Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 10/03/2010 16:18

  Porto napisał:  

  eF^ napisał:  

  Porto napisał:  
Orientuje się ktoś kiedy na Discovery będą nowe episody Beara Gryllsa ?
I w jakich miejscach będzie, nie wiem czy to prawda ale znajomy wspominał coś o Antarktydzie choć w to jakoś nie chce mi się wierzyć. glupek



Ostatnio mignęła mi jakaś reklama i chyba od środy (czyli jutra), w programie jest 21:30 Szkoła przetrwania Irlandia - tego chyba jeszcze nie było ;)



Nowe odcinki Ultimate Survival są pokazywane od zeszłego tygodnia w każdą środe o 21:30.
Tydzień temu zwiedzał bezludne wyspy na zachód od Panamy, podobno ma być odcinek jak był w naszym kraju :)


na dodatek ponoć kręcili to w Szczecińskich akademikach ;)


Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/03/2010 13:02
Wczoraj oglądałem pierwszy odcinek serialu "PACYFIK" i powiem że w mojej ocenie to serial nieźle się zapowiada. Wydarzenia przedstawione prezentowały w większym stopniu uczucia i przemyślenia a nie czystą strzelanke z karabinu. Tak więc jak na początek to polecam gorąco. Mama nadzieje że później nie będzie gorzej a tylko coraz lepiej.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/04/2010 12:44
13odcinek a zarazem ostatni 1sezonu Spartacusa..miazga:] Pozostaje czekac na 2 sezon


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6228 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/05/2010 21:08
juz po emisji ostatniego odcinka Pacyfika i brak opinii na forum ;) Z mojej strony powiem szczerze, że jest spory niedosyt. Seria na Pacyfiku nie może sie równac z Kompanią Braci. Były momenty dobre, na plus prawdziwe osoby i historie, zdjęcia również pierwsza klasa no ale zabrakło tego czegoś..Przede wszystkim fabuła bardzo chaotyczna, wiadomo że było kilku bohaterów walczących w róznych rejonach jednak przez to poźniej za cholere nie szło sobie przypomnieć gdzie ja tą gębe juz widziałem.. :) Czasami też robiło się po prostu nudnawo..Szkoda troche że nie pokazano więcej zwiększając liczbę odcinków. A tak była Okinawa i nagle juz po wszystkim..


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7219 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/05/2010 21:17
Mój jedyny zarzut odnośnie Pacyfiku to zbyt duże przedramatyzowanie niektórych wydarzeń oraz ukazanie wojny zza kulis - fabuła zbyt często przenosiła akcję z frontu do normalnej cywilizacji. A tak w ogóle to serial dobry, miejscami nawet bardzo (zwłaszcza epizody o Peleilu i Okinawie), świetna gra nieznanych aktorów, niezłe zdjęcia i momentami dowalona do pieca pieczołowitość w odwzorowaniu detali.

Warto dodać, że już niedługo HBO wyda kolejny, kozacki serial - Boardwalk Empire (macza w nim palce sam Martin Scorsese), a w przyszłym roku wielkie wydarzenie - Gra o Tron. Tak więc HBO raczej nie zawiedzie.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/05/2010 21:24

  F. napisał:  
juz po emisji ostatniego odcinka Pacyfika i brak opinii na forum ;) Z mojej strony powiem szczerze, że jest spory niedosyt. Seria na Pacyfiku nie może sie równac z Kompanią Braci. Były momenty dobre, na plus prawdziwe osoby i historie, zdjęcia również pierwsza klasa no ale zabrakło tego czegoś..Przede wszystkim fabuła bardzo chaotyczna, wiadomo że było kilku bohaterów walczących w róznych rejonach jednak przez to poźniej za cholere nie szło sobie przypomnieć gdzie ja tą gębe juz widziałem.. :) Czasami też robiło się po prostu nudnawo..Szkoda troche że nie pokazano więcej zwiększając liczbę odcinków. A tak była Okinawa i nagle juz po wszystkim..



W pełni się zgadzam. Do Kompanii Braci daleko, ale oglądało się dość dobrze :]
Więcej można było zobaczyć tego co działo się w głowach głównych bohaterów niż to jak oni walczyli. Myślę, że to było główne założenie całego serialu. Przemiana Sledge'a, który na koniec wybijał wszystkich bez chwili zastanowienia czy też Basilone, który nie pogodził się z tym, że odesłano go do domu po medale i nakręcanie atmosfery w USA, a jego koledzy dalej walczą. Ogólnie serial 'dał rade'.
Najlepiej zagrana rola - Snafu :)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/05/2010 07:35
A mi tam Pacyfik sie podobal. faktycznie gorsze od KB ale i tak trzymalo poziom i o lata swietlne wyprzedzalo inne produkcje ktore teraz mozna poogladac w tv. mysle ze duzo aktorow sie na Pacyfiku wypromuje bo widac ze grac umieja a byli do tej pory raczej nieznani.

a jak wam sie podobal ostatni lost?? final mial zaskakiwac i zaskoczyl. bo chyba nikt takiej nudy sie nie spodziewal? bylo dlugo, monotonnie i na sile. po tylu latach czekania spodziewalem sie czegos lepszego i wyjasnienia wiekszej ilosci rzeczy. chyba ostatnio juz z sentymentu to ogladalem niz ciekawosci. teraz czas sie zabierac za 24. tez ostatni sezon.


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 26/05/2010 09:07

  tribu napisał:  
A mi tam Pacyfik sie podobal. faktycznie gorsze od KB ale i tak trzymalo poziom i o lata swietlne wyprzedzalo inne produkcje ktore teraz mozna poogladac w tv. mysle ze duzo aktorow sie na Pacyfiku wypromuje bo widac ze grac umieja a byli do tej pory raczej nieznani.

a jak wam sie podobal ostatni lost?? final mial zaskakiwac i zaskoczyl. bo chyba nikt takiej nudy sie nie spodziewal? bylo dlugo, monotonnie i na sile. po tylu latach czekania spodziewalem sie czegos lepszego i wyjasnienia wiekszej ilosci rzeczy. chyba ostatnio juz z sentymentu to ogladalem niz ciekawosci. teraz czas sie zabierac za 24. tez ostatni sezon.



Final Losta jak ostatnie kilka sezonow,nudny,monotonny,bez wyrazu i cholernie naciagany..Powinni to juz zakonczyc na 3sezonie, nic nie pobije zakonczenia ``Six Feet Under``:]

Uwazaj z tym 24:] Ogladam na biezaco i jednym slowem tragedia, wszystko to co sie dzieje w 7 sezonie bylo juz w innych sezonach wiec serial lekko przynudza i zrobil sie bardzo przewidywalny. Pacyfik narazie mam 6odc.(czekalem az sie pojawi caly sezon) i musze powiedziec ze calkiem fajnie zrobiony, kilka scen naprawde mocnych, choc w tych kilku odcinkach jak dla mnie troche za duzo przynudzali ``na lądzie`` brakuje mi wiecej ujec z linii frontu, do KB niema szans :]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 26 maja 2010, 09:12 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 26/05/2010 12:16

  Randall McMurphy napisał:  
nic nie pobije zakonczenia ``Six Feet Under``:]


no centralnie:] chyba najlepsze zakonczenie w ogole. chociaz final najnowszego dextera tez dal rade;)
24 ogladam z sentymentu bo juz od dluzszego czasu caly czas jest tam to samo tylko z innymi aktorami. leja wode, naciagaja ale w sumie jest to jeden z lepszych seriali - odmozdzaczy po ciezkim dniu. chociaz ostatnio mi sie fajnie spartacusa ogladalo. zacny serial:D


100% PD
Bamm Bamm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7135 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 26/05/2010 12:38

  Randall McMurphy napisał:  
13odcinek a zarazem ostatni 1sezonu Spartacusa..miazga:] Pozostaje czekac na 2 sezon



Serial naprawde zajebisty. Szkoda ze premiera 2 sezonu nie wiadomo kiedy bedzie z powodu choroby glownego aktora. W styczniu 2011 roku maja puscic prequela. Od 19 czerwca na HBO bedzie mozna obejrzec serial.


  Cytat:  
Stacja Starz potwierdziła produkcję prequela serialu "Spartacus: Blood and Sand". Składać się będzie z sześciu częsci, których emisja zaplanowana jest na styczeń 2011. Prequel skupi się na postaciach Lucretii (Lucy Lawless) i Batiatusa (John Hannah). Opowie historię rodu Batiatusa i ich mistrzów przed Spartacusem.

W prequelu pojawi się również grający główną rolę w serialu - Andy Whitfield, jednak będzie to raczej krótki występ. Tytuł/podtytuł wciąż nie jest jeszcze znany. Produkcja rozpocznie się latem tego roku w Nowej Zelandii.

Produkcja 2. sezonu "Spartacusa" została opóźnienia z powodu choroby Whitfielda.


Ostatnio edytowany przez: Bamm Bamm, 26 maja 2010, 12:49 [2 raz(y)]


Nigdy nie przestawaj. Nigdy się nie poddawaj.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 26/05/2010 13:26
``Latem ruszą zdjęcia, a już w styczniu 2011r. na ekrany telewizorów ma trafić sześcioodcinkowy prequel serialu Spartacus: Blood and Sand. W głównych rolach zobaczymy aktorów już znanych - Johna Hannaha (Batiatus) i Lucy Lawless (Lucretia). W dwóch epizodach ma się pojawić także Andy Whitfield (Spartacus).

Decyzja o stworzeniu cyklu poprzedzającego serial zapadła po tym jak u Whitfielda wykryto chłoniaka. Jego gościnne występy będą kręcone w przerwach kuracji, zaś jeśli całe leczenie zakończy się sukcesem, prawdopodobnie serial będzie kontynuowany.

W produkcji zobaczymy także innych znajomych Petera Mensaha (Doctore), Manu Bennetta (Crixus), Antonio Te Maioha (Barca), Nicka E. Tarabaya (Ashur) oraz Lesley-Ann Brandt (Naevia). Ponadto przewidziana jest także rola dla nowej postaci – czempiona gladiatorów z czasów przed dominacją Crixusa."

poza tym:

Obrazek jpg wstawiony na forum

Jeden z lepszych seriali ever:] i jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie powrotow, juz 13 Czerwiec, 3 sezon!

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 26 maja 2010, 13:32 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 09/08/2010 21:01
Odświeże troche temat. Wyszedl jakos ostatnio moze jakis serial ciekawy? Cos bym obejrzal ale jakos koncepcji żadnej nie mam. Polecicie coś..? Najlepiej żeby cały sezon już był.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 09/08/2010 21:16
The Big Bang Theory - 3 sezony juz sa, calkiem fajny serial komediowy
Entourage - tez juz kilka sezonow jest, kiedys polecalem juz
Weeds - za niedlugo startuje nowy sezon, warto obadac poprzednie bo serial zacny:D
z nowosci z tego co czytam to wielkiej rewelacji nie ma i zasadniczo chyba lipa wiec chyba warto siegnac po produkcje kilkusezonowe juz trwajace


100% PD
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 09/08/2010 21:33

  tribu napisał:  
The Big Bang Theory - 3 sezony juz sa, calkiem fajny serial komediowy
Entourage - tez juz kilka sezonow jest, kiedys polecalem juz
Weeds - za niedlugo startuje nowy sezon, warto obadac poprzednie bo serial zacny:D
z nowosci z tego co czytam to wielkiej rewelacji nie ma i zasadniczo chyba lipa wiec chyba warto siegnac po produkcje kilkusezonowe juz trwajace



Te tytuły akurat już widziałem. Szczególnie Entourage niezły. Tak nie z nowości to od siebie polecę - Leverage/ Uczciwy przekręt. Już 2 razy obejrzałem. Nie dawno drugi sezon wystartował.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ps. A ma ktoś może linka do odcinka 2x2? Jeśli ktoś zainteresowany to służę linkami do pierwszego sezonu na megavideo. Pzdr


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6854 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 09/08/2010 23:05
Całkiem ciekawy jest Persons Unknown, na razie bodaj wyszło 8 odcinków.

http://www.filmweb.pl/serial/Persons+Unknown-2010-534129


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 10/08/2010 09:00

  tribu napisał:  
The Big Bang Theory - 3 sezony juz sa, calkiem fajny serial komediowy
Entourage - tez juz kilka sezonow jest, kiedys polecalem juz
Weeds - za niedlugo startuje nowy sezon, warto obadac poprzednie bo serial zacny:D
z nowosci z tego co czytam to wielkiej rewelacji nie ma i zasadniczo chyba lipa wiec chyba warto siegnac po produkcje kilkusezonowe juz trwajace



Weeds juz dawno po 1 odcinku nowej serii:]

Co do Leverage to serial z przymruzeniem oka,muzyka jak i planowanie akcji do złudzenia przypomna trylogie z Dannym Ocean na czele :] Mocno naciagane sytuacje, moze gdyby zrobili serial troche bardziej wiarygodny i bez tych glupich zarcikow w amerykanskim stylu byloby co obejrzec...Jakos wymeczylem 2 sezony ogolnie nie polecam.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 10/08/2010 20:55

  Święty napisał:  
Całkiem ciekawy jest Persons Unknown, na razie bodaj wyszło 8 odcinków.

http://www.filmweb.pl/serial/Persons+Unknown-2010-534129



Bez kitu niezły. Dzięki :) Dzisiaj już wszystkie odcinki już obejrzane :D Też polecam. Coś trochę jak Lost.

"Wyobraź sobie, że budzisz się nagle w nieznanym Ci pomieszczeniu. Dostrzegasz w nim kamery, które obserwują każdy Twój krok. Zastanawiasz się „Jakim cudem się tutaj znalazłem!?”. A odpowiedzi brak. Spotykasz nieznajomych ludzi, którzy mają taką samą sytuację. Razem z Tobą są uwięzieni w dziwnym miejscu. Wtedy zaczynasz tracić zdrowe zmysły…"

Obrazek jpg wstawiony na forum


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5455 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 13/08/2010 23:43
niewiedzialem gdzie dać ale czekam dzis zutęsknieniem na DENTYSTE :)


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6603 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 14/08/2010 00:07

  Randall McMurphy napisał:  
..True Blood... !



Mógłbyś tak mniej więcej opisać ten serial, bo to co przeczytałem na FW ani mnie zniechęciło, ani zachęciło. :)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 14/08/2010 01:09

  Ka. napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
..True Blood... !



Mógłbyś tak mniej więcej opisać ten serial, bo to co przeczytałem na FW ani mnie zniechęciło, ani zachęciło. :)



Hmm co ci moge powiedziec...jak dla mnie serial miesci sie w mojej żelaznej trójce faworytów po Six feet Under i pierwszych sezonach PB a to juz cos ;) Pierwsze 3 no moze 4 odcinki troche z przymruzeniem oka ale pozniej wciaga strasznie, ta cala krew True Blood(sztuczna krew do kupna w sklepach jak cola czy sprite) czy pozniejsze klimaty ze zmienno-ksztaltnymi czy ogolnym wyjscie na swiat wampirów...mnie poprostu rozwalaja, juz nie wspomne o muzyce ktora jest po poprostu znakomita;] Troche rozni sie od wydanych ksiazek(w jez. polskim dostepne narazie 3 z 8 ) ale serial naprawde wciaga,polecam kazdemu! Ogolnie serial mocno przesiakniety sexem,wulgaryzmem, i cpaniem ...wampirzej krwi:]

Obrazek jpg wstawiony na forum

MOC!! :]

P.S Zreszta syfu bym nie polecał Diabeł faja


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005