Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5758 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/07/2008 14:49

  MTS. napisał:  

  venom napisał:  

  Marynarzyk napisał:  
Jeszcze tym wszystkim groclino-entuzjastom,przenosicielom klubow z miasta do miasta to wszystko sie czkawka odbije...

Wtedy to my bedziemy smiac sie z nich tak,jak oni robia to teraz z nas...



tylko aby to nie było za 20 lat. my poumieramy młodzi nie będą pamietać kto jeszcze pamięta o stali mielec?



JA



I Ja...:D Stal Mielec to legenda Polskiej Piłki.


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/07/2008 14:49

  nowa od nowa napisał:  
no i etyką,moralnoscia i honorem można sobir tyłek podetrzeć z tego co widze. a żeby było straszno jakoś czyn kibiców Pogoni wcale nie jest jakos specjalnie hołubiony,a wręcz przeciwnie,czytam i śmieją sie żeśmy sie sfrajerowali. czy już godność i honor można w buty sobie włożyć w tych czasach?



przecież ty ewidentnie nie wiesz o czym piszesz jak można z tobą dyskutować ?


Better dead than red!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/07/2008 15:21
.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/07/2008 15:32

  lub_czasopisma napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
no i etyką,moralnoscia i honorem można sobir tyłek podetrzeć z tego co widze. a żeby było straszno jakoś czyn kibiców Pogoni wcale nie jest jakos specjalnie hołubiony,a wręcz przeciwnie,czytam i śmieją sie żeśmy sie sfrajerowali. czy już godność i honor można w buty sobie włożyć w tych czasach?



przecież ty ewidentnie nie wiesz o czym piszesz jak można z tobą dyskutować ?



zdaje mi sie że niestety wiem. i czas pokaże jak to wszystko sie potoczy. takie bagno jakie jest w polskim futbolu,że można kupczyć mejscami w liidze,fuzje i itp że tu aby utrzymać sie na powierzchni honorem daleko sie nie zajedzie. ja na szczęście zdystansowałem sie od tego,jak leci polska liga w canal poprostu wyłączam telewizor. interesuje mnie tylko Pogon,choc sam nie wiem czy juz w sportowym aspekcie..


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/07/2008 16:31

  nowa od nowa napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
no i etyką,moralnoscia i honorem można sobir tyłek podetrzeć z tego co widze. a żeby było straszno jakoś czyn kibiców Pogoni wcale nie jest jakos specjalnie hołubiony,a wręcz przeciwnie,czytam i śmieją sie żeśmy sie sfrajerowali. czy już godność i honor można w buty sobie włożyć w tych czasach?



przecież ty ewidentnie nie wiesz o czym piszesz jak można z tobą dyskutować ?



zdaje mi sie że niestety wiem. i czas pokaże jak to wszystko sie potoczy. takie bagno jakie jest w polskim futbolu,że można kupczyć mejscami w liidze,fuzje i itp że tu aby utrzymać sie na powierzchni honorem daleko sie nie zajedzie. ja na szczęście zdystansowałem sie od tego,jak leci polska liga w canal poprostu wyłączam telewizor. interesuje mnie tylko Pogon,choc sam nie wiem czy juz w sportowym aspekcie..



To co jak inni kradną i są bez honoru to my też mamy tacy być, bo wszyscy inni tak robią i niby jest ok?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/07/2008 16:50

  Plum napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  lub_czasopisma napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
no i etyką,moralnoscia i honorem można sobir tyłek podetrzeć z tego co widze. a żeby było straszno jakoś czyn kibiców Pogoni wcale nie jest jakos specjalnie hołubiony,a wręcz przeciwnie,czytam i śmieją sie żeśmy sie sfrajerowali. czy już godność i honor można w buty sobie włożyć w tych czasach?



przecież ty ewidentnie nie wiesz o czym piszesz jak można z tobą dyskutować ?



zdaje mi sie że niestety wiem. i czas pokaże jak to wszystko sie potoczy. takie bagno jakie jest w polskim futbolu,że można kupczyć mejscami w liidze,fuzje i itp że tu aby utrzymać sie na powierzchni honorem daleko sie nie zajedzie. ja na szczęście zdystansowałem sie od tego,jak leci polska liga w canal poprostu wyłączam telewizor. interesuje mnie tylko Pogon,choc sam nie wiem czy juz w sportowym aspekcie..



To co jak inni kradną i są bez honoru to my też mamy tacy być, bo wszyscy inni tak robią i niby jest ok?



nie napisałem że ok,wręcz przeciwnie,stało sie to normą od której sie wyłamaliśmy. i napisałem że czas pokaże czy sportowo to był dobry kierunek. a na marginesie nasza orange czy jak to teraz bedzie sie zwało ekstraklasa wisi mi masakrycznie,nie ogladam tego chłamu zarówno naszych eksportowych druzyn jak Wisełka czy Legia. Toc to nawet ambicji nie mają stanąć w szranki z jakimiś Żydkami z Jerozolimy. jak czytam że już sie poddają i aby w lidze rządzić sam nie wiem czy różnica jest czy jesteśmy w pierwszej siódmej czy 10 lidze. Potem sie dziwimy że baty dostajemy na niwie reprezentacyjnej . wiec jeszcze raz powtarzam,bo kolega wyżej zarzucił mi że nei wiem co pisze-moralnie postapilismy słusznie,ale czy to nie okazał sie krok w otchłań zapomnienia i sportowego unicestwienia,wszak jest mimo wszystko liczniejsza grupa co lubią igrzyska i traktują to jako rozrywke? mam nadzieje że nie choć rewolucja w składzie może być katastrofalna bo mamy prawie połowe lipca pierwszy sparring przed nami,a my zasadniczo nmie wiemy na co stać tą druzyne


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/07/2008 17:21
Tylko u nas jest tak popier... sytuacja, że fuzję nazywa się normalnym procederem utrzymującym klub przy życiu. Zapominamy tylko, że jest to rozwiązanie na krótką metę. Na zachodzie zmieniają się po prostu właściciele klubów i inwestorzy, ale nie robi się fuzji i innych podobnych, chorych zagrywek. Tam prowadzenie i prezesostwo to pewnego rodzaju prestiż. U nas - szansa na robienie wałków i kupczenie.

DOBRZE zrobiliśmy nie zgadzając się na Drzymałę, bo teraz stalibyśmy jedną nogą w gównie, w ekstraklasie bez żadnego składu (ktoś jeszcze wierzy, że Majewski, Przyrowski i reszta nie wyjadą?) i mielibyśmy ostre baty na Twardowskiego. A po kilku meczach frekwencję mniejszą niż w IV lidze. Budujmy klub na zdrowych zasadach, cegiełka po cegiełce. Nawet jeśli nie awansujemy, nie będzie tragedii - motywacja do pracy będzie jeszcze większa.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/07/2008 17:44

  nowa od nowa napisał:  
interesuje mnie tylko Pogon,choc sam nie wiem czy juz w sportowym aspekcie..



Czytajac Twoje wypowiedzi stwierdzam, ze nie masz pojecia o jakimkolwiek innym aspekcie, wiec skoncz swoje wywody albo wejdz w polemike w komentarzach na onet.pl.


1948
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/07/2008 18:47
tak na zakończenie dobre podsumowanie

  Cytat:  
Kilkanaście lat temu opinię publiczną bulwersował handel miejscami w ekstraklasie. W taki sposób do najwyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 1995/1996 awansował zespół Lechii Gdańsk, który po fuzji z Olimpią Poznań nosiła nazwę Lechia/Olimpia Gdańsk. Z kolei GKS Tychy przejął miejsce Sokoła Pniewy i występował pod szyldem Sokół Tychy.

Działacze związkowi w tamtych latach zadziałali szybko i tak zmienili przepisy, że możliwość sprzedawania/kupowania miejsca w lidze stała się niemożliwa. Jednak Polak potrafi i po latach okazało się, że proceder można powtórzyć.

Pierwszy był Antoni Ptak, który przeniósł Piotrcovię do Szczecina i niemal spowodował, że tamtejsza Pogoń przestałaby istnieć. Na szczęście zapobiegliwi byli miejscowi kibice, którzy założyli Nową Pogoń i aktualnie cieszą się z awansu do nowej trzeciej ligi.

W międzyczasie poznaliśmy nowy proceder, gdzie niektóre kluby chcąc się pozbyć długów w "białych rękawiczkach", zgłaszały swoją upadłość, a następnie od zera (finansowego) rozpoczynały grę w tej samej klasie rozgrywkowej! PZPN po protestach byłych piłkarzy, trenerów oraz pracowników klubów zabronił takich działań twierdząc, że klub zaczynający wszystko od początku musi grać w najniższej lidze. Pierwszą "ofiarą" zmiany przepisów był GKS Katowice, który jednak dzięki dobrej woli związkowych włodarzy mógł zacząć grę w lidze czwartej.

Wydawało się, że w naszym kraju już nic się nie da wymyślić, ale jednak Polak potrafi. Latem 2006 roku grający w ekstraklasie Lech Poznań połączył się (czytaj: zajął miejsce w ekstraklasie) z Amiką Wronki. Teoretycznie klub z Wronek zmienił nazwę, stadion, barwy, itd... Praktycznie stojący na krawędzi bankructwa Lech z mocnym sponsorem mógł zaczynać wszystko od początku, ale w ekstraklasie. Opinii publicznej sprawa połączenia klubów nie zbulwersowała, wszak obydwa zespoły grały w najwyższej lidze i poznański klub w opinii kibiców nie kupił miejsca w lidze. Dzięki połączeniu wielkopolskich drużyn polska liga zyskała silny zespół, który wspierany jest przez aktualnie najliczniejszą publiczność w kraju.

Minęły dwa lata i mamy "megakwiatek" polskiego futbolu, a właściwie chwast. Otóż właściciel Groclinu Dyskobolii Zbigniew Drzymała postanowił zwinąć interes i swój "piłkarski wóz" pozostawić w innym mieście. Początkowo miał to być Wrocław, później Szczecin, a ostatecznie grodziszczanie zagrają w stolicy. Miejsce w ekstraklasie klub z ulicy Konwiktorskiej kupił sobie za kilka (kilkanaście milionów)! Szczyt patologii? Moim zdaniem jeszcze nie. Wszak Polaka stać na więcej, dużo więcej.

Jakby tego był mało to mający grać w nowej trzeciej lidze Bałtyk Gdynia chce odkupić od Polonii Warszawa miejsce w... pierwszej lidze! Gdyby transakcja doszła do skutku to okaże się, że klub ze stolicy ekstraklasę kupił zaledwie za kilka milionów.

Pytam się, gdzie honor działaczy klubu z Konwiktorskiej? Co czują kibice tego klubu, który przez ostatnie dwa lata nie potrafił wywalczyć sobie awansu do ekstraklasy, a ostatecznie postanowił sobie takowy kupić? Co na to działacze PZPN z wielkim fanem... Czarnych Koszul Michałem Listkiewiczem? Co na to wszystko Minister Sportu Mirosław Drzewiecki? Odpowiedź jest krótka: nic, totalny brak odzewu. Działacze w dalszym ciągu toczą swoje gry i gierki, a zwykły kibic jest zmuszony na to patrzeć i czekać kiedy to wszystko runie. Bo faktu, że runie to można być tego pewnym.

Jestem pełen podziwu dla kibiców Śląska Wrocław i Pogoni Szczecin, którzy nie zgodzili się na fuzję z Groclinem. To pozwala mieć nadzieję, że jeszcze w naszym kraju będzie normalnie.

Dla wielu kibiców w Polsce nowopowstający twór długo w świadomości będzie istniał jako Groclin Warszawa. Jak się skończy sztuczne połączenie drużyny pierwszoligowej z drugoligową czas pokaże. Patrząc na historię Lechii/Olimpii Gdańsk oraz Sokoła Tychy trudno być jednak optymistą.

Działacze związkowi powinni jak najszybciej zmienić przepisy ustalając jednoznacznie, że przy zmianie lokalizacji klubu, nowy zespół gra w tej klasie rozgrywkowej, w której występowała drużyna będącą "kontynuatorem" tradycji zespołu w nowym mieście. Czy jednak związek stać na takie działanie?

Źródło: Sportowe Fakty



Better dead than red!
Gucio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/07/2008 21:59
"Na szczęście zapobiegliwi byli miejscowi kibice, którzy założyli Nową Pogoń i aktualnie cieszą się z awansu do nowej trzeciej ligi. "

mnie sie jednak wydaje, ze zagramy w nowej 2 lidze...


"...patrzę na własne odbicie w witrynie i widzę to, że jest realne, nie będąc hologramem przypomina po której stronie się znalazłem i w jakim celu tak naprawdę..."
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/07/2008 17:58
Jak podaje Futbol.pl, Dariusz Wdowczyk został trenerem czwartoligowej Korony Góra Kalwaria. W poniedziałek prowadził pierwsze zajęcia. - Trener przed treningiem mówił nam, że musimy się rozwijać. Będziemy zwracać uwagę na taktykę - powiedział piłkarz zespołu z Góry Kalwarii - Sebastian Malicki w rozmowie z Futbol.pl. Sam Wdowczyk odmówił komentarza.
Wdowczyk może prowadzić Koronę mimo postawionych zarzutów. Licencja trenerska nie jest potrzebna na tak niskim szczeblu rozgrywek.

Bez komentarza...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
szpadel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5758 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/07/2008 19:00

  nowa od nowa napisał:  
Jak podaje Futbol.pl, Dariusz Wdowczyk został trenerem czwartoligowej Korony Góra Kalwaria. W poniedziałek prowadził pierwsze zajęcia. - Trener przed treningiem mówił nam, że musimy się rozwijać. Będziemy zwracać uwagę na taktykę - powiedział piłkarz zespołu z Góry Kalwarii - Sebastian Malicki w rozmowie z Futbol.pl. Sam Wdowczyk odmówił komentarza.
Wdowczyk może prowadzić Koronę mimo postawionych zarzutów. Licencja trenerska nie jest potrzebna na tak niskim szczeblu rozgrywek.

Bez komentarza...



Wspolczuje zespolom rywalizujacym z Korona , w tej samej lidze...
Z gory sa skazane na porazke, bynajmniej nie ze wzgledu na zdolnosci szkoleniowe Wdowczyka a negocjacyjne:) Gdzieś taki komentarz znalazłem:)


Nieść życie swe dla ideału i swoją krew i marzeń sny...60 LAT POGOŃ W NASZYCH SERCACH TKWI !!!
AS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7082 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/07/2008 20:52
Paweł Drumlak trenuje z ŁKS
W Łódzkim Klubie Sportowym trwa budowa nowej drużyny, która za dwanaście dni rozpocznie rywalizację w piłkarskiej ekstraklasie. Od wczoraj z łodzianami trenuje Paweł Drumlak, który w ŁKS chce wrócić do gry w piłkę.

Pomocnik, który sześć lat temu kierował grą Pogoni Szczecin i był przymierzany do roli lidera reprezentacji Polski, od ponad roku szuka nowego pracodawcy. Wydawało się, że po głośnym rozstaniu z Cracovią znajdzie go w rodzinnym Szczecinie, gdzie spędził najlepsze lata w swojej karierze. Jednak po fiasku rozmów na temat fuzji Pogoni i Groclinu wczoraj Drumlak nieoczekiwanie pojawił się na treningu przy al. Unii.
lkslodz.pl


POGOŃ SZCZECIN
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8214 dni

**




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 15/07/2008 23:22

  AS. napisał:  
Paweł Drumlak trenuje z ŁKS
W Łódzkim Klubie Sportowym trwa budowa nowej drużyny, która za dwanaście dni rozpocznie rywalizację w piłkarskiej ekstraklasie. Od wczoraj z łodzianami trenuje Paweł Drumlak, który w ŁKS chce wrócić do gry w piłkę.

Pomocnik, który sześć lat temu kierował grą Pogoni Szczecin i był przymierzany do roli lidera reprezentacji Polski, od ponad roku szuka nowego pracodawcy. Wydawało się, że po głośnym rozstaniu z Cracovią znajdzie go w rodzinnym Szczecinie, gdzie spędził najlepsze lata w swojej karierze. Jednak po fiasku rozmów na temat fuzji Pogoni i Groclinu wczoraj Drumlak nieoczekiwanie pojawił się na treningu przy al. Unii.
lkslodz.pl



Życzę ŁKS-owi, żeby nie mieli w swoich szeregach takiej rury jak drumlak bo będzie to strata dla całego polskiego futbolu.

DRUMLAK TY CWELU ZNAJDŹ SOBIE KLUB W IZRAELU!


za plecami psów myśliwskich cała masa
mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/07/2008 10:50
Według IFFHS (Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu) polska liga jest 67. najlepszą ligą na świecie, na równi z ligą... Omanu. Wyprzedzają nas takie potęgi jak Irlandia Północna, Estonia, Albania, Zimbabwe i Wietnam.

Co ciekawe, za ligi słabsze od polskiej uznano np. ligę szwajcarską oraz amerykańską MLS.
Według IFFHS (Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu) polska liga jest 67. najlepszą ligą na świecie, na równi z ligą... Omanu. Wyprzedzają nas takie potęgi jak Irlandia Północna, Estonia, Albania, Zimbabwe i Wietnam.
IFFHS opracowuje niniejszy ranking od 1991 roku.

1. Argentyna
2. Anglia
3. Brazylia
4. Włochy i Hiszpania
6. Niemcy
7. Meksyk
8. Francja
9. Chile
10. Portugalia
(...)
29. Jemen
(...)
50. Irlandia Północna
51. Wietnam
52. Estonia
53. Albania
(...)
59. Zimbabwe
(...)
67. Oman i Polska
69. Szwajcaria
(...) 83. USA
(...)
100. Azerbejdżan


Co ciekawe, za ligi słabsze od polskiej uznano np. ligę szwajcarską oraz amerykańską MLS.
wp.pl



DAJEMY RADE:)


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/07/2008 11:12

  mksmarek napisał:  
Według IFFHS (Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu) polska liga jest 67. najlepszą ligą na świecie, na równi z ligą... Omanu. Wyprzedzają nas takie potęgi jak Irlandia Północna, Estonia, Albania, Zimbabwe i Wietnam.

Co ciekawe, za ligi słabsze od polskiej uznano np. ligę szwajcarską oraz amerykańską MLS.
Według IFFHS (Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu) polska liga jest 67. najlepszą ligą na świecie, na równi z ligą... Omanu. Wyprzedzają nas takie potęgi jak Irlandia Północna, Estonia, Albania, Zimbabwe i Wietnam.
IFFHS opracowuje niniejszy ranking od 1991 roku.

1. Argentyna
2. Anglia
3. Brazylia
4. Włochy i Hiszpania
6. Niemcy
7. Meksyk
8. Francja
9. Chile
10. Portugalia
(...)
29. Jemen
(...)
50. Irlandia Północna
51. Wietnam
52. Estonia
53. Albania
(...)
59. Zimbabwe
(...)
67. Oman i Polska
69. Szwajcaria
(...) 83. USA
(...)
100. Azerbejdżan


Co ciekawe, za ligi słabsze od polskiej uznano np. ligę szwajcarską oraz amerykańską MLS.
wp.pl



DAJEMY RADE:)



Ten ranking nie jest odzwierciedleniem rzeczywistości. Naliczane są punkty za występy drużyn w Pucharach Kontynentalnych.


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6213 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/07/2008 22:41
Piłkarze Polonii Warszawa w swoim pierwszym oficjalnym sparingu po powrocie ze zgrupowania w Austrii zagrali z Zagłębiem Lubin (1:2) na zielono... w strojach klubu z Grodziska Wlkp.

Jak się okazało, w klubie nie było żadnego kompletu strojów, w jakich w tym sezonie powinny grać w ekstraklasie Czarne Koszule. Kibice na stadionie mogli jednak pomysleć, że zespoły zamieniły się rolami - Zaglębie miało bowiem białe koszulki, a więc teoretycznie rezerwowy komplet strojów Polonii Warszawa. A poloniści wybiegli na boiko ubrani na zielono, czyli zdecydowali się na rezerowy kolor Zagłębia Lubin.

żródło: dumastolicy.pl hihi

Znaleźli by sie zapewne tacy którym by to nie przeszkadzało - chuj tam że w Grodzisku byśmy grali, chuj że w zielonych strojach. Ważne że ekstraklasa. Echhh szkoda gadać.


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/07/2008 23:18

  Metyl napisał:  
Piłkarze Polonii Warszawa w swoim pierwszym oficjalnym sparingu po powrocie ze zgrupowania w Austrii zagrali z Zagłębiem Lubin (1:2) na zielono... w strojach klubu z Grodziska Wlkp.

Jak się okazało, w klubie nie było żadnego kompletu strojów, w jakich w tym sezonie powinny grać w ekstraklasie Czarne Koszule. Kibice na stadionie mogli jednak pomysleć, że zespoły zamieniły się rolami - Zaglębie miało bowiem białe koszulki, a więc teoretycznie rezerwowy komplet strojów Polonii Warszawa. A poloniści wybiegli na boiko ubrani na zielono, czyli zdecydowali się na rezerowy kolor Zagłębia Lubin.

żródło: dumastolicy.pl hihi

Znaleźli by sie zapewne tacy którym by to nie przeszkadzało - chuj tam że w Grodzisku byśmy grali, chuj że w zielonych strojach. Ważne że ekstraklasa. Echhh szkoda gadać.



u nas też z tego co pamiętam za Ptaka pierwszy sparing grali w strojach Piotrkowii (chyba że źle pamiętam) i to w dodatku na naszym boisku

edit.
chociaż nie, jednak nie było herbu (oprócz Wyparły)

Obrazek jpg wstawiony na forum

edit2: A NIE, to jednak były nasze stroje, bo na plecach było "Pogoń Szczecin". Sorry za zamieszanie;] (chyba że pomyliły mi się sparingi)

ps. ktoś wie co się stało z tym gościem z trybun, co zawsze się tak gibał na dole i serpentyny zwijał? Bo już ładne 2 lata go nie widziałem na stadionie.

Ostatnio edytowany przez: Pit., 16 lipca 2008, 23:32 [7 raz(y)]


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/07/2008 23:29

  Pit. napisał:  
ps. ktoś wie co się stało z tym gościem z trybun, co zawsze się tak gibał na dole i serpentyny zwijał? Bo już ładne 2 lata go nie widziałem na stadionie.



Żyje. Ostatnio go widziałem na stefie kibica Tyskie.


On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6286 dni




Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/07/2008 23:37
jest wiernym fanem Piasta w siatkówce :D jest tam 'prezesem' klubu kibica, który liczy chyba 7 osób :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005