Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 21/03/2007 11:53
Ludzie poczytali synopisy 3x13 i twierdza ze rewelka ;) no to juz wieczorem zapowiada sie dobra zabawa :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 22/03/2007 09:54
a mnie się nawet podobał... wygląda mi to na "ciszę przed burzą" no ale musimy czekać.... Ehh... ten Mahone:P skubany ziomek z Niego, a T-Bag bez kitoo jest głupszy niż na Niego wygląda :D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 22/03/2007 17:44
Lost 3x13 wyborne. Zwłaszcza końcówka, ale jak zawsze.. więcej pytań niż odpowiedzi.

trailer 3x14

Przypadkiem natknełem się na spoilery 3x14 i będzie jeszcze ciekawiej! :]


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 22/03/2007 22:50
niezle sie dzieje :P bo caly LOST to jeden wielki eksperyment majacy na celu badanie ludzkich zachowan :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 28/03/2007 09:45
ja właśnie skończyłem oglądać 2x21 PB i... pozostał jeden wielki niedosyt... że znów k... a trzeba czekać kolejny tydzień by wiedzieć coś więcej bądź .... być jeszcze bardziej zakręconym... :P jestem cholernie ciekawy jak będzie wyglądać 2x22 !!! co do odcinka to podobał mi się nawet ale... bez rewelacji, chociaż Mahone przegiął to co zrobił...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 29/03/2007 17:05
Ale odcinek Lost 3x14! Kolejny dobry odcinek!

Trailer 3x15


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 29/03/2007 17:08
napisy ktos ma to tego losta ? ?:)


Po życia kres!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 29/03/2007 18:01
Heroes 1x18 coraz wiecej sie dzieje coraz bardziej namieszane:] Hiro nareszcie znalazl miecz hehe

Prison Break 2x21 niezla scena z Mahonem i Lincolnem,myslalem ze to inaczej ebdzie wygladac a to Lincoln przykuty,swietny odcinek...

pozostal Jericho 1x16 i Lost 3x14


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 29/03/2007 20:42
Prison Break 02x21 - znowu świetny odcinek !

Cały trzyma w napięciu i ogólnie brak jakichś przestojów. Akcja jest cały czas i to co lubimy chyba w tym serialu najbardziej - nieoczekiwane zwroty akcji. Kolejny raz Michael zabłysnął podczas walki z T-Bagiem, ale teraz będzie miał nie lada problem do rozwiązania bo Mahone również ma ciekawe plany.


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/04/2007 13:14
Lost 3x14 co za koncowka:] wlasnie tego mi brakowalo w ostatnich Lostach jakiegos mocnego uderzenia i nareszcie cos konkretnego dali,niezle...

Jericho 1x16 ale nudaaa,najbardziej smutny odcinek calej serii no i smierc April.

Polecam southpark s11e02 -``Cartman sucks``:]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 1 kwietnia 2007, 13:30 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/04/2007 13:34
"Jericho 1x16 ale nudaaa,najbardziej smutny odcinek calej serii no i smierc April." wkur... nie spoileruj az tak :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/04/2007 14:28

  malcoolm napisał:  
"Jericho 1x16 ale nudaaa,najbardziej smutny odcinek calej serii no i smierc April." wkur... nie spoileruj az tak :|



to po ilu dniach mozna cos wiecej napisac?? JEricho pojawilo sie w czwartek? prawie 4 dni to za malo? zreszta jest to temat zeby o tym rozmawiac....


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 01/04/2007 14:45
nie kazdy oglada na biezazo.. zreszta niewazne :P


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/04/2007 07:39
no ostatni PB obejrzany i cale szczescie ze ostatni bo chociaz serial fajny to coraz bardziej irytowalo mnie straszne naciaganie w nim. jak np w dzisiejszym odcinku: jak zolty i ona ich znalazla np? i pare innych rzeczy. i odcinek sie konczy w taki sposob ze pieknie mozna do 3 sezonu przejsc. i pewnie bedzie taka kupa wielka jak lost.
a i jeszcze jestem jednej rzeczy ciekawy. agencja wymazala kellermana z wszelkich akt, nie? to jak sad mogl go uznac za wiarygodnego swiadka?? tak samo by mogli mnie wziasc bo ogladalem serial i widzialem jak dowody preparowali. a dokumenty mozna na drukarce druknac;) dobra wyzylem sie juz i styknie:)
ogladal ktos taki serial "Oz"?? hbo nakrecilo tego 6 sezonow, z tego co wiem to w Polsce tego nie puszczali a podobno swietny jest. tez o pierdlu tylko troche inaczej;)

edit: taka ciekawostka z IMDb:
Season 2, Episode 23: Sikimicky
Original Air Date: 9 April 2007


100% PD
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/04/2007 16:06
Bez przesady Kellerman miał pewnie na tyle wiarygodne dokumenty z Secret Service, które potwierdziły jego tozszamość (być może napisane w nich też było o jego "wymazaniu"). Kim mógł ich znaleźć bardzo prostym sposobem, tzn. śledząc ich (wyszedł z tego magazynu tuż po nich tymi samymi drzwiami), fakt, że Sara znalazła się tam trochę niespodziewanie.

A końcówka według mnie ekstra, jeśli 3 sezon będzie polegać na tym, że Michael i Mahone będą obmyślać jak wydostać się z panamskiego więzienia to mi jak najbardziej pasuje.


Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/04/2007 16:16
Bracia zamienią się rolami;) Szkoda, że troche poczekamy na trzeci sezon.


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 03/04/2007 17:43
Mi sie dzisiejszy odcinek bardzo podobal, niczego mu nie brakowalo.
A szczerze mowiac PB jest jedynym serialem, w ktorym wbijam w szczegoly i pewne fakty swiadczace o niespojnosci fabuly :P


FC Gryfice
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 04/04/2007 00:02
Czy tam pod koniec odcinka na ziemi skopany i nagi nie lezal czasem Bellick?? Ale sie wymeczylem ogladajac go,nierozumiem jednej zeby odnalezli sie z Sara przy tej łodzi z gotowka w reku to jak najszybciej spier...!! stamtad a nie przezywac,pozniej gdy Sara zastrzelila Kima...przeciez mogli wsiasc do lodki i odplynac niz biec przez pomost i uciekac w las:] hehe a Kellerman raczej mial tak to wszystko udokumentowane lacznie z pieczatkami i podpisami i pewnie zdjeciami i filmami ze mu uwierzyli,szkoda ze juz go w 3 nie zobaczymy,jedna z ciekawszych postaci,a Sucre to juz wogole pogielo:D Ogolnie odcinek dosyc nudy troche juz to wszystko naciagane...a i przypomnialo mi sie ponoc Scolfield mial tam plynac 24godziny i jeszcze kokaine zalatwial po drodze od tego goscia to Lincoln 24godziny srube odkrecal?:) za duzo niedociagniec w tym slabym odcinku,ale koncowka jak zwykle ciekawa ktos wczesniej napisal ze pewnie spykna sie z MAhonem i beda uciekac i moze jeszcze ten Bellick wyglada jak on...pewnie w pozniejszym terminie dolaczyl T-bag,bylo tam kilka ``panienek`` wiec bedzie sie czul jak w domu:D

Wiadomo cos o jakichs terminach? kiedy nowy odcinek czy nowa seria?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8260 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 04/04/2007 00:07
3 sezon od 29 sierpnia:


- Większość (90%) wątków z II sezonu ma zostać rozwiązana
- "Widzowie dostaną zdecydowane zakończenie/zamknięcie opowieści, jednak pozostawimy ich w przekonaniu, że część wątków nie do końca znajdzie rozwiązanie" Scheuring
- Znajdziemy w nim 8 głównych bohaterów i jedną/dwie nowe postacie. Bohaterowie, którzy przetrwają ucieczkę będą nadal powiązani linią fabularną.
- Scheuring stwierdził, że William Fichtnear grający agenta Mahone, w tej roli bardzo mu się spodobał, więc jego obecność III serii jest bardzo prawdopodobna.
- Pojawi się nowa postać kobieca. Ma ona być kobiecym uosobieniem Michaela w kwestii intelektu. Rozkocha w sobie jednego z bohaterów.
- Sara Tancredi pojawi się dopiero w późniejszych odcinkach III sezonu ze względu na ciążę aktorki, ma ona wyznaczony termin porodu na późne lato co zbiega się z premierą III sezonu. Scheuring oznajmia, że tymczasowe zniknięcie Sary pasuje do wątku, lecz nie potwierdza pogłosek, że Sara będzie porwana.


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 04/04/2007 00:32
No ku... mialem nadzieje, ze cos sie wyjasni a tu jeszcze gorzej.... dla mnie odcinek zajebisty!!! Wy tak tu gadacie o niedociagnieciach a ja sie spytam co z tym plecakiem i $$$$$$??? heh:P Pewnie Linc po nie pojdzie:P co do ... panamskiego wiezienia to... huh niezbyt ciekawie tam jest^^

Ps. mi tez ten gosc co lezal na podlodze przypominal Bellicka(klawisz ma za swoje)w pewnej chwili bez kitoo myslalem, ze bedzie happy end no ale coz...az zal ze trzeba tyle czekac na III sezon=/


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.29 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005