formie, ofensywa transferowa Odry jak nigdy, zobaczymy jakie beda efekty


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4542 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/01/2010 19:43

  manes napisał:  
Brasilia :) ciekawe w jakiej jest formie, ofensywa transferowa Odry jak nigdy, zobaczymy jakie beda efektyJeśli oni w tym roku nie spadną to chyba już nigdy :p


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5005 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/01/2010 20:00

  szpadel85 napisał:  

  manes napisał:  
Brasilia :) ciekawe w jakiej jest formie, ofensywa transferowa Odry jak nigdy, zobaczymy jakie beda efektyJeśli oni w tym roku nie spadną to chyba już nigdy :pZasadniczo od lat pojawia sie w mojej głowie po kiego grzyga ten klub trzyma sie rękoma i nogami w tej lidze-bez kasy,bez ambicji i bez kibiców. czas chyba powiedzieć-pas. no i faktycznie-jeśli nie teraz to kiedy? i jeśli nie oni to kto?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni

****
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/01/2010 22:56

  anathema napisał:  

  szpadel85 napisał:  

  manes napisał:  
Brasilia :) ciekawe w jakiej jest formie, ofensywa transferowa Odry jak nigdy, zobaczymy jakie beda efektyJeśli oni w tym roku nie spadną to chyba już nigdy :pZasadniczo od lat pojawia sie w mojej głowie po kiego grzyga ten klub trzyma sie rękoma i nogami w tej lidze-bez kasy,bez ambicji i bez kibiców. czas chyba powiedzieć-pas. no i faktycznie-jeśli nie teraz to kiedy? i jeśli nie oni to kto?Co do kibiców to trzeba zauważyć znaczny postęp pod względem Ultras. Jak na tak małą miejscowość w przeciągu przerwy letniej zrobili duży krok do przodu jeżeli chodzi o oprawy.
Ale jak by nie było, to ta Odra nigdy nie spadnie ;) Ja już w to nie wierze :D


MW'03
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

**
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/01/2010 23:22

  mario741019 napisał:  
Tylko skąd taki klub stać na takiego piłkarza?Przestali sprzedawac/kupowac mecze to maja na pensje, pilkarzy, obiekty itd. i mowie tu o calej polskiej pilce(z malymi wyjatkami;) ), jakos dziwnie szybko zaczyna sie wszystko ukladac. Nie wierze, ze nie mozna bylo tego zrobic "pare" lat temu...


Hold skladam temu miastu...
mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3926 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 18/01/2010 10:56
Roberto Mauro Cantoro został zawodnikiem Odry Wodzisław Śląski - poinformowała "Gazeta Wyborcza". Pomocnik podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Chyba jednak i w tym sezonie Odra nie spadnie.


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4702 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 18/01/2010 11:01
To że zbierają odrzuty z zagranicy czy polskich ligowców którzy kiedyś byli niezłymi grajkami na lokalnym podwórku nie oznacza jeszcze utrzymania. Przykład Korony Kielce pokazuje, że nie zawsze tacy piłkarze spełniają pokładane nadzieje. Zresztą w dolnych regionach jest Polonia, Zagłębie, Arka, które na pewno nie dysponują gorszym potencjałem. Jeśli nie teraz to nigdy :]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5635 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 18/01/2010 13:57
Może tak jak pisze Dyzio nie gwarantuje to utrzymania ale... ta Odra to chyba nigdy nie spadnie!:D nie wiem co jest fenomenem tej drużyny. 50 tysięcy mieszkańców... na co to komu? ale oni jakby na złość wszystkim robią:) Ani stadionu ani kibiców... ehhh... ale to chyba jedyny zespół z tamtych rejonów gdzie można się napić Bosmana w przy stadionowej restauracji:D tak było jeszcze 4 lata temu:) ciekawe czy jest teraz:)


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4542 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 18/01/2010 15:26
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32302,title,Byly-napastnik-Milanu-w-Wodzislawiu,wid,11866739,wiadomosc.html .Coś w tym jest,że spadek z ekstraklasy to dla niektórych klubów może być to już koniec piłki na wysokim szczeblu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005