Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 03/04/2008 12:53
ee jaki wałek z tym Lostem pojawil sie nanecie taki tytul jak zwykle przynajmniej to mi TED znalazl wlaczam i leci Lost po 2min napis: Sorry, we appear to have lost LOST. We Will now return to Flavor of Love , kurwa mac.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 03/04/2008 13:57
hahhahah, nowy lost dopiero pod koniec miesiaca wychodzi.

the unit - hhmm wyglada ciekawie, dzieki za porade.


FC Gryfice
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 04/04/2008 18:38
Ja dzis odrobiłem zaległości z Southem a mianowicie odcinkiem 1203 ( dla tych co w necie będą szukać :P ), z tym motywem z kotami .. Takich odcinków, aby więcej przemyślane kupa nawiązań, fajnych pare postaci, i sam klimat bajki, do, której przenosili się bohaterowie na haju :] . Bardzo przypadło mi do gustu.

Jeszcze mam do obejrzenia odcinek ze środy, ale nie wiem czy będzie coś lepszego, podjarany na maxa jestem, a może to i dla tego, że odcinek z kotami jako pierwszy z serii South Park został wyemitowany w wersji MATURE z jakimiś pierdołami, czyli cenzora sie go nie tyczy praktycznie. Polecam.

P.S. Jak ktoś śledzi to warto czasem zajrzeć na amerykańskie wiki z ciekawostkami, ja zaraz ściągam muzyczke z Heavy Metal :P .


FCB
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 07/04/2008 14:59
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 13/04/2008 16:31

  Cytat:  
"Oficjalna wiadomość od ABC - na prośbę scenarzystów Losta, zostanie nakręcony o jeden więcej odcinek, niż planowano pierwotnie, a więc będzie 14 odcinków 4 sezonu. Twórcy uzasadniają, że w finale sezonu, jest za dużo akcji, aby zmieścić ją w 2 godzinach, tak więc odcinek finałowy będzie miał 3(!!) godziny. Będzie jednak podzielony na 2 segmenty między którymi będzie 2 tygodnie przerwy, ze względu na
brak możliwości upchnięcia ich w ramówkę (dokładniej rzecz biorąc na drodze stanął finał Grey's Anatomy emitowany 22 maja).

Tak więc ostateczna rozpiska wygląda tak:
4.09 - 24 kwietnia
4.10 - 1 maja
4.11 - 8 maja
4.12 - 15 maja (Finale Part 1)
4.13/4.14 - 29 maja (Finale Part 2 & 3)



Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 13/04/2008 20:52
Nowy odcinek SP całkiem pozytywny :) polecam.

TUTAJ DOWNLOAD


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7842 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 14/04/2008 17:36
o tym jak serial Friday Night Lights został uratowany przed zagładą, przez kablową stację DirectTV możemy liczyć, że Jericho również dostanie swoją szansę.

CBS Jak pisze Brian Stelter w The New York Times, kablowa stacja Comcast prowadzi rozmowy z CBS Paramount Network Television w sprawie przejęcia Jericho. Informacja wydaje się wiarygodna, ponieważ została uzyskana od dwóch osób, chcących zachować anonimowość, które były na rozmowach między CBS, a Comcast'em.

Miejmy nadzieję, że wyniki rozmów między stacjami będą korzystne dla fanów serialu.

Poza tym, Carol Barbee, producentka serialu, powiedziała, że prowadzi rozmowy z kilkoma stacjami telewizyjnymi w sprawie, przejęcia przez nie praw do emisji serialu. Tymczasem fani wysyłają setki listów do innych stacji w tej właśnie sprawie.

Nieoficjalnie spekuluje się, że Jericho może zainteresować (oprócz wspomnianego Comcasta) stacje Sci-Fi lub The CW.

Emisja serialu Jericho zakończyła się miesiąc temu. Od tego czasu nie ma jednoznacznych informacji co do kontynuacji.

źródło: mseriale


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 15/04/2008 08:36

  avelyn napisał:  
o tym jak serial Friday Night Lights został uratowany przed zagładą, przez kablową stację DirectTV możemy liczyć, że Jericho również dostanie swoją szansę.

CBS Jak pisze Brian Stelter w The New York Times, kablowa stacja Comcast prowadzi rozmowy z CBS Paramount Network Television w sprawie przejęcia Jericho. Informacja wydaje się wiarygodna, ponieważ została uzyskana od dwóch osób, chcących zachować anonimowość, które były na rozmowach między CBS, a Comcast'em.

Miejmy nadzieję, że wyniki rozmów między stacjami będą korzystne dla fanów serialu.

Poza tym, Carol Barbee, producentka serialu, powiedziała, że prowadzi rozmowy z kilkoma stacjami telewizyjnymi w sprawie, przejęcia przez nie praw do emisji serialu. Tymczasem fani wysyłają setki listów do innych stacji w tej właśnie sprawie.

Nieoficjalnie spekuluje się, że Jericho może zainteresować (oprócz wspomnianego Comcasta) stacje Sci-Fi lub The CW.

Emisja serialu Jericho zakończyła się miesiąc temu. Od tego czasu nie ma jednoznacznych informacji co do kontynuacji.

źródło: mseriale



oby! Jericho jeden z lepszych i ciekawszych seriali ,szczegolnie ostatnie odcinki,ladnie sie pod koniec rozkrecilo...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 23/04/2008 18:17
Kilka informacji o trzeciej serii z showtv.pl.

Co warto wiedzieć o nowej serii Dextera Morgana?

Po pierwsze, trzecia seria "Dextera" będzie liczyć 12 odcinków. To tyle samo epizodów ile w przypadku dwóch poprzednich serii.

Po drugie, zdjęcie do nowego sezonu ruszą już w czerwcu.

Po trzecie, premierę trzeciej serii kanał Showtime planuje na miesiąc październik. Jednak nauczeni doświadczeniami z poprzednich lat, powinniśmy się spodziewać, że przynajmniej dwa przedpremierowe odcinki ujrzą światło dzienne już pod koniec sierpnia.

Po czwarte, ekipę serialową opuszcza Daniel Cerone, producent wykonawczy "Dextera". Cerone otrzymał atrakcyjną ofertę od kanału ABC i teraz będzie zajmował się produkcją serii "Dirty Sexy Money".

Po piąte, James Remar (Harry Morgan) zapowiedział, że jeśli otrzyma tylko propozycję gry w nowej serii, to przyjmie ją bez wahania. Producenci nie ukrywają, że również chętnie zobaczą aktora w nowej odsłonie "Dextera".


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 28/04/2008 10:11
No i już po LOST 4x09
Cały odcinek mi ciarki po plecach chodziły, niesamowity klimat. [SPOILER: ]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6491 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/05/2008 10:32
Ma ktoś link do Wszystkich odcinków serialu Kompana Braci (Po polsku,albo z napisami) na rapidszarze ? Jesli ktos ma to niech napisze w tym temacie ! A jesli niema na rapiszarze to na innym dobrym serwerze :)


Obrazek gif wstawiony na forum
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/05/2008 10:52
LOST 4x10
Pojedyńczy plik - netload, idzie maxem, bez wpisywania jakiś poj... kotków :)

baw się dobrze!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/05/2008 12:38

  malcoolm napisał:  
LOST 4x10
Pojedyńczy plik - netload, idzie maxem, bez wpisywania jakiś poj... kotków :)

baw się dobrze!



jak to idzie maxem ja u mnie 25 kb/s przy laczu 5mb/s -.-

edit podskoczyło do 50 kb/s :/


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/05/2008 12:41
chyba coś netload obniżył loty - możliwe, że wiadomo dla czego.. mniej osób przez te kotki ściąga z Rapidshare, to przesiedli się na inne serwisy.. btw. RS za te kotki-pieski powinni komputerowy odpowiednik MALINY dostać :P


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/05/2008 12:44
u mnie szło maxem ~120 kb/s cały czas

Jakieś napisy PL dziś będą czy mam ćwiczyć angielski? ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/05/2008 12:46
ja jeszcze 11 minut.. u mnie idzie 50+ kb . napisy nie wiem, z tego co pamiętam ukazują się ok 13:00.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/05/2008 13:57

  malcoolm napisał:  
ja jeszcze 11 minut.. u mnie idzie 50+ kb . napisy nie wiem, z tego co pamiętam ukazują się ok 13:00.



no juz prawie 14, a chłopaki od napisów lecą w kulki :(

edit.
stwierdzam ze oni coraz bardziej lecą w kulki -.-


edit2: juz sa :)

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 2 maja 2008, 14:55 [2 raz(y)]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/05/2008 14:02
Obejrzałem LOST 4x10
[SPOILER: ]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5868 dni

**




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/05/2008 15:22

  malcoolm napisał:  
Obejrzałem LOST 4x10
[SPOILER: ]



[SPOILER][SPOILER: ] dobrze to ogarniam czy cos przegapiłem


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 02/05/2008 16:24
Szymen wrzuć gdzieś napisy i daj linka bo hatak coś padł (przerwa techniczna) - z góry dzięki.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005