Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2336 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/12/2018 15:46
15 minuta a syfy już gwałcone 2:0.


NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/12/2018 17:25

  Icar napisał:  
15 minuta a syfy już gwałcone 2:0.Skonczylo sie 1:2 obronca im sie wykartkowal na nas Jedrych dobrze patrze???? Ogladal ktos ten mecz jak grali???


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3471 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/12/2018 17:50
Jedni i drudzy grali padline. Mecz leciał bardziej w tle niż to oglądałem taki syf. Jak nie będą się bronić tak jak miedź do przytula pieciopak i do domu.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4354 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/12/2018 19:21

  NIEBUSZEWO napisał:  

  Icar napisał:  
15 minuta a syfy już gwałcone 2:0.Skonczylo sie 1:2 obronca im sie wykartkowal na nas Jedrych dobrze patrze???? Ogladal ktos ten mecz jak grali???Ci srodkowi obrońcy Zagłębia to poziom 3 ligi więc może to być wzmocnienie. Poza tym to nasza ekstraklasa więc żadna logika nie ma tu zastosowania :)


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3581 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 02/12/2018 22:06
Nawet jak przegramy to zanotowaliśmy w tej kolejce awans w tabeli :D


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5603 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/12/2018 21:42

  Owczarek napisał:  
Nawet jak przegramy to zanotowaliśmy w tej kolejce awans w tabeli :Dzapeszyłeś, nie awansowaliśmy :P


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 10/12/2018 19:53
Arka Gdynia 0 - 3 cracovia


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2336 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 13/12/2018 19:03
Wisła upadła.

Miało być 20-30 mln długu, okazało sie ponad 40 mln długów :D
Kibice, którzy mieli ratować klub, po prostu wyciągnęli z niego kasy ile tylko się dało wyciągnąć.
I ktoś tutaj myśli, że ci sami ludzie odbudują klub?


Edit a jednak jeszcze więcej, bo już 80 mln długu.

W 2 lata takie długi zrobić? Toć te całe Towarzystwo to od samego początku musiało mieć plan na natrzepanie jak największej kasy, zanim Wisła padnie. Kibice? organizacja przestępcza.... i Wisła od IV ligi pod tymi samymi ludźmi, to dalsze drenowanie klubu.

Ostatnio edytowany przez: Icar, 13 grudnia 2018, 22:12 [3 raz(y)]


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 13/12/2018 23:30
Tylko trzymać kciuki, żeby jak najszybciej zaczęli odbudowę gdzieś tam od IV ligi i szybko wrócili do Ekstraklasy. Kibice w tym kraju czekali na powrót Pogoni czy Lechii, czekają na Widzew z ŁKS'em, na Zawiszę i GieKSę, to teraz trzymajmy kciuki za Wisłę, aby ewentualna (no bo chyba tak do końca nie jest nic jeszcze przesądzone?) odbudowa przeszła szybko. Serio, aż mnie skręca jak sobie pomyślę, że za nich może być jakaś Sandecja albo Termalica... a od sezonu 19/20 spadają trzy drużyny, także będzie jeszcze więcej takich klubów.


  Icar napisał:  
Kibice? organizacja przestępcza....Weź może odpocznij od forum


galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1646 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 13/12/2018 23:33

  Forza Pogoń ! napisał:  
Tylko trzymać kciuki, żeby jak najszybciej zaczęli odbudowę gdzieś tam od IV ligi i szybko wrócili do Ekstraklasy. Kibice w tym kraju czekali na powrót Pogoni czy Lechii, czekają na Widzew z ŁKS'em, na Zawiszę czy GieKSę, to teraz trzymajmy kciuki za Wisłę, aby ewentualna (no bo chyba tak do końca nie jest nic jeszcze przesądzone?) odbudowa przeszła szybko. Serio, aż mnie skręca jak sobie pomyślę, że za nich może być jakaś Sandecja albo Termalica... a od sezonu 19/20 spadają trzy drużyny, także będzie jeszcze więcej takich klubów.


  Icar napisał:  
Kibice? organizacja przestępcza....Weź może odpocznij od forumDokładnie tak jak piszesz. Kibicowsko to byłaby duża strata.


POGOŃ SZCZECIN
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2336 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/12/2018 00:04
To sobie trochę pogrzebcie w temacie. Jeśli uważacie TS za niewinną organizację, która w tak krótkim czasie zrobiła kilkadziesiąt milionów długów, gdzie aż do dzisiejszego audytu świecili oczami, że jest zajebiście. Chronieni przez kumatych, drenowali klub i prali hajs. Przejrzyjcie sobie teraz forum Wisły co tam się dzieje.
To właśnie ci niby najwierniejsi, ci którzy mieli niby Wisłę w sercu, ci którzy głośno na wiadomej trybunie, prowadzili doping, oni po prostu rozkradali majątek tego klubu. Ba, nawet nie majątek klubu, po prostu wyciągali hajs z kredytów pod klub. To się w bani nie mieście, jak można mieć taką moralność podwójną. Głośno krzyczeć "Wisła to My", "Wisła to nasza miłość" a po cichu drenować klub z każdego centa, zostawiając wypaloną ziemię....


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2417 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/12/2018 00:43
W przypadku upadku Wisły warto się pochylić nad ich kadrą, bo mają kilku ciekawych zawodników. Arsenić, Basha, Kostal, Imaz czy Ondrasek pewnie na brak ofert narzekać nie będą, ale każdy z nich przydałby w Szczecinie.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5001 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/12/2018 05:59

  Icar napisał:  
To sobie trochę pogrzebcie w temacie. Jeśli uważacie TS za niewinną organizację, która w tak krótkim czasie zrobiła kilkadziesiąt milionów długów, gdzie aż do dzisiejszego audytu świecili oczami, że jest zajebiście. Chronieni przez kumatych, drenowali klub i prali hajs. Przejrzyjcie sobie teraz forum Wisły co tam się dzieje.
To właśnie ci niby najwierniejsi, ci którzy mieli niby Wisłę w sercu, ci którzy głośno na wiadomej trybunie, prowadzili doping, oni po prostu rozkradali majątek tego klubu. Ba, nawet nie majątek klubu, po prostu wyciągali hajs z kredytów pod klub. To się w bani nie mieście, jak można mieć taką moralność podwójną. Głośno krzyczeć "Wisła to My", "Wisła to nasza miłość" a po cichu drenować klub z każdego centa, zostawiając wypaloną ziemię....A ja mysle że to musieli być kryptofani cracovii :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3581 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/12/2018 08:27
Maciej Stolarczyk wykazał się niebywałym intelektem, sprytem i poświęceniem dla Pogoni, wyczuł, że Wisła tonie, zrobił z nią dobry wynik przed upadkiem i co najlepszych piłkarzy weźmie do Szczecina. Chciałbym w to wierzyć.

A tak całkowicie na serio to ten upadek jest już przesądzony? Czy będzie jak z Ruchem Chorzów, że weszło nakręci afere, inne portale podłapią a klub i tak będzie się jakoś trzymał.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4354 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/12/2018 08:35
Przykra sprawa. Szkoda mi kibiców Wisły, tych normalnych, którym zależało na klubie.
Co ciekawe Stanowski twierdzi, że podobna przyszłość czeka Legie jeśli ktoś tam się prędko nie ogarnie. Wniosek jest prosty nie ma się co cieszyć z problemów innych klubów, bo każdego może to spotkać, o czym w Szczecinie wiemy doskonale. Dla Wisły takie oczyszczenie będzie korzystne, o ile do sterów w czwartej lidze nie dopuści się ruchu kibicowskiego. Na pewno taka opcja jest lepsza niż staczanie powolne na dno jak w Chorzowie.

Szkoda piłkarzy i pracowników, którzy kase zobaczą jak świnia siodło, a miski w gabinetach zdążyły się napchac. To jest niepojęte.

Niech Mroczek działa i chociaż jednego piłkarza stamtąd wyciągnie, bo jest kogo.

Z drugiej strony nie potrafię sobie wyobrazić ligi bez Wisły. Pamiętam nasze mecze z nimi zanim przyszedł Cupial, potem piękny okres w Europie, gdzie ślad zostawili nawet byli Portowcy. Jeśli upadna to oby wrócili jak najszybciej, bo liga potrzebuje Wisły a nie Sandecji, Sosnowcow i innych wynalazków.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5661 dni

**
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/12/2018 15:06

  Owczarek napisał:  


A tak całkowicie na serio to ten upadek jest już przesądzony? Czy będzie jak z Ruchem Chorzów, że weszło nakręci afere, inne portale podłapią a klub i tak będzie się jakoś trzymał.Ruch to jednak miał z jakieś 10x mniejsze długi i obiecaną pomoc od miasta. Wisła jednak to zupełnie inny poziom zadłużenia i ostatnia deska ratunku w postaci tych inwestorów niestety - dla piłkarskiego środowiska - nie wypaliła. Jedyny ratunek to jakiś szejk, który szuka ciekawego klubu we wschodniej części Europy pod inwestycję długoterminową. Ale generalnie sytuacja Wisły jest nie do pozazdroszczenia bo mocny inwestor będzie musiał bić się z Sarapatą.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5001 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 14/12/2018 19:28
Ta liga to jakieś kuriozum, im gorzej tym lepiej. Mysle ze jakby Wisła mogła dograć sezon to skończyła by w okolicach pucharów jesli nie w nich samych. Widać nie poziom sportowy a hart ducha i mobilizacja zupełnie wystarczą.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2247 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/12/2018 22:38
Podobno Wisla sprzedana. Glosno na tt oraz Baszczynski w Lidze + tak mowil. Nowy wlasciciel Aon. Klub przejety ma byc z calym zadluzeniem, ktore ma byc od razu splacone. Pozyjemy zobaczymy.


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4296 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/12/2018 00:47

  pablo8511 napisał:  
Podobno Wisla sprzedana. Glosno na tt oraz Baszczynski w Lidze + tak mowil. Nowy wlasciciel Aon. Klub przejety ma byc z calym zadluzeniem, ktore ma byc od razu splacone. Pozyjemy zobaczymy.Kocham te plotki. Ma rzekomo przyjść światowa korporacja na peryferia Europy i futbolu,gdzie mistrz Polski dostaje od mistrza Mołdawii, mając do dyspozycji kupno z łatwością klubu w lidze lepszej poziomem i medialności. Chce przy tym wydać kupę pieniędzy w transfery i szkółki na każdym zakątku świata i nigdzie o tym nie piszą zagranicą tylko na polskim twitterze (rzekomo miała być ścisła klauzula poufności) i chcą od razu spłacić wszystkie długi i zrobić polskie PSG. No brzmi prawdziwie :D


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6668 dni
Odp: Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 17/12/2018 12:39

  Zawa napisał:  

  pablo8511 napisał:  
Podobno Wisla sprzedana. Glosno na tt oraz Baszczynski w Lidze + tak mowil. Nowy wlasciciel Aon. Klub przejety ma byc z calym zadluzeniem, ktore ma byc od razu splacone. Pozyjemy zobaczymy.Kocham te plotki. Ma rzekomo przyjść światowa korporacja na peryferia Europy i futbolu,gdzie mistrz Polski dostaje od mistrza Mołdawii, mając do dyspozycji kupno z łatwością klubu w lidze lepszej poziomem i medialności. Chce przy tym wydać kupę pieniędzy w transfery i szkółki na każdym zakątku świata i nigdzie o tym nie piszą zagranicą tylko na polskim twitterze (rzekomo miała być ścisła klauzula poufności) i chcą od razu spłacić wszystkie długi i zrobić polskie PSG. No brzmi prawdziwie :D


No prawdziwie jak polska liga ;) , ale szkoda tak zasłużonego klubu.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005