Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/09/2006 16:57
www.smallville.pl forum , jak kogos interesuje sa odcinki lost do sciagniecia


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/09/2006 17:40

  Randall McMurphy napisał:  

  malcoolm napisał:  

  trib napisał:  
nowy PB i Vanished juz od kilku godzin krazy po necie;) a PB bardzo ciekawy, nie powiem:)



ciii - ja czekam na wersje z tvshowo.yoyo :D



juz jest,no i po 4 odcinku...ee 3odc. bardziej mi sie podobal,jednak nadal PB trzyma poziom,rewelacja!!:]



trzyma poziom prawda. a juz zwiastun 2x05 :D bedzie goraco :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 20/09/2006 20:29

  Helmut napisał:  
to ja mam zagadke dla pasjonatow serialu. W II serii bodajze z ust chinczykow (czy tam japonczykow) padło stwierdzenie "Sa ra je" (tak bylo slyszane ;) ).

Pytanie za 100 punktów brzmi... w ktorym odcinku to bylo? (co bym sobie mogl sciagnac i obejrzec)
Pytanie za 1000 punktów brzmi... co w/w stwierdzenie oznacza po polsku? (co bym sobie nie musial sciagac i ogladac ;) )



podbijam pytanie :)


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 20/09/2006 21:17

  Helmut napisał:  

  Helmut napisał:  
to ja mam zagadke dla pasjonatow serialu. W II serii bodajze z ust chinczykow (czy tam japonczykow) padło stwierdzenie "Sa ra je" (tak bylo slyszane ;) ).

Pytanie za 100 punktów brzmi... w ktorym odcinku to bylo? (co bym sobie mogl sciagnac i obejrzec)
Pytanie za 1000 punktów brzmi... co w/w stwierdzenie oznacza po polsku? (co bym sobie nie musial sciagac i ogladac ;) )



podbijam pytanie :)



A to nei bylo czasem w tym odcinku chyba jeszcze 1 seria jak Shanonn i Sayid zabawiali sie w takim jakby namiocie on wyszedl po wode a ona zobaczyla Walta i on cos tam pod nosem gadal ,wydaje mi sie ze to moze byc to,jakos nimoge sobie przypomniec nic wiecej zreszta po co to wogole:P


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 20/09/2006 22:34

  Helmut napisał:  

  Helmut napisał:  
to ja mam zagadke dla pasjonatow serialu. W II serii bodajze z ust chinczykow (czy tam japonczykow) padło stwierdzenie "Sa ra je" (tak bylo slyszane ;) ).

Pytanie za 100 punktów brzmi... w ktorym odcinku to bylo? (co bym sobie mogl sciagnac i obejrzec)
Pytanie za 1000 punktów brzmi... co w/w stwierdzenie oznacza po polsku? (co bym sobie nie musial sciagac i ogladac ;) )



podbijam pytanie :)



zadaj na zagubieni.org - tam wiecej osob oglada ten serial :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 21/09/2006 09:20
5 odcinek PB uffff ale sie dzialo:] teraz dopiero sie zacznie jak sie wszyscy spotkaja z Mahone na czele,ciekawe jak teraz kase znajda jak tam wszystko zabudowali:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 21/09/2006 11:10

  Randall McMurphy napisał:  
5 odcinek PB uffff ale sie dzialo:] teraz dopiero sie zacznie jak sie wszyscy spotkaja z Mahone na czele,ciekawe jak teraz kase znajda jak tam wszystko zabudowali:]



obejrzyj zapowiedz 2x06 :D @ http://www.youtube.com/watch?v=5J6pxZk8Aks
'We've got a company' :)

oraz zwiastun 3x01 LOSTa http://www.youtube.com/watch?v=7o_VRa0UDiA :)

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 21 września 2006, 11:18 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
M@ZUR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7580 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 22/09/2006 02:31
2 sezon prison breaka nieco mnie rozczarowuje...


God, I'm glad I'm not me.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 22/09/2006 12:55

  M@ZUR napisał:  
2 sezon prison breaka nieco mnie rozczarowuje...



jest inny niz 1 - ale trzyma forme :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/10/2006 15:48
kiedy będzie można znaleźć 7 odcinek w necie ?


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/10/2006 16:45
7 odcinek od nocy smiga po necie. teraz podobno 3tygodniowa przerwa, pozniej 8 odcinek i nastepne prawdopodobnie dopiero po nowym roku. ale na szczescie juz w czwartek nowy Lost:)

a ja magluje teraz 1 sezon 24. jest zajebisty:D


100% PD
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/10/2006 18:17

  trib napisał:  
7 odcinek od nocy smiga po necie. teraz podobno 3tygodniowa przerwa, pozniej 8 odcinek i nastepne prawdopodobnie dopiero po nowym roku. ale na szczescie juz w czwartek nowy Lost:)

a ja magluje teraz 1 sezon 24. jest zajebisty:D



mógłbyś podać jakiś link czy cuś? bo ja czekam na tvshows


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/10/2006 18:45

  Skocz napisał:  

  trib napisał:  
7 odcinek od nocy smiga po necie. teraz podobno 3tygodniowa przerwa, pozniej 8 odcinek i nastepne prawdopodobnie dopiero po nowym roku. ale na szczescie juz w czwartek nowy Lost:)

a ja magluje teraz 1 sezon 24. jest zajebisty:D



mógłbyś podać jakiś link czy cuś? bo ja czekam na tvshows


ja tez na tvshows... mam nadzieje ze jak wroce z pracy juz bedzie :P

a odcinek jest juz na www.prisonbreak.blox.pl :) linki pewnie do torrenta

a tak w ogole to mininova.org ;)

pozdro


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/10/2006 21:57
No i po 7 odcinku PB...troche sie zawiodlem,malo emocjonujace ,bardziej wstrzasajace kto obejrzy bedzie wiedzial o co chodzi a ten Mahone....eek?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/10/2006 22:12

  Randall McMurphy napisał:  
No i po 7 odcinku PB...troche sie zawiodlem,malo emocjonujace ,bardziej wstrzasajace kto obejrzy bedzie wiedzial o co chodzi a ten Mahone....eek?



czytalem ze najlepszy odcinek 2 serii... 25% ... chyba jutro przed praca obejrze dopiero...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 04/10/2006 06:10
nie ma co dobrze sie zaczyna :|

http://www.tvshows.yoyo.pl/ <-- Strona została zablokowana. Jeżeli jesteś właścicielem tej strony i chcesz ją odblokować proszę o kontakt z administratorami.
Strona zostanie automatycznie usunięta, jeżeli nie skontaktujesz się z nami w terminie 7 dni od daty blokady strony.

poza tym wstalem 20 minut wczesniej, aby przed praca obejrzec sobie PB 207 a tu ch... jakis fake... fuck sake :|


http://www.youtube.com/watch?v=4bIVSVZq_6Q&eurl= - robi sie ciekawie - podobno na premierze 3x01 szczeny ludziom opadly - zobacyzmy za kilka dni :)

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 4 października 2006, 06:17 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 04/10/2006 14:52

  malcoolm napisał:  
nie ma co dobrze sie zaczyna :|

http://www.tvshows.yoyo.pl/ <-- Strona została zablokowana. Jeżeli jesteś właścicielem tej strony i chcesz ją odblokować proszę o kontakt z administratorami.
Strona zostanie automatycznie usunięta, jeżeli nie skontaktujesz się z nami w terminie 7 dni od daty blokady strony.
http://www.youtube.com/watch?v=4bIVSVZq_6Q&eurl= - robi sie ciekawie - podobno na premierze 3x01 szczeny ludziom opadly - zobacyzmy za kilka dni :)



po co wy ludzie po jakichs yoyach lecicie. wezcie sobie wejdzcie na thepiratebay.org i tam po paru godzinach od wrzuty serwerowej juz mozna sciagnac sobie i PB i wszystkie inne seriale. leci to tragicznie bo tragicznie na poczatku bo full ludzi sciaga ale pozniej smiga jak krolik po koksie. jest jeszcze drugie rozwiazanie z ktorego osobiscie korzystam - tracker prywatny do ktorego masz dostep po rejestracji i tam sie liczy ratio. taki jest np na filelist.org. ciezko tam konto zalapac ale w koncu sie udaje bo nieuzywane kasuja i robia wolna rejestracje co jakis czas. no i na takim fileliscie np we wtorek rano juz mozna bez wiekszych problemow PB sciagnac wykorzystujac 100% swojego lacza;)

premiera telewizyjna Losta 3x01 w stanach jest dzis wieczorem takze nie wiem jak im szczeki mogly poopadac;) w kazdym razie jutro rano nowy odcinek bedzie na dysku:]


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 04/10/2006 15:18

  Cytat:  
premiera telewizyjna Losta 3x01 w stanach jest dzis wieczorem takze nie wiem jak im szczeki mogly poopadac w kazdym razie jutro rano nowy odcinek bedzie na dysku


mial miejsce przedpremierowy pokaz - na plazy - chaotic.blox.pl - teraz juz wiesz jak im mogly szczeki poopadac :P

akurat dla mnie liczy sie ilosc sciaganych danych - dlatego korzystam z yoyo


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 04/10/2006 15:28
dobry trailer z Sawyerem. btw ciekawe jak rozwiaza ten watek z dziewczyna Desmonta:)


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 05/10/2006 09:39
Lost s03e01 - torrent


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005