Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 22/09/2007 20:26
21.09.2007 Dexter [2x01-02 czyli juz sa dwa odcinki :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7366 dni

****




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 22/09/2007 20:43
tak...ale te odcinki są juz dostepne od miesiąca czy dwóch..taki chwyt producentow na zasadzie kontrolowanego przecieku do internetu


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6770 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/09/2007 13:18
Jesli ktos bedzie mial dobre i pewne linki do Prison Breaka S03E02 bym poprosil :D


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/09/2007 13:30
Jeszcze nie wyszedł ten odcinek, będzie dziś wieczorem (ściślej, nocą).


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/09/2007 20:48
A ja mam jeszcze pytanie odnośnie The Unit, i torrenta, którego podał tu LeeLoo. Torrent fajnie śmiga, jednak tylko pierwszy odcinek mi się odtwarza drugi, no i trzeci, nie chce sie uruchomić :| . Problem nie leży w kodekach, bo świeższych nie ma, a na każdym odtwarzaczu wyskakują mi błędy. A więc ktoś ściągał tego seriala z tego linka ? , bo nie wiem czy się opyla dalej pobierać go z tego źródła. Dziękówa za jakieś info ..


FCB
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/09/2007 21:07

  cypis1948 napisał:  
A ja mam jeszcze pytanie odnośnie The Unit, i torrenta, którego podał tu LeeLoo. Torrent fajnie śmiga, jednak tylko pierwszy odcinek mi się odtwarza drugi, no i trzeci, nie chce sie uruchomić :| . Problem nie leży w kodekach, bo świeższych nie ma, a na każdym odtwarzaczu wyskakują mi błędy. A więc ktoś ściągał tego seriala z tego linka ? , bo nie wiem czy się opyla dalej pobierać go z tego źródła. Dziękówa za jakieś info ..



niema tak latwo:] poczekaj niech ci sie sciagnie caly plik to nie jest tak ze sciagnelo sie powiedzmy 70% pliku to masz tam juz z 7-8 CAŁYCH odcinkow, tylko z kazdego odcinka jest kilkadziesiat procent, torrent dziala na 100% sam z niego sciagalem polecam tez THE UNIT sezon 2 ponad 20 odcinkow 2,50GB:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6264 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/09/2007 21:34
jak by ktos mial możliwosc w nocy prosze o wrzucenie linku do torrent Prison Break S3E2


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/09/2007 21:46
Polecam stronkę...


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 06:24

  Randall McMurphy napisał:  

  cypis1948 napisał:  
A ja mam jeszcze pytanie odnośnie The Unit, i torrenta, którego podał tu LeeLoo. Torrent fajnie śmiga, jednak tylko pierwszy odcinek mi się odtwarza drugi, no i trzeci, nie chce sie uruchomić :| . Problem nie leży w kodekach, bo świeższych nie ma, a na każdym odtwarzaczu wyskakują mi błędy. A więc ktoś ściągał tego seriala z tego linka ? , bo nie wiem czy się opyla dalej pobierać go z tego źródła. Dziękówa za jakieś info ..



niema tak latwo:] poczekaj niech ci sie sciagnie caly plik to nie jest tak ze sciagnelo sie powiedzmy 70% pliku to masz tam juz z 7-8 CAŁYCH odcinkow, tylko z kazdego odcinka jest kilkadziesiat procent, torrent dziala na 100% sam z niego sciagalem polecam tez THE UNIT sezon 2 ponad 20 odcinkow 2,50GB:]


Nie no racja, ale to nie są moje pierwsze torrenty, z których korzystam, troche już tego było .. ;) A, powinny być całe odcinki, bo pozaznaczałem pojedyńczo każdy odcinek z osobna, i ściągałem w kolejności, więc 100% = 1 odcinek :] . No, ale chciałem sie dowiedzieć czy ktoś oglądał serial z TEGO torrenta, bo jak mu działało no to jakieś problemy techniczne .. Pobawie się.

Wieczorkiem 2 odcinki Dextera do obejżenia, ciekawie, jak się zapowiada. Pierwszy sezon mi się bardzo podobał, chociaż był za bardzo przewidywalny, licze na jakąś fajną fabułkę no i może jakąś dobrą laske, bo tylko tego mi tam brakowało ;P .


FCB
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 09:20

  cypis1948 napisał:  
A ja mam jeszcze pytanie odnośnie The Unit, i torrenta, którego podał tu LeeLoo. Torrent fajnie śmiga, jednak tylko pierwszy odcinek mi się odtwarza drugi, no i trzeci, nie chce sie uruchomić :| . Problem nie leży w kodekach, bo świeższych nie ma, a na każdym odtwarzaczu wyskakują mi błędy. A więc ktoś ściągał tego seriala z tego linka ? , bo nie wiem czy się opyla dalej pobierać go z tego źródła. Dziękówa za jakieś info ..



U mnie działa wszystko bez problemów.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 13:49
PRISON BREAK s03e02

Prezent dla wszystkich:]

PRISON BREAK S03E02 w jednym pliku bez limitow jak na Rapidshare:

KLIK

Napisy

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 25 września 2007, 14:01 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6264 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 15:25

  Randall McMurphy napisał:  
PRISON BREAK s03e02

Prezent dla wszystkich:]

PRISON BREAK S03E02 w jednym pliku bez limitow jak na Rapidshare:

KLIK

Napisy


dzieki wielkie :D,

ps. ogladal ktos Heroes ?? warto sciagac?


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 18:56
Co do Heroes - na osloskopie sa dwa pliki tego pierwszego odcinka, jeden ma normalnie jakies 350MB a drugi az 699MB o co chodzi ?


kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 19:03

  byku napisał:  
Co do Heroes - na osloskopie sa dwa pliki tego pierwszego odcinka, jeden ma normalnie jakies 350MB a drugi az 699MB o co chodzi ?



Podejrzewam, ze kwestia jakosci. Z PB tez jest podobnie, ze sa pliki ktore waża 350 i 700mb. Rowniez pytam jak poczatek drugiej serii Herosow, bo pierwsza byla calkiem w cipke :)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 20:15
Prison Break s03e02

Na pewno dużo lepszy od odcinka pierwszego, dzieje się w nim znacznie więcej i następują zwroty akcji, do których zostaliśmy przyzwyczajeni w poprzednich sezonach.

[SPOILER] Trochę dziwna sprawa z uwolnieniem tego Whistlera, podobno wszyscy mu mieli do gardła skakać, a nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różki jest bezpieczny? Mam nadzieję, że w następnych odcinkach potwierdzi się, że jednak nie. Znowu fajna akcja Mahone`a i na razie obok Michaela to on wyrasta na jedną z głównych postaci 3 sezonu.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 20:50
swietny odcinek :) trzyma poziom :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
dewu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6770 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 21:11

  Randall McMurphy napisał:  
PRISON BREAK s03e02

Prezent dla wszystkich:]

PRISON BREAK S03E02 w jednym pliku bez limitow jak na Rapidshare:

KLIK

Napisy



Dzieki wielkie :) Bardzoo mi sie to przydalo :D Pozdrawiam


W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 21:39

  kusik napisał:  

  byku napisał:  
Co do Heroes - na osloskopie sa dwa pliki tego pierwszego odcinka, jeden ma normalnie jakies 350MB a drugi az 699MB o co chodzi ?



Podejrzewam, ze kwestia jakosci. Z PB tez jest podobnie, ze sa pliki ktore waża 350 i 700mb. Rowniez pytam jak poczatek drugiej serii Herosow, bo pierwsza byla calkiem w cipke :)



350 dostalo nuke'a bo odcinek ma ponad 50 minut a to "niby" za duzo na zwykla 350tke i dlatego zmontowali 700ke ludzie z innej grupy ripujacej. ale 350 daje sie spokojnie ogladac takze nie widze sensu w sciaganiu 2 razy dluzej ;) co do samego odcinka to trzyma w napieciu ale coraz bardziej bajkowy sie robi i trzeba z coraz wiekszym przymrużeniem oka ogladac. teraz zabralem sie za sciaganie bardziej ambitnych rzeczy: The Wire (Prawo Ulicy) i OZ. ludzie na necie bardzo chwala. oba seriale robione przez HBO a oni gowna nie wypuszczaja (patrz np. Rodzina Soprano, Rome). widzial ktos cos z tego moze i sie wypowie?


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/09/2007 22:00

  kusik napisał:  

  byku napisał:  
Co do Heroes - na osloskopie sa dwa pliki tego pierwszego odcinka, jeden ma normalnie jakies 350MB a drugi az 699MB o co chodzi ?



Podejrzewam, ze kwestia jakosci. Z PB tez jest podobnie, ze sa pliki ktore waża 350 i 700mb. Rowniez pytam jak poczatek drugiej serii Herosow, bo pierwsza byla calkiem w cipke :)



i sa pliki ktore waza 1Gb,2GB i nawet 4GB jeden odcinek 43min!! wszystko zalezy od jakosci,720p czy DD5.1 czy chocby 2HD,ale po co sciagac jakies 720p skoro ma sie slaby dzwiek czy monitor na takie zabawy potrzeba naprawde niezle sprzetu...

Co do nowego odcinka jak dla mnie troche gorszy niz 1 odcinek, jednak za malo zwrotow akcji no i kilka momentow ktore przewidzialem wczesniej,brak takiego zaskoczenia jak w poprzednich seriach oby sie poprawili w nastepnych,co do Mahone...on dla mnie na bohatera nr1 wyrosl po 2 serii:] tym bardziej teraz... Z tym Whistlerem mi troche nie pasowalo,byl scigany przez wszystkich a tu wyatrczylo ze ten murzyn powiedzial ze bedzie bezpieczny i juz go nikt nie dotknie,watpie zeby w takim wiezieniu az tak przestrzegano regul tym bardziej ze gosciu ponoc zabil burmistrza tego miasta i raczej kilku psycholi by sie znalazlo zeby go zabic,no i ten Whistler juz dobry kumpel Michaela bo mu podziekowal,z murzynem sie dogadal bo mu wode zalatwil.....troche za kolorowo sie zrobilo a to dopiero 2 odcinek....


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 26/09/2007 01:34
No to znów teraz życie zacznie się kręcić wokół serialii .. :P Sprawdzony właśnie nowy Dexter, dla mnie MIAZGA, jeśli komuś brakowało akcji, w pierwszym sezonie, to na tych pilotażowych odcinkach się nie zawiedzie.. Tak powinna wyglądać cała 2 seria, dużo się nazmieniało w życiu bohaterów, doszły nowe postacie, no i ciekawe wątki. Strasznie się podjarałem i nic tylko czekać na kontynuację w tv ..

Dzisiejszy Prison jakoś mnie tam nie powalił bo "życzliwy" kumplel streścił mi cały odcinek więc zero zaskoczenia. Jednak jak ktoś napisał powyżej zbyt kolorowo jak na początek. Brak rozkminy i wdrażania w życie akcji niczym w sezonie namber jeden kwasny .

Z ciekawostek to wchodzi coś takiego jak The Kill Point, podobno jakoś bez oklepanych schematów, no i może zaskoczyć.. Nie wiem czy ktoś już go sprawdzał. A dla fanów Soutch Parka info, że kolejne odcinki już od 3 października ;P .

Więc zmieniać ip-ki, i robić miejsce na seriale, żeby sobie głowy studiami nie zaprzątać niepotrzebie ;P .

Ostatnio edytowany przez: cypis, 26 września 2007, 01:41 [2 raz(y)]


FCB
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005