Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1873 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 19:53
Może i statystyki na tę chwilę ma lepsze od Gyurcso, ale nie wiadomo jakie cyferki miałby Węgier pod okiem Wdowca. Niewykluczone jest, ze mając Darka na ławce często gęsto strzelalibyśmy po 3-4 gole, a dwa to w praktycznie każdym meczu. Wtedy siłą rzeczy i statystyki Adamowi by się poprawiły, bo byłby zapewne motorem napędowym formacji ofensywnej. Gyurcso, Małecki, czy w zasadzie jakikolwiek inny skrzydłowy, to nie są elementy pasujące do taktyki Michniewicza. Mówię o skrzydłowych typowo ofensywnych, a nie takich których głównym zadaniem jest cofanie się na własną połowę i gra w destrukcji.


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4295 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 19:55
Już pojawia się lament, że po co oddaliśmy słabego Małeckiego. To forum nie przestaje mnie zaskakiwać.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3461 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 20:00

  Boris napisał:  
Mały w jednym meczu wyrobił prawie takie staty jak u nas przez dwa lata.To samo chciałam napisać :D


Pogoń Szczecin!
Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5688 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 20:01
Jeżeli Gyurcso nie pasuje do taktyki i wizji Michniewicza to po co się na niego napalili i go sprowadzili? Ja oglądając nasze mecze odnoszę wrażenie, że reszta chłopaków jakoś niechętnie do niego zagrywa a na to trener nie ma wpływu. Kilka razy ewidentnie powinni do niego podać ale albo Zwolak przeciągnął rajd i kopnął w obrońce lub wybierają inne opcje. Do wolnych też go nie dopuszczają.


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2692 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 20:14

  eM napisał:  
Może i pierwszy mecz, ale póki co, statystyki i tak ma dużo lepsze niż Gyurcso. Dalsza dyskusja z toba nie ma sensu, skoro wyskakujesz z jakimiś Boninami, w temacie o Małym.Mały zagrał u nas ponad 40 meczów i nie strzelil nawet 5gu goli i asysty też można zliczyć na palcach jednej ręki... porównywać jakieś 6 wystepów do ok 40-45...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2133 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 20:24

  Boris napisał:  
Może i statystyki na tę chwilę ma lepsze od Gyurcso, ale nie wiadomo jakie cyferki miałby Węgier pod okiem Wdowca. Niewykluczone jest, ze mając Darka na ławce często gęsto strzelalibyśmy po 3-4 gole, a dwa to w praktycznie każdym meczu. Wtedy siłą rzeczy i statystyki Adamowi by się poprawiły, bo byłby zapewne motorem napędowym formacji ofensywnej. Gyurcso, Małecki, czy w zasadzie jakikolwiek inny skrzydłowy, to nie są elementy pasujące do taktyki Michniewicza. Mówię o skrzydłowych typowo ofensywnych, a nie takich których głównym zadaniem jest cofanie się na własną połowę i gra w destrukcji.Może i byśmy strzelali po 3-4 gole a może i nie. A może i byśmy tracili po 2-3 bramki. No ale 2 bramki w każdym meczu gwarantowane - tylko ile takich gier z tymi dwoma bramkami miał u nas Wdowczyk? I może Węgier by pod okiem Wdowczyka miał lepsze cyfry. A może by i nie miał. I może Adam byłby motorem napędowym a może i by nie był. Gdybanie bez większego sensu.

Em płaczesz po jednym dobrym meczu za Małeckim podczas gdy był to jego pierwszy niezły mecz od 2 lat (jeżeli nie od 3) a Małecki miał milion szans żeby się u nas pokazać/odbudować/złapać formę itp. Takim myśleniem to faktycznie sięgnijmy jeszcze po Bonina bo ten to dopiero w porównaniu do Węgra ma imponujące liczny w tym sezonie a nie dostał szans u nas na pokazanie się. Dobrze ci Icar napisał a ty ucinasz dyskusję. Dyskusja nie polega na przyznawaniu ci racji w każdym poście i wyśmiewaniu każdych za ich poglądy i opinie co z lubością preferujesz.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2678 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 20:53
Dzsiaj Patryk zagrał najlepszy mecz dla Pogoni w historii....bo przyczynił się do przyklepania grupy mistrzowskiej...:)


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2126 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 21:00
Ludzie! Co Wy z tymi zachwytami nad Wdowcem, Wisłą i Małeckim? Przecież nawet komentatorzy na Eurosporcie zorientowali się w pewnym momencie, że to "mecz przyjaźni" zespołów z regionu. Sędzia także kiedy połapał się, że robią z niego wała, przestał kartkować, czy gwizdać ewidentne karne. Tak samo Flota podkładała się nam w 1 lidze, kiedy potrzebowaliśmy punktów. Jest jednak pozytyw z tego spotkania. W końcu podyktowano karny za faul Głowackiego. Facet w każdym meczu wycina przeciwników na co najmniej 2 karne i 3 czerwone, ale jest szczególnie pobłażany - bo to przecież "profesor Głowacki!".


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 21:38
Zygmuś,coś ty taka spięta? Ja nie z tych co płaczą, więc chyba mnie z kimś pomyliłaś. Ogarnij się.

Nigdzie nie napisałem, że powinniśmy ściągnąć ponownie Małeckiego do drużyny.
Ja po prostu nadal podtrzymuję zdanie, że Czesiek zbyt pochopnie pozbył się Patryka.Nie jest jednak tajemnicą, że Michniewicz nie lubi
w szatni charakternych zawodników. Widać jednak Wdowiec potrafi dotrzeć do Małego i są tego efekty na boisku.

Dzięki jednak za wyjaśnienie genezy słowa dyskusja.Zapamiętam.

Ostatnio edytowany przez: eM, 14 marca 2016, 23:39 [2 raz(y)]


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1873 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 21:52
Dobra tam, Wdowiec, czy Mały. Nieciecza zaczyna nas miażdżyć frekwencją jeśli chodzi o zwykły potencjał ludzki zamieszkujący ich okolice, a nasze miasto i region. U nas w niejednym szczecińskim wieżowcu mieszka więcej ludzi niż w Niecieczy. Ba, śmiem twierdzić, że gdyby stadion był ciut większy, to wielokrotnie moglibyśmy zobaczyć tam więcej widzów niż na Twardowskiego. Trzy mecze z rzędu komplet, około 4,500 widzów. Komplet to u nas był ostatnio z kilkanaście lat temu, bodajże na Legii 1 sierpnia 2004, widzów 17.783. To jest dramat, a nie tam jakiś Małecki.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2146 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 22:24

  Boris napisał:  
Dobra tam, Wdowiec, czy Mały. Nieciecza zaczyna nas miażdżyć frekwencją jeśli chodzi o zwykły potencjał ludzki zamieszkujący ich okolice, a nasze miasto i region. U nas w niejednym szczecińskim wieżowcu mieszka więcej ludzi niż w Niecieczy. Ba, śmiem twierdzić, że gdyby stadion był ciut większy, to wielokrotnie moglibyśmy zobaczyć tam więcej widzów niż na Twardowskiego. Trzy mecze z rzędu komplet, około 4,500 widzów. Komplet to u nas był ostatnio z kilkanaście lat temu, bodajże na Legii 1 sierpnia 2004, widzów 17.783. To jest dramat, a nie tam jakiś Małecki.tak jak nie ma się co podniecać jednym dobrym meczem jakiegoś zawodnika (po wielu bardzo słabych) tak nie ma co się podniecać frekwencją malutkiego klubu w pierwszym sezonie w ekstraklasie w historii i to jeszcze przy dobrych wynikach. Na KSZO tez kiedyś chodziło 10k w debiutanckim sezonie.

Z drugiej strony np. na Lecha jeśli dobrze pamiętam potrafiło przyjść jeszcze wcale nie tak dawno temu "aż" 600 kibiców a teraz mają całkiem niezłą frekwencję jak na poziom ligi.

Edit: to "nie tak dawno temu" znaczy jakoś tak 15-20 lat a był to jeśli dobrze pamiętam mecz Lech-Ruch. No ale pamięć może mnie zawodzić więc jeśli ktoś jest pewien to proszę o potwierdzenie/zaprzeczenie ;)

Ostatnio edytowany przez: Gradus_new, 14 marca 2016, 22:41 [2 raz(y)]


Oddajcie mi moj stary login...
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1873 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 22:55
Niby tak, ale 4500 w poniedziałek i to w dużych miastach nie jest, jak widać na naszym przykładzie, zbytnio upokarzające. Ciężko to przekładać na procenty, ale jeśli założyć, że Nieciecza ma 700 mieszkańców, a chodzi tam z 6,5 razy ludzi więcej niż ją zamieszkuje, to w jak czarnej dziurze jest nawet Legia, gdzie średnio na mecz chodzi 1% obywateli Warszawy, albo i to nie? U nas będzie to jakieś 2%. Patrząc z tej perspektywy to na Legię chodzi najmniej ludzi w całej Polsce, a Nieciecza nie ma i prawdopodobne nigdy nie będzie miala konkurencji na tym polu. Dodatkowo koleś sobie postawil stadionik za swoje, taki na miarę swoich możliwości i trzeba powiedzieć sobie uczciwie, że fajnie się ogląda mecze Termaliki rozgrywane na tym obiekciku. Ja mam olbrzymi szacunek do właściciela, nie zdziwię się, jak za jakiś czas zamarzą mu się puchary jak Drzymale z Groclinem i będzie wciągał nosem kluby z wielkich miast mające frekwencję na poziomie jego wioski.

Ostatnio edytowany przez: Boris, 14 marca 2016, 23:01 [1 raz(y)]


Hunta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1962 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 23:26

  Gradus_new napisał:  
[Z drugiej strony np. na Lecha jeśli dobrze pamiętam potrafiło przyjść jeszcze wcale nie tak dawno temu "aż" 600 kibiców a teraz mają całkiem niezłą frekwencję jak na poziom ligi.
Lech-Siarka Tarnobrzeg, sezon 1995/1996: 100 kibiców gospodarzy


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/03/2016 23:34

  Pes2009 napisał:  

  eM napisał:  
Może i pierwszy mecz, ale póki co, statystyki i tak ma dużo lepsze niż Gyurcso. Dalsza dyskusja z toba nie ma sensu, skoro wyskakujesz z jakimiś Boninami, w temacie o Małym.Mały zagrał u nas ponad 40 meczów i nie strzelil nawet 5gu goli i asysty też można zliczyć na palcach jednej ręki... porównywać jakieś 6 wystepów do ok 40-45...Czytaj ze zrozumieniem. Porównałem statystyki z trwającej rundy.

PS. nie podniecajcie się tak internetowi pseudoeksperci z tym rzekomym "lamentem".
Ja jedynie chciałem zaznaczyć, że Mały wcale nie jest taki cieńki, jak go oceniacie, a tu zaraz wirtualny lincz mnie spotkał :D

Strach komputer otwierać. Nie wiadomo z której strony spotka Cię atak.

Ostatnio edytowany przez: eM, 15 marca 2016, 00:18 [3 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2133 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/03/2016 06:01

  eM napisał:  
Zygmuś,coś ty taka spięta? Ja nie z tych co płaczą, więc chyba mnie z kimś pomyliłaś. Ogarnij się.

Nigdzie nie napisałem, że powinniśmy ściągnąć ponownie Małeckiego do drużyny.
Ja po prostu nadal podtrzymuję zdanie, że Czesiek zbyt pochopnie pozbył się Patryka.Nie jest jednak tajemnicą, że Michniewicz nie lubi
w szatni charakternych zawodników. Widać jednak Wdowiec potrafi dotrzeć do Małego i są tego efekty na boisku.

Dzięki jednak za wyjaśnienie genezy słowa dyskusja.Zapamiętam.Chyba pomyliłeś adresatów koleżanko. Szydzić to trzeba umieć.Tobie wychodzi jedynie stękanie.Hejtujesz tu wszystkich a potem dziwisz się reakcji?Włóż między bajki te wdowczykowe docieranie do Małeckiego.Ile on zagrał za Wdowczyka u nas dobrych meczów?Chyba, że wliczasz to rajd na bandy i okopanie miejsc rezerwowych.Bez pozdrowień

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 15 marca 2016, 06:09 [1 raz(y)]


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5660 dni

**
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/03/2016 07:45

  eM napisał:  

  Pes2009 napisał:  

  eM napisał:  
Może i pierwszy mecz, ale póki co, statystyki i tak ma dużo lepsze niż Gyurcso. Dalsza dyskusja z toba nie ma sensu, skoro wyskakujesz z jakimiś Boninami, w temacie o Małym.Mały zagrał u nas ponad 40 meczów i nie strzelil nawet 5gu goli i asysty też można zliczyć na palcach jednej ręki... porównywać jakieś 6 wystepów do ok 40-45...Czytaj ze zrozumieniem. Porównałem statystyki z trwającej rundy.

PS. nie podniecajcie się tak internetowi pseudoeksperci z tym rzekomym "lamentem".
Ja jedynie chciałem zaznaczyć, że Mały wcale nie jest taki cieńki, jak go oceniacie, a tu zaraz wirtualny lincz mnie spotkał :D
Nie jest cienki, ale u nas w ogóle nie istniał, nie pasował i nie był w formie. No tak już bywa :) To nie pierwszy taki przypadek kiedy były zawodnik Pogoni odradza się na innej ziemi - Bonin, Celeban, Choto to chyba dobre przykłady z ostatnich 10 lat.

Dobrze, że się go pozbyto. Dla Pogoni i dla samego Małego to było najlepsze wyjście. Poczekajmy do końca sezonu na statystyki Patryka i wtedy zacznijmy dyskusję o opłacalności tego transferu. Bo jak Małecki skończy z takimi liczbami to w sumie sam przyznasz, że to był wyjątek potwierdzający regułę :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/03/2016 09:05
Zyga, specjalistko od stękania i szydzenia!
Widzę, że jesteś naprawdę ostrym zawodnikiem, ale nie pisz proszę, że hejtuje, bo to mi się kojarzy z jarkiem kuzniarem czy z kodem :(
Ja po prostu śmieję się z anonimowych ćwierć-ekspertów twojego pokroju, którzy potrafią pokazywać swoją męskość jedynie klikając w klawiaturę.Nie będę dalej "walczył" z tobą na słowa, gdyż nie jestem Maxiem. Zaproponowałbym dyskusję np. podczas jakiego wyjazdu, abyś mógł wszystko powtórzyć mi prosto w oczy, ale wiem, że odmówisz, bo łatwiej pozostać ci wirtualnym. Z mojej strony koniec tematu. Małemu życzę jak najlepiej. Oby utrzymał dobrą dyspozycję i pokazał frustratom co potrafi. Z pozdrowieniami maleńka. Adios

Ostatnio edytowany przez: eM, 15 marca 2016, 09:11 [2 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2133 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/03/2016 11:35
@Em: Ok, obiecuję, że już nie będę i bardzo przepraszam, że ośmieliłem się naruszyć twój święty spokój i wielce dobre mniemanie o sobie. Pokrywam się wstydem, nie wiem jak będę mógł teraz z tym żyć.
Ja się za żadnego eksperta, w przeciwieństwie do ciebie, nie mam. Męskości natomiast udowadniać nikomu nie muszę, a z całą pewnością tobie. Kończymy temat i miłego dnia życzę.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/03/2016 11:42
Wyjdź. Tam są drzwi.


Black Adder
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2126 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/03/2016 20:17

  eM napisał:  
Zyga, specjalistko od stękania i szydzenia!
Widzę, że jesteś naprawdę ostrym zawodnikiem, ale nie pisz proszę, że hejtuje, bo to mi się kojarzy z jarkiem kuzniarem czy z kodem :(Dobre i trafione w dychę! Jak chcesz go spotkać, to nie na meczu, a na marszu KOD-u. Szukaj go w otoczeniu szefa: http://s00.yaplakal.com/pics/pics_original/2/9/6/7073692.jpg


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005