Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
R1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/06/2010 18:11
Tak patrze sobie z boku na poczynania iti..

Stadion zajebisty. Jak się patrzy na obecny etap to wygląda jak makieta. Więcej takich stadionów w kraju.

Karnety. Sprzedają się w tysiącach! Szkoda, że trzech..

Piłkarze. W końcu ekipa na poziomie! Dobrze, że nie będzie w drużynie Polaków, bo po meczu z Hiszpanią szkoda na nich patrzeć. Tylko ekipa 11 obcokrajowców i najzdolniejszy polski trener! Mistrz gwarantowany! Potężne zakupy, najbardziej znani piłkarze i to wszystko przy budżecie 65 mln! Kibice Legii w końcu będą mogli się identyfikować z piłkarzami. A piłkarzom w kontrakcie zapiszą obowiązek pokazywania eLki na każdym kroku.Sam bym tej kasy lepiej nie rozdysponował. Niech to zrobią profesjonaliści z Mazur. Doświadczenie mają!

Kibice. Są ich dziesiątki tysięcy. Fanatyczni, lojalni wobec przyjaciół, znani w całej Europie. Zdolni poświęcić klubowi swe życie. Za lata spędzona na Ł3 w nagrodę dostali możliwość uczestniczenia w konkursie na najdłuższy i najgłupszy zakaz.

Walter kurwa?! Jak można było to wszystko tak spierdolić?!

Chociaż co ja gadam?! Budżet 65 mln pokryje straty wynikające z pustych trybun i pokryje kontrakty gwiazd.

Jednak się mylę.. Wszystko idzie w dobrym kierunku ;) Przy tej polityce w końcu waltery sie zwiną!

"Stadion Legii. O takim marzyłeś!" -> dokładnie tak! O takim marzyłem.

Walter kurwa?! Jak mając taki stadion w garści mogłeś tak wszystko spierdolić?!


Poznań, Bydgoszcz..
Sercem zawsze ze Szczecinem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/06/2010 18:14
Jak można było spierdolić tak wielki Klub z tak długą tradycją, takimi Kibicami i osiągnięciami, jeszcze bez stadionu


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
krls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7429 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/06/2010 12:49
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,title,Znamy-terminarz-ligi-w-nowym-sezonie,wid,12358861,wiadomosc.html

Na wjazd takie klasyki jak Widzew - Lech, Legia - Cracovia, Lechia - Ruch.
Praktycznie w każdej kolejce kilka zajebistych spotkań. Aż żal dupe ściska, że nie możemy w tym wszystkim uczestniczyc. Kibicowsko liga najciekawsza od kilku latek.


... Inni Cię zdradzili, w biedzie opuścili, ale ja Nie !...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 12/06/2010 01:38
3 tysiace karnetow na 2 miesiace przed startem ligi to chyba nie jest zly wynik, co?


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 12/06/2010 11:26

  Przema napisał:  
3 tysiace karnetow na 2 miesiace przed startem ligi to chyba nie jest zly wynik, co?



Z nowym stadionem i klubem takim jak Legia, jest to zly wynik. Jestem przekonany, ze gdyby w Legii bylo normalnie, to karnetow poszlo by 10 tysiecy.

ITI spierdalaj !!!


1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 12/06/2010 11:30

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  
3 tysiace karnetow na 2 miesiace przed startem ligi to chyba nie jest zly wynik, co?



Z nowym stadionem i klubem takim jak Legia, jest to zly wynik. Jestem przekonany, ze gdyby w Legii bylo normalnie, to karnetow poszlo by 10 tysiecy.

ITI spierdalaj !!!



A ja mimo wszystko poczekam z ocenami na sierpien. Nowy stadion, atrakcyjny rywal na poczatek, do tego dobrze zapowiadajace sie transfery. magia pieniedzy i sukcesu przyciagnie ludzi. Nie wiem jak to wyglada w innych miastach, ale na ogol raczej karnety sprzedaje sie pozniej.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 12/06/2010 12:33

  Przema napisał:  

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  
3 tysiace karnetow na 2 miesiace przed startem ligi to chyba nie jest zly wynik, co?



Z nowym stadionem i klubem takim jak Legia, jest to zly wynik. Jestem przekonany, ze gdyby w Legii bylo normalnie, to karnetow poszlo by 10 tysiecy.

ITI spierdalaj !!!



A ja mimo wszystko poczekam z ocenami na sierpien. Nowy stadion, atrakcyjny rywal na poczatek, do tego dobrze zapowiadajace sie transfery. magia pieniedzy i sukcesu przyciagnie ludzi. Nie wiem jak to wyglada w innych miastach, ale na ogol raczej karnety sprzedaje sie pozniej.



A jakich ludzi przyciagnie? :D 2-3 slabsze mecze pilkarek i choragiewki odejda :D Dopingu nie bedzie, opraw nie bedzie, flag nie bedzie - chyba ze KP cos przygotuje :D
Forma Twoich wypowiedzi jakos dziwnie nasuwa sugestie, ze akceptujesz i popierasz dzialania KP wobec kibicow Czerwona kartka


1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 12/06/2010 16:14

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  
3 tysiace karnetow na 2 miesiace przed startem ligi to chyba nie jest zly wynik, co?



Z nowym stadionem i klubem takim jak Legia, jest to zly wynik. Jestem przekonany, ze gdyby w Legii bylo normalnie, to karnetow poszlo by 10 tysiecy.

ITI spierdalaj !!!



A ja mimo wszystko poczekam z ocenami na sierpien. Nowy stadion, atrakcyjny rywal na poczatek, do tego dobrze zapowiadajace sie transfery. magia pieniedzy i sukcesu przyciagnie ludzi. Nie wiem jak to wyglada w innych miastach, ale na ogol raczej karnety sprzedaje sie pozniej.



A jakich ludzi przyciagnie? :D 2-3 slabsze mecze pilkarek i choragiewki odejda :D Dopingu nie bedzie, opraw nie bedzie, flag nie bedzie - chyba ze KP cos przygotuje :D
Forma Twoich wypowiedzi jakos dziwnie nasuwa sugestie, ze akceptujesz i popierasz dzialania KP wobec kibicow Czerwona kartka



Hehe czekalem na taka wypowiedz. Po prostu trzezwo patrze na to co sie tam dzieje. Chyba nie myslisz, ze KP zalezy na obecnosci ludzi krecacych doping do tej pory? Im zalezy na kasie, ktora bedzie naplywac z karnetow i biletow. Powoli ta strategie realizuja. Poprzez przywrocenei starego herbu i po zaakceptowaniu kilku mniej dla nich waznych kwestii wkrotce dopna swego, co nie oznacza ze mi sie to podoba czy akceptuje to.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 18/06/2010 19:16
Ruch Chorzów podjął decyzję o nieprzedłużeniu kontraktu z zawodnikiem pierwszej drużyny Grzegorzem Baranem. 27-letni obrońca był piłkarzem "Niebieskich" od wiosny sezonu 2005/06.
Łącznie w barwach chorzowskiego klubu rozegrał 87 spotkań w ekstraklasie i 47 w dawnej II lidze. Jedyną ligową bramkę strzelił w derbach Śląska wygranych przez Ruch 3-2.

Przydałby się w Pogoni Szczecin ten defensywny pomocnik ale pewnie pójdzie do innego klubu ekstraklasy bardzo możliwe że zostanie na Śląsku lub w jego rejonach.


PS 1948
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 18/06/2010 20:31

  Przema napisał:  

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  
3 tysiace karnetow na 2 miesiace przed startem ligi to chyba nie jest zly wynik, co?



Z nowym stadionem i klubem takim jak Legia, jest to zly wynik. Jestem przekonany, ze gdyby w Legii bylo normalnie, to karnetow poszlo by 10 tysiecy.

ITI spierdalaj !!!



A ja mimo wszystko poczekam z ocenami na sierpien. Nowy stadion, atrakcyjny rywal na poczatek, do tego dobrze zapowiadajace sie transfery. magia pieniedzy i sukcesu przyciagnie ludzi. Nie wiem jak to wyglada w innych miastach, ale na ogol raczej karnety sprzedaje sie pozniej.



A jakich ludzi przyciagnie? :D 2-3 slabsze mecze pilkarek i choragiewki odejda :D Dopingu nie bedzie, opraw nie bedzie, flag nie bedzie - chyba ze KP cos przygotuje :D
Forma Twoich wypowiedzi jakos dziwnie nasuwa sugestie, ze akceptujesz i popierasz dzialania KP wobec kibicow Czerwona kartka



Hehe czekalem na taka wypowiedz. Po prostu trzezwo patrze na to co sie tam dzieje. Chyba nie myslisz, ze KP zalezy na obecnosci ludzi krecacych doping do tej pory? Im zalezy na kasie, ktora bedzie naplywac z karnetow i biletow. Powoli ta strategie realizuja. Poprzez przywrocenei starego herbu i po zaakceptowaniu kilku mniej dla nich waznych kwestii wkrotce dopna swego, co nie oznacza ze mi sie to podoba czy akceptuje to.



W sumie można się zastanawiać czy 2-3 tysiące to sporo, wszystkich rezerwacji ostatnio było chyba koło 4 tysięcy(czyli sprzedanych +zarezerwowanych). Tak na prawdę nie wiemy ile na prawdę poszło karnetów, a ile zostało rozprowadzonych w samym holdingu. Ta wielkość rzędu 2-3 tysiące, moim zdaniem rewelacją nie jest, zapewne to Ci "wytrwali", którzy byli na obecnej Krytej, a jak wiemy ITI chce ściągnąć nowych kibiców i jeśli patrzymy przez taki pryzmat, to na razie blado to wygląda, wszystkich miejsc do dyspozycji będzie ponad 30 000 czyli jak na razie luka jest dość spora. Lech zapewne 20 000 karnetów sprzeda lekką ręką i ciekawe czym KP będzie to tłumaczyło:) otwarcie stadionu tuż tuż a szczerze mówiąc, w kręgu moich znajomych o karnetach czy ich kupnie cisza... sam jestem ciekaw jak sytuacją będzie się kształtować po kilku meczach rundy jesiennej.

Bardzo liczyłem na wrześniowy mecz kadry na Legii, niestety mecz przeniesiono do Łodzi:/


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 19/06/2010 10:59

  Przema napisał:  
Hehe czekalem na taka wypowiedz. Po prostu trzezwo patrze na to co sie tam dzieje. Chyba nie myslisz, ze KP zalezy na obecnosci ludzi krecacych doping do tej pory? Im zalezy na kasie, ktora bedzie naplywac z karnetow i biletow. Powoli ta strategie realizuja. Poprzez przywrocenei starego herbu i po zaakceptowaniu kilku mniej dla nich waznych kwestii wkrotce dopna swego, co nie oznacza ze mi sie to podoba czy akceptuje to.



Ciekawe co realizuja? Jak na razie do ich osiagniec mozna zaliczyc tragicznie slaba frekwencje na meczach i 2-3 tys sprzedanych karnetow , przede wszystkim wsrod swoich pracownikow i firm wspolpracujacych z ITI. Kampania reklamowa z Lubaszenka w roli glownej i truskawkami nie pomogla.Transfery tez nic nie zmienily. Mylisz sie wiec piszac ze nie zalezy im na obecnosci ludzi krecacych doping. Owszem , nie zalezalo , 2-3 lata temu ale teraz zrozumieli iz chcac zarobic , musza dogadac sie z kibicami bo inaczej nigdy nie zapelnia stadionu. Takie rozmowy wciaz tocza sie w kuluarach , o tym jednak nie dowiesz sie w GoWnie czy TVN , bo wyszlo by na jaw , ze KP chce przyjac warunki tych strasznych '' kiboli , dilerow i innych bandytow ''.

Poki jednak nie spelnia wszystkich wymagan Stowarzyszenia to nowy obiekt sportowy Legii bedzie swiecil pustkami.


M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni

****




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 19/06/2010 12:03

  Przema napisał:  

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  

  Steryd napisał:  

  Przema napisał:  
3 tysiace karnetow na 2 miesiace przed startem ligi to chyba nie jest zly wynik, co?



Z nowym stadionem i klubem takim jak Legia, jest to zly wynik. Jestem przekonany, ze gdyby w Legii bylo normalnie, to karnetow poszlo by 10 tysiecy.

ITI spierdalaj !!!



A ja mimo wszystko poczekam z ocenami na sierpien. Nowy stadion, atrakcyjny rywal na poczatek, do tego dobrze zapowiadajace sie transfery. magia pieniedzy i sukcesu przyciagnie ludzi. Nie wiem jak to wyglada w innych miastach, ale na ogol raczej karnety sprzedaje sie pozniej.



A jakich ludzi przyciagnie? :D 2-3 slabsze mecze pilkarek i choragiewki odejda :D Dopingu nie bedzie, opraw nie bedzie, flag nie bedzie - chyba ze KP cos przygotuje :D
Forma Twoich wypowiedzi jakos dziwnie nasuwa sugestie, ze akceptujesz i popierasz dzialania KP wobec kibicow Czerwona kartka



Hehe czekalem na taka wypowiedz. Po prostu trzezwo patrze na to co sie tam dzieje. Chyba nie myslisz, ze KP zalezy na obecnosci ludzi krecacych doping do tej pory? Im zalezy na kasie, ktora bedzie naplywac z karnetow i biletow. Powoli ta strategie realizuja. Poprzez przywrocenei starego herbu i po zaakceptowaniu kilku mniej dla nich waznych kwestii wkrotce dopna swego, co nie oznacza ze mi sie to podoba czy akceptuje to.



Chyba jednak się mylisz w swoich twierdzeniach.KP w chwili obecnej robi wszystko żeby tylko się dogadać z SKLW:przystają praktycznie na wszystko co tylko"kibole" postulują.A muszą się dogadać bo mają stadion z pieniędzy miejskich który przy obecnym stanie rzeczy będzie świecił pustkami a na to miasto nie pozwoli bo nie po to pompuje kase w stadion aby byli na ustach ludzi,że marnują pieniądze podatników na zachcianki waltera.Więc KP po prostu musi się dogadać z tymi których na siłę wyrzucali ze stadionu nakładając zakazy np."za niezajęcie miejsca oznaczonego na bilecie".Mówisz,że wrócili do Herbu i dopną swego co mogło by oznaczać że taki mieli plan:otóż nie bo jeszcze 1,5 roku temu zarzekali się,że nigdy nie wrócą do Herbu m.in. z powodów marketingowych(gadzety,stroje,reklamy)jak widać było to możliwe po tym jak nikt nie kupował gówien z trumna.
Na ten temat mógłbym tu jeszcze długo pisać ale nie ma sensu.Pośledź trochę obecne negocjacje na linii SKLW-KP i zobaczysz,że jednak nie masz racji.

ITI SPIERDALAJ!:P


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/07/2010 18:17

  Chemik Police napisał:  

Rafał Janicki z Chemika Police podpisał trzyletni kontrakt z Lechią Gdańsk.

Środkowy obrońca Chemika Police w minionym sezonie wystąpił we wszystkich 30 spotkaniach sezonu. Dobra postawa na boisku ściągnęła uwagę przedstawicieli Lechii Gdańsk, którzy po testach rozpoczęli negocjacje transferowe z Chemikiem. W minionym tygodniu oba kluby uzgodniły warunki finansowe i po badaniach medycznych podpisano umowę transferową na podstawie której Janicki przechodzi do klubu z Trójmiasta na zasadzie transferu definitywnego.



ma ktoś szersze informację na temat tego zawodnika???

Ps. proszę o usunięcie Orange z nazwy tematu


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5614 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 27/07/2010 11:36

  Cytat:  
W poniedziałkowy wieczór, 43-krotny reprezentant Polski, Euzebiusz Smolarek podpisał dwuletni kontrakt z Polonią Warszawa, opiewający na 800 tysięcy euro. - Byłem nim zafascynowany, od kiedy strzelał piękne gole dla reprezentacji Polski - tłumaczył transfer w rozmowie z Robertem Błońskim z "Gazety Wyborczej", właściciel Czarnych Koszul Józef Wojciechowski.



To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/08/2010 12:59
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Janusz-Wojcik-ratowal-Swit-Nowy-Dwor-za-wszelka-cene,artykul,82928,1,279.html

jak wojcik mecze kupowal. rozwalil mnie jeden cytat: "tu nie ma co trenowac, tu trzeba dzwonic" :D przewijaja sie tez znane nam nazwiska


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/08/2010 18:33

  xAdamx90 napisał:  

  Cytat:  
W poniedziałkowy wieczór, 43-krotny reprezentant Polski, Euzebiusz Smolarek podpisał dwuletni kontrakt z Polonią Warszawa, opiewający na 800 tysięcy euro. - Byłem nim zafascynowany, od kiedy strzelał piękne gole dla reprezentacji Polski - tłumaczył transfer w rozmowie z Robertem Błońskim z "Gazety Wyborczej", właściciel Czarnych Koszul Józef Wojciechowski.




Pozostając w temacie to... Juzek wybulił milion euro na Sobiecha.

Ps. Miasto Polonii obiektu raczej nie zbuduje, Wojciechowski nie ma zbyt dobrych kontaktów z zarządcą obiektu przy Konwiktorskiej i się nie zdziwię jak w przyszłym sezonie Polonia będzie grać na Narodowym.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/08/2010 18:44

  Ambasador napisał:  

  xAdamx90 napisał:  

  Cytat:  
W poniedziałkowy wieczór, 43-krotny reprezentant Polski, Euzebiusz Smolarek podpisał dwuletni kontrakt z Polonią Warszawa, opiewający na 800 tysięcy euro. - Byłem nim zafascynowany, od kiedy strzelał piękne gole dla reprezentacji Polski - tłumaczył transfer w rozmowie z Robertem Błońskim z "Gazety Wyborczej", właściciel Czarnych Koszul Józef Wojciechowski.




Pozostając w temacie to... Juzek wybulił milion euro na Sobiecha.

Ps. Miasto Polonii obiektu raczej nie zbuduje, Wojciechowski nie ma zbyt dobrych kontaktów z zarządcą obiektu przy Konwiktorskiej i się nie zdziwię jak w przyszłym sezonie Polonia będzie grać na Narodowym.



Polonia-polskie Man City :D Śmieszny klubik z prezesem nie mającym co ze szmalem robić. nie dość że ładuje w nierentowny klub bez kibiców, to jeszcze bierze takich ludzi pokroju Smolarek którzy już nie mają krzty ambicji sportowej. Prezes altruista :) Dlatego życzę im jak najgorzej obok Cracovii


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/08/2010 19:32

  anathema napisał:  

  Ambasador napisał:  

  xAdamx90 napisał:  

  Cytat:  
W poniedziałkowy wieczór, 43-krotny reprezentant Polski, Euzebiusz Smolarek podpisał dwuletni kontrakt z Polonią Warszawa, opiewający na 800 tysięcy euro. - Byłem nim zafascynowany, od kiedy strzelał piękne gole dla reprezentacji Polski - tłumaczył transfer w rozmowie z Robertem Błońskim z "Gazety Wyborczej", właściciel Czarnych Koszul Józef Wojciechowski.




Pozostając w temacie to... Juzek wybulił milion euro na Sobiecha.

Ps. Miasto Polonii obiektu raczej nie zbuduje, Wojciechowski nie ma zbyt dobrych kontaktów z zarządcą obiektu przy Konwiktorskiej i się nie zdziwię jak w przyszłym sezonie Polonia będzie grać na Narodowym.



Polonia-polskie Man City :D Śmieszny klubik z prezesem nie mającym co ze szmalem robić. nie dość że ładuje w nierentowny klub bez kibiców, to jeszcze bierze takich ludzi pokroju Smolarek którzy już nie mają krzty ambicji sportowej. Prezes altruista :) Dlatego życzę im jak najgorzej obok Cracovii



Niby w tym sezonie Polonia ma zostać mistrzem Polski,aż z ciekawości będę przyglądał się temu;p Skoro Wojciechowski taki pewny to może trzeba u buków obstawić kto będzie mistrzem bo trochę kasy można zarobić na tym typie:D


Adam88
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5472 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/08/2010 20:01
Czy Polonię stać na mistrzostwo Polski?


RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/08/2010 14:05
Kaźmierczak w Śląsku Wrocław. !

Jestem ciekaw jak po powrocie do Polski będzie mu szło w polskiej lidze.


Granatowo - Bordowa Emigracja!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005