Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 24/08/2006 21:10
No i po 1 serii Prison Break:] a dzis juz po 1 odcinku 2 serii:]...Jednym slowem:Genialny serial o klase lepszy od The Lost,w zagubionych czasami przynudzali z tymi retrospekcjami,to w PB co odcinek cos sie dzialo jak udalo sie rozwiazac jeden problem,odrazu powstawal drugi ,rewelacja! i jakos bardziej mnie wciagnelo w sumie wyszlo w poltora dnia cala serie i jeszcze malo, teraz trzeba czekac co tydzien na 1 odcinek, oby wiecej takich seriali!,jakos inaczej patrze teraz na the Lost:]

Do Modow: Proponuje zmienic temat:TvShows


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/08/2006 09:27

  Randall McMurphy napisał:  
No i po 1 serii Prison Break:] a dzis juz po 1 odcinku 2 serii:]...Jednym slowem:Genialny serial o klase lepszy od The Lost,w zagubionych czasami przynudzali z tymi retrospekcjami,to w PB co odcinek cos sie dzialo jak udalo sie rozwiazac jeden problem,odrazu powstawal drugi ,rewelacja! i jakos bardziej mnie wciagnelo w sumie wyszlo w poltora dnia cala serie i jeszcze malo, teraz trzeba czekac co tydzien na 1 odcinek, oby wiecej takich seriali!,jakos inaczej patrze teraz na the Lost:]



PB jest lekko naciagany i ma pare niespojnosci. fajnie sie oglada bo wciaga i tez go w pare dni obejrzalem ale praktycznie wszystko to juz kiedys bylo (ucieczka z wiezienia - Skazani na Shawshank, pozniejsza ucieczka - Scigany) tylko mamy to troche w innym sosie przedstawione. poza tym Lost i PB to sa 2 zupelnie inne bajki. mnie osobiscie bardziej kreca Zagubieni. ten klimat wyspy, taki tajemniczy, nie wiadomo co, gdzie i jak. troche nudnych fragmentow jest ale nie wszystkie odcinki moga byc zajebiste bo by im sie pomysly skonczyly po 1 sezonie. btw. kiedys gdzies czytalem ze PB pierwotnie mial miec 13 odcinkow, a zdobyl taka popularnosc ze producenci wykminili w nim zlota kaczke do robienia kasy i dorobili dalsze epizody. tak samo Lost ma fabule na 5 sezonow z tego co pamietam.
a w PB mnie wkurwili ze odrazu teraz na poczatku 2 sezonu najfajniejsza aktorke zabili:D bo ta lekarka to taki placuch jest
ps. jest Lost, nie the Lost;)
ps.2 ciekawy byl tez serial Invasion
ps 3 obejrzyj sobie pilot serialu Vanished (pojawil sie w sieci tego samego dnia co 1 odc 2 serii PB). to sie dopiero kozacko zapowiada:D


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/08/2006 16:17
www.tvshows.yoyo.pl <-- z serialami stronka


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/08/2006 17:46

  Cytat:  
PB jest lekko naciagany i ma pare niespojnosci.



no a The Lost to kwintesencja racjonalizmu :)



  Cytat:  
a w PB mnie wkurwili ze odrazu teraz na poczatku 2 sezonu najfajniejsza aktorke zabili:D bo ta lekarka to taki placuch jest


dzieki za spojler...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/08/2006 17:59

  avelyn napisał:  
no a The Lost to kwintesencja racjonalizmu :)



nie o fabulowe niespojnosci mi chodzilo tylko raczej o niedorobki, z reszta kazdy lubi co innego, dla mnie Lost (bez the:)) jest bardziej innowacyjny i ogolnie lepszy. zobaczymy jaki poziom bedzie 2 sezon PB trzymal.
mowie wam - Vanished sobie sciagnijcie

Ostatnio edytowany przez: tribu, 25 sierpnia 2006, 18:05 [2 raz(y)]


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/08/2006 18:08

  avelyn napisał:  

  Cytat:  



[cytat]a w PB mnie wkurwili ze odrazu teraz na poczatku 2 sezonu najfajniejsza aktorke zabili:D bo ta lekarka to taki placuch jest


dzieki za spojler...



Hahaha,ale Trib spaliles:] specjalnie nie opowiadalem Avelynowi co i jak w 1 odc nowej serii a ten powiedzial:] Nie kazdy jeszcze to ogladal:P


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/08/2006 19:25

  Randall McMurphy napisał:  
odcinek, oby wiecej takich seriali!,jakos inaczej patrze teraz na the Lost:]




zdrajca :P


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/08/2006 19:32

  Randall McMurphy napisał:  
Hahaha,ale Trib spaliles:] specjalnie nie opowiadalem Avelynowi co i jak w 1 odc nowej serii a ten powiedzial:] Nie kazdy jeszcze to ogladal:P



a bo ja sledze o czym wy sobie rozmawiacie i wiem kto co ogladal:)


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/08/2006 22:43
wiadomo - tu i tu niespojnosci - ale chodzi o dobra zabawe :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 08/09/2006 13:41
no i juz po PB 2x03 :) niezle sie zapowiadaja kolejne odcinki :D
a zwiastun 2x04 no no :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 08/09/2006 21:05
coraz bardziej wkreca :D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 08/09/2006 22:38
to ja mam zagadke dla pasjonatow serialu. W II serii bodajze z ust chinczykow (czy tam japonczykow) padło stwierdzenie "Sa ra je" (tak bylo slyszane ;) ).

Pytanie za 100 punktów brzmi... w ktorym odcinku to bylo? (co bym sobie mogl sciagnac i obejrzec)
Pytanie za 1000 punktów brzmi... co w/w stwierdzenie oznacza po polsku? (co bym sobie nie musial sciagac i ogladac ;) )


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 08/09/2006 23:07
Możecie mi powiedzieć skąd mogę ściągnąć PB ale wszystkie odcinki w jednym ? o ile się tak da ;) pzdr


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 10/09/2006 10:50

  Skocz napisał:  
Możecie mi powiedzieć skąd mogę ściągnąć PB ale wszystkie odcinki w jednym ? o ile się tak da ;) pzdr



www.tvshows.yoyo.pl

lub emule / torrent ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 10/09/2006 21:39

  Helmut napisał:  
to ja mam zagadke dla pasjonatow serialu. W II serii bodajze z ust chinczykow (czy tam japonczykow) padło stwierdzenie "Sa ra je" (tak bylo slyszane ;) ).

Pytanie za 100 punktów brzmi... w ktorym odcinku to bylo? (co bym sobie mogl sciagnac i obejrzec)
Pytanie za 1000 punktów brzmi... co w/w stwierdzenie oznacza po polsku? (co bym sobie nie musial sciagac i ogladac ;) )



ponawiam pytanie ;)


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 11/09/2006 15:10

  Helmut napisał:  

  Helmut napisał:  
to ja mam zagadke dla pasjonatow serialu. W II serii bodajze z ust chinczykow (czy tam japonczykow) padło stwierdzenie "Sa ra je" (tak bylo slyszane ;) ).

Pytanie za 100 punktów brzmi... w ktorym odcinku to bylo? (co bym sobie mogl sciagnac i obejrzec)
Pytanie za 1000 punktów brzmi... co w/w stwierdzenie oznacza po polsku? (co bym sobie nie musial sciagac i ogladac ;) )



ponawiam pytanie ;)



ponawiam odpowiedz google.com :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/09/2006 08:47

  malcoolm napisał:  

  Helmut napisał:  

  Helmut napisał:  
to ja mam zagadke dla pasjonatow serialu. W II serii bodajze z ust chinczykow (czy tam japonczykow) padło stwierdzenie "Sa ra je" (tak bylo slyszane ;) ).

Pytanie za 100 punktów brzmi... w ktorym odcinku to bylo? (co bym sobie mogl sciagnac i obejrzec)
Pytanie za 1000 punktów brzmi... co w/w stwierdzenie oznacza po polsku? (co bym sobie nie musial sciagac i ogladac ;) )



ponawiam pytanie ;)



ponawiam odpowiedz google.com :)


taaa... może jakbym znal pisownie to owszem, ale nie znam ;)


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/09/2006 10:02
nowy PB i Vanished juz od kilku godzin krazy po necie;) a PB bardzo ciekawy, nie powiem:)


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/09/2006 15:55

  trib napisał:  
nowy PB i Vanished juz od kilku godzin krazy po necie;) a PB bardzo ciekawy, nie powiem:)



ciii - ja czekam na wersje z tvshowo.yoyo :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/09/2006 16:36

  malcoolm napisał:  

  trib napisał:  
nowy PB i Vanished juz od kilku godzin krazy po necie;) a PB bardzo ciekawy, nie powiem:)



ciii - ja czekam na wersje z tvshowo.yoyo :D



juz jest,no i po 4 odcinku...ee 3odc. bardziej mi sie podobal,jednak nadal PB trzyma poziom,rewelacja!!:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005