Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2128 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/05/2014 17:56
Właśnie skończył się mecz Korona-Podbeskidzie. Prawie cały mecz Koronie nic nie wychodziło. Było widać w nich wkurwienie i frustrację - tak samo jak u naszych wczoraj. Była jednak jedna ważna różnica. To było wkurwienie facetów, a nie lalusiów! To wkurwienie i determinacja pozwoliło im wygrać w 10-ciu przegrany mecz. Znamienna była sytuacja, kiedy Golańskiemu mambo przeszkadzał wybić rożny. Ten wziął po prostu dziada wyjebał za boisko, bo czas uciekał! U nas w przegrywanych meczał ja nigdy nie widziałem takiej zaciętości wśród Portowców. W analogicznych sytuacjach Aka rozgrywa rożny na 2 z Murayamą, albo 5 razy poprawia piłkę. Poza tym Korona ma prawdziwych liderów(Korzym,Golański), kórzy w trudnych chwilach ciągną grę ZESPOŁU! W Pogoni takiego lidera nie ma. Czasami próbuje Robak, ale jest SAM.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5225 dni

**
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/05/2014 17:59

  Black Adder napisał:  
Znamienna była sytuacja, kiedy Golańskiemu mambo przeszkadzał wybić rożny. Ten wziął po prostu dziada wyjebał za boisko, bo czas uciekał! U nas w przegrywanych meczał ja nigdy nie widziałem takiej zaciętości wśród Portowców.


Kojarzę taką sytuację na meczu Pogoni w Szczecinie. Chyba z ŁKS'em, kiedy to nasz zawodnik (Batata?) wyciągnął leżącego na murawie zawodnika za linie boczną. Pamięta ktoś dokładnie co to było za spotkanie? :D


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Borso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3841 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/05/2014 18:10
Golańskiego widział bym u nas i nieważne ile ma lat


Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2128 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/05/2014 18:30

  PoGo napisał:  

  Black Adder napisał:  
Znamienna była sytuacja, kiedy Golańskiemu mambo przeszkadzał wybić rożny. Ten wziął po prostu dziada wyjebał za boisko, bo czas uciekał! U nas w przegrywanych meczał ja nigdy nie widziałem takiej zaciętości wśród Portowców.


Kojarzę taką sytuację na meczu Pogoni w Szczecinie. Chyba z ŁKS'em, kiedy to nasz zawodnik (Batata?) wyciągnął leżącego na murawie zawodnika za linie boczną. Pamięta ktoś dokładnie co to było za spotkanie? :DJa akurat tej sytuacji nie kojarzę, ale za to Stolarczyk za starych czasów brał, i to chyba nie raz marudera na łapy i won za linię. Jak worek ziemniaków. :)


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2148 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/05/2014 18:52

  Black Adder napisał:  
U nas w przegrywanych meczał ja nigdy nie widziałem takiej zaciętości wśród Portowców. (..) Poza tym Korona ma prawdziwych liderów(Korzym,Golański), kórzy w trudnych chwilach ciągną grę ZESPOŁU! W Pogoni takiego lidera nie ma. Czasami próbuje Robak, ale jest SAM.i dlatego Korona jest tak wysoko a Pogon tak nisko....

No i to przeciez Korona wyprowadzila z 0:2 na 2:2 w meczu z Pogonia...
No i to Korona wyciagnela z 0:1 na 3:2 grajac w 10 z Pogonia, prawda? :)

Pamiec odnosnie tego co dobre bywa jakas tak bardzo krotka chyba u niektorych :)


Oddajcie mi moj stary login...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2135 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/05/2014 19:47
Tu nie chodzi o Golańskiego. Chodzi o drużynę i jej charakter. A tego u nas ostatnio nie ma.

Bardzo słaby mecz Zawiszy w Chorzowie. Znając jednak życie odpalą w Szczecinie i pokażą także się ofensywnie, chociaż dzisiaj nic nie grają. Ruch pewnie w LE - nie wiem czy oni są świadomi co to dla nich oznacza w sensie sportowym i logistycznym


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2450 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/05/2014 20:01

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Tu nie chodzi o Golańskiego. Chodzi o drużynę i jej charakter. A tego u nas ostatnio nie ma.

Bardzo słaby mecz Zawiszy w Chorzowie. Znając jednak życie odpalą w Szczecinie i pokażą także się ofensywnie, chociaż dzisiaj nic nie grają. Ruch pewnie w LE - nie wiem czy oni są świadomi co to dla nich oznacza w sensie sportowym i logistycznym


No Zawisza z nami zagra mecz sezonu. To pewne. Grają o nic, to 0-3 się szykuje hehe. I kurs dobry.


FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3532 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/05/2014 21:12
ja mam nadzieje ze to my odpalimy...
Ale inni juz po 2 przegranych teraz beda stawiac ze 3 tez przegraja...


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3463 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/05/2014 21:48

  FL2 napisał:  
ja mam nadzieje ze to my odpalimy...
Ale inni juz po 2 przegranych teraz beda stawiac ze 3 tez przegraja...Mecze w Szczecinie z Zetką w tym sezonie to porażka w pucharze polski i remis w lidze,więc do 3 razy sztuka i teraz przyjdzie Zwycięstwo ;)


Pogoń Szczecin!
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2248 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 12/05/2014 20:48
Ambitnie grający Widzew niestety przegrywa w końcówce meczu. Obyśmy taką wolę walki mieli w następnym meczu z Zawiszą jak łodzianie dzisiaj.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4847 dni

*
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/05/2014 16:25
Na posiedzeniu w dniu 14 maja 2014 Komisja ds. Licencji Klubowych podjęła następujące decyzje:

1. Licencję na grę w Ekstraklasie otrzymały wszystkie aplikujące Kluby.

2. Licencję na grę w rozgrywkach UEFA otrzymują następujące Kluby: Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, Zawisza Bydgoszcz.

3. W przypadku Górnika Zabrze licencji na grę w rozgrywkach UEFA odmówiono ze względu na naruszenie wymogów F-03 i F-04 Podręcznika Licencyjnego, to jest uregulowanie zaległych zobowiązań do klubu piłkarskiego oraz niektórych piłkarzy po 31 marca 2014.

4. W przypadku Górnika Zabrze, Ruchu Chorzów oraz Wisły Kraków licencji na grę w rozgrywkach UEFA odmówiono ze względu na naruszenie wymogu F-05, to znaczy nie wykazanie w złożonej prognozie finansowej zdolności do kontynuacji działalności do końca sezonu.

5. W przypadku pozostałych Klubów licencji na grę w rozgrywkach UEFA odmówiono w związku z niezłożeniem dokumentacji finansowej (prognozy finansowej) w standardzie wymaganym Podręcznikiem Licencyjnym UEFA, co jest jednoznaczne z niezłożeniem wniosku o przyznanie tej licencji.

6. Postanowiono nałożyć nadzór infrastrukturalny na Ruch Chorzów, Koronę Kielce oraz Widzew Łódź w związku z koniecznością uzupełnienia do dnia 17 lipca 2014 niektórych wymogów kategorii A, dotyczących oświetlenia stadionu lub technicznych wymogów związanych z realizacją transmisji TV (wymogi I11, I60, I61).

7. Postanowiono nałożyć nadzór infrastrukturalny na Jagiellonię Białystok, Górnik Zabrze oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała w związku z przebudową stadionu.

8. Postanowiono nałożyć nadzór sportowy na Zawiszę Bydgoszcz w celu monitorowania implementacji programu szkolenia w drużynach młodzieżowych

9. Postanowiono nałożyć nadzór finansowy w związku z ogólną sytuacją finansową oraz koniecznością monitorowania realizacji zawartych ugód dotyczących zaległych zobowiązań na następujące Kluby: Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, Wisła Kraków.

10. Postanowiono nałożyć nadzór finansowy na Widzew Łódź w związku ze stanem upadłości układowej nałożonym na Klub, jednocześnie ograniczając możliwość rejestracji nowych zawodników do wysokości wynikającej z łącznej puli kosztów wynagrodzeń w Klubie zgodnej ze złożoną prognozą finansową.

11. W ramach nadzoru finansowego postanowiono nałożyć na Ruch Chorzów ograniczenie rejestracji nowych zawodników z wynagrodzeniami do wysokości wynikającej z łącznej puli kosztów wynagrodzeń w Klubie zgodnej ze złożoną prognozą finansową, jednak nie wyżej niż 15 tys brutto dla jednego zawodnika.

12. Postanowiono ukarać Górnik Zabrze za naruszenie wymogu F-04 (terminowe regulowanie zobowiązań w stosunku do pracowników) karą zakazu transferów na okres jednego sezonu oraz ograniczeniem rejestracji nowych zawodników do wysokości wynikającej z łącznej puli kosztów wynagrodzeń w Klubie zgodnej ze złożoną prognozą finansową, jednak nie wyżej niż 15 tys brutto dla jednego zawodnika.

13. Postanowiono ukarać Pogoń Szczecin karą ostrzeżenia za naruszenie wymogu F-03 to jest nieterminowe złożenie zaświadczeń o niezaleganiu z płatnościami do Urzędu Skarbowego i ZUS.

14. Postanowiono ukarać Zawiszę Bydgoszcz karą 20 tys zł za naruszenie wymogu F-01 i F-04 poprzez złożenie niekompletnej dokumentacji licencyjnej w tym zakresie.

15. Postanowiono ukarać Piasta Gliwice karą 50 tys zł za naruszenie wymogu F-01, F-02 i F-05 poprzez złożenie niekompletnej dokumentacji licencyjnej w tym zakresie.

16. Postanowiono ukarać Śląsk Wrocław karą 75 tys zł za naruszenie wymogu F-01 i F-04 poprzez złożenie nierzetelnej informacji w sprawozdaniu finansowej dotyczącej zaległych premii z sezonu 2011/12 i 2012/13 oraz nieterminowa spłatę tych zobowiązań.

Ostatnio edytowany przez: kiko, 14 maja 2014, 16:33 [1 raz(y)]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4847 dni

*
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/05/2014 16:38
Jeśli odwołania Ruchu, Górnika i Wisły nie przyniosą skutku (a są na to marne szanse) to walczymy tylko z Lechią o puchary lol


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3901 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/05/2014 18:29
Górnik nie ma już żadnych szans na puchary - chyba nawet odwołać się nie mogą. Wisła też ma nikłe szanse. Zostaje Ruch, Lechia i my.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4627 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/05/2014 19:15
A czemu już według ciebie Górnik nie ma szans na Puchary a Ruch i Wisła jeszcze mogą się skutecznie odwołać?


PS 1948
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4847 dni

*
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/05/2014 19:23

  zach-pom napisał:  
A czemu już według ciebie Górnik nie ma szans na Puchary a Ruch i Wisła jeszcze mogą się skutecznie odwołać?Górnik nawet nie będzie próbował. Ich sytuacja jest najgorsza, nie mają szans.
Postanowiono ukarać Górnik Zabrze za naruszenie wymogu F-04 (terminowe regulowanie zobowiązań w stosunku do pracowników) karą zakazu transferów na okres jednego sezonu oraz ograniczeniem rejestracji nowych zawodników do wysokości wynikającej z łącznej puli kosztów wynagrodzeń w Klubie zgodnej ze złożoną prognozą finansową, jednak nie wyżej niż 15 tys brutto dla jednego zawodnika.

Mają bardzo duże zaległości wobec piłkarzy, trenerów (z Nawałką na czele), nawet Rozwojowi do dnia dzisiejszego nie oddali należnego % z transferu Milika.

Ruch bardzo podobna sytuacja do Górnika, również ograniczenia co do pensji nowych zawodników. Wisła zadłużona na kilkanaście milionów. Muszą przedstawić wiarygodne dokumenty, z których owe zadłużenie pokryją. Małe szanse, że zrobią to w kilka dni.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5702 dni

*
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/05/2014 22:53
Ruch znowu weźmie "pożyczkę" od miasta i kasa będzie grała. Oczywiście jak tylko dostaną licencję, to kasę miastu oddadzą. W ten sposób chyba już od paru sezonów omijają przepisy licencyjne, więc mają to obcykane.


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2450 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/05/2014 00:08
Puchary dane przy zielonym stoliku? Chyba nie oto w piłce chodzi.


michał
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2267 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/05/2014 00:11
W piłce to już dawno nie chodzi o sport i rywalizację ;)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4847 dni

*
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/05/2014 00:23

  vcf napisał:  
Puchary dane przy zielonym stoliku? Chyba nie oto w piłce chodzi.Lepiej przymykać oko na patologię w naszych klubach? Pseudoprezesi, którzy podpisywali kontrakty bez pokrycie mają teraz za swoje. Wygrywali kosztem klubów, które starały się działać na zdrowych zasadach - więc niech płacą teraz za to. Kilka lat minie zanim wyczyści się syf powstały przez ostatnie lata, ale jest to jedyna droga, żeby cokolwiek poszło do przodu.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2337 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/05/2014 01:41

  kiko napisał:  

  vcf napisał:  
Puchary dane przy zielonym stoliku? Chyba nie oto w piłce chodzi.Lepiej przymykać oko na patologię w naszych klubach? Pseudoprezesi, którzy podpisywali kontrakty bez pokrycie mają teraz za swoje. Wygrywali kosztem klubów, które starały się działać na zdrowych zasadach - więc niech płacą teraz za to. Kilka lat minie zanim wyczyści się syf powstały przez ostatnie lata, ale jest to jedyna droga, żeby cokolwiek poszło do przodu.A tam guzik się zmieni, odwołania pewnie przyniosą skutek i dalej ta sama patologia będzie ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
dPS

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005