Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6741 dni

**




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/10/2013 21:30
Jako ciekawostka, w ostatniej kolejce Korona wygrała w lidze swoje pierwsze wyjazdowe spotkanie od... 1,5 roku ;)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/10/2013 22:29

  Karol SZN. napisał:  

  anathema napisał:  
Dokładnie tak. Patrząc jakiej jest teraz w formie Ruch, Korona czy nawet Widzew będzie niezwykle ciężko o punkty w tych meczach. Biorąc pod wzgląd że nasza gra wyglądała jak wyglądała, tylko wyniki nam to zaciemniały, aż przyszedł mecz z Górnikiem..



Lepiej grać słabo i punktować (mecz z cracovią), niż grać dobrze i przegrywać (mecz z Legią).



Kontekst miał nico inne podłoże niźli to zinterpretowałeś, bardziej mi chodziło że nasi najbliżsi rywale gremialnie zaczęli prezentować sie co najmniej przyzwoicie i tożsame osiągać wyniki. także bedzie niełatwo, mimo że tabela pokazuje zupełnie co innego. Ta dwa tygodnie przerwy to spadło nam z nieba, przyda sie by dać trochę mentalnego i fizycznego odetchnięcia naszym piłkarzom.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/10/2013 23:19

  anathema napisał:  

  Karol SZN. napisał:  

  anathema napisał:  
Dokładnie tak. Patrząc jakiej jest teraz w formie Ruch, Korona czy nawet Widzew będzie niezwykle ciężko o punkty w tych meczach. Biorąc pod wzgląd że nasza gra wyglądała jak wyglądała, tylko wyniki nam to zaciemniały, aż przyszedł mecz z Górnikiem..



Lepiej grać słabo i punktować (mecz z cracovią), niż grać dobrze i przegrywać (mecz z Legią).



Kontekst miał nico inne podłoże niźli to zinterpretowałeś, bardziej mi chodziło że nasi najbliżsi rywale gremialnie zaczęli prezentować sie co najmniej przyzwoicie i tożsame osiągać wyniki. także bedzie niełatwo, mimo że tabela pokazuje zupełnie co innego. Ta dwa tygodnie przerwy to spadło nam z nieba, przyda sie by dać trochę mentalnego i fizycznego odetchnięcia naszym piłkarzom.



Koronie do przyzwoitego prezentowania sie to jeszcze cale lata swietlne. Poza zmiana kilku nazwisk w skladzie nic sie tam nie zmienilo. Jak grali padake tak nadal ja graja tylko w koncu musieli cos wypunktowac. Sytuacja analogiczna do naszej wiosny i meczu z...Korona. Bardziej obawialbym sie tego Ruchu. Widac, ze tam efekt swiezej miotly zadzialal, a i ich trener ma jakies pojecie o pilce. Grunt, ze mamy teraz 2 tygodnie przerwy aby nabrac swiezosci na mecze, ktore po prostu trzeba bedzie wybiegac i wywalczyc a nie tylko grac dobrze w pilke tak jak to bylo w poprzednich spotkaniach. O ironio, jak to brzmi...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/10/2013 00:37

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Karol SZN. napisał:  

  anathema napisał:  
Dokładnie tak. Patrząc jakiej jest teraz w formie Ruch, Korona czy nawet Widzew będzie niezwykle ciężko o punkty w tych meczach. Biorąc pod wzgląd że nasza gra wyglądała jak wyglądała, tylko wyniki nam to zaciemniały, aż przyszedł mecz z Górnikiem..



Lepiej grać słabo i punktować (mecz z cracovią), niż grać dobrze i przegrywać (mecz z Legią).



Kontekst miał nico inne podłoże niźli to zinterpretowałeś, bardziej mi chodziło że nasi najbliżsi rywale gremialnie zaczęli prezentować sie co najmniej przyzwoicie i tożsame osiągać wyniki. także bedzie niełatwo, mimo że tabela pokazuje zupełnie co innego. Ta dwa tygodnie przerwy to spadło nam z nieba, przyda sie by dać trochę mentalnego i fizycznego odetchnięcia naszym piłkarzom.



Koronie do przyzwoitego prezentowania sie to jeszcze cale lata swietlne. Poza zmiana kilku nazwisk w skladzie nic sie tam nie zmienilo. Jak grali padake tak nadal ja graja tylko w koncu musieli cos wypunktowac. Sytuacja analogiczna do naszej wiosny i meczu z...Korona. Bardziej obawialbym sie tego Ruchu. Widac, ze tam efekt swiezej miotly zadzialal, a i ich trener ma jakies pojecie o pilce. Grunt, ze mamy teraz 2 tygodnie przerwy aby nabrac swiezosci na mecze, ktore po prostu trzeba bedzie wybiegac i wywalczyc a nie tylko grac dobrze w pilke tak jak to bylo w poprzednich spotkaniach. O ironio, jak to brzmi...



Z Lechem, Podbeskidziem (druga połowa) czy szczególnie z Cracovia nie gralismy dobrze, wyniki owszem, ale gra juz niekoniecznie. Górnik mocno to obnażył.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/10/2013 01:33

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Karol SZN. napisał:  

  anathema napisał:  
Dokładnie tak. Patrząc jakiej jest teraz w formie Ruch, Korona czy nawet Widzew będzie niezwykle ciężko o punkty w tych meczach. Biorąc pod wzgląd że nasza gra wyglądała jak wyglądała, tylko wyniki nam to zaciemniały, aż przyszedł mecz z Górnikiem..



Lepiej grać słabo i punktować (mecz z cracovią), niż grać dobrze i przegrywać (mecz z Legią).



Kontekst miał nico inne podłoże niźli to zinterpretowałeś, bardziej mi chodziło że nasi najbliżsi rywale gremialnie zaczęli prezentować sie co najmniej przyzwoicie i tożsame osiągać wyniki. także bedzie niełatwo, mimo że tabela pokazuje zupełnie co innego. Ta dwa tygodnie przerwy to spadło nam z nieba, przyda sie by dać trochę mentalnego i fizycznego odetchnięcia naszym piłkarzom.



Koronie do przyzwoitego prezentowania sie to jeszcze cale lata swietlne. Poza zmiana kilku nazwisk w skladzie nic sie tam nie zmienilo. Jak grali padake tak nadal ja graja tylko w koncu musieli cos wypunktowac. Sytuacja analogiczna do naszej wiosny i meczu z...Korona. Bardziej obawialbym sie tego Ruchu. Widac, ze tam efekt swiezej miotly zadzialal, a i ich trener ma jakies pojecie o pilce. Grunt, ze mamy teraz 2 tygodnie przerwy aby nabrac swiezosci na mecze, ktore po prostu trzeba bedzie wybiegac i wywalczyc a nie tylko grac dobrze w pilke tak jak to bylo w poprzednich spotkaniach. O ironio, jak to brzmi...



Z Lechem, Podbeskidziem (druga połowa) czy szczególnie z Cracovia nie gralismy dobrze, wyniki owszem, ale gra juz niekoniecznie. Górnik mocno to obnażył.


Mimo wszystko potrafilismy stworzyc jakies okazje czy operowac pilka. Korona poza tym, ze jest na tym boisku nic innego nie robi.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/10/2013 08:18

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Karol SZN. napisał:  

  anathema napisał:  
Dokładnie tak. Patrząc jakiej jest teraz w formie Ruch, Korona czy nawet Widzew będzie niezwykle ciężko o punkty w tych meczach. Biorąc pod wzgląd że nasza gra wyglądała jak wyglądała, tylko wyniki nam to zaciemniały, aż przyszedł mecz z Górnikiem..



Lepiej grać słabo i punktować (mecz z cracovią), niż grać dobrze i przegrywać (mecz z Legią).



Kontekst miał nico inne podłoże niźli to zinterpretowałeś, bardziej mi chodziło że nasi najbliżsi rywale gremialnie zaczęli prezentować sie co najmniej przyzwoicie i tożsame osiągać wyniki. także bedzie niełatwo, mimo że tabela pokazuje zupełnie co innego. Ta dwa tygodnie przerwy to spadło nam z nieba, przyda sie by dać trochę mentalnego i fizycznego odetchnięcia naszym piłkarzom.



Koronie do przyzwoitego prezentowania sie to jeszcze cale lata swietlne. Poza zmiana kilku nazwisk w skladzie nic sie tam nie zmienilo. Jak grali padake tak nadal ja graja tylko w koncu musieli cos wypunktowac. Sytuacja analogiczna do naszej wiosny i meczu z...Korona. Bardziej obawialbym sie tego Ruchu. Widac, ze tam efekt swiezej miotly zadzialal, a i ich trener ma jakies pojecie o pilce. Grunt, ze mamy teraz 2 tygodnie przerwy aby nabrac swiezosci na mecze, ktore po prostu trzeba bedzie wybiegac i wywalczyc a nie tylko grac dobrze w pilke tak jak to bylo w poprzednich spotkaniach. O ironio, jak to brzmi...



Z Lechem, Podbeskidziem (druga połowa) czy szczególnie z Cracovia nie gralismy dobrze, wyniki owszem, ale gra juz niekoniecznie. Górnik mocno to obnażył.


Mimo wszystko potrafilismy stworzyc jakies okazje czy operowac pilka. Korona poza tym, ze jest na tym boisku nic innego nie robi.


Nie przesadzajmy.Wygrana to zawsze bodziec,szczególnie jeśli osiągnięta po wielu miesiącach.Przy tak wyrównanej,słabej lidze to Koronie może mocno pomóc.Z nami może zagrać już też Korzym co też ma aspekt psychologiczny.
Z przebiegu gry mecze z Lechem,Cracovia czy z Lechia równie dobrze mogliśmy przegrać co dało by nam 12 miejsce i zupełnie inną opcję postrzegania naszej gry.Myśle że łącznie z Wdowczykiem nikt nie wie jak będą przebiegały te najbliższe mecze.Do tego jest jeszcze mecz z Widzewem który od czasu Pawlaka gra bardzo dobrze .Trzeba grać lepiej niż ostatnio i równie szczęśliwie jak w kilku meczach i będzie dobrze.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/10/2013 14:26

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Przema napisał:  

  anathema napisał:  

  Karol SZN. napisał:  

  anathema napisał:  
Dokładnie tak. Patrząc jakiej jest teraz w formie Ruch, Korona czy nawet Widzew będzie niezwykle ciężko o punkty w tych meczach. Biorąc pod wzgląd że nasza gra wyglądała jak wyglądała, tylko wyniki nam to zaciemniały, aż przyszedł mecz z Górnikiem..



Lepiej grać słabo i punktować (mecz z cracovią), niż grać dobrze i przegrywać (mecz z Legią).



Kontekst miał nico inne podłoże niźli to zinterpretowałeś, bardziej mi chodziło że nasi najbliżsi rywale gremialnie zaczęli prezentować sie co najmniej przyzwoicie i tożsame osiągać wyniki. także bedzie niełatwo, mimo że tabela pokazuje zupełnie co innego. Ta dwa tygodnie przerwy to spadło nam z nieba, przyda sie by dać trochę mentalnego i fizycznego odetchnięcia naszym piłkarzom.



Koronie do przyzwoitego prezentowania sie to jeszcze cale lata swietlne. Poza zmiana kilku nazwisk w skladzie nic sie tam nie zmienilo. Jak grali padake tak nadal ja graja tylko w koncu musieli cos wypunktowac. Sytuacja analogiczna do naszej wiosny i meczu z...Korona. Bardziej obawialbym sie tego Ruchu. Widac, ze tam efekt swiezej miotly zadzialal, a i ich trener ma jakies pojecie o pilce. Grunt, ze mamy teraz 2 tygodnie przerwy aby nabrac swiezosci na mecze, ktore po prostu trzeba bedzie wybiegac i wywalczyc a nie tylko grac dobrze w pilke tak jak to bylo w poprzednich spotkaniach. O ironio, jak to brzmi...



Z Lechem, Podbeskidziem (druga połowa) czy szczególnie z Cracovia nie gralismy dobrze, wyniki owszem, ale gra juz niekoniecznie. Górnik mocno to obnażył.


Mimo wszystko potrafilismy stworzyc jakies okazje czy operowac pilka. Korona poza tym, ze jest na tym boisku nic innego nie robi.



Nic nie robi, ale osiąga przyzwoite wyniki. teraz tylko to jest najistotniejsze.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/10/2013 15:55
Ten nowy trener w Ruchu Jan Kocian , widać gołym okiem że mamy doczynienia z fachowcem. Narazie można mówić o efekcie "nowej miotły", ale coś czuje że poukłada fest tą drużynę. Jakby nie było to były selekcjoner reprezentacji Słowacji, i asystent w reprezentacji Austrii. Więc ma pojęcie o piłce.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2013 13:40
Waldemar Fornalik właśnie został zwolniony ;]


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2013 14:12

  Icar napisał:  
Waldemar Fornalik właśnie został zwolniony ;]



Hura hura huraaaaaaaa:D:D:D


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2013 17:53

  Icar napisał:  
Waldemar Fornalik właśnie został zwolniony ;]


Skończyła się era Fornalika, i reprezentacji grającej bez ambicji, polotu, pomysłu itp.
Boniek na konferencji prasowej mówił , że On już zna nazwisko nowego selekcjonera. Będzie to trener ambitny, i taki który zapewni awans na ME.
U Bońka tak podświadomie można wyczuć, z jego wypowiedzi że bliżej jest mu do polskiego trenera.
Zobaczymy.

Portal 2X45 jest pewien że będzie to Nawałka, ale coraz częściej w mediach pojawia się nazwisko trenera młodzieżówki Dorny. To by była dopiero rewolucja..
  Cytat:  
Padło pytanie w kontekście Dariusza Wdowczyka, czy korupcyjna przeszłość z miejsca dyskwalifikuje potencjalnego kandydata. - Proszę zapytać tych, którzy ten temat wywołali, ja tego nie zrobiłem. To nie jest mój problem, tylko wasz. Na dziś nie chciałbym się do tego ustosunkowywać, bo nie ma to żadnego znaczenia - odpowiedział Boniek.


Także możemy spać spokojnie :)

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 16 października 2013, 18:16 [3 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2013 18:36
Nawałka? Bez jaj czym on sie rożni od Fornalika?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2013 20:34

  anathema napisał:  
Nawałka? Bez jaj czym on sie rożni od Fornalika?



Dokładnie to samo myślę, dostaniemy powtórkę z rozrywki i ponownie kilka lat zmarnowanych ale szczerze mówiąc, lepiej on niż Wdowczyk.
Zabawne jest to, że praktycznie w każdych mediach jakiś wywiad, wypowiedź z Wdowczykiem jest a praktycznie żadnej z Nawałką, o nim się tylko wspomina. Na tvn24 dzisiaj pokazywali rozmowę z Wdowczykiem z naszego stadionu ... Się media nakręcają, mam nadzieję, że na próżno.
Denerwuje mnie jedno, że ze wszystkich wypowiedzi naszego trenera można odnieść wrażenie, że jeśli dostałby teraz taką propozycję to przyjąłbym ją bez mrugnięcia okiem. Szczerze mówiąc nie podoba mi się takie coś i wzbudza niechęć w stosunku do niego.
Ciekawe czemu chociaż raz nie zadano mu pytania typu " Czy zostawiłby Pogoń gdyby taka propozycja od Bońka padła" i ktoś się nie uparł , żeby odpowiedział konkretnie - tak lub nie zamiast wymijającej odpowiedzi.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 16 października 2013, 20:42 [1 raz(y)]


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2013 20:44

  Icar napisał:  
[cytat=anathema]Denerwuje mnie jedno, że ze wszystkich wypowiedzi naszego trenera można odnieść wrażenie, że jeśli dostałby teraz taką propozycję to przyjąłbym ją bez mrugnięcia okiem. Szczerze mówiąc nie podoba mi się takie coś i wzbudza niechęć w stosunku do niego.



Bzbudza niechęć bo jest ambitny i spełniłby swoje marzenie? Takiej propozycji drugi raz mógłby nie dostać, a Pogoni jeszcze kiedyś mógłby się odwdzięczyć...


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2013 21:06

  xxjarek05xx napisał:  

  Icar napisał:  
[cytat=anathema]Denerwuje mnie jedno, że ze wszystkich wypowiedzi naszego trenera można odnieść wrażenie, że jeśli dostałby teraz taką propozycję to przyjąłbym ją bez mrugnięcia okiem. Szczerze mówiąc nie podoba mi się takie coś i wzbudza niechęć w stosunku do niego.



Bzbudza niechęć bo jest ambitny i spełniłby swoje marzenie? Takiej propozycji drugi raz mógłby nie dostać, a Pogoni jeszcze kiedyś mógłby się odwdzięczyć...



Jasne ;) Potem go Legia przejmie i tyle go zobaczymy ...
Teraz tak słucham w tv Bonka co gada, co oczekuje od trenera reprezentacji i praktycznie cały Wdowczyk :D Zwłaszcza, że sporo specjalistów w ten sam sposób opisywało Wdowczyka, takie same cechy jak Boniek teraz wymieniał :D No niiic.. zobaczymy za 2 tygodnie.


polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2013 22:02
Tymczasem Piotrek Petasz chyba nie do końca zatracil swoje uderzenie ;) Moim zdaniem za Sasala nie dostał nawet choćby jednej prawdziwej szansy.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2013 22:30

  Icar napisał:  

Denerwuje mnie jedno, że ze wszystkich wypowiedzi naszego trenera można odnieść wrażenie, że jeśli dostałby teraz taką propozycję to przyjąłbym ją bez mrugnięcia okiem. Szczerze mówiąc nie podoba mi się takie coś i wzbudza niechęć w stosunku do niego.



Hahaha ja pierdole :D Ty na pewno byś odrzucił taką propozycję dla klubu, z którym związany jesteś niecały rok... Człowieku trochę obiektywizmu... Żaden szanujący się trener nie odrzuciłby takiej propozycji, to jest logiczne.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2013 23:04

  ManeS napisał:  

  Icar napisał:  

Denerwuje mnie jedno, że ze wszystkich wypowiedzi naszego trenera można odnieść wrażenie, że jeśli dostałby teraz taką propozycję to przyjąłbym ją bez mrugnięcia okiem. Szczerze mówiąc nie podoba mi się takie coś i wzbudza niechęć w stosunku do niego.



Hahaha ja pierdole :D Ty na pewno byś odrzucił taką propozycję dla klubu, z którym związany jesteś niecały rok... Człowieku trochę obiektywizmu... Żaden szanujący się trener nie odrzuciłby takiej propozycji, to jest logiczne.




Co nie zmienia tego, że muszę się cieszyć z tego ;) Pewnie, że wybierze reprezentację tylko mógłby tak na samą myśl o tym jak ktoś tutaj napisał "nie przebierać nóżkami", bo gdyby nie Pogoń to by nawet nie był wymieniany w kwestiach kandydata.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/10/2013 00:52
Jakiś dziennikarz zapytał dzisiaj Bońka czy to, że ewentualny kandydat ma przeszłość korupcyjną ma dla niego znaczenie przy wyborze nowego selekcjonera. Boniek uciął temat mówiąc, że odpowiedź na to pytanie nie ma znaczenie, gdyż taki kandydat nie jest brany pod uwagę. To nie będzie Wdowczyk. Boniek za bardzo naraziłby się opinii publicznej. Dla kibica Pogoni Wdowczyk to równy gość, bo dobry z niego trener i ma fajny kontakt z kibicami, lecz niestety w Polsce dalej postrzegają go jako sprzedawczyka.


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/10/2013 08:41
Boniek to silna osobowość ,nie boi sie podejmować nawet najbardziej kontrowersyjnych decyzji.Wiadomo jaki się zrobi dym na całą Polskę jak mianuje Wdowczyka.On sobie zdaje z tego sprawę i moim zdaniem nie pęknie ,o ile wogóle Darek jest brany pod uwagę.Nawałka to będzie powtórka z Fornalika ,jeden miał wynik w Ruchu,drugi w Górniku.W Polsce nie ma w tej chwili trenera z tzw.topu ,trzeba szukać za granicą .


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005