Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/02/2007 12:12
Dajcie linka jak macie do PB 2x18


No Pain, No Glory
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/02/2007 15:12

  daiman napisał:  
Dajcie linka jak macie do PB 2x18



http://torrentspy.com/


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/02/2007 20:54
Jericho 1x12 - jeden z lepszym odcinkow - :D naprawde ciekawy duzo sie wyjasnilo ale tez kolejne zagadki :)

PB 2x18 - jutro dopiero bede miall...

LOST sam zastanawiac sie czy ogladac...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/02/2007 21:24

  eF^ napisał:  
Prison Break 02x18 - świetny !

Jeden z lepszych jakie ostatnio wyszły, nie mogłem się oderwać od oglądania i niestety jakoś tak szybko zleciał. A kolejny naprawdę zapowiada się ładnie .. eh znów czekać ;]



zgadzam sie :)
to czekanie doprowadza nie do "szewskiej pasji" arcyciekawei zapowiada się 2x19.. oby dużo sie wyjaśniło bo póżniej 2 tyg przerwy :P


  daiman napisał:  
Dajcie linka jak macie do PB 2x18




PB 2x18


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/03/2007 08:17
wieczor zapowiada sie nawet ciekawe PB 2x18 + LOST 3x10 :) ale przed tym 11 h na AM :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/03/2007 09:28
PB 2x18 - genialne! im dalej konca tym wiecej sie dzieje i coraz mocniej trzyma w napieciu,mam nadzieje ze C-Note dokona tego co zaczal na koncu i nic mu w tym nie ``przeszkodzi`` co gosciu za dlugo smucil:D

Lost 3x9 nudaaaaa,zaczyna sie robic dobry serial do spania,najpierw smuty z Desmondem teraz znowu z Jackiem,jak dla mnie tej wyspy i calej tej akcji moglyby niebyc bo bardziej jestem ciekaw co sie dzieje na pierwszej wyspie niz tu...

Jericho 1x12 Swietny odcinek!! Bardzo dobrze ze cofneli sie w przeszlosc i pokazali jak to wszystko wygladalo, wczesniej mozna bylo ich lepiej poznac,zdecydowanie najlepszy odcinek tej serii...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/03/2007 14:43
no nowy lost obejrzany. na tle dawnych odcinkow blado wypada ale i tak jest jednym z ciekawszych obecnego sezonu. ale juz przeginaja troche (patrz. meteoryt). swoja droga tworcy chyba zapomnieli jak zakonczyli 2 sezon: telefon od typow z Syberii czy jakiegos innego mroznego miejsca do dziewczyny Desmonda z tekstem ze chyba ich znalezli. watek ten nie przewinal ani razu w 3 serii, tak samo jak niczego praktycznie nie wyjasniaja a mnie nadal bardzo ciekawi o co chodzi z czarna zaraza, "systemem alarmowym" wyspy czy ta wielka 3czy4-palczasta noga od pomnika jakiegos kolo obozu innych. podobnie z bunkrem jest. niby wstukujac te liczby ratuja swiat a teraz bunkier rozpieprzylo i nadal jakos wszystko istnieje i nawet te niby wielkie pole magnetyczne nie robi zadnego zamentu. producenci chyba sami sie pogubili w tym co robia. nowy odcinek nie liczac ostatnich 2 minut tez w sumie o niczym.


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/03/2007 17:56
LOST 3x10 - BEZNADZIEJA ... kur... emocje u mnie jak przy ogladaniu kolejnego odcinka KLANu ... mogloby nie byc tego odcinka...

PB 2x18 - REWELACJA - pokazane jest w tym serialu ze jest miejsce na wszystko milosc dramat akcje... czego brakuje w LOST

LOST - wg mnie mozliwe jest nawet ze producenci nie dociagna do konca przy takim poziomie odcinkow... i bedzie jak np z Invasion - zaprzestana produkcja

chociaz po obejrzeniu trailera 3x11 mam nadzieje ze cos sie zmieni...

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 1 marca 2007, 18:02 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/03/2007 17:57
dubelek :(


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8323 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/03/2007 18:42
mam sprawe, nie za bardzo sie orientuje ile wyszlo odcinkow (czy serii, sezonow?!:) ) Prison Break, jakby ktos mogl nagrac je wszystkie na plyte, odwdziecze sie, dajcie tylko namiary ;)


Hold skladam temu miastu...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/03/2007 18:42

  malcoolm napisał:  
LOST - wg mnie mozliwe jest nawet ze producenci nie dociagna do konca przy takim poziomie odcinkow... i bedzie jak np z Invasion - zaprzestana produkcja


a akurat invasion calkiem fajne bylo. i dobrze ze tylko jeden sezon bo przynajmniej nie zepsulo to klimatu. chociaz koncowa scena pokazuje ze checi na nakrecenie 2 sezonu byly;) swoja droga invasion dociagnelo do konca 1 sezonu w amerykanskiej telewizji. a byly bardziej ambitne seriale ktore bardzo dobrze sie zapowiadaly a ze ogladalnosc byla kiepska to urwali je w polowie sezonu i mozna je bylo tylko obejrzec na necie. cale szczescie ze chociaz to. i tu masz przyklady: Vanished - swietny serial sie zapowiadal, wszystko fajnie sie rozwijalo przez 12 odcinkow a pozniej w ostatnim sru i koniec, praktycznie nic nie wyjasnione. tak samo z Day Break jest. serial sciagneli z anteny po chyba 6 czy 7 odcinkach. reszta na necie byla. fabula super, bardzo fajnie sie ogladalo tylko ze amerykusy gustu nie maja to ciach i koniec. jakos na dniach ma sie pojawic ostatni odcinek to trzeba bedzie obejrzec. wedlug mnie takie seriale od czasu do czasu sa bardzo dobre bo 12 czy 13 odcinkow to jest akurat tak zeby sie nie znudzilo, nie bylo naciagane i mile wrazenie po sobie zostawialo. bo np. lost coraz bardziej w moich (i nie tylko moich napewno) oczach traci przez ten 3 sezon. pozdrawiam:)


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/03/2007 18:49
dokladnie ... ja Invasion jeszcze obejrze - pamietam kiedys na biezaco ogladalem - chyba z 11 lub 12 odcinkow widzialem...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/03/2007 22:29
ja mam pytanko czy mógłby mi ktoś nagrać Jericho ? mam problemy z siecią ostatnio i rzadko jestem : /....odwdzięcze się : )


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 02/03/2007 09:15
Prison Break Season 1 -Torrent
Prison Break Season 1 - Emule
Prison Break Season 2 - Emule

Prison Break Season 2- Episodes 1-10 - torrent
Prison Break Season 2 odc.11 - torrent
Prison Break Season 2 odc. 12 - torrent
Prsion Break Season 2 odc.13 - torrent
Prison Break season 2 odc.14 - torrent
Prison Break season 2 odc.15 - torrent
Prison Break season 2 odc. 16 - torrent
Prison Break season 2 odc.17 - torrent
Prison Break season 2 odc. 18 - torrent


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 02/03/2007 13:08
a jezeli ktos chce zaoszczedzic na transferze to polecam www.tvshows.yoyo.pl

lub tez ogladac online z tv-links.co.uk (robilem tak w pracy)...


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 06/03/2007 17:12
Warto było czekać ten tydzien na PB 2x19.
Jeden z najlepszych odcinków, o ile nie najlepszy w całej drugiej seri.
Już myslałem, że wszystko się ułoży po myśli Micheal'a i Lincoln'a a tu nagle taki zwtor akcji:)
Już nie moge się doczekać 20 odcinka.:D Zapowiada się naprawde ciekawie...Oby tak dalej


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 06/03/2007 17:19
Prison Break - kolejny bardzo dobry odcinek, choć początek tego nie zapowiada. W miarę im dalej oglądałem tym bardziej mi się podobał.

Znowu fajne pomysły i dużo do myślenia.

No to teraz niestety aż 2 tyg. czekania na następny :(


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 06/03/2007 18:41
odcinek swietny...

niesamowite zagranie Caroline ;) nie spodziewalbym sie tego...

3 odcinki do konca sezonu - ciekawe jaka bedzie koncowa niespodzianka - szuflady w dol wszystkim poopadaja ? :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 06/03/2007 19:59

  malcoolm napisał:  
niesamowite zagranie Caroline ;) nie spodziewalbym sie tego...


e tam odrazu. wiadomo bylo ze calej sytuacji nie da sie w normalny sposob rozwiazac tylko trzeba to wszystko jeszcze bardziej zagmatwac;) swoja droga juz mnie zaczynaja denerwowac te wszystkie "zbiegi okolicznosci". a patrzac na to ze 3 sezon bedzie to pewnie wszystko sie nie wyjasni i znowu trzeba bedzie do konca sierpnia czekac i pozniej znowu i znowu...;)


100% PD
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/03/2007 00:54
Ja też właśnie skończyłem kolejny odcinek Prisona, aby już do końca pociągneli, przez te pare odcinków, dobry poziom, bo ostatnio naprawde fajnie się to ogląda. Zaspałem róznież z Jericho, nie wiedziałem, że wznowili emisję, ale 2 zaległe odcinki zaliczone, i również bardzo mi się spodobały. Najwyższy czas na nowe wątki, i popchnięcie całej akcji z kopyta do przodu. Zdałem sobie właśnie sprawe, że niezły czub ze mnie, i się wkręciłem w oglądanie tych serialii. Nie wiem czy któs śledził odcinki South Parka, ale dziś po 3 miesięcznej przerwie zaczynają 11 sezon. Tyle, że z moim angielskim daje sobie dość rade, i oglądam zawsze bez napisów (nie mam pojęcia, czy ktoś się tym zajmuje).


FCB
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005