Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6646 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 09:07
Rzucanie rac na boisko- super inteligentny pomysł. W jaki sposób niby zaprotestowali przeciwko grze swoich kopaczy? Raczej utrudnili i drugi dzień z rzędu pokazali, że ich miejsce jest w buszu a nie w cywylizacji.

Jedyny plus dla Malarza, że nie pajacował. Jestem na 100% pewny, że jakby pyry prowadziły 1-0 to Burisić płakałby 10 minut jak to mu nogę uwaliło.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2902 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 09:09
wogóle dyskusja o rzucaniu rac zbędna. Gimbaza i Janusze będa płakać bo mecz przerawli. Jak dla mnie Lech na + cokolwiek nie byłoby powodem rzucania tych rac


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3825 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 12:26

  Icar napisał:  
Aleksandar Prijović złamał rękę chwilę przed zmianą dzisiaj.
Dla niego to koniec sezonu. Legia mocno osłabiona, w decydującym momencie walki o Mistrza Polski.Czuje ,że Piast nie da rady zostać Mistrzem,mimo wszystko Legia wygra walkę o majstra.


Dziś zgodnym rytmem biją nam nasze serca które My,za Pogoń damy w każdy czas,czy czas dobry ,czy czas zły. Nie dla nas jest porażki smak ,nie dla nas forma zła...
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5966 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 12:42
Trałka pała jebana


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3834 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 12:59

  Safe napisał:  mi sie wydaje ze on mowi pało jedna nie jebana... mimo wszystko Pała haha


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5256 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 13:59
Mimo wszystko szacunek dla Malarza, bo mógł skończyć ten finał, kiedy dostał racą. To by był dopiero skandal.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2503 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 15:47

  Safe napisał:  Nielsen był awizowany do pierwszego składu na finał, a ostatecznie nie znalazł się nawet na ławce, heh. Koniec typa.


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2363 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 16:05

  kosialdo napisał:  
wogóle dyskusja o rzucaniu rac zbędna. Gimbaza i Janusze będa płakać bo mecz przerawli. Jak dla mnie Lech na + cokolwiek nie byłoby powodem rzucania tych racJaki plus i dla kogo ?Znowu zacznie się dyskusja race są złe, race zabijają i podpalają.Jezeli są sfrustrowani to mogli zafundować po worku kartofli dla kopaczy i działaczy xd.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2780 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 16:26
Race na boisku to forma protestu. Wcześniej gadali z zarządem co nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Poszli więc dalej. Generalnie gówno obchodzi mnie Lech jak też jego problemy, ale nie rozumiem waszych słów oburzenia. Sytuacja w Poznaniu obecnie wygląda tak, że stary Rutkowski zostawił klub jako zabawkę synowi. W opinii kibiców Lecha chłopak o zarządzaniu nie ma pojęcia, skutecznie rozmontowując Kolejorza. Poleciał Skorża, bo gwiazdeczkom się przestało chcieć, przyszedł wesoły Janek (czytaj słaby trener, ale wszyscy go lubią), a piłkarze pokroju Kamińskiego, Trałki, Dudki zostali. Zresztą ostatnio było widać jaki stosunek mają do kibiców, a co za tym idzie do klubu, w którym grają. Nam jest łatwo mówić, bo Mroczka można lubić, bądź nie, ale trzeba przyznać, że jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Raczej zapaść nam pod jego wodzą nie grozi, bo krótko mówiąc chłop zna się na swojej robocie. W Poznaniu jest natomiast odwrotnie. Staczają się w dół, a winni nie zostali rozliczeni. Tylko tyle i aż tyle.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4839 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 17:02
Dla mnie Amika może grać i w 3 lidze.


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2363 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 17:33
Ludzie co wy juz pleciecie juz nawet pyrusow bronicie czy wam na łeb nie padło ? .Maja swoj problem i macie rozkminki i opisujecie to , robicie analizy ja pierdole .


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4237 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 19:06

  Niepokonany napisał:  
Race na boisku to forma protestu. Wcześniej gadali z zarządem co nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Poszli więc dalej. Generalnie gówno obchodzi mnie Lech jak też jego problemy, ale nie rozumiem waszych słów oburzenia. Sytuacja w Poznaniu obecnie wygląda tak, że stary Rutkowski zostawił klub jako zabawkę synowi. W opinii kibiców Lecha chłopak o zarządzaniu nie ma pojęcia, skutecznie rozmontowując Kolejorza. Poleciał Skorża, bo gwiazdeczkom się przestało chcieć, przyszedł wesoły Janek (czytaj słaby trener, ale wszyscy go lubią), a piłkarze pokroju Kamińskiego, Trałki, Dudki zostali. Zresztą ostatnio było widać jaki stosunek mają do kibiców, a co za tym idzie do klubu, w którym grają. Nam jest łatwo mówić, bo Mroczka można lubić, bądź nie, ale trzeba przyznać, że jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Raczej zapaść nam pod jego wodzą nie grozi, bo krótko mówiąc chłop zna się na swojej robocie. W Poznaniu jest natomiast odwrotnie. Staczają się w dół, a winni nie zostali rozliczeni. Tylko tyle i aż tyle.Sami tych rutkówwpuścili do klubu, po drugie niedawno proponowali kolację z jednym z nich. W mojej ocenie to co już pisałem chorobą polskiej piłki są piłkarzyki. To oni decydują co i jak z klubem. Nikt nie powie mi, że po MP dla Lecha kopacze zapomnieli jak się gra, przez co poleciał Skorża. To piłkarze grali pod jego zwolnienie, co ma miejsce w wielu klubach. Problem należy jednak do leszków i jak widać już sami między sobą skaczą sobie do oczu (trochę jak u nas na forum).


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2902 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 20:22

  Frenzy48 napisał:  

  kosialdo napisał:  
wogóle dyskusja o rzucaniu rac zbędna. Gimbaza i Janusze będa płakać bo mecz przerawli. Jak dla mnie Lech na + cokolwiek nie byłoby powodem rzucania tych racJaki plus i dla kogo ?Znowu zacznie się dyskusja race są złe, race zabijają i podpalają.Jezeli są sfrustrowani to mogli zafundować po worku kartofli dla kopaczy i działaczy xd.dla Lecha za rzucenie rac. I co z tego że się zacznie dyskusja??


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2780 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 20:28

  Frenzy48 napisał:  
Ludzie co wy juz pleciecie juz nawet pyrusow bronicie czy wam na łeb nie padło ? .Maja swoj problem i macie rozkminki i opisujecie to , robicie analizy ja pierdole .Nikogo nie bronie, dla mnie również mogą spaść kilka lig niżej. Nie o to chodzi. Chodzi o kibica i stosunek do niego. Jakby u nas był jakiś typ co rozwalałby klub to też byście płakali, że z młyna race lecą?


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2902 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 20:35

  Niepokonany napisał:  

  Frenzy48 napisał:  
Ludzie co wy juz pleciecie juz nawet pyrusow bronicie czy wam na łeb nie padło ? .Maja swoj problem i macie rozkminki i opisujecie to , robicie analizy ja pierdole .Nikogo nie bronie, dla mnie również mogą spaść kilka lig niżej. Nie o to chodzi. Chodzi o kibica i stosunek do niego. Jakby u nas był jakiś typ co rozwalałby klub to też byście płakali, że z młyna race lecą?nie tłumacz, w wybiórczej napisali, że piłkarskie święto popsute. Koniec, kropka :D


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6457 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 20:44
Race są do opraw. Tylko półmózgie debile rzucają je na murawę. Jest wiele innych form żeby zaprotestować.

Co do sytuacji Lecha, nie nasz problem.
Wbijać też w to co pisze szechter, ktoś jeszcze kupuje te jego gazety?


Pogoń Szczecin MKS!
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4237 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/05/2016 21:38

  ArP napisał:  
Race są do opraw. Tylko półmózgie debile rzucają je na murawę. Jest wiele innych form żeby zaprotestować.

Co do sytuacji Lecha, nie nasz problem.
Wbijać też w to co pisze szechter, ktoś jeszcze kupuje te jego gazety?Pewnie i są, tylko dzisiaj takie czasy, że najczęściej polegają one na zakładaniu fanpage na fb w internecie etc., to tak naprawdę głębszy problem społeczeństwa polskiego i tolerancji wielu spraw.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2780 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 04/05/2016 00:06
Także i u nas na forum był jegomość, który nawoływał do bluzgania na Krzystka podczas meczu gdyż jego zdaniem to miała być forma protestu przeciwko miejskiej koncepcji stadionu. W podobnych kategoriach można rozpatrywać protest kibiców z Poznania. Problem w tym, iż tego typu ludzie myślą skrajnie krótkowzrocznie - nie zastanowią się nad tym, iż przez swoje czyny tracą potencjalnych zwolenników własnych postulatów. Nikt się nie podpisałby pod inicjatywą kibicowską dot. stadionu jeśli zestawiane byłoby to z bluzgami na prezydenta miasta - żadna konkretna firma, działacz, stowarzyszenie nie chce przypinać do siebie tej łatki, nie chce być zestawiane z obrażaniem kogokolwiek bo to byłby marketingowy strzał w kolano. Tak samo Rutkowscy otrzymali świetne narzędzie w swojej obronie - nikt teraz nie będzie grzebał im w zarządzaniu klubem, gdyż wszystko będzie przesłonięte konsekwencjami poczynań kibiców. Biedni właściciele, inwestorzy, piłkarze przez swoich kibiców stracą kupę kasy - taka będzie narracja medialna, co sprawi że nikt wpływowy nie nadstawi za kibiców karku. Na końcu wyłożyła się także sprawa z piro na stadionach - na oczach prezydenta kraju, szefa związku, polityków i różnych działaczy (bo przy takich nazwiskach warto było się pojawić) dali tony amunicji wszystkim krytykom. Jasne, że z dnia na dzień nie byłoby legalizacji, ale przecież i tak wszystko załatwia się krok po kroku. A wystarczyło spiąć się i zrobić jakąś fantastyczną pokazówkę, że by każdy ignorant mógł sobie pomyśleć "kurde, fajnie to wygląda" - i pewnie jakoś chłonni społecznego poklasku politycy zapewne by temat jakoś skubnęli. Ale po tym? Ni chu chu, przykręcą śrubę bo takie będzie społeczne przyzwolenie. Można się wtedy buntować, robić na złość, ale z klubów będą uciekać pieniądze - nie tylko z racji na kary, ale przede wszystkim z braku sponsorów, bo ci myślą stricte marketingowo. Można wytykać Lechitów palcami i śmiać się że im dowalą, ale konsekwencje odczują niestety wszyscy.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2270 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 04/05/2016 06:58

  Niepokonany napisał:  
Race na boisku to forma protestu. Wcześniej gadali z zarządem co nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Poszli więc dalej. Generalnie gówno obchodzi mnie Lech jak też jego problemy, ale nie rozumiem waszych słów oburzenia. Sytuacja w Poznaniu obecnie wygląda tak, że stary Rutkowski zostawił klub jako zabawkę synowi. W opinii kibiców Lecha chłopak o zarządzaniu nie ma pojęcia, skutecznie rozmontowując Kolejorza. Poleciał Skorża, bo gwiazdeczkom się przestało chcieć, przyszedł wesoły Janek (czytaj słaby trener, ale wszyscy go lubią), a piłkarze pokroju Kamińskiego, Trałki, Dudki zostali. Zresztą ostatnio było widać jaki stosunek mają do kibiców, a co za tym idzie do klubu, w którym grają. Nam jest łatwo mówić, bo Mroczka można lubić, bądź nie, ale trzeba przyznać, że jest odpowiednią osobą na właściwym miejscu.

Raczej zapaść nam pod jego wodzą nie grozi, bo krótko mówiąc chłop zna się na


swojej robocie. W Poznaniu jest natomiast odwrotnie. Staczają się w dół, a winni


nie zostali rozliczeni. Tylko tyle i aż tyle.


G.....o prawda ,gdyby prowadzili w tym meczu niebyłoby rac na boisku...


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3042 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 04/05/2016 12:36

  Marudnicki napisał:  
Także i u nas na forum był jegomość, który nawoływał do bluzgania na Krzystka podczas meczu gdyż jego zdaniem to miała być forma protestu przeciwko miejskiej koncepcji stadionu. W podobnych kategoriach można rozpatrywać protest kibiców z Poznania. Problem w tym, iż tego typu ludzie myślą skrajnie krótkowzrocznie - nie zastanowią się nad tym, iż przez swoje czyny tracą potencjalnych zwolenników własnych postulatów. Nikt się nie podpisałby pod inicjatywą kibicowską dot. stadionu jeśli zestawiane byłoby to z bluzgami na prezydenta miasta - żadna konkretna firma, działacz, stowarzyszenie nie chce przypinać do siebie tej łatki, nie chce być zestawiane z obrażaniem kogokolwiek bo to byłby marketingowy strzał w kolano. Tak samo Rutkowscy otrzymali świetne narzędzie w swojej obronie - nikt teraz nie będzie grzebał im w zarządzaniu klubem, gdyż wszystko będzie przesłonięte konsekwencjami poczynań kibiców. Biedni właściciele, inwestorzy, piłkarze przez swoich kibiców stracą kupę kasy - taka będzie narracja medialna, co sprawi że nikt wpływowy nie nadstawi za kibiców karku. Na końcu wyłożyła się także sprawa z piro na stadionach - na oczach prezydenta kraju, szefa związku, polityków i różnych działaczy (bo przy takich nazwiskach warto było się pojawić) dali tony amunicji wszystkim krytykom. Jasne, że z dnia na dzień nie byłoby legalizacji, ale przecież i tak wszystko załatwia się krok po kroku. A wystarczyło spiąć się i zrobić jakąś fantastyczną pokazówkę, że by każdy ignorant mógł sobie pomyśleć "kurde, fajnie to wygląda" - i pewnie jakoś chłonni społecznego poklasku politycy zapewne by temat jakoś skubnęli. Ale po tym? Ni chu chu, przykręcą śrubę bo takie będzie społeczne przyzwolenie. Można się wtedy buntować, robić na złość, ale z klubów będą uciekać pieniądze - nie tylko z racji na kary, ale przede wszystkim z braku sponsorów, bo ci myślą stricte marketingowo. Można wytykać Lechitów palcami i śmiać się że im dowalą, ale konsekwencje odczują niestety wszyscy.Dokładnie tak jest.Jeśli przyszłość kibicowania nie ma się skończyć na dłubaniu słonecznika i oklaskach na komendę spikera walkę o race,brak kart kibica i jakaś tam wolność kibicowską trzeba robić mądrze.Natomiast nie sądze by decyzyjni w Lechu dali sygnał do rzucania.Przy liczbie ok .10000 ludzi nikt nie zapanuje nad kilkoma osobami .Szkoda tej sytuacji bo częściowa legalizacja rac była mozliwa.Teraz to nikt nie wie jak ta sytuacja podziała.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005