Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 07/09/2009 21:48

  Jacck napisał:  
My narzekamy na formę wyjazdową naszych kopaczy, to ciekawe co mają powiedziec kibice Widzewa. Trzy ostatne mecze i dwa punkty, i to z kim Dolcan wtopa ,Motor i Kszo remisy heh. A swoją drogą może ktoś wie ile Widzew ma w końcu punktów? , obowiązuje te minus 6 ,czy też nie? Wg 90minut tak , a wg np., telegazety tvp i paru innych portali nie.Poprawili już na telegazecie dając im - 6 na starcie, bo nikt oficjalnie chyba im nie anulował tej kary.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5174 dni

**
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 11/09/2009 11:35

  Cytat:  
Leo Beenhakker, specjalnie dla „Rzeczpospolitej”, kilka godzin po porażce ze Słowenią, ocenia trzy lata swojej pracy z reprezentacją Polski

Odchodzi pan po fatalnym meczu i przegranych eliminacjach. Miało być inaczej, wydaje się jednak, że rozczarowali pana także piłkarze?

Piłkarze zrobili, co mogli. Tak wygląda teraz poziom polskiej piłki. W eliminacjach do mistrzostw Europy nasza gra była więcej niż przyzwoita, ale teraz zawodnicy byli już dwa lata starsi i nie starczyło im sił oraz umiejętności. Od trzech lat powtarzałem, że się oddalamy od reszty kontynentu, świat ucieka, bo ma plan, strukturę pracy, treningu, szkolenia, a Polska stoi w miejscu. Czy to normalne, że żadna z czterech polskich drużyn nie dochodzi choćby do zasadniczej rundy europejskich pucharów? To przypadek?

Czuje się pan wreszcie wolny?

Czuję się rozczarowany tym, co pokazali moi piłkarze w Mariborze, i rozbawiony komedią, która wydarzyła się po meczu. Nigdy nikt nie potraktował mnie w taki sposób, w jaki zrobił to Grzegorz Lato. Oczekiwałem odrobiny szacunku za trzy lata pracy, oczekiwałem odrobiny człowieczeństwa, dobrego wychowania. Stoję na boisku i czekam na wywiad dla TVP, a reporter tłumaczy mi rozmowę, którą trzy metry obok prowadzi dziennikarz nSportu z panem prezesem. Słyszę: hej, właśnie zostałeś zwolniony. A potem Lato przychodzi do mnie i zaprasza na wtorek na rozmowę. Taki jest jego poziom? Za dużo wypił? Nie zamienię z nim więcej nawet słowa, nie uścisnę dłoni. Jestem pierwszy, który ponosi odpowiedzialność za to, jak grała reprezentacja, byłem do zwolnienia, ale nie w taki sposób. To nie jest poziom zera, to poziom minus pięć.

No to jak mają teraz pana zwolnić? Pocztą?

E-mailem. Większość spraw tak załatwialiśmy. Nie mamy o czym rozmawiać, płacą mi dwie miesięczne pensje i po wszystkim.

Często mówił pan o sobie, że jest miłym facetem. Zdaje pan sobie sprawę, że mało osób będzie tak pana wspominać?

Nie lubili mnie ci, którym nie podobała się moja niezależność, nie podobało im się, że nie ustalali mi składu. Polskę zapamiętam inaczej. Mieszkałem w Warszawie ponad dwa lata, przeszedłem ją całą pieszo. Ludzie zdejmowali czapki, mówili do mnie po polsku, a ja ich rozumiałem. Zwykli, szarzy ludzie okazywali mi więcej szacunku niż moi przełożeni. Kocham Mazury, kocham Zakopane. Poszliśmy kiedyś małą grupą na Kasprowy Wierch, weszliśmy do małej chatki ratowników. Jeden facet dał mi herbatę z rumem w szklance. Zostałem tam tylko z nim, nie odzywaliśmy się, ale cieszyliśmy się swoim towarzystwem i widokami. Takich chce was zapamiętać. Dziękuję za wszystko.D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4699 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 20/09/2009 17:42
Do przerwy zanosi się na sensacje w Sosnowcu Wisła Polonia Bytom 0;1 ;)


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3930 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 20/09/2009 18:32

  Dyzio napisał:  
Do przerwy zanosi się na sensacje w Sosnowcu Wisła Polonia Bytom 0;1 ;)hehehe, mistrz mistrz z Bytomia! :D ciekawa historia, najuboższy klub ekstraklasy jako jedyny potrafi stawić czoła pseudomistrzowi :] Jaja w tej Polsce.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4699 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 22/09/2009 21:31

  Cytat:  
Czy PZPN ukarze Ruch Chorzów i Lech Poznań za to, że podczas ostatniej kolejki kibice tych klubów wywiesili transparenty "Wieczny odpoczynek racz im dać Panie" i "Wasyl trzymaj się"? - Nie karzemy za treści, a łamanie procedur - broni przepisów Adrian Skubis, rzecznik Ekstraklasy. - Wystarczy przed meczem pokazać transparent delegatowi.

Kibice w Chorzowie układając krzyż ze świec i wywieszając transparent chcieli uczcić śmierć górników, którzy zginęli w kopalni Wujek - Śląsk. Jednak po tym jak komisja ligi ukarała Lechię Gdańsk za transparent z hasłem upamiętniającym 70. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę można mieć obawy, czy i tym razem nie poweźmie kontrowersyjnej decyzji.
"Uważam za skandal, że komisja ligi Ekstraklasy SA ukarała Lechię grzywną - pisze Jacek Sarzało, dodaje, że zgodnym z przepisami i w miarę honorowym wyjściem dla spółki byłaby po prostu odstąpienie od wymierzenia kary i przypomina oficjalny komunikat ligowej spółki "Na klub Lechia Gdańsk nałożono karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych w związku incydentami podczas meczu 6. Kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Wisła Kraków: wywieszenie transparentów bez zatwierdzenia i niezwiązanych z meczem oraz wniesienie i odpalenie racy świetlnej".

Zgodnie z przepisami, treść wszystkich haseł widocznych na ogrodzeniach podczas meczów musi być wcześniej uzgadniana z Wydziałem Bezpieczeństwa PZPN. Stosowne pozwolenie można uzyskać albo od razu na cały sezon, albo jednorazowo w wyjątkowych przypadkach. Niezastosowanie się do tych rygorów grozi finansową odpowiedzialnością.

"Bardzo jestem ciekawy - czy po ostatniej kolejce w ten sam sposób ukarane zostaną Lech Poznań i Ruch Chorzów. Na stadionie we Wronkach dostrzegłem płachtę z napisem: "Wasyl trzymaj się", a w Chorzowie kibice wywiesili słowa z modlitwy za zmarłych w piątek górników: "Wieczny odpoczynek racz im dać Panie" - zastanawia się Jacek Sarzało i "apeluje": Wysoka komisjo, jeśli w obu klubach zapomnieli zgłosić wcześniej oba transparenty - trzeba koniecznie dowalić im grzywnę! Mało tego, ja bym sprawdził - czy krzyż ułożony ze świec na trybunach stadionu Ruchu nie podpada pod niedozwolone użycie środków pirotechnicznych..."

Adrian Skubis, rzecznik prasowy Ekstraklasy SA broni jednak piłkarskiej instytucji. - Krytyka, która na nas spadła jest niesprawiedliwa - przekonuje. - Lechia nie została ukarana za treść transparentu. Nikt nie podważa symboliki, czy znaczenia tej historycznej daty, chodzi jedynie o złamanie procedur. Wystarczyło zgłosić transparent tuż przed meczem, pokazać go delegatowi PZPN, który przecież miał prawo go zatwierdzić.

Według Skubisa Komisja Ligi otrzymuje jedynie lakoniczny komunikat od delegata, w którym wymienione są wszelkie nieprawidłowości. Tak też było i w tym przypadku. - Podkreślę to jeszcze raz. Nie chodziło treść, a o fakt niezgłoszenia transparentu. - przekonuje. - Takie są przepisy, które zresztą uchwalił PZPN, a nie Ekstraklasa.

Jeśli więc okaże się, że kibice Ruchu Chorzów i Lecha Poznań nie zgłosili transparentów kluby te podzielą los Lechii Gdańsk (chyba, że nie wspomni o tym delegat). - Najbliższe posiedzenie komisji odbędzie się w czwartek. Tam rozpatrywane będą raporty delegatów - mówi Skubis. - Teraz za wcześnie, by rozstrzygać sprawę.Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4241 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 22/09/2009 21:51

  niezalezna.pl napisał:  
Na nadzwyczajnym posiedzeniu zebrać ma się jutro Wydział Dyscypliny PZPN. Jak powiedział nam jego szef Andrzej Bińkowski, podczas posiedzenia omówiona ma być sprawa wyjątkowo bulwersującej przyśpiewki kibolskiej - Mazurka Dąbrowskiego. Zdaniem działaczy PZPN narusza ona aż trzy punkty regulaminu rozgrywek.

Po pierwsze, Mazurek Dąbrowskiego ma charakter ewidentnie polityczny, co jest sprzeczne z przepisami UEFA, zakazującymi mieszania sportu z polityką. Wymieniony w tytule utworu Dąbrowski, przebywający czasowo na ziemi włoskiej, mieszał się do polityki, organizując tzw. legiony. Co gorsza, w czasie chuligańskich zajść z 1794 roku ów osiłek uzbrojony w niebezpieczne narzędzia bił się z Rosjanami, za które to naruszenie zasad bezpieczeństwa, porządku publicznego oraz ustawy o imprezach masowych zgodnie z obowiązującym prawem trafił za kratki.

Po drugie, utwór stanowi akcent „niezwiązany z meczem i rozgrywkami”, czego regulamin wyraźnie zabrania. Gdyby Dąbrowski, zamiast organizować na ziemi włoskiej bojówkę, grał w piłkę w AC Milan, złamania regulaminu by nie było.

Po trzecie, wymieniona kibolska przyśpiewka ewidentnie nawołuje do przemocy. I to nie do umówionej w lesie ustawki, podczas której jej uczestnicy biją się na gołe pięści, tylko do walki z użyciem niebezpiecznych ostrych narzędzi, tzw. „sprzętu”, czego dowodem sformułowanie „szablą odbierzemy”.


Co najgorsze – działacze PZPN ustalili to po konsultacjach ze stowarzyszeniem „Nigdy Więcej” – jest to nawoływanie do przemocy na tle narodowościowym, jątrzenie przeciwko obcym, o czym świadczą niezbicie słowa „co nam obca przemoc wzięła”. W tej sytuacji zakaz śpiewania tego ewidentnie chuligańskiego utworu, przynajmniej dopóki jego treść nie zostanie zmodyfikowana zgodnie z zaleceniami PZPN, jest przesądzony.
Kluby, których kibice nie podporządkują się zakazowi, będą automatycznie karane grzywną 5 tysięcy złotych, natomiast wobec samych kibiców wydawany będzie zakaz stadionowy. Jak powiedział nam prezes Legii Warszawa Leszek Miklas, jest on gotowy na kompromis z kibicami – kary wobec nich za wymieniony czyn wymierzać będzie nie on sam, a niezawisła sędzia Anna Maria Wesołowska z TVN.

Pomysł PZPN zdecydowanie popiera Michał Szadkowski z „Gazety Wyborczej”. Działania PZPN są oczywiście spóźnione, ale lepiej późno niż wcale. Wszyscy moi koledzy z „Gazety Wyborczej” chodziliby na mecze z dziećmi, żonami, babciami, dziadkami, ciociami, partnerkami i partnerami, gdyby nie fakt, że nie mają ochoty wysłuchiwać, jak nad uchem wydziera im się pijany nasterydowany troglodyta, wykrzykujący kogo to on nie potnie szablą i jak bardzo nienawidzi obcych – czytamy na blogu Szadkowskiego.

Piotr Lisiewicz
Nie wiedziałem gdzie wstawić ale dotyczy także tego co wydarzyło się niedawno na stadionie ekstraklasy.
Ogólnie hymn polski jest huligańską przyśpiewką więc miejcie się wszyscy na baczności, przechodzi ludzkie pojęcie !!!


zch
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5174 dni

**
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 22/09/2009 22:12
SL spokojnie , akurat w tym przypadku Lisiewicz(jak to często ma w zwyczaju) ironizował, z drugiej strony jednak , nie zdziwiłbym się gdyby kiedyś PZPN zakazał spiewania hymnu narodowego :)


Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4479 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 25/09/2009 21:35
Legia Warszawa 1:0 Lech Poznan


62' Bramke dla braci strzela Grzelak!Do konca meczu zostalo 25minut :)

@edit

Legia prowadzi 2:0 z Lechem!!!


Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4297 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 25/09/2009 22:31
i tak już zostało ;)


maluch69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5714 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 03/10/2009 17:45
Grosicki się rozstrzelał i już dwa razy ukąsił Legię.


miejsce na Twoja reklame.
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 05/10/2009 10:31

  Cytat:  
W niedzielę Polonia Warszawa przegrała na własnym boisku z Piastem Gliwice 0:2. Głównym winowajcą kolejnej porażki "Czarnych Koszul" kibice uznali Radosława Majdana, który zawinił przy obu bramkach strzelonych przez drużynę ze Śląska. Ch... z wynikami, wygramy "Taniec z Gwiazdami" - skandowali fani Polonii po drugiej nieudanej interwencji byłego reprezentanta Polski wypominając mu udział w popularnym show.Ojj Radziu..


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4699 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 05/10/2009 10:38
Jeżeli ktoś zawalił zawalił to przede wszystkim obrona, ale tak to już jest że bramkarza najłatwiej wybrać kozłem ofiarnym.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4684 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 08/10/2009 19:36
drumlak

do czego to doszło. niech mi tu jeden z drugim zacznie jeszcze przymierzać tego cwaniaka i uzurpatora do Pogoni...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3923 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 09/10/2009 06:03
.

Ostatnio edytowany przez: mario741019, 9 października 2009, 06:08 [1 raz(y)]


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2009 22:15
Andrzej Niedzielan zdobywa swoją czwartą bramke w Ekstraklasie, tym samym dając Ruchowi wygranie meczu z Lechią Gdańsk i utrzymanie wicelidera tabeli.


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5355 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2009 22:32
Ogladalem spotkanie. Ruch ladnie sobie pogrywa, naprawde widac potencjal w zespole. Tylko nie wiem co sie tak podniecaja tym Sobiechem. Mial dzisiaj multum sytuacji i w zadnej nie zachowal sie odpowiednio, a podania Niedzielana byly idealne. Byc moze ten mecz akurat mu nei wyszedl, ale jesli mialbym oceniac na podstawie dzisiejszego meczu to niezbyt dobrze zagral.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2009 22:58

  RodowityPolak napisał:  
Ogladalem spotkanie. Ruch ladnie sobie pogrywa, naprawde widac potencjal w zespole. Tylko nie wiem co sie tak podniecaja tym Sobiechem. Mial dzisiaj multum sytuacji i w zadnej nie zachowal sie odpowiednio, a podania Niedzielana byly idealne. Byc moze ten mecz akurat mu nei wyszedl, ale jesli mialbym oceniac na podstawie dzisiejszego meczu to niezbyt dobrze zagral.Też olgadałem:] Spotkanie mogło sie inaczej potoczyć gdyby Lechia wykorzystywała swoje szanse z 1 połowy, glównie do 40 minuty prowadziła gre jak by grała u siebie.


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5355 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 16/10/2009 23:04

  xAdamx90 napisał:  

  RodowityPolak napisał:  
Ogladalem spotkanie. Ruch ladnie sobie pogrywa, naprawde widac potencjal w zespole. Tylko nie wiem co sie tak podniecaja tym Sobiechem. Mial dzisiaj multum sytuacji i w zadnej nie zachowal sie odpowiednio, a podania Niedzielana byly idealne. Byc moze ten mecz akurat mu nei wyszedl, ale jesli mialbym oceniac na podstawie dzisiejszego meczu to niezbyt dobrze zagral.Też olgadałem:] Spotkanie mogło sie inaczej potoczyć gdyby Lechia wykorzystywała swoje szanse z 1 połowy, glównie do 40 minuty prowadziła gre jak by grała u siebie.To fakt. Ale pozniej juz Ruch niepodzielnie panowal nad sytuacja na boisku.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4770 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/10/2009 14:02

  Cytat:  
Lechia podpisała umowę z firmą Sportfive, potentatem światowym w zakresie marketingu sportowego. Na mocy umowy gdański klub ma otrzymać przynajmniej 80 milionów złotych w ciągu dziesięciu lat.

Wiadomo też z kim zagra Lechia na otwarcie stadionu w Letnicy.

- Rywalem będzie Juventus, z którym również współpracujemy. Mogę też zapewnić, że do Gdańska przyjedzie silny rywal, aby na otwarcie stadionu zmierzyć się z reprezentacją Polski - powiedział w Nowym Ratuszu w Gdańsku Andrzej Placzyński, prezes polskiego oddziału Sportfive.źródło: Polska Times


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6285 dni
Odp: Orange Ekstraklasa-komentarze, newsy,wyniki... - 21/10/2009 15:06

  -Misiek. napisał:  

  Cytat:  
Lechia podpisała umowę z firmą Sportfive, potentatem światowym w zakresie marketingu sportowego. Na mocy umowy gdański klub ma otrzymać przynajmniej 80 milionów złotych w ciągu dziesięciu lat.

Wiadomo też z kim zagra Lechia na otwarcie stadionu w Letnicy.

- Rywalem będzie Juventus, z którym również współpracujemy. Mogę też zapewnić, że do Gdańska przyjedzie silny rywal, aby na otwarcie stadionu zmierzyć się z reprezentacją Polski - powiedział w Nowym Ratuszu w Gdańsku Andrzej Placzyński, prezes polskiego oddziału Sportfive.źródło: Polska Times


no tak lechia walczyla z komuna, ze teraz bedzie sposnorowana przez esbecką firmę :D:D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005