Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2949 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 04/01/2013 13:00
Kibicowsko raczej niczym, ale mam sentyment do tego klubu. Drużyna z Regionu, mam też rodzinę w tym mieście.


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4855 dni

*
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/01/2013 22:00
Nie mam pojęcia gdzie to napisać, ale Sasal po odejściu z Podbeskidzia być może przytuli posadkę trenera reprezentacji U-19. Znajomości jak widać robią swoje, bo żadnego logicznego argumentu za Sasalem nie widzę.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3761 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/01/2013 23:02
http://legionisci.com/news/51382_W_Sejmie_dyskusja_o_racach_Ekstraklasa_PZPN_i_kibice_chca_zmian.html


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5224 dni

**
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 10/01/2013 13:14

  90minut.pl napisał:  
Grzegorz Bonin po półtora roku gry w innych klubach jest bliski powrotu do Górnika Zabrze. Pomocnik ma dzisiaj podpisać kontrakt ze śląskim klubem i jutro pojawić się na inauguracyjnym treningu.

- Wszystko jest już dogadane. Mamy związać się umową do końca obecnego sezonu z opcją jej przedłużenia - mówi Bonin.


'Bonin tour' trwa :D


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
harD
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3472 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 10/01/2013 13:58
Pełny terminarz 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy:

22 lutego (piątek)

KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (18:00)
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk (20:45)

23 lutego (sobota)

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok (13:30)
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź (15:45)
Korona Kielce - Legia Warszawa (18:00)

24 lutego (niedziela)

PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków (14:30)
Ruch Chorzów - Lech Poznań (17:00)

25 lutego (poniedziałek)

Górnik Zabrze - Piast Gliwice (18:30)


..Prawa Strona Miasta..
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4169 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/01/2013 19:21
za 90 minut
  Cytat:  
Grzegorz Bonin podpisał półroczną umowę z Górnikiem Zabrze - informuje oficjalna strona klubu "gornikzabrze.pl". Kontrakt zawiera opcję przedłużenia.

Dla Bonina jest to powrót do Górnika. W tym zespole grał w latach 2008-2011. Wcześniej występował m.in. w Radomiaku Radom i Koronie Kielce. Jesienią grał w Pogoni Szczecin, gdzie zaliczył pięć meczów T-Mobile Ekstraklasy.drewniak znalazł kolejny klub dobrze ze go juz nie ma u nas


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4626 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 13/01/2013 21:04
Wygląda na to że Teodorczyk w Lechu Poznań


PS 1948
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2957 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/01/2013 16:08

  Cytat:  
Prezes PZPN Zbigniew Boniek szykuje sporą niespodziankę - chodzi o zniesienie kar zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców od ekstraklasy do II ligi w rundzie wiosennej obecnego sezonu, a także anulowanie nakazu rozgrywania meczów z ograniczeniem udziału publiczności. Zarząd PZPN z takim wnioskiem wystąpi do Komisji Dyscyplinarnej i Komisji Ligi Ekstraklasy.

"Sprawa jest jasna. Nowa władza wyciąga do kibiców rękę na zgodę i chce pokazać, że jest gotowa z nimi współpracować. Nawet jeśli ten pomysł budzi kontrowersje, trzeba dostrzec słuszne intencje" - mówi Wojciech Zieliński, były przewodniczący Komisji Ligi Ekstraklasy SA, a obecnie szef Komisji ds. Prawnych PZPN.
Czyli całkiem możliwe, że Pyrusy jednak do nasz przyjadą. ;)

Oby tylko wniosek PZPN-u został pozytywnie rozpatrzony.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2957 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/01/2013 16:05

  Cytat:  
Organizator rozgrywek Ekstraklasy stworzył jednolity regulamin imprezy masowej

Ekstraklasa S.A wypracowała treść regulaminu imprezy masowej. Stworzone zasady będą obowiązywały podczas meczów T-Mobille Ekstraklasy od rundy wiosennej sezonu 2012/2013.

Regulamin imprezy masowej jest zgodnie z zapisami Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych jednym z dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na organizację imprezy masowej. – Kluby jako organizatorzy meczów zgłaszały realne problemy z interpretacją przepisów przez organy administracji państwowej w skali całego kraju. Wierzymy, że zaproponowana przez grupę roboczą treść regulaminu będzie krokiem, który ułatwi organizację meczów Ekstraklasy – mówi Marcin Animucki, członek zarządu Ekstraklasy SA.

Wypracowany dokument został przekazany do wiadomości Komendy Głównej Policji. – Na bieżąco współpracujemy z policją. Chcemy, aby wszystkie nasze regulacje były konsultowane szeroko. Policja zgłosiła swoje rekomendacje do treści regulaminu. Uważamy, że runda wiosenna tego sezonu będzie dobrym pilotażem dla nowego regulaminu imprezy masowej – dodaje Marcin Animucki.

Do tej pory nowy jednolity regulamin imprezy masowej przyjęło 11 klubów Ekstraklasy. W pozostałych klubach dokument będzie przedstawiany do zatwierdzenia na najbliższych posiedzeniach Zarządów.


źródło: ekstraklasa.net

Regulamin


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4626 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 01/02/2013 16:42
Kamil Adamek odchodzi z Podbeskidzia

31 stycznia zakończyło się wypożyczenie 23-letniego napastnika Drzewiarza Jasienica Kamila Adamka do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Piłkarz grał w Podbeskidziu przez całą rundę jesienną obecnego sezonu.

Podbeskidzie wyraziło chęć ewentualnego pozostania Adamka w kadrze zespołu, jednak nie udało im się dojść do porozumienia i piłkarz wraca do czwartoligowca.

Adamek rozegrał 11 meczów w ekstraklasie, w których strzelił trzy gole. Drzewiarz gra w II grupie śląskiej IV ligi.Szkoda jakby chłopak miał przepaść gdzieś w 4 lidze bo był to najlepszy zawodnik Podbeskidzia w tej rundzie oprócz tych 3 bramek co strzelił zaliczył jeszcze 5 asyst. Można byłoby go nawet w Pogoni Szczecin przetestować według mnie.


PS 1948
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5682 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 01/02/2013 18:16

  zach-pom napisał:  
Kamil Adamek odchodzi z Podbeskidzia

31 stycznia zakończyło się wypożyczenie 23-letniego napastnika Drzewiarza Jasienica Kamila Adamka do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Piłkarz grał w Podbeskidziu przez całą rundę jesienną obecnego sezonu.

Podbeskidzie wyraziło chęć ewentualnego pozostania Adamka w kadrze zespołu, jednak nie udało im się dojść do porozumienia i piłkarz wraca do czwartoligowca.

Adamek rozegrał 11 meczów w ekstraklasie, w których strzelił trzy gole. Drzewiarz gra w II grupie śląskiej IV ligi.

Szkoda jakby chłopak miał przepaść gdzieś w 4 lidze bo był to najlepszy zawodnik Podbeskidzia w tej rundzie oprócz tych 3 bramek co strzelił zaliczył jeszcze 5 asyst. Można byłoby go nawet w Pogoni Szczecin przetestować według mnie.


Nie mamy kasy na transfery, a jego cena to kilkaset tysięcy złotych.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4626 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 05/02/2013 19:41
Szczeciński magistrat zadecydował o rozdysponowaniu środków finansowych na profesjonalny sport. W wyniku tej decyzji Pogoń Szczecin ma otrzymać wsparcie w wysokości 50 tysięcy złotych.

Władze ekstraklasowego klubu negocjują jeszcze z miastem tzw. pulę promocyjną. Nieoficjalnie mówi się o możliwości przyznania klubowi dodatkowych trzech milionów złotych.


PS. Szkoda że zamiast 50 tysięcy nie przyznał 5. Brak słów. Jaga 500 tysięcy , Stomil 300 tysięcy POGOŃ SZCZECIN 50 tysięcy Czerwona kartka


PS 1948
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4500 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 05/02/2013 20:12

  zach-pom napisał:  

PS. Szkoda że zamiast 50 tysięcy nie przyznał 5. Brak słów. Jaga 500 tysięcy , Stomil 300 tysięcy POGOŃ SZCZECIN 50 tysięcy Czerwona kartkaAle po co te nerwy, mają Grupę Azoty, Canal Plus, ale Portowcy negocjują jeszcze z miastem tzw. pulę promocyjną. Nieoficjalnie mówi się o kwocie 3. milionów złotych.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6284 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 05/02/2013 20:44

  Bengoro napisał:  

  zach-pom napisał:  

PS. Szkoda że zamiast 50 tysięcy nie przyznał 5. Brak słów. Jaga 500 tysięcy , Stomil 300 tysięcy POGOŃ SZCZECIN 50 tysięcy Czerwona kartkaAle po co te nerwy, mają Grupę Azoty, Canal Plus, ale Portowcy negocjują jeszcze z miastem tzw. pulę promocyjną. Nieoficjalnie mówi się o kwocie 3. milionów złotych.jesli ma isc to na rozwoj mlodziezy, infrastrukture do treningow to spoko, ale jak ma isc znowu na wynalazki grzesia to sorry, ale publiczna kasa jednak nie powinna isc na prywatny biznes...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Kali47
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3254 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 05/02/2013 23:55
Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski zamknął sektory U,V,W,X (młyn) na mecz Lechia - Pogoń.

Zakaz ma być karą za odpalone środki pirotechniczne, które były częścią oprawy patriotycznej nawiązującej do wydarzeń z 13 grudnia zaprezentowanej na ostatnim meczu na PGE Arenie (Lechia - Zagłębie)

(Źródło: Polscy Kibice)


Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4626 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 07/02/2013 14:31
Jak ci piłkarze będą już mieli rozwiązane kontrakty to można spróbować kogoś pozyskać


PS 1948
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2949 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 07/02/2013 18:05
Raczej nie stać nas na kolejnych grajków...Chyba, że jakieś zaskórniaki wyciągną.


Qwasu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2695 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 07/02/2013 18:06
Może tego "Przyrosia" na bramkę Menago przymierzy, wiadomo rywalizacja musi być.:D
A już serio Kokoszka by się nadał na ŚO za 34 letniego Noll'a. Problemem może być nie kontrakt ale kwota przy podpisie bo NAPEWNO pilkarzyki bedą probowali sobie odbic zaległe wypłaty.


dziś masz wiedzę, albo jesteś sterowany.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3761 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 12/02/2013 17:38
17.03 niedziela

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, 17:00


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Pif Paf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2650 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 12/02/2013 18:53

  ManeS napisał:  
17.03 niedziela

Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, 17:00To jest kurwa chyba jakiś żart kiedy to sie skończy non stop pod górke, żeby ludzią pod górke robic bo spokojnie sobie mecz na wyjeżdzie swojej drużyny chcą zobaczyć.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005