Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 14/01/2007 18:33

  tribu napisał:  

  Bronek napisał:  
Ile odcinków trzeciej serii Losta można już ściągnąć z neta??



6
swoja droga polecam wszystkim The 70s show;) bardzo fajny serial



6...6...ja polecam serial Heroes - dobry klimat..wprzerwie pomiedzy PB i LOSTem :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 23/01/2007 16:58
Dzisiaj wyszedł kolejny już (14) odcinek Prison Break.

Według mnie jest naprawdę świetny, dużo zwrotów akcji i fajne zakończenie sugerujące następne zwroty.

Z utęsknieniem czekam na następny.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/01/2007 10:07
Obejrzalem PB 2x14 - kopara w dol... zdzwiilo mnie to bardzo co tam sie zdarzylo... :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/01/2007 12:11
ehhh mogliby od razu PB wydac cal aserie:D tak sie najlepiej oglada, odcinek po odcinku
ostatnio wlasnie mnie wcaignal 4400 i 2 serie i s3X01,02 w kilka dni sie obejzalo :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/01/2007 14:08
a juz jest Heroes 1x12 :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 25/01/2007 22:36
Powrot Prison Break ehh warto bylo tyle czekac,jak zawsze ZAJEBISTE:]! Szczegolnie Bellick,ciezko chlopak bedzie teraz mial po tym co zrobil,teddiemu juz kompletnie odwalilo:] a koncowka powalila doslownie juz myslalem ze wszystko sie ulozy a tu takie cos....Mahone i Kellerman antyKIM:] Ciekawe jak do dalej sie potoczy najblizszy odcinek juz we wtorek...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 26/01/2007 09:48
kurde ja tu sie staram nie zdradzac fabuly a Ty walisz prosto z mostu... nauczylem sie ze jak nie obejrzalem jeszcze LOSTa lub PB a juz jest na sieci od kilku dniach to pomijam ten temat ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 27/01/2007 22:20

  malcoolm napisał:  
kurde ja tu sie staram nie zdradzac fabuly a Ty walisz prosto z mostu... nauczylem sie ze jak nie obejrzalem jeszcze LOSTa lub PB a juz jest na sieci od kilku dniach to pomijam ten temat ;)



jak zawsze:] we wtorek pojawil sie PB i dopiero jak obejrzalem wszedlem w ten dzial zeby moc pogadac o tym odcinku,a nie czekac jaka kazdy obejrzy 2 dni od premiery PB wydaje mi sie rozsadnym terminem(napisalem to w czwartek wieczorem) aby powiedziec cos wieciej niz tylko zachwalac zreszta nic konkretenego nie zdradzilem...alez mnie wkurw... ten Lincoln:] i ciekawi mnie co z Patoshikiem...pewnie pokaza go na pelnym morzu u wybrzezy Holandii:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/01/2007 10:14

  Randall McMurphy napisał:  
a koncowka powalila doslownie juz myslalem ze wszystko sie ulozy a tu takie cos....


przeciez to bylo oczywiste ze sie nie ulozy:] zalozylem sie po poprzednim odcinku o browara ze osobnik o ktorym mowimy nie pozyje dlugo no i sobie we wtorek saczylem darmowe piwko:D tworcy juz na chama probuja wszystko zapetlic i utrudnic i tak na oko to s3 bedzie jak nic chyba ze wszystko w 1 odcinku rozwiaza w co watpie. tak samo dobija mnie watek czarnego. to mialbyc serial trzymajacy w napieciu a przy jego watku robi sie "m jak milosc". ten pieprzniety pewnie juz pod wiatrakami lezy, ciekawe co z sucre i sarah. w ogole 2 sezon jest idealnym przykladem tego jak mozna serial spieprzyc. niby trzyma poziom bo to przyznam ale jest to juz tak naciagane ze sie oglada z przymruzeniem oka. powinni skonczyc to po s1 - to by wtedy siekiera byla:] by sie wracalo z przyjemnoscia do tego tak jak do niektorych odcinkow X-Files. a tak robi sie opera mydlana tak jak s3 Losta (ktory tez powinien sie skonczyc po 1, gora 2 sezonie). ale zlotej kaczki sie nie ubija poki kase przynosi;) z takich najnowszych seriali to w sumie najlepszy jest Rzym(leci wlasnie s2, s1 byl rok z hakiem temu), dobry byl Day Break ale jebaki lesne go sciagnely z anteny bo niska ogladalnosc byla:| (a serial byl taki kozacki ze 6 odcinkow na raz sie ogladalo bez zadnego znudzenia)
edit: a i 24 s6 leci - tez pewnie naciagane, nie wiem bo jestem na s4 wlasnie ale serial swietny. za niedlugo jack bauer przerosnie chucka norrisa:)

Ostatnio edytowany przez: tribu, 28 stycznia 2007, 10:20 [1 raz(y)]


100% PD
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/01/2007 10:48
A mi się właśnie 2 sezon podoba, dużo fajnych rozwiązań i nowych wątków. Również trzyma w napięciu, i z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek.

Również denerwuje mnie postać C-Note (czarny) - imo pieprzy to cały serial, bo tu niby wszystko trzyma w napięciu aż tu nagle pojawia się wątek rodzicielstwa i miłości, dla mnie bezsens.

A 3 sezon będzie napewno już dosyć dawno podali tą informację.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/01/2007 11:13
Widac nie tylko mnie drazni C-Note,co go pokaza w odcinku to tylko jak kocha i teskni za rodzina,strasznie gosciu smuci jak byli w pudle nawet niezly byl teraz taki pantofel sie zrobil..brakuje mi tu takich swirow jak T-bag(rewelacyjna postac)..zobaczymy jak dzis PB wypadnie w polsacie z lektorem...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/01/2007 11:26

  Randall McMurphy napisał:  
zobaczymy jak dzis PB wypadnie w polsacie z lektorem...



dla mnie to bez sensu jest tak z lektorem, serial traci na tym polowe wartosci. tak samo nie wyobrazam sobie ogladac z lektorem z filmow np. Sin City a z seriali m.in. Friendsow, Rozowych lat 70tych, Futuramy, Family Guya i jeszcze paru innych. caly swoj urok traca przez nieudolne czasami proby tlumaczenia i nie tylko. z lektorem to mozna sobie mode na sukces ogladac i filmy obyczajowe typu niedokonczone zycie


100% PD
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/01/2007 19:59

  tribu napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
zobaczymy jak dzis PB wypadnie w polsacie z lektorem...



dla mnie to bez sensu jest tak z lektorem, serial traci na tym polowe wartosci. tak samo nie wyobrazam sobie ogladac z lektorem z filmow np. Sin City a z seriali m.in. Friendsow, Rozowych lat 70tych, Futuramy, Family Guya i jeszcze paru innych. caly swoj urok traca przez nieudolne czasami proby tlumaczenia i nie tylko. z lektorem to mozna sobie mode na sukces ogladac i filmy obyczajowe typu niedokonczone zycie



Święte słowa...już nie pamiętam, kiedy ostatni raz obejrzałem film z lektorem?
Już za chwile Premiera "PB"


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/01/2007 20:54
kiepskie z lektorem kiepskie....nie slychac dokladnie glosu Michaela no i swietnej muzyki..jedziemy z 2 odcinkiem:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/01/2007 21:43
Nie tylko Michaela, w ogóle głosy aktorów są jakieś ciche. A muzyka to już w ogóle pozostaje "niewidzialnym" tłem.

Według mnie serial z lektorem co nieco traci na klimacie.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/01/2007 21:49
CIĄĆ TEMAT- PRZECIEZ JEST TEMAT OGÓRKOWY...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/01/2007 23:21

  anathema napisał:  
CIĄĆ TEMAT- PRZECIEZ JEST TEMAT OGÓRKOWY...



Proszę Cię...nie kompromituj się
Caps OFF


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/01/2007 23:35

  anathema napisał:  
CIĄĆ TEMAT- PRZECIEZ JEST TEMAT OGÓRKOWY...



sam sie tnij!!!

i co bedziemy zasmiecac ogóra co tydzien naszymi opiniami na temat nowych PB i innych seriali? :D

filmy z lektorem w ogole nie maja klimatu, odkad zapanowala era divx'ow juz praktycznie nie ogladam film w tv. denerwuje mnie glosny glos polskiego czytacza:D, to ze nie trafia on z czasem w tlumaczenie, a ponad to cale otoczenie jest wyciszone :/ zero klimatu!


  Cytat:  
seriali m.in. Friendsow, Rozowych lat 70tych, Futuramy, Family Guya i jeszcze paru innych. caly swoj urok traca przez nieudolne czasami proby tlumaczenia i nie tylko.


dokladnie! jak w tv smiali sie z akcentu Feza, to zupelnie nie kumalem o co chodz...., no ale tv4 pozostalo przy jednej serii that 70's show, a na necie przeciez 8 jest:D:D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 29/01/2007 08:33

  avelyn napisał:  
1.odkad zapanowala era divx'ow juz praktycznie nie ogladam film w tv. denerwuje mnie glosny glos polskiego czytacza:D
2.no ale tv4 pozostalo przy jednej serii that 70's show, a na necie przeciez 8 jest:D:D


1.a mnie jeszcze dobijaja reklamy co chwile;) a np. ostatnio z braku laku chcialem obejrzec Jericho na AXNie zeby lektora posluchac to myslalem ze mnie szlag trafi. serial 40min a do niego byly chyba 3 przerwy reklamowe takze wyszlo ze rowno godzine trwalo:| i jak tu sie nie wkurwic. a na kompie zadnych ograniczen nie ma, reklam i temu podobnych bzdur
2.tak wlasnie:] i pozniejsze serie sa fajniejsze od 1 sezonu, ogolnie serial na bombe dobry
edit: jeszcze zapomnialem dodac ze wiekszosc zartow(z wiekszosci seriali ktore wymienilem wyzej) po przetlumaczeniu robi sie niesmieszna i z serialu komediowego robi sie dramat

Ostatnio edytowany przez: tribu, 29 stycznia 2007, 08:43 [1 raz(y)]


100% PD
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 29/01/2007 11:19
Gdzie można w necie zobaczyc PB z lektorem ? :)


MKS !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005