Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/05/2007 21:23
``Telewizja ABC uzgodniła z producentami "Zagubionych", że ostatnie odcinki przebojowego serialu zostaną wyemitowane na antenie stacji w roku 2010. Finałowy epizod "Zagubionych" opatrzony będzie numerem - 119.``

To juz lekka przesada...to ile bedzie serii 6,7? Druga moda na sukces sie zrobila....pewnie za rok albo dwa wprowadza nowe postacie i tak sie bedzie ciagloo i ciagloo


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 07/05/2007 21:34
na oko 5 sezonów po 24 odcinki;) skończyli by lepiej po tym 3 sezonie a nie brną dalej i coraz bardziej kompromitują ten serial i zacierają dobre wrażenie z jego oglądania.
tak sobie liczę. mamy połowę 2007 i koniec 3 sezonu. w połowie 2008 powinien być koniec 4. do 2010 zostają jeszcze 2 lata. jakaś roczna luka się szykuje na wymyślenie nowych wątków czy co??;)


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 09/05/2007 19:25
a lost bedzie lecial az do maja 2010 lol lol


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 10/05/2007 21:28
Coś się wkońcu może ruszy...Obejrzałem właśnie 20 odcinek "Lost" i mam mieszane uczucia.
Tajemniczy "Jacob" kolejna zagadka, tylko po co?
Dobra końcówka filmu...nikt chyba by się tego nie spodziewał ze tak się zakończy "kariera" Locka na tej wyspie.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 10/05/2007 21:45

  Cytat:  
kolejna zagadka, tylko po co?

2010 :P jakos musza do tego dociagnac :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 10/05/2007 21:53

  Ramzes_ napisał:  
Coś się wkońcu może ruszy...Obejrzałem właśnie 20 odcinek "Lost" i mam mieszane uczucia.
Tajemniczy "Jacob" kolejna zagadka, tylko po co?
Dobra końcówka filmu...nikt chyba by się tego nie spodziewał ze tak się zakończy "kariera" Locka na tej wyspie.



Lock da rade :) jeszcze bedzie kiedys na czele tego "plemienia". a Jacob jest przesadzony.. moim zdaniem co raz większa farsa jest w tym filmie.. co raz bardziej słaby się staje.. i co raz bardziej nudny, tym samym przestałbyc realistyczny mozna rzec ze po odcinku 20 mozna go nazwać SF (jakieś duchy) - takie moje zdanie


Po życia kres!
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 10/05/2007 22:55

  Cinek457 napisał:  

  Ramzes_ napisał:  
Coś się wkońcu może ruszy...Obejrzałem właśnie 20 odcinek "Lost" i mam mieszane uczucia.
Tajemniczy "Jacob" kolejna zagadka, tylko po co?
Dobra końcówka filmu...nikt chyba by się tego nie spodziewał ze tak się zakończy "kariera" Locka na tej wyspie.



Lock da rade :) jeszcze bedzie kiedys na czele tego "plemienia". a Jacob jest przesadzony.. moim zdaniem co raz większa farsa jest w tym filmie.. co raz bardziej słaby się staje.. i co raz bardziej nudny, tym samym przestałbyc realistyczny mozna rzec ze po odcinku 20 mozna go nazwać SF (jakieś duchy) - takie moje zdanie



Taaa...Lock'a uratuje Jacob i będą żyli długo i szczęśliwie:D
Ten serial staje sie naprawde coraz bardziej nudny. Pamiętam jeszcze 1-szą serie jak mnie się podobała:)
A teraz już tylko oglądam, żeby oglądać...z nudów


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 10/05/2007 23:19
Jak dla mnie to jestescie uprzedzeni.Na poczatku trzeciego sezonu utarlo sie ,ze LOST sie pogorszyl i koniec.Teraz ostatnie szesc,siedem odcinkow naprawde daja rade a ten 3x20 bym swietny.Postac Jacoba byla juz wprowadzona dawno ( a przynajmniej byla wspominana) wiec nie jest to kolejna niepotrzebna zagadka.Naprawde dziwie sie ,ze jestescie tak negatywnie nastawieni do ostatnich odcinkow,no chyba ,ze czytacie spoilery to dla mnie przegrywacie.


Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6538 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 10/05/2007 23:24

  byku napisał:  
Jak dla mnie to jestescie uprzedzeni.Na poczatku trzeciego sezonu utarlo sie ,ze LOST sie pogorszyl i koniec.Teraz ostatnie szesc,siedem odcinkow naprawde daja rade a ten 3x20 bym swietny.Postac Jacoba byla juz wprowadzona dawno ( a przynajmniej byla wspominana) wiec nie jest to kolejna niepotrzebna zagadka.Naprawde dziwie sie ,ze jestescie tak negatywnie nastawieni do ostatnich odcinkow,no chyba ,ze czytacie spoilery to dla mnie przegrywacie.



Nie czytam spoiler'ów...ale dziwie się Tobie ze Ty jesteś tak pozytywnie nastawiony do tego serialu. Świetna dla mnie była 1-sza seria, a odcinek 3x20...coś się ruszyło.
Ja oceniam film za całość, a nie za ostatnie 6 czy 7 odcinkow...


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6842 dni

****




Odp: The Lost-Zagubieni - 10/05/2007 23:48
czy ktoś ma na płytach 2 i 3 sezon??


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 11/05/2007 00:15

  byku napisał:  
Jak dla mnie to jestescie uprzedzeni.Na poczatku trzeciego sezonu utarlo sie ,ze LOST sie pogorszyl i koniec.Teraz ostatnie szesc,siedem odcinkow naprawde daja rade a ten 3x20 bym swietny.Postac Jacoba byla juz wprowadzona dawno ( a przynajmniej byla wspominana) wiec nie jest to kolejna niepotrzebna zagadka.Naprawde dziwie sie ,ze jestescie tak negatywnie nastawieni do ostatnich odcinkow,no chyba ,ze czytacie spoilery to dla mnie przegrywacie.



A ja sądze ze jednak 1 wyśmienity sezon Tobie przysłonił troche oczy :D wiec i taka fascynacja owymi ŚREDNIMI odcinkami


Po życia kres!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 11/05/2007 06:15

  Cytat:  
tym samym przestałbyc realistyczny mozna rzec ze po odcinku 20 mozna go nazwać SF (jakieś duchy) - takie moje zdanie !

taa... a wczesniej wszystko bylo realistyczne lol lol niedz. polarny na wyspie, potwor, to ze lock zaczal chodzic, kwon w ciazy.. lol no tak... to zdarza sie codzien :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: The Lost-Zagubieni - 15/05/2007 16:04
My Name Is Earl season 1&2 - Polecam ale tylko do browca:] Luzny,smieszny,dobra odskocznia od reszty seriali,dobra zabawa z przymruzeniem oka:]

Sleeper Cell GIGANT!!! wsrod seriali smialo moge dac do Top3(1 Prison Break 2 Sleeper Cell 3 Day Break) JEstem pod 5 odcinkach i poprostu genialny z swietna muzyka i ingerencja od wewnatrz w grupe muzulmanskich terrorystow,wszystko pokazane z takimi detalami ze az dech zapiera,najbardziej REalistyczny serial jaki widzialem,1 odcinek troszke smutnawy ale pozniej sie rozkreca i co najwazniejsze ciagle trzyma w napieciu....

``Dobry muzułmanin ratuje Amerykę przed zamachami terrorystycznymi. Jako tajny agent wchodzi w szeregi islamskiej komórki fanatyków przygotowujących zamachy na terenie Stanów Zjednoczonych.
Farik, ich główny przywódca szykuje coś naprawdę dużego na miarę 9/11 Czy mu się to uda?```


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 15/05/2007 17:02

  malcoolm napisał:  

  Cytat:  
tym samym przestałbyc realistyczny mozna rzec ze po odcinku 20 mozna go nazwać SF (jakieś duchy) - takie moje zdanie !

taa... a wczesniej wszystko bylo realistyczne lol lol niedz. polarny na wyspie, potwor, to ze lock zaczal chodzic, kwon w ciazy.. lol no tak... to zdarza sie codzien :D



nie no to było by można jakoś wytłumaczyc :D bo zawsze niedzwiadka mogli sobie przytargać na tą wyspę. Z tym że Lock zaczął chodzić hmm po takim upadku, czemu nie? ;] A z ciążą, lekarz przecież mógł się pomylić? Nie wiadomo jak wytłumaczyć tylko tego potwora? no ale JACOB wygrał zawody :) dlatego uwazam ze co raz wiecej wątków S-F w tym filmie ;] i uwazam ze wcale nie robia go ciekawszego.. takie moje zdanie, pozdrawiam


Po życia kres!
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6716 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 15/05/2007 20:04

  Randall McMurphy napisał:  
Sleeper Cell GIGANT!!! wsrod seriali smialo moge dac do Top3(1 Prison Break 2 Sleeper Cell 3 Day Break) JEstem pod 5 odcinkach i poprostu genialny z swietna muzyka i ingerencja od wewnatrz w grupe muzulmanskich terrorystow,wszystko pokazane z takimi detalami ze az dech zapiera,najbardziej REalistyczny serial jaki widzialem,1 odcinek troszke smutnawy ale pozniej sie rozkreca i co najwazniejsze ciagle trzyma w napieciu....

``Dobry muzułmanin ratuje Amerykę przed zamachami terrorystycznymi. Jako tajny agent wchodzi w szeregi islamskiej komórki fanatyków przygotowujących zamachy na terenie Stanów Zjednoczonych.
Farik, ich główny przywódca szykuje coś naprawdę dużego na miarę 9/11 Czy mu się to uda?```



Przez ostatni brak czasu po całości odpuściłem sobie większość seriali, jedynie raz na jakiś czas obejże jakąś bajke - starsze odcinki South'a czy Włatcy Móch od kumpla. Ten cały Sleeper Cell pewie dość dobry, z tego co się jesczez po necie orientowałem, ale z torrentami pierwszego sezonu może nie rewelacja. Tyle, że już wkrótce 4 miesięczne wakacje, więc może sie skusze..


FCB
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: The Lost-Zagubieni - 16/05/2007 12:45

  Ekipant napisał:  
czy ktoś ma na płytach 2 i 3 sezon??




2 mam na plycie, 3 jeszcze na dysku, ale ja wszystkie odcinki przerabiam na rmvb, jak nie stanowilo by to problemu to moge przyniesc na mecz.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/05/2007 15:40
prosze prosze 3x21 LOST calkiem dobra zabawa :) ciekawe jak tam finał bedzie ... :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/05/2007 16:38
Ma ktoś napisy do lost 3x21 do tej wersji 350 mb i mogby podeslac na maila? ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/05/2007 16:44
nie ma napisow... zamkneli napisy.org - policja wkroczyla :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: The Lost-Zagubieni - 17/05/2007 17:07

  malcoolm napisał:  
nie ma napisow... zamkneli napisy.org - policja wkroczyla :|



to chyba nie znaczy? ze ich nie bedzie wogole? :D


Po życia kres!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005