Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7537 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 11/11/2007 00:13
dwa najnowsze odcinki Prisona jak dla mnie zdecydowanie najlepsze odcinki ze wszystkich dotychczasowych. rozkręciła się 3. seria, bo początek był średni


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 11/11/2007 10:20
Najgorsze że jeszcze jeden odcinek teraz w pon. i przerwa aż do... stycznia; tragedia :(


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 11/11/2007 11:07
czy ktos oglada the unit? widzialem zajawke w TV, wyglada dobrze, oplaca sie ogladac ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 11/11/2007 11:13

  malcoolm napisał:  
czy ktos oglada the unit? widzialem zajawke w TV, wyglada dobrze, oplaca sie ogladac ?



cofnij sie o kilka stronek tam opisalem co nieco o tym serialu, jak dla mnie na rowni z PB moze nawet lepszy,zreszta od kilkunastu tygodni o tym pisze:] narazie ogladam 3 sezon 7odc. i kazdy rewelacja:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 11/11/2007 12:23

  Pogoniarz73 napisał:  
Najgorsze że jeszcze jeden odcinek teraz w pon. i przerwa aż do... stycznia; tragedia :(



Ja czytałem gdzieś ze bedzie jeszcze 8,9,10 i dopiero przerwa.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 11/11/2007 12:43

  Cytat:  
Zapewne wszyscy z was słyszeli o planowanym strajku scenarzystów filmowych. Okazuje się, że w znacznym stopniu wpłynie on na emisję trzeciego sezonu "Prison Break". Jak wcześniej informowaliśmy serial miał być nadawany do 17 grudnia, a po dłuższej przerwie, która stała się już swego rodzaju tradycją w czasie emisji sezonów, serial miał powrócić po 4 miesiącach. Stacja Fox zdecydowała się jednak zmienić ten harmonogram.

Źródło TV GUIDE podaje, że przerwa ta potrwa krócej niż poprzednio planowano, a mianowicie niecałe 2 miesiące. I tak najbliższy epizod zatytułowany "Bang & Burn", będzie ostatnim nadanym w tym roku i zarazem ostatnim przed przerwą. Emisja kolejnych odcinków przewidziana jest na 14 stycznia 2008 roku.

Wiemy, że scenarzyści przygotowali scenariusze do trzynastu epizodów trzeciej serii. Warto wspomnieć, że siódmy z nich cieszył się największą w tym sezonie oglądalnością - dwugodzinny blok oglądało w Stanach 7,84 mln osób.



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 11/11/2007 20:13
jestem po 6 i 7 odcinku trzeciego sezonu PB i jak dla mnie rewelacja:) ledwo co sie czlowiek wciagnie w nowe odcinki to znow przerwe robia...ehhh, kurwa :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 13/11/2007 13:07
Heroes - ogladnalem kilka pierwszych odcinkow i chyba rzeczywiscie mnie wciagnelo, bo juz nie moge sie doczekac, kiedys sciagnac mi sie kolejne =)
Podoba mi sie, ze ten serial jest tak 'rozbudowany', jest wiele watkow, duzo moze sie wiec wydarzyc. Zobaczymy, co tam dalej sie wyrdarzy.

Dexter 2x7 - miazga, po prostu kocham ten serial, oby tak wysoki poziom trzymal sie dalej
btw. chyba ujrzymy kolejny sezon

Prison break - jeszcze sie sciaga :P


FC Gryfice
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 13/11/2007 16:00
dexter jest najfajniejszym serialem jaki obecnie leci w telewizji w juesendej:) nie wiem jak californication, podobno tez dobry ale nie mam czasu jakos ostatnio zeby sciagnac i obadac wlasnoocznie.


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 13/11/2007 18:51
3x08 przebija wszystko.. najlepszy odcinek ever :D teraz tylko czekac do 14/1 .. ale bedzie nowy rok .. LOST PB :D

http://www.veoh.com/videos/v1465487pSs5rRyw&source=embedVideo trailer do 3x09 :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7057 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 13/11/2007 21:23
jak mozna robić tak długą przerwe :( zajebisty odcinek ,mistrzowski ;)

Ostatnio edytowany przez: Rosa, 13 listopada 2007, 21:42 [1 raz(y)]


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 13/11/2007 21:32

  Rosa21 napisał:  
jak mozna robić tak długą przerwe :( zajebisty odcinek mistrzowski ;)





I w ogole 3 sezon ma miec podobno tylko 15 odcinków.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 13/11/2007 21:49
15 odcinkow? zrodlo poprosze

a na otarcie lez - dla tych co placza ze przerwa

  Cytat:  
Prison Break will not be taking a break from mid-December to mid-April as originally reported. Fox has announced via a press release that next Monday's episode (November 12th) will be the last for nine weeks, before it returns to complete the series on January 14th.

So, whilst this may be a little earlier then expected (a lot earlier actually!), it is thankfully a lot shorter break then originally reported (2 months as opposed to four).



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 14/11/2007 08:17

  malcoolm napisał:  
15 odcinkow? zrodlo poprosze

a na otarcie lez - dla tych co placza ze przerwa

  Cytat:  
Prison Break will not be taking a break from mid-December to mid-April as originally reported. Fox has announced via a press release that next Monday's episode (November 12th) will be the last for nine weeks, before it returns to complete the series on January 14th.

So, whilst this may be a little earlier then expected (a lot earlier actually!), it is thankfully a lot shorter break then originally reported (2 months as opposed to four).




Nie 15 a 13 odcinkow niestety..
Odcinek 3×08 - Bang & Burn - 12 listopad 2007
Odcinek 3×09 - Boxed In - 14 styczeń 2008
Odcinek 3×10 - Dirt Nap - 21 styczeń 2008
Odcinek 3×11 - Under and Out - 28 styczeń 2008
Odcinek 3×12 - Hell Or High Water - 5 luty 2008
Odcinek 3×13 - The Art of the Deal - 12 luty 2008


LeeLoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 14/11/2007 14:51
PB S03E08 odcinek w jednym pliku


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 14/11/2007 19:18
THE UNIT 03x07 MIAZGA!!! PB sie chowa zreszta od polowy 2 sezonu serial stal sie dla mnie bezapelacyjnie nr.1 a 7 odcinek poprostu rewelacja bo stala sie jedna wazna rzecz,alez to wciagaa:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 14/11/2007 19:21

  Randall McMurphy napisał:  
THE UNIT 03x07 MIAZGA!!! PB sie chowa zreszta od polowy 2 sezonu serial stal sie dla mnie bezapelacyjnie nr.1 a 7 odcinek poprostu rewelacja bo stala sie jedna wazna rzecz,alez to wciagaa:]



Masz moze linka skad moge sciagnac 1 i 2 sezon tego? ; )


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 14/11/2007 19:26

  pckjtn napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
THE UNIT 03x07 MIAZGA!!! PB sie chowa zreszta od polowy 2 sezonu serial stal sie dla mnie bezapelacyjnie nr.1 a 7 odcinek poprostu rewelacja bo stala sie jedna wazna rzecz,alez to wciagaa:]



Masz moze linka skad moge sciagnac 1 i 2 sezon tego? ; )



The Unit Season 1 +napisy PL
The Unit Season 2 + napisy PL


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 14/11/2007 19:38
The Unit - 1 serial w kolejce dla mnie do ogladania :-)

teraz brak LOST, PB, jedynie Heroes wiec trzeba znalezc jakis drugi : wybor wlasnie padl na UNIT :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 20/11/2007 12:07
Polscy widzowie już wkrótce będą mogli zobaczyć kolejne cieszące się olbrzymią popularnością zagraniczne produkcje. TVN kupiła prawa do zrealizowanego dla amerykańskiej stacji Showtime serialu "Dexter", Polsat pokaże z kolei wciągającą opowieść o rodzinie Duque "Cane".

Serial "Dexter" bazuje na bestsellerowej powieści "Demony dobrego Dextera" (napisał ją Jeff Lindsay). Wykorzystywany i porzucony w dzieciństwie bohater produkcji, jest odnoszącym sukcesy pracownikiem laboratorium kryminalistycznego w Miami. Jego specjalność to analiza śladów krwi. Jednak z pozoru sympatyczny człowiek skrywa mroczny sekret - aby zaspokoić mordercze żądze, Dexter Morgan eliminuje w brutalny i perfekcyjnie przemyślany sposób groźnych przestępców, którzy wymknęli się sprawiedliwości. Produkcja została okrzyknięta najbardziej krwawym serialem w historii. Zebrała jednak wyśmienite recenzje i zapewniła emitującej ją stacji rozgłos. Obecnie w Stanach pokazywany jest drugi sezon serialu, już wiadomo, że powstanie kolejna seria. Polscy widzowie zobaczą pierwsze 12 odcinków po Nowym Roku. Dokładna data emisji nie jest jednak znana.

Polsat zachęcony sukcesem serialu "Skazany na śmierć" oraz popularnością "Gotowych na wszystko" zainwestował z kolei w serial "Cane" emitowany przez stację CBS. To opowieść o rodzinie Duque, która przybyła przed laty do Ameryki z pustymi rękami. Zakładając plantację trzciny cukrowej oraz wytwórnię rumu, od zera poprzez ciężką pracę zbudowali imperium. Mocną stroną serialu jest uzupełniająca go kubańska muzyka. Podobnie jak TVN, Polsat nie zdradza swoich planów emisyjnych "Cane".

To jednak nie koniec serialowych atrakcji. Według nieoficjalnych informacji "Dziennika" jedna z polskich ogólnodostępnych telewizji właśnie podpisała umowę na emisję kolejnego hitu zza Oceanu - utrzymanej w lekko surrealistycznym klimacie produkcji kanału ABC "Pushing Daisies". To historia właściciela cukierni który od dzieciństwa posiada dziwny dar. Kiedy pocałuje trupa, ten ożywa, ale drugie dotknięcie oznacza dla zmartwychwstałego nieodwołalną śmierć. Dorabia więc on jako detektyw i na kilka sekund wybudza ofiary morderstw, których ciała leżą w prosektorium, żeby dowiedzieć się, kto ich zabił. "Pushing Daisies" plasuje się obecnie w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych pogramów w USA, a filmowy magazyn "Empire" napisał, że to serial, który zasługuje na długą kontynuację.

źródło : filmweb.pl

A z tego co przeglądałem ostatnio na eNce rusza nowy kanał od 1 grudnia podajże, Universal czy cuś no , i wynika z tego, że również i tam ujżymy odcinki Dextera. Więc na VOD, TVNie, i Universalu będzie można zobaczyć tego seriala, naprawdę polecam bo bardzo ciekawy a drugi sezon to już konkretnie miażdży wszystko :] .


FCB
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005