Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Lost, Prison Break i inne seriale - 11/07/2006 21:22
Postanowilem zalozyc temat o tym serialu gdyz naprawde wart jest tego:] Prawie we wszystkich rankingach jest na miejscu nr.1 na zmiane z ``Prison Break``(ale tego jeszcze nie widzialem) jak dla mnie The Lost jest poprostu fenomenalny:] z genialna muzyka tylko w tv nie ogladam bo z dubbingiem to nie to samo...nie slychac za dobrze tekstow Sawyera:] obejrzalem juz kilka miesiecy temu obie serie (48odc.+dodatki) i z niecierpliwoscia oczekuje 3 serii (wrzesien-pazdziernik) Napewno byloby kilka spraw o ktorych mozna by podyskutowac na forum bo zagadek i ``znakow zapytania`` nie brakuje...w sumie w kazdym odcinku bylo cos....co nie pozwalalo nie ogladac dalej.

P.S TVP1 powtarza cala 1 serie w kazdy Wtorek o 20.15 po 2 odcinki

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 11 lipca 2006, 21:43 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 11/07/2006 22:06
tez ogladnalem obydwa sezony, serial naprawde wciaga i jest godny polecenia :)

godzine temu wlasnie dodalem Prison Break do sciagania, zobaczymy czy lepszy od Lost ;)


FC Gryfice
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 11/07/2006 22:18
Lost - obejrzane 2 sezony
Prison Break - obejrzany 1 sezon

ktory lepszy? ciezko powiedziec - oba trzymaja niezly poziom... o ile w Lost jest to cyklami - super super nudna, tak praktycznie w PB caly czas jest ciekawie ...

polecam oba...

teraz zaczalem ogladac 4400 :) tez zaczyna sie ciekawie


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 11/07/2006 22:25
Serial zajebisty ale jak mówi Randall McMurphy tylko z napisami , Nie mogę sie już doczekać 3 serii poprzednie dwie obejrzałem w całość i jakoś 2 seria bardziej mi se podobała (lepiej sie kończy)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 11/07/2006 22:41
Ogladal ktos moze serial ``Eureka``? znalazlem dosyc ciekawy trailer:KLIK i wlasnie niewiem czy sie brac za to na kilku forach zachwalaja ,ale The Lost i tak nr.1:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6634 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 11/07/2006 23:12
Gdzie leciała 2 seria??;/Ja oglądałem już dawno temu 1 serie i teraz ponownie ją oglądam bo są powtórki i podobno jak sie powórki skończa to dopiero będzie 2 seria leciała....:/


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/07/2006 07:14
2 Seria byla w Stanach i leci / leciala u nas na AXN. Pare godzin pozniej po premierze w Stanach odcinki pojawialy sie na Torrencie i emule. Obejrzalem obie serie i tez czekam na 3, ale po koncowce 2 serii spodziewalem sie czegos wiecej...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/07/2006 14:05
2 seria leciala na amerykanskim ABC, oraz na rodzimym AXN oraz w internecie ;))


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8226 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/07/2006 15:51
jesli chodzi o seriale to polecam PRISON BREAK --www

wymiata !


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/07/2006 15:54

  ted napisał:  
jesli chodzi o seriale to polecam PRISON BREAK --www

wymiata !



teraz tylko czekac na 2 serie...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7134 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/07/2006 16:29
Ogladalem pierwsza czesc zagubionych i nawet mi sie podobalo , ale moim zdaniem to troche za duzo tych odcinkow i robi sie to powoli cos w rodzaju klanu.Tu powinno byc z 20 odcinkow i starczy a nie z 100!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/07/2006 17:21

  pchela napisał:  
Ogladalem pierwsza czesc zagubionych i nawet mi sie podobalo , ale moim zdaniem to troche za duzo tych odcinkow i robi sie to powoli cos w rodzaju klanu.Tu powinno byc z 20 odcinkow i starczy a nie z 100!



za duzo namnozyli zagadek zeby skonczyc w 20 :) milego ogladania 2 serii :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8175 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 12/07/2006 17:27
Moim zdaniem Prison Break w porównaniu z Lost'em zdecydowanie wygrywa. Akcja toczy się tak szybko,że trudno się połapać..i to jest dobre :). 2 sezon Zagubionych też ciekawy...ale już tak mnie nie wciągnął jak poprzedni. Czekam na 2 serie Prison Break, ale mam obawy, że będzie słabszy niż poprzedni. Zobaczymy. Ponoć rusza w sierpniu??? Ktoś coś wie??? :)


Florek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 13/07/2006 11:26

  Pszczółek napisał:  
2 Seria byla w Stanach i leci / leciala u nas na AXN. Pare godzin pozniej po premierze w Stanach odcinki pojawialy sie na Torrencie i emule. Obejrzalem obie serie i tez czekam na 3, ale po koncowce 2 serii spodziewalem sie czegos wiecej...



Tez sie zawiodłem


Pogoń Szczecin
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 13/07/2006 15:01

  pablo_mks napisał:  
Moim zdaniem Prison Break w porównaniu z Lost'em zdecydowanie wygrywa. Akcja toczy się tak szybko,że trudno się połapać..i to jest dobre :). 2 sezon Zagubionych też ciekawy...ale już tak mnie nie wciągnął jak poprzedni. Czekam na 2 serie Prison Break, ale mam obawy, że będzie słabszy niż poprzedni. Zobaczymy. Ponoć rusza w sierpniu??? Ktoś coś wie??? :)



Emisja drugiego sezonu ma się rozpocząć w sierpniu 2006r,to mam czas zeby zabrac sie za 1 sezon...a co do The Lost..to troche sie zawiodlem koncowka 2 serii,niebede opowiadac ale kto ogladal to wie o co mi chodzi, szkoda...Annie-Lucie:D

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 13 lipca 2006, 21:00 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 13/07/2006 18:48

  Randall McMurphy napisał:  

  pablo_mks napisał:  
Moim zdaniem Prison Break w porównaniu z Lost'em zdecydowanie wygrywa. Akcja toczy się tak szybko,że trudno się połapać..i to jest dobre :). 2 sezon Zagubionych też ciekawy...ale już tak mnie nie wciągnął jak poprzedni. Czekam na 2 serie Prison Break, ale mam obawy, że będzie słabszy niż poprzedni. Zobaczymy. Ponoć rusza w sierpniu??? Ktoś coś wie??? :)



Emisja drugiego sezonu ma się rozpocząć w sierpniu 2006r,to mam czas zeby zabrac sie za 1 sezon...a co do The Lost..to troche sie zawiodlem koncowka 2 serii,niebede opowiadac ale kto ogladal to wie o co mi chodzi, szczegolnie nie pasowal mi watek Desmonda i tej jego bylej no i szkoda...Annie-Lucie:D



Nie martw sie Anna lucia pojawi sie w 3 serii


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 13/07/2006 19:15

  Zbyszek napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  pablo_mks napisał:  
Moim zdaniem Prison Break w porównaniu z Lost'em zdecydowanie wygrywa. Akcja toczy się tak szybko,że trudno się połapać..i to jest dobre :). 2 sezon Zagubionych też ciekawy...ale już tak mnie nie wciągnął jak poprzedni. Czekam na 2 serie Prison Break, ale mam obawy, że będzie słabszy niż poprzedni. Zobaczymy. Ponoć rusza w sierpniu??? Ktoś coś wie??? :)



Emisja drugiego sezonu ma się rozpocząć w sierpniu 2006r,to mam czas zeby zabrac sie za 1 sezon...a co do The Lost..to troche sie zawiodlem koncowka 2 serii,niebede opowiadac ale kto ogladal to wie o co mi chodzi, szkoda...Annie-Lucie:D



Nie martw sie Anna lucia pojawi sie w 3 serii



no tak i powiedz mi jeszcze zakonczenie 3 serii to napewno zajebiscie bedzie mi sie ogladalo:///

Takie male info dotyczace 2 Serii tylko niewiem czy prawdziwe:

03x01] The Road Less Traveled
4. Październik 2006:
Retrospekcje: Jack Shephard

[03x02] Somewhere Only We Know
11. Październik 2006:
Retrospekcje: Kate Austen

[03x03] Scorched
18. Październik 2006:
Retrospekcje: James "Sawyer" Ford

[03x04] Was Blind, But Now I See
25. Październik 2006:
Retrospekcje: Mr. Eko Tundi

[03x05] Buried Alive
1. Listopad 2006
Retrospekcje: John Locke

[03x06] The Way We Were
8. Listopad 2006
Retrospekcje: Tom "Zeke" Patterson

Interesujaco zapowiada sie 5 odcinek sadzac po tytule no i poznamy znowu Locke`a w 6 odcinku widze ze jakas nowa postac ``Zeke``, a skad wiesz ze Annie-lucie bedzie w 3 serii? jak juz powiedziales A to powiedz B:D

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 13 lipca 2006, 21:00 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 13/07/2006 20:27

  Cytat:  
Czekam na 2 serie Prison Break, ale mam obawy, że będzie słabszy niż poprzedni. Zobaczymy. Ponoć rusza w sierpniu??? Ktoś coś wie???

google.com np :)

nie spojleruj prosze - niektorzy nie chca znac zakonczenia 2 serii Losta...


lost zapowiada sie ciekawie po tytulach, a zeke to nie nowa postac wcale :P


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 13/07/2006 20:59
Zagubieni sa ekstra, oczywiscie, ze przy takiej ilosci odcinkow znajda sie i te slabsze, mi najbardziej odpowiada polaczenie wszystkich watkow w zbiezna i logiczna calosc. Retrospekcje pozwalaja tak naprawde poznac te postacie i motywacje jakie nimi kieruja. Acha z tego co podawali to odcinki na ANX drugiego sezonu beda puszczane od 13 codziennie (13 jest dzis :) )


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 13/07/2006 21:04

  Shivan napisał:  
Zagubieni sa ekstra, oczywiscie, ze przy takiej ilosci odcinkow znajda sie i te slabsze, mi najbardziej odpowiada polaczenie wszystkich watkow w zbiezna i logiczna calosc. Retrospekcje pozwalaja tak naprawde poznac te postacie i motywacje jakie nimi kieruja. Acha z tego co podawali to odcinki na ANX drugiego sezonu beda puszczane od 13 codziennie (13 jest dzis :) )



Tak jest:) dzis 22.30 AXN :

1 ODCINEK,2 SERIA
Lost: Zagubieni Man of Sience, Man of Faith

dla tych co niewidzieli:) ja napewno obejrze po raz enty:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005