Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7617 dni

**




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 20/02/2012 20:29
Ufff Hernani caly i zdrowy po 90 minutach ...Pieknie Korona go pozegnala chyba jednak beda zalowac jego odejscia


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6153 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 20/02/2012 21:13

  Boberek napisał:  
Ufff Hernani caly i zdrowy po 90 minutach ...Pieknie Korona go pozegnala chyba jednak beda zalowac jego odejscia



Pożegnanie rzeczywiście w królewskim stylu: kwiaty , zrobienie szpaleru na koniec, przekazanie opaski kapitana po zejściu Korzyma właśnie Hernaniemu i na koniec podrzucanie przez zawodników no ale nie ma co się dziwić spędził tam aż 7 sezonów to należało mu się takie godne pożegnanie.

PS. Najważniejsze że bez kontuzji zakończył ten mecz :)


PS 1948
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 20/02/2012 23:06

  zach-pom napisał:  

  Boberek napisał:  
Ufff Hernani caly i zdrowy po 90 minutach ...Pieknie Korona go pozegnala chyba jednak beda zalowac jego odejscia



Pożegnanie rzeczywiście w królewskim stylu: kwiaty , zrobienie szpaleru na koniec, przekazanie opaski kapitana po zejściu Korzyma właśnie Hernaniemu i na koniec podrzucanie przez zawodników no ale nie ma co się dziwić spędził tam aż 7 sezonów to należało mu się takie godne pożegnanie.

PS. Najważniejsze że bez kontuzji zakończył ten mecz :)



Szkoda, że wszytsko na pokaz i tak naprawdę połowa drużyny Korony by się nawzajem wybiła.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5401 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 01:46
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91835,11190688,Frankowski_osmiesza_Hernaniego__Korone_rauje_Stano.html Trzeba przyznać, że zrobił go Franek jak juniora.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 03:00

  Sampaio napisał:  
Jak tak słucham eksperckich wywodów o fuzjach, które rzekomo mają uratować piłkarską Łódź to zaraz dostaję czkawki i refluxa. Widzew i ŁKS ramię w ramię na jednej trybunie hehe... wspólne zwiedzanie Chorzowa i tym podobne klimaty hehe. Łódzki Klub Sportowy "Widzew" - interesująca wizja świata, nie powiem :D Ja proponuję inną opcję, bardziej praktyczną, a mianowicie na otrzeźwienie klasyczne pierdolnięcie z baranka w ścianę i potem zaciągniecie pasa. Nieobecność w ekstraklasie to nie jest jakaś ujma tylko wyższa konieczność spowodowana zderzeniem z rzeczywistością.



Niedorzeczne, do tego trącące mychą. Historia powinna nauczać aby z niej wyciągać wnioski, że wszystkie fuzje okazały sie... fikcją. Abstrahując juz od kibicowskich animozji, przykładem niech będą Polonia Bytom z Szombierkami. Czasem trzeba zrobić krok w tył by z impetem ruszyć do przodu. Sami dobitnie tego przekonaliśmy sie na własnej skórze (fuzja a właściwie wchłoniecie Piotrcovii zniszczyło tamten klub, a my i tak doznaliśmy cos co tylko odwlekło sie w czasie).

Choć z drugiej strony obie Łódzkie ekipy lawirują, a właściwie kręcą sie w kółko, ale na to składa sie wiele czynników, z "przychylnością" władz miejskich na czele.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 06:20

  anathema napisał:  
Choć z drugiej strony obie Łódzkie ekipy lawirują, a właściwie kręcą sie w kółko, ale na to składa sie wiele czynników, z "przychylnością" władz miejskich na czele.

Dobrze, że u nas jest tylko jeden Klub i Krzystek nie musi się zastanawiać, komu rzucać więcej kłód pod nogi. To byłby jeden z największych problemów jego kadencji.


P. S.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 10:42

  Sz. napisał:  

  anathema napisał:  
Choć z drugiej strony obie Łódzkie ekipy lawirują, a właściwie kręcą sie w kółko, ale na to składa sie wiele czynników, z "przychylnością" władz miejskich na czele.

Dobrze, że u nas jest tylko jeden Klub i Krzystek nie musi się zastanawiać, komu rzucać więcej kłód pod nogi. To byłby jeden z największych problemów jego kadencji.



Już sobie wyobrażam jaki to przychylny dla Pogoni byłby Litwiński czy Zaremba, o Jacynie Witt nie zapominając... Za Krzystka dzieje sie w klubie najlepiej od niepamiętnych czasów, dawno nie było tak poukładane jak teraz. Począwszy od Sochanskiego który ukradł klubowi giełdę poprzez Kocmiela, Runowicza aż do Jurczyka była tylko degrengolada naszego klubu. Juz dawno nie widziałem takiego światełka w tunelu jak teraz. Nawet w kwestii stadionu, gdzie prędzej czy później zostaną poczynione odpowiednie kroki.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5464 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 13:28

  anathema napisał:  
... Za Krzystka dzieje sie w klubie najlepiej od niepamiętnych czasów, dawno nie było tak poukładane jak teraz...
...Juz dawno nie widziałem takiego światełka w tunelu jak teraz. Nawet w kwestii stadionu, gdzie prędzej czy później zostaną poczynione odpowiednie kroki.



Nie przesadzaj. Krzystek palcem nie kiwnął w kwestii Pogoni, więc to poukładanie o którym wspominasz nie jest w żadnym stopniu jego zasługą i nie ma on nic z tym wspólnego.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 13:43
Małecki odsunięty. W tym sezonie nie zagra!

Patryk Małecki nie zagra w tym sezonie w Wiśle Kraków! Zawodnik został odsunięty od pierwszej drużyny, ma także zakaz treningów z zespołem Młodej Ekstraklasy.
Oto oświadczenie krakowskiego klubu

--------------------------------------------------------------------------------
Wisła Kraków SA informuje, że zawodnik Patryk Małecki został odsunięty od treningów z pierwszą drużyną naszego klubu do zakończenia sezonu 2011/12. Zawodnik nie będzie przesunięty do zespołu Młodej Ekstraklasy ani żadnej innej drużyny Wisły Kraków. Klub zgodnie z obowiązującymi przepisami zapewni mu odpowiednie warunki do treningu oraz opiekę medyczną.

Wisła Kraków wystąpi także do Wydziału Dyscypliny PZPN, będącego organem pierwszej instancji, o ukaranie zawodnika zgodnie z regulaminem dyscyplinarnym.

W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub. Szanując każdą osobę i jej indywidualizm nie możemy jednak pozwolić, aby negatywne wzorce zachowań zniszczyły panujące zasady, którymi klub był i jest wierny od zawsze. Te podstawowe zasady dotyczą wszystkich pracowników, a w szczególności piłkarzy. Patryk Małecki zaś swoim zachowaniem przeciwstawił się tym normom, narażając tym samym na szwank dobre imię klubu. Właśnie dlatego Wisła Kraków SA zdecydowała się na taką decyzję.


--------------------------------------------------------------------------------

Przypomnijmy. Piłkarz podczas czwartkowego meczu 1/16 finału Ligi Europy pomiędzy Wisłą Kraków a Standardem Liege został zmieniony w 57. minucie, a schodząc z boiska nie podał ręki trenerowi i zdenerwowany kopnął barierkę, ogradzającą stanowisko operatora kamery. Później odmówił wyjechania z drużyną na mecz z Zagłębiem Lubin.

W poniedziałek zawodnik wydał oświadczenie, w którym przyznaje się do błędu i przeprasza za swoje zachowanie. "Jednocześnie pragnę podkreślić, że nigdy nie wypowiedziałem słów, że "nie chcę grać dla Wisły", co pojawiało się w doniesieniach medialnych. Zbyt wiele zawdzięczam Wiśle, żeby kiedykolwiek pozwolić sobie na podobne słowa. Zapewniam sympatyków Klubu, że zrobię wszystko, by naprawić swój błąd i przysłużyć się Wiśle tym, co potrafię najlepiej, czyli grą w piłkę - napisał zawodnik.

To nie pierwsza kara nałożona na Małeckiego przez klub, m.in. w sierpniu ubiegłego roku został na tydzień odsunięty od drużyny i musiał zapłacić dotkliwą karę finansową za krytyczne wypowiedzi pod adresem części kibiców przychodzących na stadion przy ul. Reymonta, których odsyłał na drugą stronę Błoń.

Małecki ma umowę z Wisłą ważną do 30 czerwca 2014 roku. Po sezonie będzie mógł jednak skorzystać z tzw. prawa Webstera i odejść do innego klubu bez kwoty odstępnego. Krakowianie dostaną wówczas odszkodowanie, ale dziś nie sposób dokładnie przewidzieć, jaka będzie to kwota. Nie jest także wykluczone, że jeszcze tej zimy zmieni pracodawcę. Okno transferowe otwarte jest jeszcze w Rosji.

Następny pajac, z dystrybutorem wody sodowej w mózgu.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 15:08

  Orangutan napisał:  

  anathema napisał:  
... Za Krzystka dzieje sie w klubie najlepiej od niepamiętnych czasów, dawno nie było tak poukładane jak teraz...
...Juz dawno nie widziałem takiego światełka w tunelu jak teraz. Nawet w kwestii stadionu, gdzie prędzej czy później zostaną poczynione odpowiednie kroki.



Nie przesadzaj. Krzystek palcem nie kiwnął w kwestii Pogoni, więc to poukładanie o którym wspominasz nie jest w żadnym stopniu jego zasługą i nie ma on nic z tym wspólnego.



no a z gastrykami kto sie dogadał? mimo że nie jest idealnie, a był moment że było xle, wszystko idzie ku dobrej stronie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 15:31
Jego jedyną 'zasługą' jest to, że nie szkodzi. Bo nie ma za bardzo jak. A gdyby mógł to z uśmiechem na ustach zakręciłby Pogoni kurek z pieniędzmi, zwłaszcza po tym jak Gastro poparli Litwińskiego w wyborach. Przecież on modli się, żeby Pogoń nie awansowała, bo zaczną się przepychanki o licencję i dopiero wtedy do większości ludzi dojdzie jak zawalił sprawę za stadionem. A gdyby np. Pogoń w papierach licencyjnych zgłosiła jako stadion jeden z berlińskich, wszak to najbliżej? Wbrew przepisom, ale huk by się zrobił na całą Polskę, i to nie tylko sportową.


P. S.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 16:46

  Sz. napisał:  
Jego jedyną 'zasługą' jest to, że nie szkodzi. Bo nie ma za bardzo jak. A gdyby mógł to z uśmiechem na ustach zakręciłby Pogoni kurek z pieniędzmi, zwłaszcza po tym jak Gastro poparli Litwińskiego w wyborach. Przecież on modli się, żeby Pogoń nie awansowała, bo zaczną się przepychanki o licencję i dopiero wtedy do większości ludzi dojdzie jak zawalił sprawę za stadionem. A gdyby np. Pogoń w papierach licencyjnych zgłosiła jako stadion jeden z berlińskich, wszak to najbliżej? Wbrew przepisom, ale huk by się zrobił na całą Polskę, i to nie tylko sportową.



Jesli jest to aluzja i dywagujesz że Litwinski czy Witt wybudowali by stadion to gratuluje dobrego samopoczucia w odniesieniu do tej kwestii ;) Ze stadionem zawalona jest sprawa z premedytacją, ale winnych jest wielu i to od zarania. A to kogo gastro popierali, no cóż, polityczne zagrywki, ale zgroza byłaby gdyby Litwa został prezydentem. kto wie czy Pogon była by gdzie jest dzis.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 16:49

  Sz. napisał:  
Jego jedyną 'zasługą' jest to, że nie szkodzi. Bo nie ma za bardzo jak. A gdyby mógł to z uśmiechem na ustach zakręciłby Pogoni kurek z pieniędzmi, zwłaszcza po tym jak Gastro poparli Litwińskiego w wyborach. Przecież on modli się, żeby Pogoń nie awansowała, bo zaczną się przepychanki o licencję i dopiero wtedy do większości ludzi dojdzie jak zawalił sprawę za stadionem. A gdyby np. Pogoń w papierach licencyjnych zgłosiła jako stadion jeden z berlińskich, wszak to najbliżej? Wbrew przepisom, ale huk by się zrobił na całą Polskę, i to nie tylko sportową.



O licencje się nie martw, skoro Zabrzański Górnik ją dostał to my też spokojnie ją dostaniemy. Co nie oznacza, że w Szczecinie nie porzebny jest stadion.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 17:07
Jagiellonia bierze przykład z Pogoni i testuje zawodnika z rozpadającego się klubu:

Gomes to 23-letni prawy obrońca. Jego ostatnim klubem był szwajcarski Neuchâtel Xamax FC. Tyle tylko że to Szwajcar z krwi i kości, a w piłkę to oni za bardzo nie potrafią kopać :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4423 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 18:41

  xxjarek05xx napisał:  

  Sz. napisał:  
Jego jedyną 'zasługą' jest to, że nie szkodzi. Bo nie ma za bardzo jak. A gdyby mógł to z uśmiechem na ustach zakręciłby Pogoni kurek z pieniędzmi, zwłaszcza po tym jak Gastro poparli Litwińskiego w wyborach. Przecież on modli się, żeby Pogoń nie awansowała, bo zaczną się przepychanki o licencję i dopiero wtedy do większości ludzi dojdzie jak zawalił sprawę za stadionem. A gdyby np. Pogoń w papierach licencyjnych zgłosiła jako stadion jeden z berlińskich, wszak to najbliżej? Wbrew przepisom, ale huk by się zrobił na całą Polskę, i to nie tylko sportową.



O licencje się nie martw, skoro Zabrzański Górnik ją dostał to my też spokojnie ją dostaniemy. Co nie oznacza, że w Szczecinie nie porzebny jest stadion.




Nie byłbym taki pewien o tą licencję. Jest sporo do zrobienia i niech lepiej miasto ruszy dupę i zacznie coś robić bo jak dojdzie do tego, że Pogoń jednak licencji nie dostanie to...cóż...nie chciałbym być na miejscu zarządu miasta.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/02/2012 19:55

  anathema napisał:  

  Sz. napisał:  
Jego jedyną 'zasługą' jest to, że nie szkodzi. Bo nie ma za bardzo jak. A gdyby mógł to z uśmiechem na ustach zakręciłby Pogoni kurek z pieniędzmi, zwłaszcza po tym jak Gastro poparli Litwińskiego w wyborach. Przecież on modli się, żeby Pogoń nie awansowała, bo zaczną się przepychanki o licencję i dopiero wtedy do większości ludzi dojdzie jak zawalił sprawę za stadionem. A gdyby np. Pogoń w papierach licencyjnych zgłosiła jako stadion jeden z berlińskich, wszak to najbliżej? Wbrew przepisom, ale huk by się zrobił na całą Polskę, i to nie tylko sportową.



Jesli jest to aluzja i dywagujesz że Litwinski czy Witt wybudowali by stadion to gratuluje dobrego samopoczucia w odniesieniu do tej kwestii ;) Ze stadionem zawalona jest sprawa z premedytacją, ale winnych jest wielu i to od zarania. A to kogo gastro popierali, no cóż, polityczne zagrywki, ale zgroza byłaby gdyby Litwa został prezydentem. kto wie czy Pogon była by gdzie jest dzis.

Nie była to żadna aluzja :) Ale swoją drogą to Litwiński przynajmniej wpada czasem na mecz, a Krzystek stadion zna chyba ze zdjęć. Owszem, była spieprzona od zarania, ale czy to znaczy, że Krzystek ma nie przerywać tej 'passy'? Ktoś chyba w końcu musi? Jak długo jeszcze każdy będzie się tłumaczył, że to wszystko przez zaniedbania poprzedników?


P. S.
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5252 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 22/02/2012 08:43

  xxjarek05xx napisał:  

  Sz. napisał:  
Jego jedyną 'zasługą' jest to, że nie szkodzi. Bo nie ma za bardzo jak. A gdyby mógł to z uśmiechem na ustach zakręciłby Pogoni kurek z pieniędzmi, zwłaszcza po tym jak Gastro poparli Litwińskiego w wyborach. Przecież on modli się, żeby Pogoń nie awansowała, bo zaczną się przepychanki o licencję i dopiero wtedy do większości ludzi dojdzie jak zawalił sprawę za stadionem. A gdyby np. Pogoń w papierach licencyjnych zgłosiła jako stadion jeden z berlińskich, wszak to najbliżej? Wbrew przepisom, ale huk by się zrobił na całą Polskę, i to nie tylko sportową.



O licencje się nie martw, skoro Zabrzański Górnik ją dostał to my też spokojnie ją dostaniemy. Co nie oznacza, że w Szczecinie nie porzebny jest stadion.



Tyle, że różnica polega na tym, że w Zabrzu zaczęli budować nowy stadion, a u nas nawet planu na remont jeszcze nie ma.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 25/02/2012 06:28
Parę minut po północy zarząd Lecha Poznań, podał do wiadomości info że trener Bakero został zawieszony na stanowisku trenera. Równoznaczne jest to że ten trener straci pracę. Według Was jak wyglądał warsztat trenerski Bakero? Dla mnie był to trener niczym się nie wyróżniający ponad Polski poziom, śmiem twierdzić że był poniżej tego poziomu. Może byłoby inaczej gdyby nie bariera językowa.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 25/02/2012 15:35
Szkoda...Może w przyszłym sezonie by mu się udało...Spuścić Lecha do 1 ligi ;)


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4838 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 25/02/2012 19:11

  xxjarek05xx napisał:  
Szkoda...Może w przyszłym sezonie by mu się udało...Spuścić Lecha do 1 ligi ;)



Też go nie żałuję, a tym bardziej Lecha. :) Zauważyłem tylko że zagranicznym trenerom w Polsce nie wiedzie się za dobrze.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005