Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 26/05/2007 04:38
no dobra, to czemu Jack z takim uporem chce wracać na tą wyspę? skoro jak widac Kate jest przeciwna.. a wątpie zeby zostawiła tych ludzi.. jesli ktos by tam został.. może to kwestia cofania sie w czasie.. niczym Desmond :p


Po życia kres!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 26/05/2007 08:38

  Randall McMurphy napisał:  
ostatnie odcinki Losta napewno lepsze nic caly sezon...wiadomo juz kiedy nasstepny odcinek?? i co sie dzieje z Jericho?



nastepny sezon w lutym 2008.bedzie mial 16 odcinkow. i tak samo nastepny. a jacka tak ciagnie na ta wyspe bo tam byl liderem a po powrocie jest zwyklym smieciem bez rodziny i bez nikogo innego;)
co do jericho to zadnych zmian jak do tej pory czyli ma byc tylko jeden odcinek wyjasniajacy i fin. ale amerykusy nadal protestuja;)


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 26/05/2007 19:47
dlaczego kate nie jest sciagana po powrocie na 'lad' :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 26/05/2007 21:49

  Macieq napisał:  
A co powiecie na ten dialog [min 24:20]:
- Ile dzisiaj wypiłeś, Jack?
- Dobra, zrób tak. Idź po mojego ojca i przyprowadź go tutaj. Jeśli jestem bardziej pijany, niż on, to możesz mnie zwolnić.

Skoro akcja się dzieje w przyszłości, to jak to wytłumaczycie ? :)



Ewidentnie Jackowi odwalilo... Zauwaz jak zachowal sie w aptece... Gdy Farmaceutka chciala dzwonic do jego ojca... Jack wiedzial, ze zaraz wszystko sie wyda (podrabia podpisy nie zyjacego ojca na recepcie) i uciekl... Bardziej zagadkowe jest dla mnie to na kogo pogrzeb nikt nie przyszedl, poza Jackiem. Prawdopodobnie Johna Locka, ktory takze nie mogl sie odnalezc poza wyspa...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 27/05/2007 00:40
No no pomimo tego, że początek sezonu trzeciego nie zapowiadał się najlepiej to już środek a szczególnie końcówka według mnie miażdżą. Szczególnie ostatnie parę minut i masa niedomówień i mozliwości.
Według mnie w trumnie mogła leżeć Julliet lub ktoś kto na wyspie odgrywał mało ważną rolę.
Trochę nie chce mi się wierzyć, że wątek wydostania się z wyspy miałby zostać pominięty (tym bardziej, że i na samej wyspie pozostało parę wątków do rozwiązania - a co z Desmondem i resztą która jest na plaży?). No nic czekamy na dalsze odcinki ;)


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 27/05/2007 10:27

  eF^ napisał:  
tym bardziej, że i na samej wyspie pozostało parę wątków do rozwiązania - a co z Desmondem i resztą która jest na plaży?).



czarna zaraza i system alarmowy:D


100% PD
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 27/05/2007 11:11
Wydostac sie wydostana, ale z 3,4 osoby i to pod koniec sezonu 6. Teraz nie bedzie pytania czy sie wydostana tylko jak i dlaczego tylko te pare osob sie wydostalo a co z reszta? Jack, Kate i Sawyer i prawdopodobnie Ben lub Lock opuszcza wyspe, bo ta trojki najbardziej bedzie sie bala Darma. Kate ja opusci bo bedzie w ciazy... Jack sie zgodzi na to, ze wlasnie oni ja opuszcza wyspe i nikomu o niej nie powiedza dla Kate, zostawiajac pozostalych. Wlasnie to oklamywanie, ze tylko oni sie uratowali, a reszta zostala, bedzie meczylo Jacka.

Stawiam, ze czwarta osoba, ktora opusci wyspe bedzie Ben, bo to on jest niski a trumna byla mala, nie byl ani rodzina ani przyjacielem Jacka. Choc sadzac po dzielnicy w jakiej byl zaklad pogrzebowy mogl to byc ktos czarny, albo nowa postac, albo Rose, ktorej choroba po opuszczeniu wyspy sie odnowila i bez Bernarda, ktory zginal bylo jej ciezko. Jednak opcja Rose raczej opada, bo Jack powiedzialby, ze byl jej przyjacielem.

Teraz flashbacki postaci beda sie przeplatywaly z flashfordami, stopniowo odpowiadajac nam na pytania lub dodajac nowe.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 27/05/2007 13:09

  Pszczółek napisał:  
Wydostac sie wydostana, ale z 3,4 osoby i to pod koniec sezonu 6. Teraz nie bedzie pytania czy sie wydostana tylko jak i dlaczego tylko te pare osob sie wydostalo a co z reszta? Jack, Kate i Sawyer i prawdopodobnie Ben lub Lock opuszcza wyspe, bo ta trojki najbardziej bedzie sie bala Darma. Kate ja opusci bo bedzie w ciazy... Jack sie zgodzi na to, ze wlasnie oni ja opuszcza wyspe i nikomu o niej nie powiedza dla Kate, zostawiajac pozostalych. Wlasnie to oklamywanie, ze tylko oni sie uratowali, a reszta zostala, bedzie meczylo Jacka.

Stawiam, ze czwarta osoba, ktora opusci wyspe bedzie Ben, bo to on jest niski a trumna byla mala, nie byl ani rodzina ani przyjacielem Jacka. Choc sadzac po dzielnicy w jakiej byl zaklad pogrzebowy mogl to byc ktos czarny, albo nowa postac, albo Rose, ktorej choroba po opuszczeniu wyspy sie odnowila i bez Bernarda, ktory zginal bylo jej ciezko. Jednak opcja Rose raczej opada, bo Jack powiedzialby, ze byl jej przyjacielem.

Teraz flashbacki postaci beda sie przeplatywaly z flashfordami, stopniowo odpowiadajac nam na pytania lub dodajac nowe.



Nie zapominaj o Michaelu i Walcie,niby wczesniej sie wydostali ale kto wie ze zdziwilbym sie jakby byli gdzies przechowywani na wyspie,a co do tej trumny to jednak musi byc to ktos koto JAck naprawde lubil jak przeczytal wiadomosc w samolocie to nim wstrzasnelo,w samochodzie jak dzwonil do KAte nie byl w stanie powiedziec jej otym wiec stawialbym na jakas kobiete(Juliet moze jakas nowa bohaterka) bo watpie zeby tak zareagowal an smierc Locke czy Sawyera...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 27/05/2007 14:12
co wy tak sie podniecacie tym serialem? nie wiem moze załozyc temat zwolenników 4 pancernych i psa albo "Dynastii"


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 27/05/2007 14:27

  frajer napisał:  
co wy tak sie podniecacie tym serialem? nie wiem moze załozyc temat zwolenników 4 pancernych i psa albo "Dynastii"



a jaki jest temat? i kto tu sie podnieca,normalnie rozmawiamy frajerze..


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 29/05/2007 19:38

  frajer napisał:  
co wy tak sie podniecacie tym serialem? nie wiem moze załozyc temat zwolenników 4 pancernych i psa albo "Dynastii"



nie podoba sie to tu nie wchodz - proste...
ja ze swojej strony chcialbym polecic serial how i met your mother. serial jest wyluzowany, calkiem zabawny, dobry w ramach relaksu po ciezkim dniu:) calkiem sympatycznie sie oglada. a ze teraz luka serialowa na wakacje sie zaczyna robic to HIMYM moze byc taka swego rodzaju "zapchaj dziura" z braku laku;)


100% PD
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 29/05/2007 22:25

  Randall McMurphy napisał:  


Nie zapominaj o Michaelu i Walcie,niby wczesniej sie wydostali ale kto wie ze zdziwilbym sie jakby byli gdzies przechowywani na wyspie,a co do tej trumny to jednak musi byc to ktos koto JAck naprawde lubil jak przeczytal wiadomosc w samolocie to nim wstrzasnelo,w samochodzie jak dzwonil do KAte nie byl w stanie powiedziec jej otym wiec stawialbym na jakas kobiete(Juliet moze jakas nowa bohaterka) bo watpie zeby tak zareagowal an smierc Locke czy Sawyera...



A propo osoby w trumnie, z faktu, że było to murzyńskiej dzielnicy i trumna była mała to mógłbyć także Walt.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 30/05/2007 08:37
super tylko jak to odnosi sie do slow jacka i kate... w ogole :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 30/05/2007 10:25

  malcoolm napisał:  
super tylko jak to odnosi sie do slow jacka i kate... w ogole :|



Kto to byl byc moze dowiemy sie po 6-tej serii ;)


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 30/05/2007 10:27
mozliwe ze to ktos nowy w ogole... w gazecie ktora czytal jack jest ze zginal mezczyzna ktora ma na imie Jo... // i dalej nie widac


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 30/05/2007 11:31

  malcoolm napisał:  
mozliwe ze to ktos nowy w ogole... w gazecie ktora czytal jack jest ze zginal mezczyzna ktora ma na imie Jo... // i dalej nie widac



Dokładnie. Gdzies w necie wypisuja juz teksty, ze to ojciec Walta Michael, tylko pod zmienionym nazwiskiem.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
KMT
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 30/05/2007 23:53

  Macieq napisał:  
A co powiecie na ten dialog [min 24:20]:
- Ile dzisiaj wypiłeś, Jack?
- Dobra, zrób tak. Idź po mojego ojca i przyprowadź go tutaj. Jeśli jestem bardziej pijany, niż on, to możesz mnie zwolnić.

Skoro akcja się dzieje w przyszłości, to jak to wytłumaczycie ? :)



A moze jednak jego ojciec zyje i sie tez wydostał z wyspy ? Z tego co pamietam Jack nie znalazł jego ciała w trumnie na wyspie ...


Bądz dumny z tego kim jesteś...
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/06/2007 01:18
A ja tam chce się pochwalić swoimi odczucami, co do wmienionego juz wcześniej seriala, a mianowicie Sleeper Cell. Skończyłem właśnie 2 sezon, no i mam bardzo pozytywny ogólny zarys wszystkich odcinków. Świetna muza, fajny temat nie za szybkie rozwiazywanie wątków, pewne komplikacje z odcinka na odcinek. Gra aktorów też elegancka, można śmiało polecić komuś kto szuka czegoś nowego, z powodu braku nowych serialii. Ja jestem zadowolony, wszystkich odcinków jest 18, no i wyjaśnia sie prawie wszystko, ale producenci dali sobie jakby możliwość podciągnięcia dalej tej całej historii na kolejny sezon .. :) Mi tam to zbytnio nie przeszkadza, gdyby trzymał poziom wcześniejszych odcinków. W osobistej klasyfikacji na drugiej pozycji, po prisonie - jednak do momentu radzenia sobie na wolności. Podsumowując naprawde polecam. Warto.


FCB
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/06/2007 12:05

  cypis1948 napisał:  
A ja tam chce się pochwalić swoimi odczucami, co do wmienionego juz wcześniej seriala, a mianowicie Sleeper Cell. Skończyłem właśnie 2 sezon, no i mam bardzo pozytywny ogólny zarys wszystkich odcinków. Świetna muza, fajny temat nie za szybkie rozwiazywanie wątków, pewne komplikacje z odcinka na odcinek. Gra aktorów też elegancka, można śmiało polecić komuś kto szuka czegoś nowego, z powodu braku nowych serialii. Ja jestem zadowolony, wszystkich odcinków jest 18, no i wyjaśnia sie prawie wszystko, ale producenci dali sobie jakby możliwość podciągnięcia dalej tej całej historii na kolejny sezon .. :) Mi tam to zbytnio nie przeszkadza, gdyby trzymał poziom wcześniejszych odcinków. W osobistej klasyfikacji na drugiej pozycji, po prisonie - jednak do momentu radzenia sobie na wolności. Podsumowując naprawde polecam. Warto.



Zgadzam się z Tobą...też obejrzałem ten serial i polecam każdemu, naprawde genialna robota. Jeden z najbardziej realistycznych serialów jaki oglądałem.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 06/06/2007 13:26
a ktos pamieta Tommyknockers ? :) polski tytul Stukostrachy :D

http://www.tvshows.yoyo.pl/tommyknockers_the.html


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005