Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 04/04/2007 09:04
29 Sierpnia?!?!?!?! popierdolilo ich tam ostro,tyle czekac,cos czuje ze sezon 3 bedzie niewypalem,skoro przez prawo oficjalnie nie sa scigani kellerman(chyba) i Kim napewno niezyja, to co to mozna ciekawego wymyslec? Scolfield,Mahone,Bellick sie zgadaja i beda chcieli uciec pozniej trafi T-Bag i oczywiscie bym sie nie zdziwil jakby mial tam pelno kolegow i zaczal ich szantazowac zeby go tez wzieli a na wolnosci Lincoln bedzie pomagal z zewnatrz(dziwne ze po uciecze z pudla az zdychal za synem a od kilku odcinkow slowa o nim nie powiedzial),Sucre pewnie zwariuje no i musza kogos wsadzic nowego bo za malo bohatrow sie zrobilo:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8260 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 04/04/2007 20:49
Linc pozna ta cwana kobietke i razem beda probowac wydostac Majkela z pierdla:D.


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/04/2007 19:47
Lost 3x15 - nuuuda..

Jericho 1x17 - odcinek wysokich lotow - koncowka baaardzo dobra! ciekawe ile pociagna? na ile sezonow to planuja :) i czy oczywiscie ogladalnosc dopisze

czy ktos ogladal Eureka ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/04/2007 21:07

  malcoolm napisał:  
Lost 3x15 - nuuuda..

Jericho 1x17 - odcinek wysokich lotow - koncowka baaardzo dobra! ciekawe ile pociagna? na ile sezonow to planuja :) i czy oczywiscie ogladalnosc dopisze

czy ktos ogladal Eureka ?



ja ogladalem nic specjalnego a wrecz nuda w 1 odcinku wszystko wychodzi na jaw pozniej tylko uzupelniaja

Polecam goraco - ROME jestem po pierwszym sezonie i rewelacja jutro zaczynam 2,naprawde serial wart obejrzenia i wedlug mnie na 2 miejscu po PB,podobno najdrozszy serial w historii kina i naprawde wciaga,jeden z lepszych jakie widzialem.

Supernatural - tez jestem po pierwszym sezonie i serial calkiem przyjemny z zajebista muzyka i ciekawa akcja troche przypomina archwium x ale wiecej luzu w braciach, przyjemnie sie oglada....

Jericho 1x17 jeden z lepszych odcinkow tej serii, oby czesciej bo ostatnio odcinek to myslalem ze usne

Lost 1x15 tak jak zawsze nuda, zero emocji w tych Lostach no moze oprocz koncowki 14odc. juz sie nawet niehcce tego sciagac:] kwestia przyzwyczajenia.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/04/2007 21:42

  Cytat:  
hehe a Kellerman raczej mial tak to wszystko udokumentowane lacznie z pieczatkami i podpisami i pewnie zdjeciami i filmami ze mu uwierzyli,szkoda ze juz go w 3 nie zobaczymy,jedna z ciekawszych postaci,


hehe nie zdziwilbym sie jakby jakims cudem kellerman przezyl :D:D:




  Cytat:  
Lost 1x15 tak jak zawsze nuda, zero emocji w tych Lostach no moze oprocz koncowki 14odc. juz sie nawet niehcce tego sciagac:] kwestia przyzwyczajenia.


to tak jak z meczami Pogoni :)


  Cytat:  
Supernatural - tez jestem po pierwszym sezonie i serial calkiem przyjemny z zajebista muzyka i ciekawa akcja troche przypomina archwium x ale wiecej luzu w braciach, przyjemnie sie oglada....


ja za to zdolalem obejzec 3 odcinki i sie pozegnalem z tym serialem ;] nuda nuda nuda ;d

za to the unit o amerykanskich zolnierzach jakiejs tajnej jednostki calkiem fajne.
-
przestance w koncu jeczec o tym naciaganiu w pb, jak sie nie podoba to ksiazki historyczne czytajcie, a nie za filmy sie biezecie :D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/04/2007 22:04

  avelyn napisał:  



  Cytat:  
Supernatural - tez jestem po pierwszym sezonie i serial calkiem przyjemny z zajebista muzyka i ciekawa akcja troche przypomina archwium x ale wiecej luzu w braciach, przyjemnie sie oglada....


ja za to zdolalem obejzec 3 odcinki i sie pozegnalem z tym serialem ;] nuda nuda nuda ;d



No wiesz,ciezko ocenic serial po 3 pierwszych odcinkach,jednak jest w nim cos takiego co wciaga,genialna muzyka,i zawsze dosyc luzne podejscie do sprawy i te poczatkowe pompy podawanie sie za jakichs agentow,luzny serialik,o braciach z zabawnymi tekstami i czasami zajebistymi zagadkami i podoba mi sie to ze co odcinek nowa zagadka,nowa przygoda,nowe rozwiazanie,proponuje obejrzec troche wiecej odcinkow niz tylko 3:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 08/04/2007 00:20
Chyba jestem zmuszony do zaczęcia nowego serialu(a że sporo tu piszecie to mam w czym wybierać:P )... bo na PB to sobie poczekamy:P

Ps. Wesołych :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 08/04/2007 00:38
Masters Of Horror - 1x02 :D tym razem Lovecraft - swietny odcinek.. straszny nawet POLECAM :D

ach te swieta :P zbyt duzo wolnego czasu..


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 09/04/2007 17:53

  malcoolm napisał:  
Masters Of Horror - 1x02 :D tym razem Lovecraft - swietny odcinek.. straszny nawet POLECAM :D

ach te swieta :P zbyt duzo wolnego czasu..



hehe racja ja sie wczoraj wzialem za My Name Is Earl i dosyc luzny serialik,mozna obejrzec,troche naciagane niektore historie ale smieszny:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 10/04/2007 11:17
jak ktoś lubi angielski humor to ja polecam The IT Crowd. Serial o nerd-ach :P
6 odcinków narazie, kręcą drugą serię


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 11/04/2007 14:42
My name is Earl -season 1 - w sumie mozna obejrzec z czasem mozna sie przywyczaic do historyjek i postaci,przyjemny i zarazem zabawny:]

Day Break - jestem na 4 odcinku i troche zakrecony ale ciakawie zrobiony momentami przypomina mi Vanished(swoja droga bedzie jakas kontynuacja tego?) narazie ciezko cos powiedziec,gosciu ciagle przezywa ten sam dzien by rozwiazac zagadke morderstwa asystenta prokuratora o ktora zostal oskarzony,bardzoo sredni....


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/04/2007 14:27
Lost 3x16 - fajny, bo z Juliet :P Generalnie dalej akcja idzie powoli, aczkwolwiek ciekawa ... ale 2 ostatnie minuty MIAŻDZĄ!

Trailer 3x17 - muzyka w tle z Requiem for a dream o_O
"5 shocking episodes until cataclysmic finale"
"this is the begining of the end"

Ostatnio edytowany przez: Macieq, 12 kwietnia 2007, 21:53 [2 raz(y)]


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/04/2007 15:47

  Randall McMurphy napisał:  
Day Break - jestem na 4 odcinku i troche zakrecony ale ciakawie zrobiony momentami przypomina mi Vanished(swoja droga bedzie jakas kontynuacja tego?) narazie ciezko cos powiedziec,gosciu ciagle przezywa ten sam dzien by rozwiazac zagadke morderstwa asystenta prokuratora o ktora zostal oskarzony,bardzoo sredni....



juz dawno chwalilem. serial zajebisty - prison i lost sie chowa. zadnego przeciagania - 13 odcinkow i sprawa zalatwiona.
co do Vanished - kontynuacji nie bedzie. a szkoda bo fabula fajna byla, mogli chociaz do konca normalny sezon zrobic - 24 odcinki i wszystkie watki rozwiazac a nie tak bez sensu sie urywa.
btw sciagam teraz Bones - Kości. ogladal ktos to? dobre? warto?

Ostatnio edytowany przez: tribu, 12 kwietnia 2007, 17:55 [2 raz(y)]


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 19/04/2007 20:03
najnowszy lost sredniawka


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/05/2007 16:17
3x19 LOST - robi sie caaalkiem ciekawie :) ale czy zdaza wszystko wytlumaczyc ? odcinkow juz malo..


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/05/2007 18:33
no sie w koncu lost lostowaty robi taki jaki byc powinien a nie jakas rozklapiocha:)

btw. wie ktoś ile odcinków ma mieć drugi sezon PitBulla?? swoją drogą zajebisty klimat ma ten serial - Odwróceni się chowają.

Ostatnio edytowany przez: tribu, 3 maja 2007, 19:06 [1 raz(y)]


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/05/2007 16:57
Lost 3x19 - Nareszcie jakis ciekawy odcinek i Lost zrobil sie taki jak byc powinien,choc pozostalo mi pare niedociagniec oby w naateonym odcinku to naprostowali...

Jericho 1x21 - fajny serialik sie zrobil,choc troche za bardzo skupiaja sie na tej wojnie miedzy miastami a brakuje watkow i informacji dotyczacych bomb przydalby sie jakis zaskakujacy news moze w nastepnym odcinku...

Heroes 1x20 - Dosyc ciekawy odcinek jak sprawa wyglada po 5 latach od wybuchu bomby,troche zaskakujacych splotow akcji i powiazan ale wole to co sie dzieje przed wybuchem..

Day Break - Skonczony i moge smialo powiedziec,ze bije wszystkie seriale na leb oczywiscie oprocz PB,moze ustawilbym je na rowni,swietnie zrobiony!!

Num3ers - jestem juz prawie na koncu 1 sezonu,dosyc ciekawy tylko jeden z braci(ten matematyk) czasami za bardzo przynuidza i na sile w kazdej z rzeczy chce znalezcx cos opartego o matme niby o to ma w nim chodzic ale troche naciagane ale w miare realnie przedstawione,da sie ogladac, co ciekawe producentami sa Tony Scott i Ridley Scott...


SPOILER do PRISON BREAK 3, KTO NIECHCE WIEDZIEC RADZE NIE CZYTAC!!!:

Info o III sezonie!

Oficjalna premiera 3 sezonu serialu Prison Break ("Skazany na śmierć") jest zapowiedziana na 28 sierpnia 2007r.
Ubiegłego roku w tym czasie, fani serialu zastanawiali się jak potoczą się dalsze losy braci, po tym jak udało im się wydostać z Fox River. Było to troche dziwne że ten sezon PB odbył się bez żadnej ucieczki z więzienia, ale z pewnością scenarzyści zajęli się już tym i, no cóż, spróbują dostarczyć pożądanego napięcia dla fanów serialu...

Ale teraz kiedy Michael, T-Bag, Mahone i Bellick trafili do bezprawnej Sony, ucieczka pewnie się powtórzy, lecz z odwróconą pozycją braci. Pytanie, czy historia się się powtórzy czy Michael znów będzie uciekał z więzienia.
Pytanie brzmi, czy są w stanie zrobić to jeszcze raz ale bez powtarzania historii?
Paul Lane z gazety "Niagara" powiedział: "To w jaki sposób akcja potoczy się dalej? Czy jako uciekinierzy będą podróżowali psychodeliczną (halucynacyjną) ciężarówką rozwiązując zagadki z gadającym psem? A może będą odcięci na wyspie z gwiazdą filmową i milionerem?"
Twórca Prison Break, Paul Scheuring mówi, że następny sezon będzie nowym rozdziałem w życiu braci, ale akcja wróci do głównego konceptu, do tego o czym naprawdę jest ten serial. Prawdopodobnie pojawią się nowe twarze z różnych krajów, z których jedna, jak chodzą plotki, zakocha się w Lincolnie.
Powiedział również "Jedyne co wam zdradze to to, że nowy sezon przyniesie więcej brutalności i przemocy niż kiedykolwiek. Pierwszy i drugi sezon będzie wydawał się nudny w porównaniu z 3cim".

Nie jest zaskoczeniem, że telewizja FOX ogłosiła, iż będzie emitowany trzeci sezon jej megahitu Prison Break. Chociaż, dla wielu fanów serialu nie jest to żadna niesamowita informacja, to jednak pozostawia otwarte drzwi do rozmowy o tym, jak będzie on wyglądał. Dotychczas, sposobem na serial było trzymanie się z dala od przewidywalności. Fani byli zaskoczeni, kiedy pierwszy sezon wydawał się być odpowiedzą na główną zagadkę serialu. Jednak byli zachwyceni, kiedy druga seria zabrała ich na zupełnie nieoczekiwaną wycieczkę, która nie skończyła się pomyślnie, pozostawiając braci w trudnej jak nigdy sytuacji.

W swoich wypowiedziach dla magazynu “Variety”, producent serialu Paul Scheuring powiedział, iż w trzecim sezonie “Skazanego na śmierć” pojawi się wątek międzynarodowy. Jest to dość ciekawy dobór słów, biorąc pod uwagę plotki o tym, że fabuła ma rozgrywać się głównie w Panamie. Oczywiście może to być celowy chwyt Scheuringa, aby uniknąć potwierdzenia plotek o Panamie, jednakże może też znaczyć, iż akcja posunie się jeszcze dalej za południową granicę.
Poza ogłoszeniem głównego miejsca akcji, Scheuring zdradził również, że 4 nowych bohaterów nie będzie Amerykanami. Jak na razie zaplanowane jest dodanie dwóch mężczyzn i dwóch kobiet do obsady. Nie jest powiedziane, co będzie to oznaczało dla postaci, które utknęły w Stanach. Biorąc pod uwagę niepowodzenia Sucre, Bellicka i T-Baga które rozegrały się w końcowych odcinkach, wydaje się, że żaden z tych wątków nie będzie kontynuowany w sezonie trzecim.

Fani Sary również mają powód do zaniepokojenia. Spoilery wskazują, że będzie przeżywać trudne chwile, oraz nie dołączy do Linca i Michaela w Panamie. Mogą być to złe wieści dla Sary Wayne Callies, która dzięki serialowi miała co najmniej 2 lata dobrze płatnej pracy.
Jeśli wierzyć plotkom, trzeci sezon Prison Break prawdopodobnie rozpocznie się tak samo, jak rozpoczął się serial– od śmiałej ucieczki z więzienia.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 7 maja 2007, 17:03 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/05/2007 17:56

  Randall McMurphy napisał:  
Day Break - Skonczony i moge smialo powiedziec,ze bije wszystkie seriale na leb oczywiscie oprocz PB,moze ustawilbym je na rowni,swietnie zrobiony!!



a pare postow wyzej narzekales ze sredniawy;) od poczatku mowilem ze Day Break wymiata. dla mnie nawet PB. 13 odcinkow, bez naciagania na chama, wszystko praktycznie wyjasnione, historia zamknieta, amen - i za to ten serial lubie:)
co do Jericho to fajne sie zrobilo, ciekawe sytuacje tam sa i ogolnie serial na plus.
skonczylem niedawno 2 sezon Family Guya i musze przyznac ze ten serial mnie rozbraja - polecam tym ktorzy nie ogladali:)
w ogole szykuje sie martwy serialowy sezon, trzeba bedzie odkurzyc jakies starsze seriale, w kolejce czekaja twin peaks, cold case, bones i jeszcze pare innych:)


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/05/2007 19:06

  tribu napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
Day Break - Skonczony i moge smialo powiedziec,ze bije wszystkie seriale na leb oczywiscie oprocz PB,moze ustawilbym je na rowni,swietnie zrobiony!!



a pare postow wyzej narzekales ze sredniawy;) od poczatku mowilem ze Day Break wymiata. dla mnie nawet PB. 13 odcinkow, bez naciagania na chama, wszystko praktycznie wyjasnione, historia zamknieta, amen - i za to ten serial lubie:)
co do Jericho to fajne sie zrobilo, ciekawe sytuacje tam sa i ogolnie serial na plus.
skonczylem niedawno 2 sezon Family Guya i musze przyznac ze ten serial mnie rozbraja - polecam tym ktorzy nie ogladali:)
w ogole szykuje sie martwy serialowy sezon, trzeba bedzie odkurzyc jakies starsze seriale, w kolejce czekaja twin peaks, cold case, bones i jeszcze pare innych:)



przeczytaj dokladnie powyzsze ``narzekanie`` bylem na 4 odcinku i napisalem ze serial dosyc sredni, po 4 odcinkach ciezko cos wywnioskowac,myslalem ze ciagle bedzie to samo sie dzialo tylko z malymi zmianami jednak potrafili w kazdym odcinku trzymac w napieciu:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/05/2007 19:38

  Randall McMurphy napisał:  
przeczytaj dokladnie powyzsze ``narzekanie`` bylem na 4 odcinku i napisalem ze serial dosyc sredni, po 4 odcinkach ciezko cos wywnioskowac,myslalem ze ciagle bedzie to samo sie dzialo tylko z malymi zmianami jednak potrafili w kazdym odcinku trzymac w napieciu:]



przeczytałem i dlatego ";)" wstawiłem:] a żeby nie nabijać bezsensownie posta polecę jeszcze raz polski serial PitBull, który można sobie za friko na www.itvp.pl obejrzeć i w czwartki wieczorem w TVP2:)


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005