Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 26/01/2010 12:53
House M.D. "The Down Low" mocny odcinek, podbijanie do laski na przyjaciela geja, który dopiero przy niej po raz pierwszy czuje coś więcej do kobiety diabel_grin


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/02/2010 00:52

  mlotecze napisał:  
A ma ktoś może linki do The Wire na rapidshare? 1 sezon chociaż..?



Podbijam, bo obejrzał bym sobie ten serial ale nie mam skąd go ściągnąć. Jakby ktoś posiadał linki na rapida czy coś w tym w tym stylu był bym wdzięczny. Pzdr


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/02/2010 09:40

  mlotecze napisał:  

  mlotecze napisał:  
A ma ktoś może linki do The Wire na rapidshare? 1 sezon chociaż..?



Podbijam, bo obejrzał bym sobie ten serial ale nie mam skąd go ściągnąć. Jakby ktoś posiadał linki na rapida czy coś w tym w tym stylu był bym wdzięczny. Pzdr



TUTAJ masz 1 sezon, predkość nie jest super, ale ja stąd ściągnąłem :)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/02/2010 10:00
co do the wire. jestem po 4 sezonie i zdecydowanie jak do tej pory najlepszy:) ogolnie w tym serialu jest tendencja wzrostowa, s1 sredni, s2 lepszy itd. 4 super.


100% PD
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/02/2010 10:37

  mlotecze napisał:  

  mlotecze napisał:  
A ma ktoś może linki do The Wire na rapidshare? 1 sezon chociaż..?



Podbijam, bo obejrzał bym sobie ten serial ale nie mam skąd go ściągnąć. Jakby ktoś posiadał linki na rapida czy coś w tym w tym stylu był bym wdzięczny. Pzdr



http://www.exsite.pl/seriale/86551-prawo-ulicy-the-wire-5-sezonuw-dvdrip.html


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/02/2010 10:41
Wie ktoś, czy w końcu jutro jest premiera nowego sezonu Lost?
Bo było coś, że mogą przełożyć.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/02/2010 10:58
ABC has announced that Lost will premiere on Tuesday, February 2, 2010 at 9PM EST, TVGuide.com has confirmed


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 01/02/2010 11:12

  pckjtn napisał:  
Wie ktoś, czy w końcu jutro jest premiera nowego sezonu Lost?
Bo było coś, że mogą przełożyć.



z tego co widzę to wyszedł w super słabej jakości (cam) s06e01 w środę w internecie będzie dostępny s06e01 i s06e02,
wyszedł już s06e00 ale to jest chyba takie przypomnienie wszystkiego co sie działo :)
pozdro


mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/02/2010 10:51
No i ściągam The Wire. Dzięki Panowie!


blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 16/02/2010 12:10
Lost początek miał dosyć ciekawy, zaś odcinek w tamtym tygodniu bardzo słaby. Zobaczymy jutro.
Natomiast 24 s08 jak dla mnie jak zwykle na wysokim poziomie, dzisiejszy odcinek również miazga :)


FC Gryfice
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 23/02/2010 20:13
Orientuje się ktoś kiedy na Discovery będą nowe episody Beara Gryllsa ?
I w jakich miejscach będzie, nie wiem czy to prawda ale znajomy wspominał coś o Antarktydzie choć w to jakoś nie chce mi się wierzyć. glupek


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 23/02/2010 20:28

  Porto napisał:  
Orientuje się ktoś kiedy na Discovery będą nowe episody Beara Gryllsa ?
I w jakich miejscach będzie, nie wiem czy to prawda ale znajomy wspominał coś o Antarktydzie choć w to jakoś nie chce mi się wierzyć. glupek



Ostatnio mignęła mi jakaś reklama i chyba od środy (czyli jutra), w programie jest 21:30 Szkoła przetrwania Irlandia - tego chyba jeszcze nie było ;)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/02/2010 19:02
Spartacus: Blood and Sand

``Zdradzony i zniewolony przez swoją ojczyznę. Odradza się jako wojownik. Spartacus: Blood and Sand jest to opowieść zrealizowana z ogromnym rozmachem o najsłynniejszym gladiatorze starożytnego Rzymu, którego los rozdziela z ukochaną i zmusza do krwawej walki o przetrwanie na arenie. Spartacus aby uniknać śmierci musi odnaleźć się w świecie gdzie rządzą przemoc i korupcja, gdzie liczy się tylko sława i seks. Swą siłę do przezwyciężania wszelkich przeciwności czerpie z rządzy zemsty na swych oprawcach.``

ZWIASTUN

Polecam!! Serial poprostu niesamowity! Juz niechce sie rozpisywac i zachwalac go ale sceny walki(mega brutalne),ilosc krwi wylana na ekranie,czy niesamowita scenografia(a raczej w wiekszosci oprawa graficzna) poprostu wgniataja w fotel. Polecam z glosno nastawionymi glosnikami i najlepiej w FullHD. miazgaaa:] Narazie po 4 odcinkach,5 podobno jeszcze lepszy, a i co najwazniejsze mamy w serialu tendencje zwyzkowa czyli z odcinka na odcinek coraz lepiej.Po pierwszym odcinku bylem lekko zawiedziony po czwartym juz zachwycony:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/02/2010 20:19
ja do konca pierwszego odcinka nie dotrwalem;) ale sciagam i obejrze calosc jak juz sie skonczy. serial wykonaniem przypomina troche sin city i 300 ale w niektorych momentach troche przesadzili;) no ale nie widzialem za duzo wiec nie oceniam.
osobiscie nie moge sie doczekac premiery Pacyfiku od HBO. Jak serial bedzie na poziomie Kompanii Braci (a takie sa zapowiedzi) to nie mam wiecej pytan i odliczam dni do premiery:D


100% PD
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/02/2010 20:50

  tribu napisał:  
ja do konca pierwszego odcinka nie dotrwalem;) ale sciagam i obejrze calosc jak juz sie skonczy. serial wykonaniem przypomina troche sin city i 300 ale w niektorych momentach troche przesadzili;) no ale nie widzialem za duzo wiec nie oceniam.
osobiscie nie moge sie doczekac premiery Pacyfiku od HBO. Jak serial bedzie na poziomie Kompanii Braci (a takie sa zapowiedzi) to nie mam wiecej pytan i odliczam dni do premiery:D



serial będzie lepszy (budżetowo) niż Kompania Braci, niesamowite pieniądze przeznaczyli. Dzisiejszy lost taki sobie, jakoś mam wrażenie, że na siłę wszystko[SPOILER: ]

Jeszcze spolier z hatak.pl na temat Lost
[SPOILER: ]


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/02/2010 21:03
5 Odcinek Spartacusa niesamowity,ostatnia scena walki i na koncu ten deszcz uff...niezle:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/02/2010 22:54
Mnie tam drażni ten serial, sama fabuła ok, natomiast sceny walki to parodia. Albo dostaje cios tarczą na mordę i nic mu nie jest wszystkie ząbki na miejscu, innym razem przejedzie komuś mieczem po plecach tamten jednorazowo 15 litrów krwi upuszcza...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 24/02/2010 23:27

  Dyzio napisał:  
Mnie tam drażni ten serial, sama fabuła ok, natomiast sceny walki to parodia. Albo dostaje cios tarczą na mordę i nic mu nie jest wszystkie ząbki na miejscu, innym razem przejedzie komuś mieczem po plecach tamten jednorazowo 15 litrów krwi upuszcza...



Serial mial byc wyprodukowany w konwencji ``300`` Franka Millera i w niektorych momentach naprawde go przypominal,miałobyc duzo krwi, efekciarskie pojedynki itp. no i jest,warto przypomniec ze budzet to az 2 mln $ na odcinek.

``Przemoc – typu odrąbywane członki czy tryskająca na wszystkie strony posoka – to element efektów, które z założenia miały się znaleźć w tej produkcji .``

Wiec wszystko kwestia gustu...Mi sie akurat taki nadmiar tej krwawej otoczki podoba, i podejrzewam ze jakby bylo mnie to serial sporo by stracil(niewatpliwie na swoj ``klimat``). Chocby te sceny w pojedynkach przy ktorych po jednym uderzeniu ekran robil sie caly zalany krwia(ciekawy pomysl). Mialobyc hucznie,efekciarsko,brutalnie,troche komiksowo a`la Frank Miller...jak dla mnie jest:] Jedyny minus to fabula to ma tyle wspolnego z prawdziwym Spartacusem co ja i piwo bezalkoholowe:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6256 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 25/02/2010 12:43
Nic tylko czekać, aż Xena vel Lukrecja wpadnie na arenę i rozgoni całe towarzystwo :]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 10/03/2010 15:19

  eF^ napisał:  

  Porto napisał:  
Orientuje się ktoś kiedy na Discovery będą nowe episody Beara Gryllsa ?
I w jakich miejscach będzie, nie wiem czy to prawda ale znajomy wspominał coś o Antarktydzie choć w to jakoś nie chce mi się wierzyć. glupek



Ostatnio mignęła mi jakaś reklama i chyba od środy (czyli jutra), w programie jest 21:30 Szkoła przetrwania Irlandia - tego chyba jeszcze nie było ;)



Nowe odcinki Ultimate Survival są pokazywane od zeszłego tygodnia w każdą środe o 21:30.
Tydzień temu zwiedzał bezludne wyspy na zachód od Panamy, podobno ma być odcinek jak był w naszym kraju :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005