Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/05/2007 18:15

  Cinek457 napisał:  

  malcoolm napisał:  
nie ma napisow... zamkneli napisy.org - policja wkroczyla :|



to chyba nie znaczy? ze ich nie bedzie wogole? :D



Ok już mam ;)

na hatak.pl są ;)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/05/2007 20:14

  pckjtn napisał:  

  Cinek457 napisał:  

  malcoolm napisał:  
nie ma napisow... zamkneli napisy.org - policja wkroczyla :|



to chyba nie znaczy? ze ich nie bedzie wogole? :D



Ok już mam ;)

na hatak.pl są ;)



i to mnie wlasnie wkurwia ze takimi pierdołami sie zajmuja:| a odcinek calkiem fajny. btw: czyzby na poczatku odrazu po porwaniu Jacka w tej stacji podwodnej wiezili??:)


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/05/2007 21:57
w ogole niezly koneic odcinka ... :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 23/05/2007 14:30
Stacja CBS zdecydowała o zaprzestaniu produkcji serialu "Jericho" opowiadającego historię mieszkańców niewielkiego miasteczka ocalałych z nuklearnej zagłady. Fani telewizyjnego cyklu rozpoczęli akcję mają na celu przekonanie producentów do realizacji nowych odcinków.

Od momentu ogłoszenia decyzji przez stację CBS bombardowane jest telefonami, mailami i listami od fanów. W przyszłym tygodniu szefowie stacji mają zdecydować jak zakończyć "Jericho". Nieoficjalnie mówi się, że planowana jest produkcja specjalnego, dwugodzinnego odcinka, ale fani uważają, że w jednym filmie scenarzystom nie uda się zamknąć wszystkich rozpoczętych wcześniej wątków.

źródło: filmweb.pl


FCB
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 23/05/2007 17:39
jericho nawet nawet bylo... choc akcja sie toczyla baaaaaaardzo powoli ... :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 24/05/2007 11:20
panowie jakas dobra stronke do napisow? NApiprojekt dobry program ale nie wylapuje wszystkich napisow a tu 2 zalegle odc. Lost czekaja i Heroes:///


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 24/05/2007 11:29
hatak.pl


100% PD
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 24/05/2007 20:37

  Randall McMurphy napisał:  
My Name Is Earl season 1&2 - Polecam ale tylko do browca:] Luzny,smieszny,dobra odskocznia od reszty seriali,dobra zabawa z przymruzeniem oka:]

Sleeper Cell GIGANT!!! wsrod seriali smialo moge dac do Top3(1 Prison Break 2 Sleeper Cell 3 Day Break) JEstem pod 5 odcinkach i poprostu genialny z swietna muzyka i ingerencja od wewnatrz w grupe muzulmanskich terrorystow,wszystko pokazane z takimi detalami ze az dech zapiera,najbardziej REalistyczny serial jaki widzialem,1 odcinek troszke smutnawy ale pozniej sie rozkreca i co najwazniejsze ciagle trzyma w napieciu....

``Dobry muzułmanin ratuje Amerykę przed zamachami terrorystycznymi. Jako tajny agent wchodzi w szeregi islamskiej komórki fanatyków przygotowujących zamachy na terenie Stanów Zjednoczonych.
Farik, ich główny przywódca szykuje coś naprawdę dużego na miarę 9/11 Czy mu się to uda?```



Poszukuje pasujących napisów do 4 odcinka...możesz mi wysłać na maila swoje, może akurat beda pasowały, bo nigdzie nie moge znależć:/
[email protected]
Z góry dzięki :)


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 24/05/2007 22:21
I jak finał Losta?

Końcówka miażdzy :D Tak jak mówili producenci, będzie o czym gadać.


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 24/05/2007 22:41
rzeczywiscie... :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 24/05/2007 22:56
ostro:D chociaz podobnie jak w zeszlym roku odczuwam wieeeeeeeeeeeeelki niedosyt. wszystkie seriale sie pokonczyly - nadchodzi czas sesji, odpoczynku, wyjazdow i nadrabiania zaleglosci w innych serialach:)


100% PD
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 24/05/2007 23:13

  Ramzes_ napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
My Name Is Earl season 1&2 - Polecam ale tylko do browca:] Luzny,smieszny,dobra odskocznia od reszty seriali,dobra zabawa z przymruzeniem oka:]

Sleeper Cell GIGANT!!! wsrod seriali smialo moge dac do Top3(1 Prison Break 2 Sleeper Cell 3 Day Break) JEstem pod 5 odcinkach i poprostu genialny z swietna muzyka i ingerencja od wewnatrz w grupe muzulmanskich terrorystow,wszystko pokazane z takimi detalami ze az dech zapiera,najbardziej REalistyczny serial jaki widzialem,1 odcinek troszke smutnawy ale pozniej sie rozkreca i co najwazniejsze ciagle trzyma w napieciu....

``Dobry muzułmanin ratuje Amerykę przed zamachami terrorystycznymi. Jako tajny agent wchodzi w szeregi islamskiej komórki fanatyków przygotowujących zamachy na terenie Stanów Zjednoczonych.
Farik, ich główny przywódca szykuje coś naprawdę dużego na miarę 9/11 Czy mu się to uda?```



Poszukuje pasujących napisów do 4 odcinka...możesz mi wysłać na maila swoje, może akurat beda pasowały, bo nigdzie nie moge znależć:/
[email protected]
Z góry dzięki :)



Napisy do Sleeper cell, jestem na końcówce 1 sezonu, dość ciekawy, ale właśnie teraz dzieje się coraz więcej - im blizej końca.. I moje takie małe pytanie dotyczące tego seriala. Drugi sezon składa się jedynie z 8 odcinków..? Ja dziś odpuściłem sobie Herosów z TVP1, chociaż miałem zamiar obejżeć. Nie wiem jak was ale mnie bawił jak narazie po tych 2 odcinkach ;].


FCB
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/05/2007 04:17

  Macieq napisał:  
I jak finał Losta?

Końcówka miażdzy :D Tak jak mówili producenci, będzie o czym gadać.



ta, Saywer w Trumnie ;/


Po życia kres!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/05/2007 06:01
raczej nie... :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/05/2007 14:53

  malcoolm napisał:  
raczej nie... :)



Jako Jedyny Chyba Nie Ma Bliskich.. Jack Zdziwił się że Kate nie było na pogrzebie, bo jak wiemy była blisko z Sawyerem.. No Chyba Że Sayid.. Ale Sayid wydaje mi się, że zginie przy walce z tymi co mają ich niby uratować.. Przejmą ich samolot? i wykreuje sie nowa postać "pilota" bądz pokazane będzie ze Sawyer kiedyś latał ;] niestety maszyna może zabrać tylko 3 ludzi ;) z Sawyerem leci Kate i Jack(poniewaz im najbardziej ufają..), który chce uratować resztę i odkupić popełniony błąd w którym zginie połowa jego ludzi.. Niestety późniejsze kilkakrotne poszukiwania wyspy nie przyniosły efektu, co widzimy po stanie Jacka.. Który za wszelką cene chce wrócić na wyspe bądz popełnić samobójstwo..

Ciekawe Co z Lockiem? Może zostanie nowym Jacobem :)


Po życia kres!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/05/2007 18:55
a nie pomyslales ze to Locke... bo kto mialby przyjsc na jego pogrzeb...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/05/2007 20:44

  malcoolm napisał:  
a nie pomyslales ze to Locke... bo kto mialby przyjsc na jego pogrzeb...



Nie wydaje mi sie...w rozmowie Jacka i KAte na koncu,Kate powiedziala`` a niby po co mialam przychodzic na pogrzeb?`` wiec byl to ktos kogo nie lubila,podejrzewam ze to Juliet dlatego Jack taki zalamany....koncowka niezla, choc dziwnie sie teraz bedzie ogladac bedac pewnym ze ta dwojka przezyla choc w tym serialu nigdy nic niewiadomo...

p.s a co do Sawyera..wydaje mi sie ze ulozyl sobie zycie z KAte i nawet wspomniala ze ``bedzie sie denerwowac``:] zobaczymy co z tego bedzie.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/05/2007 22:52
hym, nie wiem kto moglby zginac, by Jack chcial skakac z tego powodu z mostu, byc moze to osoba, ktora jeszcze sie nie pokazala. Slowa"musze isc, bo bedzie sie denerwowal", tez moga byc zawarte specjalnie by wprowadzic w blad, fakt faktem, ze w trumnie musiala byc osoba bliska Kate i Jackowi ale jemu bardziej, choc kto wie jak on ciagle na psychotopach jedzie :). Mozemy byc pewni, ze po pozbyciu sie "tamtych obcych" :), pojawi sie nowy wrog, moze ci ze statku?


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/05/2007 22:59
A co powiecie na ten dialog [min 24:20]:
- Ile dzisiaj wypiłeś, Jack?
- Dobra, zrób tak. Idź po mojego ojca i przyprowadź go tutaj. Jeśli jestem bardziej pijany, niż on, to możesz mnie zwolnić.

Skoro akcja się dzieje w przyszłości, to jak to wytłumaczycie ? :)


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/05/2007 23:06

  Macieq napisał:  
A co powiecie na ten dialog [min 24:20]:
- Ile dzisiaj wypiłeś, Jack?
- Dobra, zrób tak. Idź po mojego ojca i przyprowadź go tutaj. Jeśli jestem bardziej pijany, niż on, to możesz mnie zwolnić.

Skoro akcja się dzieje w przyszłości, to jak to wytłumaczycie ? :)



tez sie nad tym zastanawialem,moze JAckowi juz tak odwalilo,ten drugi lekarz krecil pozniej glowa niby w gescie politowania ale kto wie,wydaje mi sie ze alkohol i jakies tabsy robia swoje:] choc ``przewidujac`` kilka razu juz sie przejechalem i bylo calkiem odwrotnie,co do tego statku wierzylbym raczej Benowi bo przeciez niemoga przyplynac i ich uratowac,ale z drugiej strony jak Naomi wtedy spadla do dzungli to w jakis sposob znala Desmonda on tez powiedzial ze ja zna, i raczej malo prawdopodobne ze jest od tej calej Penny,bo jak napisal Charlie to nie jest jej statek, hehe pelno teorii .pelno mozliwosci,moga rozbudowac scenariusz jak chca,poczekamy,zobaczymy..ostatnie odcinki Losta napewno lepsze nic caly sezon...wiadomo juz kiedy nasstepny odcinek?? i co sie dzieje z Jericho?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005