Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 26/09/2007 13:30

  Randall McMurphy napisał:  

Podejrzewam, ze kwestia jakosci. Z PB tez jest podobnie, ze sa pliki ktore waża 350 i 700mb. Rowniez pytam jak poczatek drugiej serii Herosow, bo pierwsza byla calkiem w cipke :)

i sa pliki ktore waza 1Gb,2GB i nawet 4GB jeden odcinek 43min!! wszystko zalezy od jakosci,720p czy DD5.1 czy chocby 2HD,ale po co sciagac jakies 720p skoro ma sie slaby dzwiek czy monitor na takie zabawy potrzeba naprawde niezle sprzetu...



na monitorze panoramicznym >22" 720p to imo jakosciowe minimum :P


FC Gryfice
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 27/09/2007 17:17
obejrzalem Heroes 2x01 :) Oj sie dzieje sie .. Ciekawe otwarcie sezonu .. jedna scena dzieje sie w Cork w Irlandii (sentyment :P)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni

***




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 27/09/2007 20:32
Tak piszecie o tych amerykańskich serialach. Gdzie patriotyzm? O naszej, polskiej Ekipie nikt nie wspomni ;) a wg mnie jest to jeden z najlepszych seriali w telewizji. Ogląda to ktoś z Was ?


Against modern wszystko!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 27/09/2007 20:47
Ja "wciągam" co piątek "Tajemnice twierdzy szyfrów" pomału się rozkręca...


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 27/09/2007 22:01
Jebać to!

Tylko na wspólnej.

Odajcie Grzesia!


Z daleka nie będzie widać.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 28/09/2007 14:40

  Cytat:  
Walcząc między barmanem, a zastępczą mamą wobec jej nastoletniej siostry, Jaime Sommers nie myślała, że życie jest tak ciężkie. Ale kiedy niszczycielski samochód przypadkowo stawia ją u śmiertelnych drzwi, jedyną nadzieją Jamie na przetrwanie jest skrajna myśl, sekretna technologia, która wiąże się z dużym kosztem. Z całkiem nowym życiem i długiem do zapłaty, Jamie musi dowiedzieć się jak dobrze używać swoich nadzwyczajnych zdolności, chociaż ciąży ludzkie poświęcenie, ona musi to zrobić. Ostatecznie, jest to podróż Jamie do odkrycia siebie i swojego wnętrza, która pomoże jej ogarnąć swoje nowe życie jako... The Bionic Woman.

Obejrzalem Pilot. Ciezko cos wyrokowac - jest ok, ale bez rewelacji. Albo serial padnie po kilku odcinkach, albo bedzie sporo sezonow :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6264 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 28/09/2007 15:15

  Lord napisał:  
Tak piszecie o tych amerykańskich serialach. Gdzie patriotyzm? O naszej, polskiej Ekipie nikt nie wspomni ;) a wg mnie jest to jeden z najlepszych seriali w telewizji. Ogląda to ktoś z Was ?



no nawet niezle cos jak "fala zbrodni" ale i tak wole PB :P


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 29/09/2007 08:11
Heroes S02e01...aleeeee sie wynudzilem,myslalem ze rusza z hukiem a tu coraz bardziej mdle sie to robi, zero zaskoczenia,bardzo przewidywalne....narazie pochlonelo mnie The Unit 2 sezon sredni jak narazie 1 o wiele ciekawszy no i Eureka na poczatku myslalem ze jakas bajka a pozniej sie fajnie rozkreca no i sporo mozna sie nauczyc:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 29/09/2007 09:36
Randall, a mnie sie Herosi wlasnie bardzo podobali w przeciwienstwie do Prisona, ten to jest dopiero przewidywalny... ;/ Jak dla mnie, na razie Heroes > Prison :)


LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6658 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 29/09/2007 12:01
Nie wiem czy ktoś oglądał ale wart polecenia jest mini serial Zagubiony pokój (The Lost Room) . Raptem 6 odcinków ale bardzo szybka akcja i świetne pomysły (niedawno był na AXN leciał przez 3 tygodnie w pakietach po 2 odcinki). Ciekawostka jest to że ma wiele niedokończonych wątków lub lekko napoczętych co dla jednych będzie wada dla drugich zaletą ( akcja nie rozwleka się ). Może będzie kontynuacja ?? Szczerze polecam .


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 29/09/2007 12:25
Ja od jakiegos czasu ogladam Weeds, na poczatku bylem zdecydowanie sceptycznie nastawiony ze wzgledu na tematyke, ale jak obejzalem, to sie wciagnalem na dobre, teraz leci juz 3 sezon, ogolnie polecam. Teksty jakie tam padaja to zwalaja mnie z fotela, u nas to pewnie polowe filmu by musieli wypikac albo puszczac po 22 godzinie (choc chyba puszczali w tv 1 sezon), w 1 sezonie jeszcze tak ostro nie jada, jakby badali teren ale w pozostalych poszli po calosci :).


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6264 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/10/2007 15:27
Posiada już ktoś Prison Break S3xE3??


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6979 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/10/2007 15:38

  phoenix napisał:  
Posiada już ktoś Prison Break S3xE3??



jeszcze nie wyszedl


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/10/2007 20:19

  phoenix napisał:  
Posiada już ktoś Prison Break S3xE3??



Nie może nikt posiadać gdyż każdy kolejny odcinek jest emitowany w poniedziałki o 22 naszego czasu także na necie jest zazwyczaj koło drugiej lub trzeciej w nocy... to tak na przyszłość do twojej wiadomości ;)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/10/2007 21:53

  Shivan napisał:  
Ja od jakiegos czasu ogladam Weeds, na poczatku bylem zdecydowanie sceptycznie nastawiony ze wzgledu na tematyke, ale jak obejzalem, to sie wciagnalem na dobre, teraz leci juz 3 sezon, ogolnie polecam. Teksty jakie tam padaja to zwalaja mnie z fotela, u nas to pewnie polowe filmu by musieli wypikac albo puszczac po 22 godzinie (choc chyba puszczali w tv 1 sezon), w 1 sezonie jeszcze tak ostro nie jada, jakby badali teren ale w pozostalych poszli po calosci :).



wlasnie skonczylem ogladac 1 sezon. z poczatku chcialem serial wywalic w cholere ale "zmusilem" sie do obejrzenia calosci i powiem ze calkiem fajne, wciagajace. od jutra zaczynam polowanie na s2. co do emisji w polskiej tv to w HBO bylo kiedys.


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/10/2007 18:18
PB 3x03 - zagadki sie mnoza. mimo, ze nie bylo jakis super akcji odcinek zlecial blyskawicznie :D a 3x04 zapowiada sie wysmienicie


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 04/10/2007 13:50
Dexter
A tu macie coś o promocji drugiego sezonu według mnie najlepszego serialu Dexter polecam niedługo może w Polsce w prywatnej stacji którejś zobaczymy


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 04/10/2007 14:59

  johny.o napisał:  
Dexter
A tu macie coś o promocji drugiego sezonu według mnie najlepszego serialu Dexter polecam niedługo może w Polsce w prywatnej stacji którejś zobaczymy



Dexter fajny,kilka stron temu byl juz polecany narazie z 2 serii 2 odcinki i cisza...ale sporo innych ruszylo:Heroes,Eureka,Psych,The Unit

Pytanie za 100pkt. Co jest w pudle?
Obrazek jpg wstawiony na forum
pewnie jakas czesc ciala i wydaje mi sie ze Sary bo jak wiadomo ma juz niegrac w serialu,nawet w tym odcinku ani razu nie pokazali jej twrzy ani w tym domu ani jak uciekali do furgonetki..


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6863 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 04/10/2007 15:15

  Randall McMurphy napisał:  

  johny.o napisał:  
Dexter
A tu macie coś o promocji drugiego sezonu według mnie najlepszego serialu Dexter polecam niedługo może w Polsce w prywatnej stacji którejś zobaczymy



Dexter fajny,kilka stron temu byl juz polecany narazie z 2 serii 2 odcinki i cisza...ale sporo innych ruszylo:Heroes,Eureka,Psych,The Unit



Dexter ruszył bodajże w niedziele czyli za trochę ponad tydzień będzie 3 odcinek po 2 pierwszych zapowiada się fajna zabawa


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 04/10/2007 19:36
ale Linc bedzie mial zonka jak sie okaze ze to bedzie wiadomo co .. jak powie o tym Majkowi...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005