Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 13/07/2006 21:54

  Randall McMurphy napisał:  

  Zbyszek napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  pablo_mks napisał:  
Moim zdaniem Prison Break w porównaniu z Lost'em zdecydowanie wygrywa. Akcja toczy się tak szybko,że trudno się połapać..i to jest dobre :). 2 sezon Zagubionych też ciekawy...ale już tak mnie nie wciągnął jak poprzedni. Czekam na 2 serie Prison Break, ale mam obawy, że będzie słabszy niż poprzedni. Zobaczymy. Ponoć rusza w sierpniu??? Ktoś coś wie??? :)



Emisja drugiego sezonu ma się rozpocząć w sierpniu 2006r,to mam czas zeby zabrac sie za 1 sezon...a co do The Lost..to troche sie zawiodlem koncowka 2 serii,niebede opowiadac ale kto ogladal to wie o co mi chodzi, szkoda...Annie-Lucie:D



Nie martw sie Anna lucia pojawi sie w 3 serii



no tak i powiedz mi jeszcze zakonczenie 3 serii to napewno zajebiscie bedzie mi sie ogladalo:///

Takie male info dotyczace 2 Serii tylko niewiem czy prawdziwe:

03x01] The Road Less Traveled
4. Październik 2006:
Retrospekcje: Jack Shephard

[03x02] Somewhere Only We Know
11. Październik 2006:
Retrospekcje: Kate Austen

[03x03] Scorched
18. Październik 2006:
Retrospekcje: James "Sawyer" Ford

[03x04] Was Blind, But Now I See
25. Październik 2006:
Retrospekcje: Mr. Eko Tundi

[03x05] Buried Alive
1. Listopad 2006
Retrospekcje: John Locke

[03x06] The Way We Were
8. Listopad 2006
Retrospekcje: Tom "Zeke" Patterson

Interesujaco zapowiada sie 5 odcinek sadzac po tytule no i poznamy znowu Locke`a w 6 odcinku widze ze jakas nowa postac ``Zeke``, a skad wiesz ze Annie-lucie bedzie w 3 serii? jak juz powiedziales A to powiedz B:D



Maraton z "Zagubionymi" na AXN
Stacja AXN przygotowała swoim widzom niezłą niespodziankę na wakacje.
W sierpniu fani serialu mogą spędzić mnóstwo godzin przy telewizorze przy okazji maratonu z 1 i 2 sezonem "Zagubionych".

Plan emisji:

I sezon 19-20 sierpnia, od godz. 17:00.
II sezon 26-27 sierpnia, od godz. 17:00.

Niestety wcześniejsze info sie nie potwierdziło (100% pewności niema że sie nie sprawdzi ale raczej Anna lucia nie powróci)


Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 13/07/2006 22:01
Twórcy serialu zdradzają tajemnice 3 sezonu
W ostatnim podcascie ze strony ABC twórcy serialu zdradzają kilka tajemnic z 3 sezonu. Oto zapis najważniejszych rzeczy.

"W sezonie trzecim zrozumiemy prawdziwe skutki tego co zrobił Desmond. Te skutki będą centralnym punktem sezonu. Desmond wróci i dowiemy się dlaczego był w więzieniu i co się stało po przekręceniu klucza, a co miało wpływ na całą wyspę. Okaże się to bardzo ważne. Wyspa stała się widzialna tylko na chwilę, podobnie jak stała się na chwilę widoczna 22 września 2004 roku, kiedy rozbił się samolot.

Statua stopy reprezentuje historię i archeologię wyspy. Sezon trzeci wyjaśni co się działo na wyspie zanim pojawiła się na niej Dharma w późnych latach 70-tych i kto tam wtedy mieszkał.

Sezon trzeci rozpocznie 6 odcinków pod rząd od końca września do listopada. Potem będzie 12 tygodniowa przerwa i w lutym zacznie się kolejne 17 odcinków bez przerw.

Powróci również dym (potwór). Jest duża szansa, że widzieliśmy potwora w serii drugiej, ale nie zdaliśmy sobie z tego sprawy.

Podczas pierwszych sześciu odcinków dowiemy się gdzie zabrano Kate, Sawyera i Jacka i gdzie będą przebywać. Generalnie w przyszłym sezonie twórcy chcą bardziej rozwijać związki między głównymi bohaterami niż mitologię. Jak Locke stał się niepełnosprawny, co się stało z małżeństwem Kate i skąd Jack ma tatuaże.

Data premiery 3 sezonu
Premierowy odcinek 3 sezonu 'Lost' na ABC.

11 października 2006 (środa).


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/07/2006 12:27

  Zbyszek napisał:  


Niestety wcześniejsze info sie nie potwierdziło (100% pewności niema że sie nie sprawdzi ale raczej Anna lucia nie powróci)




Raczej nie ma jak powrocic ale nie chce spojlerowac ;)


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/07/2006 12:33

  Shivan napisał:  

  Zbyszek napisał:  


Niestety wcześniejsze info sie nie potwierdziło (100% pewności niema że sie nie sprawdzi ale raczej Anna lucia nie powróci)




Raczej nie ma jak powrocic ale nie chce spojlerowac ;)



no bez sensu troche po to zalozylem ten temat zeby rozmawiac o serialu i to co sie w nim dzialo jesli ktos go niewidzial to niech nie wchodzi tu zreszta na 1 stronie wszystko opisane trzeba uprzedzic ze teraz beda rozmowy o serialu i o tym co sie w nim dzialo i tyle, i odrazu wale: jakim cudem Anna moze wrocic jak dostala kulke od zdrajcy:) swoja droga niezle pod koniec mu odbilo,niewiem czy byl bym w stanie zabic zeby uratowac swojego syna....a ten caly ZEKE co sie pojawi w 3 serii? ktos tam powiedzial ze to stara postac...jakos nie pojawila sie w 2 wczesniejszych seriach...a moze sie myle..tam nigdy nic niewiadomo....

Jakie byly wasze najlepsze momenty w ktorych trzeba bylo az szczene z ziemi podnosic?:] Pamietam ta sytuacje przez ktora spac niemoglem:) JAk Michael krecil sie kolo komputera i nagle ktos napisal...Who is this? a on: Michael,who are you? a tam: DAD?(jakos tak) i koniec odcinka...:D w takim momencie zakonczyli...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Lu Dex
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7791 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/07/2006 13:30
Mnie ciekawi tajemniczy "Czarny dymen wyjący":) Nie wiem czy zauważyliście ale w odcinku w którym dymek stoi twarzą w twarz z Eko widać w nim obrazy różne.

Polecam serila Invasion. Według wielu godny następca X-Files-jest co prawda tylko jeden sezon z 22 odcinkami, ale fabuła rozkręca sięz odcinka na odcinek i nie ma nudy jak czasami w Lost.
PB-wymiata.Lepszy według mnie od Lostów .


Wiara i nadzieja trwaja w nas do końca.
Tylko ogień wybacza nam winy
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/07/2006 15:28

  Lu Dex napisał:  

Polecam serila Invasion. Według wielu godny następca X-Files-jest co prawda tylko jeden sezon z 22 odcinkami, ale fabuła rozkręca sięz odcinka na odcinek i nie ma nudy jak czasami w Lost.
.

no prosze Cie... nastepca X-files? juz bardziej 4400 pasuje do tego miana.


http://chaotic.blox.pl/html

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 14 lipca 2006, 15:36 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/07/2006 20:03
W Lost najbardziej denerwowal mnie podczas ogladania akcent i w ogole sposob wymowy Claire, tej w ciazy.. grr nie znosilem jak ona cos mowila :P
No i zachowanie ojca malego Walta - chyba z dwa odcinki nasuwalo mi sie pytanie 'co on k***a wyprawia' :D


FC Gryfice
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/07/2006 21:18

  Randall McMurphy napisał:  

  Shivan napisał:  

  Zbyszek napisał:  


Niestety wcześniejsze info sie nie potwierdziło (100% pewności niema że sie nie sprawdzi ale raczej Anna lucia nie powróci)




Raczej nie ma jak powrocic ale nie chce spojlerowac ;)



no bez sensu troche po to zalozylem ten temat zeby rozmawiac o serialu i to co sie w nim dzialo jesli ktos go niewidzial to niech nie wchodzi tu zreszta na 1 stronie wszystko opisane trzeba uprzedzic ze teraz beda rozmowy o serialu i o tym co sie w nim dzialo i tyle, i odrazu wale: jakim cudem Anna moze wrocic jak dostala kulke od zdrajcy:) swoja droga niezle pod koniec mu odbilo,niewiem czy byl bym w stanie zabic zeby uratowac swojego syna....a ten caly ZEKE co sie pojawi w 3 serii? ktos tam powiedzial ze to stara postac...jakos nie pojawila sie w 2 wczesniejszych seriach...a moze sie myle..tam nigdy nic niewiadomo....

Jakie byly wasze najlepsze momenty w ktorych trzeba bylo az szczene z ziemi podnosic?:] Pamietam ta sytuacje przez ktora spac niemoglem:) JAk Michael krecil sie kolo komputera i nagle ktos napisal...Who is this? a on: Michael,who are you? a tam: DAD?(jakos tak) i koniec odcinka...:D w takim momencie zakonczyli...




Zake to ten koleś z brodą od tych 'innych'. Ktoś na jakimś forum napisał, że to może być ojciec Jacka, tez mi sie tak wydaję ..


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 15/07/2006 15:58
http://www.spoilerfix.com/lost.php


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/07/2006 10:46

  malcoolm napisał:  
http://www.spoilerfix.com/lost.php



No wlaśnie mialem to samo umiescic:D...brzmi zachecajaco szczegolnie ta nowa babka niby liderka pewnie beda jakies spiecia z Lockiem i JAckiem:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 19/07/2006 15:49
Pierwszy odcinek 3 sezonu - 4 października. :))


Prezydent stacji ABC Stephen McPherson na konferencji prasowej w Pasadenie, w Kalifornii zapowiedział, że "Zagubieni" w następnym sezonie będą wyświetlani bez powtórek. Zmiana ta została wyproszona przez fanów oraz została podyktowana przez względy marketingowe. Duże pieniądze były wykładane na to, by w sposób agresywny przypominać publiczności o nowych odcinkach. Dlatego zastosowano następujące zmiany. Na jesieni zostanie pokazane 6 odcinków serialu (od 4 października do 8 listopada, szósty odc. zakończony będzie "cliffhangerem"), później nastąpi przerwa na 13 tygodni w czasie których będzie emitowany nowa produkcja Taye’a Diggsa - "Day Break". W lutym przyszłego roku "Zagubieni" powrócą i pozostaną na antenie aż do końca sezonu.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 19/07/2006 16:42
z tego co wyczytalem to 2 seria ma sie zaczac jakos we wrzesniu na TVP natomiast od 18 wrzesnia 1 seria wychodzi na DVD :]


MW'03
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 19/07/2006 19:58

  Lissek napisał:  
z tego co wyczytalem to 2 seria ma sie zaczac jakos we wrzesniu na TVP natomiast od 18 wrzesnia 1 seria wychodzi na DVD :]



tak ale niestety bez dodatkow :/


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 22/07/2006 09:59
Tajemnice 3 sezonu: Carlton Cuse dla TV Guide
Podczas ABC Press Tour, w który twórcy seriali ze stajni ABC spotykali się z dziennikarzami, Carlton Cuse - producent i scenarzysta serialu odpowiedział na kilka pytań dziennikarza gazety TV Guide - Michaela Ausiello. Cuse zdradził kilka szczegółów 3 sezonu. Oto najciekawsze momenty, uwaga niektóre to małe spoilery. Tłumaczenie własne.

Co możesz powiedzieć mi o pierwszych 6 odcinkach?
Carlton Cuse: Damon i ja zaprojektowaliśmy je jako mini sezon. Widzimy te odcinki jako mini serial. Odpowiemy na pytania, które zadaliśmy w finale sezonu. Oczywiście odpowiemy co stało się z Locke, Desmondem i Eko, i pogodziliśmy się z tym, że Sawyer, Kate i Jack są w niewoli. Naprawdę podoba nam się pomysł 6-odcinkowego mini sezonu. Mamy całą zamknięta fabułę i "cliff-hanger", który zatrzyma widzów w niepewności i podekscytowaniu do stycznia, kiedy serial powróci na dłuższą emisję.

Czy Cynthia Watros (Libby) powróci we flaszbaku?
Cuse: Bardzo chcielibyśmy opowiedzieć więcej historii z życia Libby, w ten sam sposób jak było to z ojcem Jacka. Postać umarła, ale nie oznacza to, że nie mogliśmy oglądać jego historii. Z przyjemnością dokończymy historię z Cynthią, ale nie będę nic mówił, bo popsuję przyjemność z oglądania.

Jak przebiega casting do nowych postaci?
Cuse: Jesteśmy właśnie w środku castingu. Mamy nadzieję, że ogłosimy to w przyszłym tygodniu. Obsadzamy dwie kobiece role i jedną męską. Nie mogę powiedzieć Ci skąd wywodzą się te postacie, ale oczywiście jedną z rzeczy, które robimy w tym sezonie to dowiedzenie się więcej o Innych - ich społeczeństwie i historii. Więc mogę powiedzieć, że dowiemy się więcej o postaciach, które są wśród "Innych".

Słyszałem, że w tym sezonie zobaczymy więcej romansu. Czy to sezon seksu?
Cuse: W końcu. Nie nazwałbym tego sezonem seksu, ale romans będzie stanowił większą część serialu w tym roku. W zeszłym roku nie udało nam się to, więc w tym będzie to oczywiście nasz cel.

Mówimy o Jacku i Kate?
Cuse: Właściwie to jedna z nowych kobiecych postaci będzie zainteresowania Jackiem.

Czy John Locke się zmieni?
Cuse: John Locke bardzo się zmieni w 3 sezonie. Wszystkie jego pytania, jego wątpliwości zostały wyjaśnione. W rzeczywistości przycisk coś znaczył. To przyniesie zmianę w jego postaci.

Jak dużą rolę będzie miała Penny?
Cuse: Penny to ważna postać w mitologii serialu. Za dużo nie powiem jaką role będzie miała w 3 sezonie.

Czy świat zewnętrzny będzie miał szczególne znaczenie w tym sezonie?
Cuse: Tak. Związek pomiędzy światem zewnętrznym a wyspą będzie częścią 3 sezonu.

A potwór?
Cuse: Tak, potwór też będzie częścią 3 sezonu, tak samo jak niedźwiedź polarny. Ludzie pytają co stało się z niedźwiedziem polarnym, więc opowiemy kilka historii o nim.

Ludzie chcą też wiedzieć co stało się z tym czymś co zjadło pilota.
Cuse: To był potwór. On nie został zjedzony. Widzieliśmy Grega Grunberga (aktora) leżącego na gałęziach drzewa 70 stóp nad ziemią. Był martwy. Potwór "dym" i potwór to to samo.

Czy Walt i Michael znikną na zawsze?
Cuse: Niekoniecznie. Nadal będą częścią fabuły serialu. Ale nie wrócimy od razu do historii Michaela.

A co z Cindy - zaginioną stewardesą?
Cuse: To Twoja ulubienica, prawda? Mam nadzieję, że Cindy pojawi się w pewnym momencie. Powiem tak, że mamy w serialu wielu aktorów i ona nie jest na szczycie listy, tych, których chcemy wykorzystać w tej chwili.

Jakieś plany dla J.J. Abramsa?
Cuse: J.J. napisze premierę 3 sezonu z Damonem i mamy nadzieję, że wyreżyseruje 7 odcinek.

Wkurzyliście się na nominacje do Emmy?
Cuse: Oczywiście byliśmy zawiedzeni. Czuliśmy się, że robimy naprawdę dobry sezon. Z większej perspektywy Damon i ja byliśmy przygniecieni przez sukces serialu. Po prostu to nie był nasz rok.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 23/07/2006 11:08
The Lost na DVD! Cholera drogie trocho, ale chce miec takie cos na dvd, tak samo jak Trylogie Matrixa, Wladce Pierscieni, Ojca Chrzestnego czy inne kultowe no i filmy Bareji:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 23/07/2006 22:14
"Zagubieni" na "Comic-Con 2006": 3 sezon
Na konwencie Comic-Con 2006 w San Diego, twórcy i aktorzy "Zagubionych" podali kilka spoilerów i zarysów fabuły do 3 sezonu oraz zdradzili kilka niespodzianek dotyczących serialu. Niektóre wieści były już znane, niektóre nie, niektóre są bardzo zaskakujące. Oto one:

- Sezon 3 będzie utrzymany w znacznie innej atmosferze (w porównaniu z drugim), oznacza to powrót do korzeni pierwszego sezonu.
- Sezon 3 skupi się bardziej na wątku przygodowym.
- 6 pierwszych odcinków następnego sezonu będzie wyglądać jak mini-serial i skupi się na Jacku, Kate i Sawyerze.
- Dowiemy się więcej o Innych i poznamy historię Alex.
- Coś się wydarzy na końcu pierwszej części 3 sezonu, co nas totalnie zaskoczy - znowu "blow away :").
- J.J. Abrams napisze pierwszy odcinek, który będzie zatytułowany "The Tale of Two Cities." Wyreżyseruje też epizod nr 7, który będzie pierwszym odcinkiem drugiej części 3 sezonu.
- Wyjaśnią co stało się z Locke, Desmondem i Eko.
- Dodają nowe postacie, które są teraz obsadzane.
- Zobaczymy więcej scen ze świata zewnętrznego. Będą się one działy w tym samym czasie co akcja na wyspie.
- Związek Desmonda i Penny to nowe ziarno w fabule serialu.
- Libby powróci we flaszbakach.
- Kate podejmie w końcu decyzję: Jack, Sawyer a może ktoś inny.
- Medyczne cuda na wyspie zostaną wyjaśnione.
- "Potwór" to nie nano-robot.
- Hieroglify w zegarze tłumaczy się jako "podziemia"
- Mają zaplanowane 4 lub 5 sezonów z zamkniętą fabułą. Tak planowali od początku. "Coś ponad 5 sezonu będzie rozciągnięciem serialu".
- Jeśli w serialu pojawia się jakieś pytanie, twórcy od razu znają na nie odpowiedź. (To na wypadek tego gdyby ktoś wątpił, że scenarzyści nie wiedzą gdzie zmierza akcja serialu.)
- Twórcy patrzą na reakcje fanów i ma to wpływ na akcję w serialu.
- Lindelof: w "Zagubionych" nigdy nie usłyszymy słowa "klon".
- Rose i Bernard nie pracują dla "Dharmy",
- Nie ma podwodnego hacza (jak zauważył jeden z czytelników, na jednej z stron informujących o wieściach Lost z Comic-con (eonline.com) pojawiła się informacja, że istnienie podwodnego hacza zostało jednak potwierdzone, twórcy tak naprawdę odpowiedzieli na to pytanie bardzo dwuznacznie)
- Terry O'Quinn domaga się, aby jego postać dostała w 3 sezonie nóż do ręki, a twórcy serialu nie mają nic przeciwko temu.
- Twórcy serialu oburzyli się, że żaden z aktorów nie zdobył nominacji do Emmy


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 24/07/2006 10:14
"Zagubieni" na "Comic-Con 2006": filmy i zdjęcia
- Prezentacja i wywiady z ekipą:
http://losttv.host.sk/gallery/thumbnails.php?album=29

- Zdjęcia trading cards oraz gry planszowej (?) "Lost".
http://losttv.host.sk/gallery/thumbnails.php?album=30

- Promo "Lost: The Completed 2 season" DVD. Jakość bardzo słaba.
http://youtube.com/watch?v=efmDFf2CwjI

- Rachel Blake (z The Lost Experience) przerywa wywiad i krzyczy o "The Hanso Foundation". Jakość bardzo słaba.
http://youtube.com/watch?v=NdHUO8zbNEM

Pokazany został również zwiastun 3 sezonu. Jako pierwsza pokazała się Kate, a zaraz po niej na kilka sekund pojawiali się kolejni rozbitkowie, mówiący kim są. "Jestem zbiegiem", "Jestem narkomanem, "Jestem łowcą", "Jestem oszustem"... Na końcu pokazali innych rozbitków w tym Jacka. Potem kilka głosów, włączając Jacka powiedziało "Ale kim JA jestem?" Intrygujące. Niestety nikt nie zrobił z tego filmu.
10:42, lefler , newsy


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 24/07/2006 19:52
w zasadzie do pb bardziej mi sie podobal niz losci, co nie zmienia faktu, ze oba seriale sa zajebiste i po kazdym odcinku chce sie ogladac nastepny :D
najlepiej oglada sie po kolei w kilka dni, a nie z przerwami siegajacymi tygodnia jak to tv nadaje :)

ostatnio ogladalem tez the unit- calkiem spoko, ale nie dorasta to piet lostom i pb
supernatural- troch ekiszka, po kilku odcnikach przestalem ogladac
how i met your mother- typowy serial komediowy, nic specjalnego, ale mozna obejzec :)
a z seriali to i tak przoduje dla mnie that 70's show :) sorry za rozmycie tematu he he


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/07/2006 18:10
Nowy aktor w "Zagubionych"!
Ogłoszono już nazwisko pierwszego nowego aktora, który zasili obsadę 3 sezonu "Zagubionych". Jest nim brazylijski aktor: Rodrigo Santoro.

30 - letni aktor pojawił się m.in. w "Love Actually", "Aniołkach Charliego: Zawrotna szybkość" oraz był obiektem westchnień Nicole Kidman w pamiętnej reklamie "Chanel nº5", wyreżyserowanej przez Baza Luhrmanna.
Rodrigo jest dosyć mało znanym aktorem, jednak w swoim rodowitym kraju nazywany jest "brazylijskim Tomem Cruisem". Oprócz tego zdobył już kilka nagród aktorskich.

Producent serialu nie chce zdradzić jaką rolę zagra aktor: Carlton Cuse: "Nie chcemy mówić co zamierzamy zrobić z jego postacią, albo kogo on zagra. To jest niespodzianka i przyjemność z oglądania serialu. Dajmy szansę na poznanie nowej postaci i zobaczymy jak jego rola wpłynie na relacje z resztą obsady".

Zobaczcie reklamę "Chanel nº5" w której wystąpił aktor:
http://www.youtube.com/watch?v=SgnAyr2vgLI

Filmografia aktora na IMDB:
http://imdb.com/name/nm0763928/


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 26/07/2006 21:22
Wiadomo kiedy bedzie 3 sezon??


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005