Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 20/11/2007 17:58
obejrzyjcie sobie Californication - zajebiste:D 12 odcinkow w 2 dni - tak mnie wciagnelo. ogolnie chodzi o to: Duchovny (tak ten od x files;) ) jest pisarzem przezywajacym kryzys tworczy. ma dorastajaca corke, jej matka - kobieta jego zycia - wychodzi za maz za innego. do tego duzo pikanterii, czarnego humoru(juz na samym poczatku pilotarzowego odcinka) i mamy calkiem niezly serial;) wszystko zamyka sie w 12 odcinkach i z tego co pisza to nie jest przewidziana kontynuacja.


100% PD
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 20/11/2007 19:44
Również polecam...
na zachętę podam fakt iż w pierwszych odcinkach jak na serial emitowany w stanach w godzinach wieczornych baaardzo dużo fajnych cycków heheheh


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 21/11/2007 00:09
o żesz w morde...

co się porobiło. wysyp genialnych odcinków - jak już wczesniej wspominalem o prisonie, teraz heroes 2x09 - genialny, nawet watek o hiro nie nudzi (o dziwo!) nowa umiejetnosc matta, elle :D... a koncowka po prostu miażdzy :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 21/11/2007 08:54

  malcoolm napisał:  
o żesz w morde...

co się porobiło. wysyp genialnych odcinków - jak już wczesniej wspominalem o prisonie, teraz heroes 2x09 - genialny, nawet watek o hiro nie nudzi (o dziwo!) nowa umiejetnosc matta, elle :D... a koncowka po prostu miażdzy :)



a mnie ten serial tak zniechecil pierwszymi odcinkami ze sobie dalem na luz, chociaz znajomi na okolo sie podniecaja:)


100% PD
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 21/11/2007 16:32

  tribu napisał:  

  malcoolm napisał:  
o żesz w morde...

co się porobiło. wysyp genialnych odcinków - jak już wczesniej wspominalem o prisonie, teraz heroes 2x09 - genialny, nawet watek o hiro nie nudzi (o dziwo!) nowa umiejetnosc matta, elle :D... a koncowka po prostu miażdzy :)



a mnie ten serial tak zniechecil pierwszymi odcinkami ze sobie dalem na luz, chociaz znajomi na okolo sie podniecaja:)


bo ten serial jest dosyc specyficzny:) a koniec 2x09 to mistrzostwo swiata ;]
z nowych seriali to CHUCK mozna od biedy obejzec, a to zawodzi straszne REAPER robiony przez kevina smitha :/


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 21/11/2007 17:51

  avelyn napisał:  

  tribu napisał:  

  malcoolm napisał:  
o żesz w morde...

co się porobiło. wysyp genialnych odcinków - jak już wczesniej wspominalem o prisonie, teraz heroes 2x09 - genialny, nawet watek o hiro nie nudzi (o dziwo!) nowa umiejetnosc matta, elle :D... a koncowka po prostu miażdzy :)



a mnie ten serial tak zniechecil pierwszymi odcinkami ze sobie dalem na luz, chociaz znajomi na okolo sie podniecaja:)


bo ten serial jest dosyc specyficzny:) a koniec 2x09 to mistrzostwo swiata ;]
z nowych seriali to CHUCK mozna od biedy obejzec, a to zawodzi straszne REAPER robiony przez kevina smitha :/



racja, jak jechalismy do Ustronia wspomniales mi o nim i zaczalem ogladac no i kazdy odcinek coraz bardziej meczacy i nudny w sumie ogladam na sile,niepotrzebnie zrobili z niego komedie..


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7779 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 22/11/2007 16:29
Ostatnie 3 odcinki 3 serii PB przypominaly mi troche ta 1, bez dwoch zdan najlepsza. Oby tak dalej.

Polecam serial "30 rock", genialny sitcom!


Obrazek gif wstawiony na forum
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 23/11/2007 00:14
Dexter w TVN


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 23/11/2007 00:56
Ogladnalem pare odcinkow tego Californication, ktorego polecaliscie. Serial naprawde fajny, na luzie i super sie to oglada :)
Szkoda tylko, ze odcinki sa takie krotkie :P


FC Gryfice
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 23/11/2007 17:23
RadzioS - popieram, trochę za krótkie te odcinki - również jestem po obejrzeniu (dokładnie 2) odcinków i serial naprawdę fajny, taki z jajem ;]


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 23/11/2007 17:47

  eF^ napisał:  
RadzioS - popieram, trochę za krótkie te odcinki - również jestem po obejrzeniu (dokładnie 2) odcinków i serial naprawdę fajny, taki z jajem ;]



zobaczycie co sie pozniej bedzie dzialo;) z jednej strony fajnie ze tylko 12 odcinkow - nie ma zadnych dluzyzn ani monotonii, ale z drugiej strony fajnie sie ogladalo i szkoda ze tak krotko:)

btw. jak nie macie co ogladac bo obecnie okres kiepski na dobre nowosci to polecam dextera;) aktualnie leci 2 sezon w tv, ogolnie serial za mocny, jak dla mnie lepszy od prisonow, lostow itp itd.

Ostatnio edytowany przez: tribu, 23 listopada 2007, 18:08 [1 raz(y)]


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 23/11/2007 18:34
sciagam dextera season 01 :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6264 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 23/11/2007 21:49

  malcoolm napisał:  
sciagam dextera season 01 :)



to on bedzie na TVN leciec czy nie wkoncu?


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/11/2007 01:18
Dexter w TVN

obejrzalem 1x01 Dexter - nie rzuca na kolana, bez rewelki .. mam nadzieje ze dalej zgodnie z tym co mowicie bedzie lepiej :D

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 24 listopada 2007, 10:49 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/11/2007 13:35
No Dexter jest super serialem rowniez. Ogladnalem jakis czas temu sezon 1 i bardzo mi sie podobal, bylem tylko zawiedziony ze mial tylko 12 odcinkow i nie bedzie kontynuacji w postaci drugiego sezonu - a tu niedawno prosze, jak na zawolanie sezon 2 - i to w jakim stylu :D

A co do Californication - podobno ma powstac 2 sezon ?


FC Gryfice
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 26/11/2007 20:04
Kiedy rozpoczyna się 4 sezon Lost i gdzie ew. można najnowsze info o tym serialu wyczytać (z polskich witryn)?

Ostatnio edytowany przez: eF^, 26 listopada 2007, 20:16 [1 raz(y)]


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6264 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 26/11/2007 20:25

  eF^ napisał:  
Kiedy rozpoczyna się 4 sezon Lost i gdzie ew. można najnowsze info o tym serialu wyczytać (z polskich witryn)?



jakos w lutym jest premiera, swoja droga to PB przy lostach to dla mnie zero


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 26/11/2007 22:46

  eF^ napisał:  
Kiedy rozpoczyna się 4 sezon Lost i gdzie ew. można najnowsze info o tym serialu wyczytać (z polskich witryn)?



ja mam pod rssy podpiety ten serwis http://chaotic.blox.pl/html


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 27/11/2007 03:49

  malcoolm napisał:  

  eF^ napisał:  
Kiedy rozpoczyna się 4 sezon Lost i gdzie ew. można najnowsze info o tym serialu wyczytać (z polskich witryn)?



ja mam pod rssy podpiety ten serwis http://chaotic.blox.pl/html



malcoolm ogarniety jak zawsze:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 27/11/2007 20:54
i niech mi ktos powie po wczorajszym odcinku ze dexter nie jest zajebisty:D


100% PD
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005