Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Andradina00
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1574 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 07/02/2020 13:50
SPokojnie, Jevticia na pewno im w pełni nie zastąpi.


Jack007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1667 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 13/02/2020 14:49
Żeby pyry nie zapominały kim naprawdę są, a jakie korzenie ma dzisiejsza POGOŃ. Artykuł na gazeta.pl dotyczy głównie sytuacji po wyroku bylego działacza sracovi.
  Cytat:  
Obecny KKS Lech Poznań nie jest np. następcą prawnym stowarzyszenia WKP Lech Poznań i nie może brać na siebie odpowiedzialności za dawne grzechy tamtego "Kolejorza". Przynajmniej z punktu widzenia prawnego, bo gra przecież w tym samym miejscu, ma tych samych kibiców, którzy śpiewają te same piosenki. Dzisiejszy Lech funkcjonuje jednak na licencji Amiki Wronki (paradoksalnie też zamieszanej niegdyś w korupcję). To samo dotyczy kupującego niegdyś mecze Motoru Lubin, który funkcjonuje obecnie na licencji Spartakusa Szarowola. Dawna Pogoń Szczecin, która w aktach ma 38 ustawionych spotkań, została wycofana z rozgrywek. Ta obecna zaczynała zmagania od IV ligi i powstała na bazie kibicowskiej Pogoni Nowej Szczecin. Klubów, które po handlowaniu meczami z różnych przyczyn wycofały się z rozgrywek lub zmieniły formę prawną, jest jeszcze kilka.



polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3932 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/02/2020 15:16
Korona 12 strzelonych goli na 22 mecze i jest 4 od końca. Takie cuda tylko u nas


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/02/2020 15:29
Jagiellonia-Korona, w pierwszych składach (na 22 grających) 17 obcokrajowców.
Mecz, taki że oczy krwawią.
Kolejne 0:0 w tej fatalnej kolejce.
Ekstraklasa po powrocie naprawdę dla wytrwałych.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/02/2020 20:09
A ja uwazam ze slabe jest narzekanie na ekstraklase - ostatnio bardzo modne. Ogladam ta lige kilkadziesiat lat i zawsze byla tak samo slaba, co nie zmienia faktu, ze ciagle ja ogladam. Dziennikarzyny, ktorych praca ogranicza sie do pierdolenia jak jest zle doskonale sie w Polsce odnajduja, sami niczego nie prezentujac. Tak samo jest z tym wytykaniem, ze Polacy nie graja w polskich klubach... Widowcznie zbyt wiele sobie zycza za poziom jaki prezentuja. Dla mnie moga grac cale jedenastki obcokrajowcow jesli to klubom pomaga zwiazac budzet. Sam kasy nie mam zeby pociagnac klub do przodu i nie dziwie sie wlasciciela, ze rzezbia z tego co odpada z innych lig. Do tego jeszcze jedna uwaga, moze pora zejsc na ziemie z oczekiwaniami od polskich klubow. Polska jako reprezentacja NIGDY nie wygrala trofeum, to samo kluby. Nigdy w historii pilki noznej Polacy nic znaczacego nie osiagneli - to jest fakt. Nie wiem wiec skad te oczekiwania? Owszem kazdy chcialby widziec polskie kluby walczace w Europie, ale widocznie nie ma potecjalu i umiejetnosci. Zaden z krytykujacych nie jest w stanie zasilic znaczaco klub by zmienic oblicze ligowej szarzyzny, ale do krytykowania jest cala armia komentujacych. Slabe to jest i tyle, tak bylo, jest i pewnie bedzie nic nowego.


stewie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3682 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/02/2020 07:30

  cfan napisał:  
A ja uwazam ze slabe jest narzekanie na ekstraklase - ostatnio bardzo modne. Ogladam ta lige kilkadziesiat lat i zawsze byla tak samo slaba, co nie zmienia faktu, ze ciagle ja ogladam. Dziennikarzyny, ktorych praca ogranicza sie do pierdolenia jak jest zle doskonale sie w Polsce odnajduja, sami niczego nie prezentujac. Tak samo jest z tym wytykaniem, ze Polacy nie graja w polskich klubach... Widowcznie zbyt wiele sobie zycza za poziom jaki prezentuja. Dla mnie moga grac cale jedenastki obcokrajowcow jesli to klubom pomaga zwiazac budzet. Sam kasy nie mam zeby pociagnac klub do przodu i nie dziwie sie wlasciciela, ze rzezbia z tego co odpada z innych lig. Do tego jeszcze jedna uwaga, moze pora zejsc na ziemie z oczekiwaniami od polskich klubow. Polska jako reprezentacja NIGDY nie wygrala trofeum, to samo kluby. Nigdy w historii pilki noznej Polacy nic znaczacego nie osiagneli - to jest fakt. Nie wiem wiec skad te oczekiwania? Owszem kazdy chcialby widziec polskie kluby walczace w Europie, ale widocznie nie ma potecjalu i umiejetnosci. Zaden z krytykujacych nie jest w stanie zasilic znaczaco klub by zmienic oblicze ligowej szarzyzny, ale do krytykowania jest cala armia komentujacych. Slabe to jest i tyle, tak bylo, jest i pewnie bedzie nic nowego.



Taka natura człowieka, że lubi sobie ponarzekać właściwie na wszystko, ale to co ostatnio mówi się o ekstraklasie to faktycznie zaczyna być irytujące. Ludzie, którzy nigdy nic nie zrobili dla polskiej piłki mają najwięcej do powiedzenia.

Widziałem mecz Pogoni oraz fragmenty Cracovia - Lech. W obu tych spotkaniach gra momentami była płynna (oczywiście przeplatało się to z ekstraklasowym ping-pongiem), akcje potrafiły się zazębiać. Było widać założenia taktyczne, dyscyplinę oraz zaangażowanie. Czy ktoś kiedyś oczekiwał więcej? To, co zmieniło się w ostatnich latach to może większa dyscyplina w defensywie (ala Michniewicz). Nie jest to już futbol radosny, w którym pada dużo bramek. Tylko, nie wiązał bym bezpośrednio poziomu gry z ilością bramek.


Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4881 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/02/2020 11:57
Nie często się udzielam, ale wiecie co chce powiedzieć o słabości tej ligi. Piłkarze zarabiają u nas (liga) dobrze, infrastrukturę mamy dobrą (są wyjątki okey) obozy, przygotowania. A potem wyjdzie taki piłkarz i rzygać sorka mi się chcę jak on po 5 meczach mówi, że czują zmęczenie ?? CO ??? !!! Mamy kluby gdzie są akademie, stadiony, spore pieniądze. To napiszcie mi w czym jesteśmy gorsi od takich państw piłkarskich :o jak Cypr, Rumunia, Czechy, Czarnogóra, Białoruś ??!! Mistrza Polski skopuje jakiś zespół z Mołdawii więc o co chodzi ? mi się zdaję, że większość piłkarzy w naszym kraju lata im koło wora, granie, jakaś ambicja, wyjść pobiegać jak się chcę, ważne, że dobrze zarabia i co miesiąc kasa taka :) No tego nie połapie, kasa się zgadza, infrastruktura się zgadza więc ???!!!


Dziś zgodnym rytmem biją nam
Nasze serca które my
Za Pogoń damy w każdy czas
Czy w czas dobry, czy w czas zły
Nie dla nas jest porażki smak
Nie dla nas forma zła
Na całe gardło krzyczmy tak
Pogoń Mistrza Polski ma !
Jack007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1667 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/02/2020 12:11
A Ramirez w Amice na razie słabo. Kibice już na niego narzekali w 20 minucie meczu. Tak jak już pisałem może tam nie odpalić, bo za duża presja. Ciekawy jestem komentarzy pyr jakby w ataku mieli Maniasa haha


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/02/2020 21:35

  cfan napisał:  
A ja uwazam ze slabe jest narzekanie na ekstraklase - ostatnio bardzo modne. Ogladam ta lige kilkadziesiat lat i zawsze byla tak samo slaba, co nie zmienia faktu, ze ciagle ja ogladam. Dziennikarzyny, ktorych praca ogranicza sie do pierdolenia jak jest zle doskonale sie w Polsce odnajduja, sami niczego nie prezentujac. Tak samo jest z tym wytykaniem, ze Polacy nie graja w polskich klubach... Widowcznie zbyt wiele sobie zycza za poziom jaki prezentuja. Dla mnie moga grac cale jedenastki obcokrajowcow jesli to klubom pomaga zwiazac budzet. Sam kasy nie mam zeby pociagnac klub do przodu i nie dziwie sie wlasciciela, ze rzezbia z tego co odpada z innych lig. Do tego jeszcze jedna uwaga, moze pora zejsc na ziemie z oczekiwaniami od polskich klubow. Polska jako reprezentacja NIGDY nie wygrala trofeum, to samo kluby. Nigdy w historii pilki noznej Polacy nic znaczacego nie osiagneli - to jest fakt. Nie wiem wiec skad te oczekiwania? Owszem kazdy chcialby widziec polskie kluby walczace w Europie, ale widocznie nie ma potecjalu i umiejetnosci. Zaden z krytykujacych nie jest w stanie zasilic znaczaco klub by zmienic oblicze ligowej szarzyzny, ale do krytykowania jest cala armia komentujacych. Slabe to jest i tyle, tak bylo, jest i pewnie bedzie nic nowego.



.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 20/02/2020 08:43

  cfan napisał:  
A ja uwazam ze slabe jest narzekanie na ekstraklase - ostatnio bardzo modne. Ogladam ta lige kilkadziesiat lat i zawsze byla tak samo slaba, co nie zmienia faktu, ze ciagle ja ogladam. Dziennikarzyny, ktorych praca ogranicza sie do pierdolenia jak jest zle doskonale sie w Polsce odnajduja, sami niczego nie prezentujac. Tak samo jest z tym wytykaniem, ze Polacy nie graja w polskich klubach... Widowcznie zbyt wiele sobie zycza za poziom jaki prezentuja. Dla mnie moga grac cale jedenastki obcokrajowcow jesli to klubom pomaga zwiazac budzet. Sam kasy nie mam zeby pociagnac klub do przodu i nie dziwie sie wlasciciela, ze rzezbia z tego co odpada z innych lig. Do tego jeszcze jedna uwaga, moze pora zejsc na ziemie z oczekiwaniami od polskich klubow. Polska jako reprezentacja NIGDY nie wygrala trofeum, to samo kluby. Nigdy w historii pilki noznej Polacy nic znaczacego nie osiagneli - to jest fakt. Nie wiem wiec skad te oczekiwania? Owszem kazdy chcialby widziec polskie kluby walczace w Europie, ale widocznie nie ma potecjalu i umiejetnosci. Zaden z krytykujacych nie jest w stanie zasilic znaczaco klub by zmienic oblicze ligowej szarzyzny, ale do krytykowania jest cala armia komentujacych. Slabe to jest i tyle, tak bylo, jest i pewnie bedzie nic nowego.



Z tym historycznym brakiem osiągnięć Polaków w piłce nożnej przesadzasz. Trzecie miejsca na MŚ 1974 i 1982r. Złoto olimpijskie w 1972, srebro w 1976 i 1992r. Finał pucharu zdobywców pucharów Górnika Zabrze w 1970r. Kilka półfinałów w pucharze mistrzów odpowiedniku dzisiejszej ligi mistrzów - Legia w 1970, Widzew w 1983r., czy półfinał pucharu zdobywców pucharów Legii w 1991r. Plus wielokrotnie ćwierćfinały polskich klubów we wszelkich europejskich pucharach UEFA. Te sukcesy miały miejsce w większości w znacznie trudniejszej sytuacji politycznej Polski (blok wschodni) niż obecnie. Więc teraz teoretycznie powinno być pod tym względem sukcesów polskiej piłki lepiej i obyśmy tego doświadczyli. Jak na razie poprawiła się nasza reprezentacja w występach na mistrzostwach Europy. Chociaż fakt, że kiedyś ciężej było się zakwalifikować - mniej drużyn awansowywało do finałów. Mimo to tu jest postęp, a powinien być z czasem wszędzie ;)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 20 lutego 2020, 10:21 [1 raz(y)]


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 22/02/2020 08:57
@Janek Z szacunkiem ale udzial w finale to nie to samo co zdobycie trofeum, o polfinale nie ma co wspominac bo to juz nie jest powazne. Ja rozumiem ze w imie zasady ze 'jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma' mozna mowic o 'sukcesach' Polakow na arenie miedzynarodowej, ale odpowiedz sobie czy pomietasz kto byl w polfinale ligi Europy w 2019? Albo kto zdobyl srebny medal na olimpiadzie w ostatnich trzech turniejach? hm.. no to takie to sa sukcesy...


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3932 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 23/02/2020 16:24
Przegrac kolejne 10 meczow zeby wygrac kolejne 5. Czy w historii futbolu gdziekolwiek mialo miejsce takie zdarzenie?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 23/02/2020 16:31

  polanski93 napisał:  
Przegrac kolejne 10 meczow zeby wygrac kolejne 5. Czy w historii futbolu gdziekolwiek mialo miejsce takie zdarzenie?



Jeszcze chwila i znajdą się w górnej ósemce...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5796 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 23/02/2020 17:15

  Ambasador napisał:  

  polanski93 napisał:  
Przegrac kolejne 10 meczow zeby wygrac kolejne 5. Czy w historii futbolu gdziekolwiek mialo miejsce takie zdarzenie?



Jeszcze chwila i znajdą się w górnej ósemce...



Graja mecze z sama top 8 teraz w 30 kolejsce dopiero z Arka, ale nic mnie nie zdziwi w tej lidze


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Jack007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1667 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 24/02/2020 06:56
W obecnej sytuacji do spadku typuję ŁKS, Koronę i Raków, który chyba i tak stadionu nie wybuduje. Mam nadzieję, że Boniek trzeci raz nie dopuści do ekstraklasy zespołu bez stadionu...


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 24/02/2020 08:17

  cfan napisał:  
@Janek Z szacunkiem ale udzial w finale to nie to samo co zdobycie trofeum, o polfinale nie ma co wspominac bo to juz nie jest powazne. Ja rozumiem ze w imie zasady ze 'jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma' mozna mowic o 'sukcesach' Polakow na arenie miedzynarodowej, ale odpowiedz sobie czy pomietasz kto byl w polfinale ligi Europy w 2019? Albo kto zdobyl srebny medal na olimpiadzie w ostatnich trzech turniejach? hm.. no to takie to sa sukcesy...



Nie pamiętam kto był, ale jakby był jakiś polski klub to pewnie bym pamiętał. Tak jak pamiętam ćwierćfinał ligi mistrzów Legii w 1996r. Zmagań piłkarskich olimpijskich bez Polaków nie oglądam raczej, więc też nie pamiętam. Wtedy inna była ranga tych turniei, bo grali najlepsi piłkarze bez ograniczeń wiekowych, a nie w większości do lat 23, jak wprowadzono od 1992r.
Fakt, że w tych latach od 1970 do początkowych lat osiemdziesiątych polska piłka ogólnie była czołówką światową. I w MŚ i na olimpiadach i nasze kluby w europejskich pucharach. To nie były jakieś jednorazowe wyskoki. Taki stan szczególnie ekstraklasy w obecnym systemie jest praktycznie nieosiągalny. Rundy wstępne zazwyczaj wykańczają nasze drużyny. A we wspomnianych czasach świetności polskiej piłki minimum ćwierćfinały europejskich pucharów osiągały Legia, Widzew, Ruch, Wisła Kraków, Górnik Zabrze, Stal Mielec, Śląsk. Autentycznie nasza liga pod względem poziomu sportowego musiała być czołówką europejską. Ja też kibicuję "na żywo" raczej już od lat chudych, powiedzmy zacząłem od 1986r. Ale patrząc historycznie nasi piłkarze mają do czego nawiązywać.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 24 lutego 2020, 19:53 [1 raz(y)]


Andradina00
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1574 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 26/02/2020 12:00
W tym momencie zamiast Rakowa spada Arka według mnie.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 26/02/2020 21:35
Tak jak Legia wyciaga Slisza z Lubina, tak my powinniśmy brać Buksę już z pol roki temu. Teraz nie wiem czy to możliwe.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8222 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 27/02/2020 16:06

  Ambasador napisał:  

  cfan napisał:  
A ja uwazam ze slabe jest narzekanie na ekstraklase - ostatnio bardzo modne. Ogladam ta lige kilkadziesiat lat i zawsze byla tak samo slaba, co nie zmienia faktu, ze ciagle ja ogladam. Dziennikarzyny, ktorych praca ogranicza sie do pierdolenia jak jest zle doskonale sie w Polsce odnajduja, sami niczego nie prezentujac. Tak samo jest z tym wytykaniem, ze Polacy nie graja w polskich klubach... Widowcznie zbyt wiele sobie zycza za poziom jaki prezentuja. Dla mnie moga grac cale jedenastki obcokrajowcow jesli to klubom pomaga zwiazac budzet. Sam kasy nie mam zeby pociagnac klub do przodu i nie dziwie sie wlasciciela, ze rzezbia z tego co odpada z innych lig. Do tego jeszcze jedna uwaga, moze pora zejsc na ziemie z oczekiwaniami od polskich klubow. Polska jako reprezentacja NIGDY nie wygrala trofeum, to samo kluby. Nigdy w historii pilki noznej Polacy nic znaczacego nie osiagneli - to jest fakt. Nie wiem wiec skad te oczekiwania? Owszem kazdy chcialby widziec polskie kluby walczace w Europie, ale widocznie nie ma potecjalu i umiejetnosci. Zaden z krytykujacych nie jest w stanie zasilic znaczaco klub by zmienic oblicze ligowej szarzyzny, ale do krytykowania jest cala armia komentujacych. Slabe to jest i tyle, tak bylo, jest i pewnie bedzie nic nowego.



.


Bo to nie jest liga/sport dla kibiców, tylko dla "biznesmenów".
Liczy się wynik finansowy,nie sportowy.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 27/02/2020 20:05

  ted napisał:  

  Ambasador napisał:  

  cfan napisał:  
A ja uwazam ze slabe jest narzekanie na ekstraklase - ostatnio bardzo modne. Ogladam ta lige kilkadziesiat lat i zawsze byla tak samo slaba, co nie zmienia faktu, ze ciagle ja ogladam. Dziennikarzyny, ktorych praca ogranicza sie do pierdolenia jak jest zle doskonale sie w Polsce odnajduja, sami niczego nie prezentujac. Tak samo jest z tym wytykaniem, ze Polacy nie graja w polskich klubach... Widowcznie zbyt wiele sobie zycza za poziom jaki prezentuja. Dla mnie moga grac cale jedenastki obcokrajowcow jesli to klubom pomaga zwiazac budzet. Sam kasy nie mam zeby pociagnac klub do przodu i nie dziwie sie wlasciciela, ze rzezbia z tego co odpada z innych lig. Do tego jeszcze jedna uwaga, moze pora zejsc na ziemie z oczekiwaniami od polskich klubow. Polska jako reprezentacja NIGDY nie wygrala trofeum, to samo kluby. Nigdy w historii pilki noznej Polacy nic znaczacego nie osiagneli - to jest fakt. Nie wiem wiec skad te oczekiwania? Owszem kazdy chcialby widziec polskie kluby walczace w Europie, ale widocznie nie ma potecjalu i umiejetnosci. Zaden z krytykujacych nie jest w stanie zasilic znaczaco klub by zmienic oblicze ligowej szarzyzny, ale do krytykowania jest cala armia komentujacych. Slabe to jest i tyle, tak bylo, jest i pewnie bedzie nic nowego.



.


Bo to nie jest liga/sport dla kibiców, tylko dla "biznesmenów".
Liczy się wynik finansowy,nie sportowy.



Tak jak liga mistrzów nie liga mistrzów tylko liga komercyjna. Teraz w czołowej 16 drużyn tylko 5 krai i drużyn z ich lig jest. Niemcy, Francja, Anglia, Włochy i Hiszpania. Reszta prawie, że robi za tło. A nasza ekstraklasa niestety za tło tła :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005