Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/12/2013 23:09

  P. napisał:  

  Icar napisał:  
Ktoś tutaj zapomina, że wiele osób też niezbyt za leegią przepadło nawet w czasie zgody i w ramach szacunku dla zgody siedzieli cicho. Więc nie widzę powodu, żeby ktoś teraz miał siedzieć cicho i nie cieszyć się z ich przegranej... Ma do tego prawo ! Więc przestańcie napastować każdego kto choć trochę niechęci do leegii wykaże ... Ja osobiście sram na nich, do dzisiaj rzygać mi się chce jak przypomina mi się Młyn gdzie kilkadziesiąt osób chodziło, więcej barw legijskich niż naszych i skandowanie "kto mistrzem będzie" "Sregia, sregia" .. Lepiej temat zakończyć bo wiele niesmaków zaraz powstanie a mamy być zjednoczeni.

A co do wyniku, osobiście wolałbym żeby jednak wygrali bo w w tabeli to rywalem naszym jest Lechia a nie leegia. Bo ci z Warszawy są nieosiągalni dla nas. Dobrze, że Zawisza się chociaż postarała i tylko 1 pkt zdobyła.



Czytajac wpisy takich lbow to watpie abysmy byli zjednoczeni.
W ramach szacunku stul juz pizde i nie prowokuj.

Nie ma zgody, ale nagle teraz pizdy co zostaly uciszone jakis czas temu, wyszly z nory i pluja jadem.
Milczenie jest zlotem, wiec zachowajcie dla siebie swoje nastawienie i w tej specyficznej sytuacji dostosujcie sie do decyzji ogolu.


Ja tam moze kumaty nie jestem i srednio mnie interesuje co sie tam na trybunach skanduje, ale odkad pamietam to zawsze byly narzekania, ze przy okazji meczow zgodowych bardziej skupiamy sie na Legii niz na sobie, co przy wizytach na Lazienkowskiej juz tak jednoznaczne nie bylo. Ja tam przyjaciol w Warszawie tez mam, ale z perspektywy kibicowskiej duzo bardziej podobal mi sie ostatni mecz w stolicy niz wszystkie poprzednie mecze zgodowe w Szczecinie. I jak widac nie tylko ja na to uwage zwracam, ale i w Warszawie tez to na pewno bylo zauwazalne, zreeszta trudno bylo tego nie dostrzec.


Pogoń-Wa(L)cząca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5340 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/12/2013 23:14

  Przema napisał:  

  P. napisał:  

  Icar napisał:  
Ktoś tutaj zapomina, że wiele osób też niezbyt za leegią przepadło nawet w czasie zgody i w ramach szacunku dla zgody siedzieli cicho. Więc nie widzę powodu, żeby ktoś teraz miał siedzieć cicho i nie cieszyć się z ich przegranej... Ma do tego prawo ! Więc przestańcie napastować każdego kto choć trochę niechęci do leegii wykaże ... Ja osobiście sram na nich, do dzisiaj rzygać mi się chce jak przypomina mi się Młyn gdzie kilkadziesiąt osób chodziło, więcej barw legijskich niż naszych i skandowanie "kto mistrzem będzie" "Sregia, sregia" .. Lepiej temat zakończyć bo wiele niesmaków zaraz powstanie a mamy być zjednoczeni.

A co do wyniku, osobiście wolałbym żeby jednak wygrali bo w w tabeli to rywalem naszym jest Lechia a nie leegia. Bo ci z Warszawy są nieosiągalni dla nas. Dobrze, że Zawisza się chociaż postarała i tylko 1 pkt zdobyła.



Czytajac wpisy takich lbow to watpie abysmy byli zjednoczeni.
W ramach szacunku stul juz pizde i nie prowokuj.

Nie ma zgody, ale nagle teraz pizdy co zostaly uciszone jakis czas temu, wyszly z nory i pluja jadem.
Milczenie jest zlotem, wiec zachowajcie dla siebie swoje nastawienie i w tej specyficznej sytuacji dostosujcie sie do decyzji ogolu.


Ja tam moze kumaty nie jestem i srednio mnie interesuje co sie tam na trybunach skanduje, ale odkad pamietam to zawsze byly narzekania, ze przy okazji meczow zgodowych bardziej skupiamy sie na Legii niz na sobie, co przy wizytach na Lazienkowskiej juz tak jednoznaczne nie bylo. Ja tam przyjaciol w Warszawie tez mam, ale z perspektywy kibicowskiej duzo bardziej podobal mi sie ostatni mecz w stolicy niz wszystkie poprzednie mecze zgodowe w Szczecinie. I jak widac nie tylko ja na to uwage zwracam, ale i w Warszawie tez to na pewno bylo zauwazalne, zreeszta trudno bylo tego nie dostrzec.



Czytanie ze zrozumieniem się kłania? Super, że masz własne zdanie na ten temat, ale jak kolega wyżej napisał zachowaj je dla siebie, nie ten temat, nie ten czas, żeby o tym pisać. Skoro tacy wielcy z Was fani Pogoni to zajmijcie się Pogonią a nie wszystko dookoła Was interesuje.


Tylko Pogoń!


  Cytat:  
Obrazek gif wstawiony na forum
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/12/2013 23:17

  Pogoń-Wa(L)cząca napisał:  

  Przema napisał:  

  P. napisał:  

  Icar napisał:  
Ktoś tutaj zapomina, że wiele osób też niezbyt za leegią przepadło nawet w czasie zgody i w ramach szacunku dla zgody siedzieli cicho. Więc nie widzę powodu, żeby ktoś teraz miał siedzieć cicho i nie cieszyć się z ich przegranej... Ma do tego prawo ! Więc przestańcie napastować każdego kto choć trochę niechęci do leegii wykaże ... Ja osobiście sram na nich, do dzisiaj rzygać mi się chce jak przypomina mi się Młyn gdzie kilkadziesiąt osób chodziło, więcej barw legijskich niż naszych i skandowanie "kto mistrzem będzie" "Sregia, sregia" .. Lepiej temat zakończyć bo wiele niesmaków zaraz powstanie a mamy być zjednoczeni.

A co do wyniku, osobiście wolałbym żeby jednak wygrali bo w w tabeli to rywalem naszym jest Lechia a nie leegia. Bo ci z Warszawy są nieosiągalni dla nas. Dobrze, że Zawisza się chociaż postarała i tylko 1 pkt zdobyła.



Czytajac wpisy takich lbow to watpie abysmy byli zjednoczeni.
W ramach szacunku stul juz pizde i nie prowokuj.

Nie ma zgody, ale nagle teraz pizdy co zostaly uciszone jakis czas temu, wyszly z nory i pluja jadem.
Milczenie jest zlotem, wiec zachowajcie dla siebie swoje nastawienie i w tej specyficznej sytuacji dostosujcie sie do decyzji ogolu.


Ja tam moze kumaty nie jestem i srednio mnie interesuje co sie tam na trybunach skanduje, ale odkad pamietam to zawsze byly narzekania, ze przy okazji meczow zgodowych bardziej skupiamy sie na Legii niz na sobie, co przy wizytach na Lazienkowskiej juz tak jednoznaczne nie bylo. Ja tam przyjaciol w Warszawie tez mam, ale z perspektywy kibicowskiej duzo bardziej podobal mi sie ostatni mecz w stolicy niz wszystkie poprzednie mecze zgodowe w Szczecinie. I jak widac nie tylko ja na to uwage zwracam, ale i w Warszawie tez to na pewno bylo zauwazalne, zreeszta trudno bylo tego nie dostrzec.



Czytanie ze zrozumieniem się kłania? Super, że masz własne zdanie na ten temat, ale jak kolega wyżej napisał zachowaj je dla siebie, nie ten temat, nie ten czas, żeby o tym pisać. Skoro tacy wielcy z Was fani Pogoni to zajmijcie się Pogonią a nie wszystko dookoła Was interesuje.



jak ktos dalej kocha legie to jego sprawa,a nieh nie przyp.... sie do tych co nigdy legi nie kochali.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/12/2013 23:17

  Wierny Pogoni napisał:  
@Karol SZN sam jesteś dzieciakiem. Narazie.:)



Wierny z szacunkiem dla mlodosci ale Ty chyba jeszcze dwudziestki nie dobiles. Napinanie sie , wysmiewanie itp zostaw lepiej internetowym trolom, dla nas liczy sie najbardziej wynik Pogoni. stare powiedzenie mowi " umiesz liczyc , licz na siebie'. gdyby Pogon zagrala lepiej od Legii to by wygrala z nimi lub po kontrowersjach bylby remis, a poki co dwie porazki w tym sezonie. sedziowanie stronnicze ale bramki same nie wpadly...

Liga bardzo splaszczona, wyniki czesto zaskakujace. ciezko wierzyc w jakosc pilkarzy tej ligi jako caloksztalt. uczciwosc sedziow na poziomie politykow. tak bylo,k jest i bedzie bo to Polska wlasnie. pozostaje sie przyzwyczaic albo dac sobie spokoj. przy tak niewielkiej roznicy punktowej bycie w pierwszej osemce po nastepnej kolejce niewiele zmienia. istotna bedzie wiosna. Mysle ze finansowo stac Pogon na utrzymanie poziomu plus dwa miesiace przygotowan z Wdowczykiem i powinno byc spokojniej niz w zeszlym sezonie. miejsce prawdopodobnie kolo 5 na koniec jest realne. pierwsza trojka Legia,Wisla,Lech.. patrzac pare lat na pilke w ekstraklasie i sensacyjne kolejki, 'wpadki sedziow', niesamowita forme np Podbeskidzia ostatniej wiosny, chcialbym sie mile zaskoczyc i zobaczyc Pogon w pierwszej trojce. pozyjemy zobaczymy, ale ta trojka(Legia, Wisla,Lech) poki co jest najbardziej promowana w mediach i tam sa najwieksze uklady/ pieniadze. ciezko bedzie sie wepchnac.


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/12/2013 23:17

  kibicMKS napisał:  

  Pogoń-Wa(L)cząca napisał:  

  Przema napisał:  

  P. napisał:  

  Icar napisał:  
Ktoś tutaj zapomina, że wiele osób też niezbyt za leegią przepadło nawet w czasie zgody i w ramach szacunku dla zgody siedzieli cicho. Więc nie widzę powodu, żeby ktoś teraz miał siedzieć cicho i nie cieszyć się z ich przegranej... Ma do tego prawo ! Więc przestańcie napastować każdego kto choć trochę niechęci do leegii wykaże ... Ja osobiście sram na nich, do dzisiaj rzygać mi się chce jak przypomina mi się Młyn gdzie kilkadziesiąt osób chodziło, więcej barw legijskich niż naszych i skandowanie "kto mistrzem będzie" "Sregia, sregia" .. Lepiej temat zakończyć bo wiele niesmaków zaraz powstanie a mamy być zjednoczeni.

A co do wyniku, osobiście wolałbym żeby jednak wygrali bo w w tabeli to rywalem naszym jest Lechia a nie leegia. Bo ci z Warszawy są nieosiągalni dla nas. Dobrze, że Zawisza się chociaż postarała i tylko 1 pkt zdobyła.



Czytajac wpisy takich lbow to watpie abysmy byli zjednoczeni.
W ramach szacunku stul juz pizde i nie prowokuj.

Nie ma zgody, ale nagle teraz pizdy co zostaly uciszone jakis czas temu, wyszly z nory i pluja jadem.
Milczenie jest zlotem, wiec zachowajcie dla siebie swoje nastawienie i w tej specyficznej sytuacji dostosujcie sie do decyzji ogolu.


Ja tam moze kumaty nie jestem i srednio mnie interesuje co sie tam na trybunach skanduje, ale odkad pamietam to zawsze byly narzekania, ze przy okazji meczow zgodowych bardziej skupiamy sie na Legii niz na sobie, co przy wizytach na Lazienkowskiej juz tak jednoznaczne nie bylo. Ja tam przyjaciol w Warszawie tez mam, ale z perspektywy kibicowskiej duzo bardziej podobal mi sie ostatni mecz w stolicy niz wszystkie poprzednie mecze zgodowe w Szczecinie. I jak widac nie tylko ja na to uwage zwracam, ale i w Warszawie tez to na pewno bylo zauwazalne, zreeszta trudno bylo tego nie dostrzec.



Czytanie ze zrozumieniem się kłania? Super, że masz własne zdanie na ten temat, ale jak kolega wyżej napisał zachowaj je dla siebie, nie ten temat, nie ten czas, żeby o tym pisać. Skoro tacy wielcy z Was fani Pogoni to zajmijcie się Pogonią a nie wszystko dookoła Was interesuje.



jak ktos dalej kocha legie to jego sprawa,a nieh nie przyp.... sie do tych co nigdy legi nie kochali.



Święta racja.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/12/2013 23:19
@cfan masz racje dwudziestki juz nie mam bo ona przeminęła, jest znacznie wyżej.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7457 dni

*****




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/12/2013 23:38

  Przema napisał:  

  P. napisał:  

  Icar napisał:  
Ktoś tutaj zapomina, że wiele osób też niezbyt za leegią przepadło nawet w czasie zgody i w ramach szacunku dla zgody siedzieli cicho. Więc nie widzę powodu, żeby ktoś teraz miał siedzieć cicho i nie cieszyć się z ich przegranej... Ma do tego prawo ! Więc przestańcie napastować każdego kto choć trochę niechęci do leegii wykaże ... Ja osobiście sram na nich, do dzisiaj rzygać mi się chce jak przypomina mi się Młyn gdzie kilkadziesiąt osób chodziło, więcej barw legijskich niż naszych i skandowanie "kto mistrzem będzie" "Sregia, sregia" .. Lepiej temat zakończyć bo wiele niesmaków zaraz powstanie a mamy być zjednoczeni.

A co do wyniku, osobiście wolałbym żeby jednak wygrali bo w w tabeli to rywalem naszym jest Lechia a nie leegia. Bo ci z Warszawy są nieosiągalni dla nas. Dobrze, że Zawisza się chociaż postarała i tylko 1 pkt zdobyła.



Czytajac wpisy takich lbow to watpie abysmy byli zjednoczeni.
W ramach szacunku stul juz pizde i nie prowokuj.

Nie ma zgody, ale nagle teraz pizdy co zostaly uciszone jakis czas temu, wyszly z nory i pluja jadem.
Milczenie jest zlotem, wiec zachowajcie dla siebie swoje nastawienie i w tej specyficznej sytuacji dostosujcie sie do decyzji ogolu.


Ja tam moze kumaty nie jestem i srednio mnie interesuje co sie tam na trybunach skanduje, ale odkad pamietam to zawsze byly narzekania, ze przy okazji meczow zgodowych bardziej skupiamy sie na Legii niz na sobie, co przy wizytach na Lazienkowskiej juz tak jednoznaczne nie bylo. Ja tam przyjaciol w Warszawie tez mam, ale z perspektywy kibicowskiej duzo bardziej podobal mi sie ostatni mecz w stolicy niz wszystkie poprzednie mecze zgodowe w Szczecinie. I jak widac nie tylko ja na to uwage zwracam, ale i w Warszawie tez to na pewno bylo zauwazalne, zreeszta trudno bylo tego nie dostrzec.



To wyjasnie.
Mi tez sie podobalo. Pogon sie pokazala. Klasa. Mozna byc dumnym.
Nasz stadion w barwach granatowo bordowych tez mi sie bardziej podoba.Lubie nasze barwy.

Z tego co mi sie wydaje to od jakichs 2-3 lat doping i na Legii i na Pogoni byl rownomierny i wspolny. Tyle, ze to juz historia.
Co nie zmienia sytuacji, ze jak to zostalo napisane rozstalismy bez agresji i mocno mnie wkurwia, ze teraz wylaniaja sie pazie ktorzy piluja mordy.
Moga sie cieszyc ze zmiany sytuacji, ich prawo, ale niech przymuruja z lekka. Po chuj ta ekscytacja.
Jako kibole sie okreslilismy. Koniec zgody. Ciach bajera, ale nie ma przyzwolenia na ublizanie. Chociazby z szacunku do samych siebie, do ostatnich lat, wspolnych spiewow, melanzy i akcji.


Sami przeciw wszystkim!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 12:28
Z Legia to jest taki problem ( mam na względzie kwestie popartowe) że generalnie ogrywają ją wszyscy jakieś Podbeskidzia, Zawisze i inne Lechie Gdańsk, a my wieczne wpierdol. Bez kozery można nabawić sie kompleksów i sie frustrować. Podejrzewam ze gros ludzi z tego forum pamieta ostatnia wygrana w lidze jak za mgłą i wyniki spływają z prozaicznego powodu, a mianowicie podświadomie kalkulują że bedzie wtopa i koncentrują sie na zupełnie czym innym a sam aspekt sportowy jest jakby mało istatny (teraz mniemam ze to sie zmieni, ale wiadomo co spowoduje zmiane nastawienia).

Nie wiem co by sie działo gdybyśmy taki bilans jak z Legia mieli np z Lechem...

Ostatnio edytowany przez: anathema, 9 grudnia 2013, 12:34 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7872 dni

**




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 13:08
Tu nie chodzi o lubienie, czy nie lubienie bo to indywidualna sprawa, ale właśnie o szacunek, okazanie go sprawi, że i Ty możesz na niego liczyć, pisanie z małej litery czy "sregła, legła", nie przystoi na ogólnym forum i świadczy tylko o osobniku który tak piszę i niech się później nie dziwi, że kogoś to razi, skoro łamie ogólne przybite postanowienia.

I tak jak P. napisał, śpiewy były łączone więc nie było mowy o tym by na Legię było więcej, ale oczywiście hejterzy zawsze usłyszą to co chcą.
Ja też mam podejście neutralne, ale bronię ustalonych zasad!


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 13:20
Ja pierdole, ale tu wieje żenadą. Wyślijcie Wiernego na wiecznego bana i po kłopocie, bo zaniża forum do poziomu kafeterii... Czy admini mają jeszcze jakieś skrupuły wobec jednostki pierdolącej post za postem ciągłe kocopoły?


Fanatycznie
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 18:48
Jak narazie drużyny siedzące nam na plecach grają tak jakby nie chciały nas 'skrzywdzić' Oby utrzymał się remis w meczu Cracovii z Zagłębiem.


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4987 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 19:47
Cracovia 3 pkt 2:0


Tylko Pogoń !
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 20:04
No to lipa Legia musi w następnej kolejce ograć nożowników a Pogoń co najmniej zremisować z Wisłą aby mieć chociaż ten jeden punkt przewagi nad sracovią.


PS 1948
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 22:14
Obecnie jesteśmy wyżej od srakovii dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Mam nadzieję, że leegia w końcu zagra tak, żeby nam wynik odpowiadał i wygra z nimi w następnej kolejce.

Obecnie ciężko będzie utrzymać 5 miejsce. Bo nawet wygrana z Wisła nie gwarantuje nam go.

Ruch gra z Zagłębiem
Zawisza Bydgoszcz z Lechem Poznań


Pyrki grają w kratkę, więc nie wiadomo jak zagrają.
Zarówno Ruch jak i Zawisza w razie wygranej nas wyprzedzają . Żeby obronić pozycję przed nimi w takim wypadku, musimy przynajmniej zremisować z Wisłą, żeby skończyć na 6 miejscu lub 5 w razie przegranej sracovii.

No cóż w 8 tak czy siak będziemy przed przerwą :) Heh utrzymanie 5 miejsca byłoby miła niespodzianką i taka pozycja tym bardziej skłoniłaby Azoty do wyłożenia większej kasy.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 22:28

  Icar napisał:  
Obecnie ciężko będzie utrzymać 5 miejsce. Bo nawet wygrana z Wisła nie gwarantuje nam go.



Co Ty za farmazony gadasz? Oczywiście że wygrana z Wisłą nam gwarantuje 5 miejsce.


Fanatycznie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 22:45

  nieugięty napisał:  

  Icar napisał:  
Obecnie ciężko będzie utrzymać 5 miejsce. Bo nawet wygrana z Wisła nie gwarantuje nam go.



Co Ty za farmazony gadasz? Oczywiście że wygrana z Wisłą nam gwarantuje 5 miejsce.



No wiesz, zawsze bilans bramkowy może nam przeszkodzić ale tutaj fakt małe szanse na to są ^^ Przy bilansie źle spojrzałem z sracovią i stąd te dziwne zdanie.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4057 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 22:55

  Icar napisał:  
No wiesz, zawsze bilans bramkowy może nam przeszkodzić ale tutaj fakt małe szanse na to są ^^



Nie bilans bramek decyduje w pierwszej kolejności a bezpośredni mecz między drużynami, który my akurat wygraliśmy.


Fanatycznie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 22:58
Ok,t o przyznaję Ci całkowitą rację :)


Edit oo to chyba jednak nie do końca miałeś rację zgodnie z tym co kolega niżej napisał. Chyba, że racji nie ma też :D

Ostatnio edytowany przez: Icar, 9 grudnia 2013, 23:10 [2 raz(y)]


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 23:03

  nieugięty napisał:  

  Icar napisał:  
No wiesz, zawsze bilans bramkowy może nam przeszkodzić ale tutaj fakt małe szanse na to są ^^



Nie bilans bramek decyduje w pierwszej kolejności a bezpośredni mecz między drużynami, który my akurat wygraliśmy.



Bezpośredni mecz decyduje, ale dopiero na koniec sezonu, po ostatniej kolejce (albo ew. po rozegraniu obu spotkań, tego nie jestem pewien). W trakcie sezonu najpierw liczy się bilans bramkowy.


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/12/2013 23:22

  Cytat:  
Bezpośredni mecz decyduje, ale dopiero na koniec sezonu, po ostatniej kolejce (albo ew. po rozegraniu obu spotkań, tego nie jestem pewien). W trakcie sezonu najpierw liczy się bilans bramkowy.



Dokładnie tak jest. W ciągu trwania sezonu, kiedy drużyny mają tyle samo punktów i rozegrały ze sobą tylko jeden mecz, na miejsce w tabeli brany pod uwagę jest bilans bramek. Już po rozegraniu meczu i rewanżu pod uwagę bierze się rezultaty z danym przeciwnikiem. W przypadku gdy na koniec sezonu kilka drużyn ma taką samą liczbę punktów, tworzy się małą tabelkę i liczy się mecze tylko między danymi zespołami.


Portowcu noś ze sobą barwy...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005