Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/12/2006 01:06
Czy mógłbyś ktoś mi nagrać Jericho ? Bo aktualnie niezabardzo mam czas siedzieć na kompie :/ wiadomo bosmanika dorzucam


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 15/12/2006 21:27
wlasnie sciagam PB 2x11, 2x12, 2x13 - nadrabiamy zaleglosci

a potem Jericho 1x06 - az do aktualnego co wyszedl :)

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 15 grudnia 2006, 21:40 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 15/12/2006 21:49
obejrzyjcie sobie Day Break - wiekszosc nowych seriali przy tym wysiada:] a sam serial przypomina polaczenie 2 odcinkow Archiwum X:
Season 6, Episode 14: Monday
Season 8, Episode 6: Redrum
ogolnie chodzi o to ze typek jest oskarzony o morderstwo prokuratora i codziennie przezywa ten sam dzien od nowa i z kazdym dniem coraz wiecej sie dowiaduje na temat tej sprawy. wiecej nie powiem - obejrzyjcie:)

Ostatnio edytowany przez: tribu, 15 grudnia 2006, 22:04 [2 raz(y)]


100% PD
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 15/12/2006 21:51

  trib napisał:  
obejrzyjcie sobie Day Break - wiekszosc nowych seriali przy tym wysiada:]



Możesz coś więcej na temate tego serialu napisać ?
Heh oglądałem akurat te odcinki X-files xD

Co do Jericho to właśnie jestem po 1 odcinku, który naprawdę mnie rozczarował mam nadzieję że reszta jest o niebo lepsza ..

Ostatnio edytowany przez: eF^, 15 grudnia 2006, 23:24 [2 raz(y)]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 16/12/2006 14:10
http://www.youtube.com/watch?v=VeoDv1PYNNg - zwiastun PB 2x14 - a ostatnie odcinki swietne... koncowka 2x13 genialna... kto takie cos przewidzial :) ?

Jericho czas na 1x06 :)

X-Files - Redrum - a czytane od tylu murder :D jak w Shining Kubricka :D

pozdrowienia


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 16/12/2006 14:26

  eF^ napisał:  
Co do Jericho to właśnie jestem po 1 odcinku, który naprawdę mnie rozczarował mam nadzieję że reszta jest o niebo lepsza ..



o niebo nie jest;) ogolnie serial jest taki sobie - nie wiem czym sie tak ludzie podniecaja.


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 16/12/2006 14:37
sa gusta i gusciki :) ... serial ma klimat :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 16/12/2006 15:24
a Jericho mi sie podoba,ma swoj lagodny klimat i niektore odcinki sa niezle, Vanished troche stracilo jak dla mnie chcociaz ostatni odcinek jak Sare scigaja byl calkiem calkiem:] ogladal ktos Supernatural albo Heroes? bo niewiem czy sie brac za to a i jeszcze jeden SleeperCell po opisie moze byc niezly...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 16/12/2006 15:57
Wie ktoś możę które najnowsze odcinki Lost z trzeciej serii można już znaleźć na necie?? I kiedy sie spodziwać następnych??


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 16/12/2006 16:27
google nie gryzie

http://www.gateworld.net/lost/s3/index.shtml

Episode Title: "Not In Portland" The episode has not aired. It will air February 7, 2007.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 16/12/2006 19:18

  Randall McMurphy napisał:  
a Jericho mi sie podoba,ma swoj lagodny klimat i niektore odcinki sa niezle, Vanished troche stracilo jak dla mnie chcociaz ostatni odcinek jak Sare scigaja byl calkiem calkiem:] ogladal ktos Supernatural albo Heroes? bo niewiem czy sie brac za to a i jeszcze jeden SleeperCell po opisie moze byc niezly...



Wczoraj obejrzalem pierwszy odcinek i musze przyznac, ze mnie rozczarowal. Pomysl malo oryginalny, ale slyszalem ze serial jest bardzo dobry, wiec bede probowal dalej.


Obrazek gif wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 16/12/2006 20:13
supernatural- beznadzieja

jericho- pierwszy odcinek troche przeraza, zwlaszcza początek :D, ale w koljenych odcinkach sie rozkreca. denrwuje mnie postac czarnego CzegoToJaQrwaNieWiem


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 16/12/2006 21:27

  avelyn napisał:  
supernatural- beznadzieja

jericho- pierwszy odcinek troche przeraza, zwlaszcza początek :D, ale w koljenych odcinkach sie rozkreca. denrwuje mnie postac czarnego CzegoToJaQrwaNieWiem



W 12 odcinku sie troche z nim wyjasni ,skad jest i czym sie zajmuje ogolnie postac jak najbardziej na plus napewno na koncu serialu dowiemy sie po co on tam zostal wyslany bo niewierze ze sie przeprowadzil akurat przed atakami(niby?) i kup dom za gotowke a pozniej wszystko wiedzial co sie dzieje zreszta pod koniec ostatniego odcinka juz jest na celowniku....


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/12/2006 16:31
polecam serial JOEY - obejrzalem prawie caly 1 sezon - jestem juz na 3 plycie zostaly mi trzy odcinki - :D kupa smiechu :))

pytanie: czy ktos obejrzal Invasion 1 sezon? BO tylko jeden wyszedl i chodzi mi o to, czy warto ogladac, czy stanowi zamknieta calosc (2ki nie bedzie - zbyt mala ogladalnosc) ... kiedys obejrzalem 11 odcinkow i z braku czasu nie dokonczylem...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/12/2006 16:54
A ja polecam serial Dexter.


  Cytat:  
Serial bazuje na bestsellerowej powieści Jeffa Lindsay'a "Demony dobrego Dextera". Wykorzystywany i porzucony w dzieciństwie Dexter, jest teraz odnoszącym sukcesy pracownikiem laboratorium kryminalistycznego w Miami. Jego specjalnością jest analiza śladów krwi. Jednak ten z pozoru sympatyczny człowiek skrywa mroczny sekret - aby zaspokoić mordercze żądze, Dexter Morgan eliminuje w brutalny i perfekcyjnie przemyślany sposób groźnych przestępców, którzy wymknęli się sprawiedliwości.



FC Gryfice
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/12/2006 17:43

  RadzioS napisał:  
A ja polecam serial Dexter.


  Cytat:  
Serial bazuje na bestsellerowej powieści Jeffa Lindsay'a "Demony dobrego Dextera". Wykorzystywany i porzucony w dzieciństwie Dexter, jest teraz odnoszącym sukcesy pracownikiem laboratorium kryminalistycznego w Miami. Jego specjalnością jest analiza śladów krwi. Jednak ten z pozoru sympatyczny człowiek skrywa mroczny sekret - aby zaspokoić mordercze żądze, Dexter Morgan eliminuje w brutalny i perfekcyjnie przemyślany sposób groźnych przestępców, którzy wymknęli się sprawiedliwości.




ostatnio ma miejsce bardzo duzy wysyp filmow o detektywach etc.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/12/2006 20:57
13 odcinkow "Oficerow" juz nami, teraz 14 - ostatni z zakonczeniem do wyboru :) Serial rewelacyjny, duzo bardziej wciagajacy i emocjonujacy niz tytulowy "Lost".

Ktos pisal o "Joeyu" - niezly, ale nawet sie nie umywa do "Friendsow".


Obrazek gif wstawiony na forum
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 23/12/2006 21:56
juz po Jericho 1x11 - rozkreca sie... bo 1x08 i 1x09 to droga przez meke - masakra takie nudy :) ...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/01/2007 15:33
Ile odcinków trzeciej serii Losta można już ściągnąć z neta??


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/01/2007 17:36

  Bronek napisał:  
Ile odcinków trzeciej serii Losta można już ściągnąć z neta??



6
swoja droga polecam wszystkim The 70s show;) bardzo fajny serial


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005