Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Lost, Prison Break i inne seriale << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 15/01/2008 21:39
Bez rewelacji ale odcinek daje radę... i Bellick w końcu miał swoje pięć minut :D

http://www.plikus.pl/zobacz_plik-PB-105288.html

proszę bardzo a napisy wiadomo gdzie ;)


Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7926 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 15/01/2008 23:51
no jak dla mnie PB co raz słabiej.
Wlasnie zaczynam The Unit - mam nadzieję, że sie nie zawiodę,tak jak nie zawiodłem sie na Dexterze, który polecaliście.
Jericho opłaca sie oglądać?


Po życia kres!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 16/01/2008 08:42

  DJunior napisał:  
no jak dla mnie PB co raz słabiej.
Wlasnie zaczynam The Unit - mam nadzieję, że sie nie zawiodę,tak jak nie zawiodłem sie na Dexterze, który polecaliście.
Jericho opłaca sie oglądać?



oplaca, z braku laku nawet dobry tylko musi sie rozkrecic


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 16/01/2008 11:50
wyszlo teraz 2x01, 2x02, 2x03 :) Jericho :)

link: http://www.mininova.org/tor/1101359


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7057 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 16/01/2008 14:17
Czy ja wiem czy PB coraz słabiej... wg. mnie ciągle trzyma w napięciu


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 16/01/2008 16:59
nowy pb - slabo slabo slabo - turku koncz ten mecz. a mogl taki fajny jednosezonowy serial z tego byc, tak samo jak z losta...


100% PD
gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 16/01/2008 17:03
sa gdzies napisy do the Unit 3x11???


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 16/01/2008 17:11
z LOSTa ? 4sezon szykuje sie najlepszym sezonem ever :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 16/01/2008 18:37

  malcoolm napisał:  
z LOSTa ? 4sezon szykuje sie najlepszym sezonem ever :D



powiem Ci tak: drugi sezon mial byc najlepszy ever, pozniej trzeci, teraz czwarty;) pozniej piaty itp. mogli z tego zrobic gwozdzia jedno/dwu sezonowego ktory by mogl kandydowac faktycznie do najlepszego serialu ever. ale po co - mozna ciagnac to jak gluty, ludzie i tak beda ogladac a kasiora leci:D PB i losta ogladam, przyznaje sie bez bicia, ale z coraz mniejszym zainteresowaniem. a jezeli ktos chce duzo akcji i napiecia to polecam serial 24:) tam w kazdym odcinku jest tyle akcji ile we wszystkich odcinkach pb razem wzietych;)


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 16/01/2008 19:16
hm a ile czasu trzeba przeznaczyc na 24 :D ? kiedys wezme 2 tygodniowy urlop to sobie wlacze i bede ogladal :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 16/01/2008 22:17

  malcoolm napisał:  
hm a ile czasu trzeba przeznaczyc na 24 :D ? kiedys wezme 2 tygodniowy urlop to sobie wlacze i bede ogladal :D



1 sezon - 24 odcinki w 2 dni;) pozniejsze sezony juz troche dluzej co nie znaczy ze byly gorsze tylko ze czasu brakowalo:) goraco polecam


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 17/01/2008 03:11
no wlasnie sciagnalem niedawno 2 sezony ``24`` i tak zamierzam sie za nie zabrac na dniach bo kiepsko ostatnio z serialami sporo widzialem i niemoge trafic na zaden dobry..wiec pytanie czy: 24-godziny jest az tak dobry i trzyma w napieciu? bo jak juz ogladac to wszystkie sezony a jest ich tam chyab z 6 czy 7..


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 17/01/2008 12:49

  Randall McMurphy napisał:  
no wlasnie sciagnalem niedawno 2 sezony ``24`` i tak zamierzam sie za nie zabrac na dniach bo kiepsko ostatnio z serialami sporo widzialem i niemoge trafic na zaden dobry..wiec pytanie czy: 24-godziny jest az tak dobry i trzyma w napieciu? bo jak juz ogladac to wszystkie sezony a jest ich tam chyab z 6 czy 7..



mi sie bardzo podobalo, z ojcem ogladalem to jak kiedys o 20 siedlismy to planowo mielismy 3 odcinki obejrzec a skonczylismy jakos przed 4 rano. a bo odcinek sie ciekawie skonczyl to jeszcze jeden, a bo zobaczymy chociaz 5 minut co bedzie w nastepnym itp itd. powiem tak: bajka to jest niemilosierna ale bije na glowe pb z palcem w nosie. akcji tam jest tyle co w paru innych serialach zebranych do kupy. takze jak ktos lubi dobra sensacje to sie nie zawiedzie. najlepszy moim zdaniem 2 sezon byl. co do ogladania calosci to kazdy sezon jest o czyms innym takze nie trzeba tego jedna seria ogladac, duzych powiazan miedzysezonowych nie ma - tylko takie tam urywki z jego zycia prywatnego. a bylo tego 6 sezonow, niedlugo ma sie pojawic 7 w ktorym ma grac Hilary Clinton (nie wiem czy to wyszlo w koncu ale kiedys takie plany byly), jeszcze raz polecam;)
co do biedy wsrod seriali to sie zgadzam z Toba - nic totalnie ciekawego nie ma z nowosci - dlatego ogladam starsze juz 6 stop pod ziemia i calkiem niezle jest.


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/01/2008 08:47

  tribu napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
no wlasnie sciagnalem niedawno 2 sezony ``24`` i tak zamierzam sie za nie zabrac na dniach bo kiepsko ostatnio z serialami sporo widzialem i niemoge trafic na zaden dobry..wiec pytanie czy: 24-godziny jest az tak dobry i trzyma w napieciu? bo jak juz ogladac to wszystkie sezony a jest ich tam chyab z 6 czy 7..



mi sie bardzo podobalo, z ojcem ogladalem to jak kiedys o 20 siedlismy to planowo mielismy 3 odcinki obejrzec a skonczylismy jakos przed 4 rano. a bo odcinek sie ciekawie skonczyl to jeszcze jeden, a bo zobaczymy chociaz 5 minut co bedzie w nastepnym itp itd. powiem tak: bajka to jest niemilosierna ale bije na glowe pb z palcem w nosie. akcji tam jest tyle co w paru innych serialach zebranych do kupy. takze jak ktos lubi dobra sensacje to sie nie zawiedzie. najlepszy moim zdaniem 2 sezon byl. co do ogladania calosci to kazdy sezon jest o czyms innym takze nie trzeba tego jedna seria ogladac, duzych powiazan miedzysezonowych nie ma - tylko takie tam urywki z jego zycia prywatnego. a bylo tego 6 sezonow, niedlugo ma sie pojawic 7 w ktorym ma grac Hilary Clinton (nie wiem czy to wyszlo w koncu ale kiedys takie plany byly), jeszcze raz polecam;)
co do biedy wsrod seriali to sie zgadzam z Toba - nic totalnie ciekawego nie ma z nowosci - dlatego ogladam starsze juz 6 stop pod ziemia i calkiem niezle jest.



niezleeeeeeeeeee:] jestem na 14 odcinku 1 sezonu i strasznie mnie pochlanal,zdecydowana czolowka seriali troche naciagany-ale jaki nie jest? troche przypomina mi Vanished i Traveler ale zdecydowanie lepszy,nareszcie jest co ogladac bo na poczatek 6 sezonow:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/01/2008 09:58

  Randall McMurphy napisał:  
niezleeeeeeeeeee:] jestem na 14 odcinku 1 sezonu i strasznie mnie pochlanal,zdecydowana czolowka seriali troche naciagany-ale jaki nie jest? troche przypomina mi Vanished i Traveler ale zdecydowanie lepszy,nareszcie jest co ogladac bo na poczatek 6 sezonow:D



a nie mowilem??:) juz pare razy tutaj polecalem ale nikt mnie nie sluchal;) naciaganka jest straszna ale to nie jest jakis film historyczny czy nie wiadomo jaki tylko dobra sensacja. zobaczysz jak w pozniejszych sezonach Jack Bauer wyrosnie na superbohatera:D


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7449 dni




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/01/2008 10:46
a ktory sezon 24 najlepszy ? 1szy a potem rownia pochyla ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/01/2008 11:00

  malcoolm napisał:  
a ktory sezon 24 najlepszy ? 1szy a potem rownia pochyla ?


mi tam sie wszystkie podobaly


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/01/2008 13:41
no racja,narazie 14 odcinkow i niebylo takiego zebym sie nudzil a wrecz odwrotnie teraz akurat sie skonczyla pewna historia i ciekawe co teraz wsadza a co ciekawe prezydenta gra Snake Doc z THE UNIT:D no i fajna corke ma:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7305 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 19/01/2008 13:48

  Randall McMurphy napisał:  
no racja,narazie 14 odcinkow i niebylo takiego zebym sie nudzil a wrecz odwrotnie teraz akurat sie skonczyla pewna historia i ciekawe co teraz wsadza a co ciekawe prezydenta gra Snake Doc z THE UNIT:D no i fajna corke ma:D



Elisha Cuthbert za mocna jest:) z tego co czytam na necie to nie wiadomo kiedy sie 7 sezon pojawi ale FOX w zwiazku ze strajkiem scenarzystow bedzie chcial puscic calosc bez przerw czyli co tydzien odcinek a czasami promocyjnie 2:)


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Lost, Prison Break i inne seriale - 22/01/2008 08:40
no i po pierwszym sezonie ``24`` i poprostu zajebisty!

SPOILER:

I wszystko skoncyzlo sie tak jak chcialem i myslalem:] Od samego poczatku wiedzialem ze ta nina donosi juz po pierwszej sytuacji w poczatkowych odcinkach jak Bauer powiedzial ze to ona jest kapusiem bo z jej kompa zostala zrobiona karta to ta odrazu powiedziala ``skad wiesz?`` i do tego ta glupia mina a po chwili wielki ``sztuczny`` foch, takze juz cos nie tak bylo i co ciekawe specjalnie tego Toniego tak pokazywali jak obserwuje niby gdzies wydzwania ,robi dziwne spojrzenia zeby kazdy myslal ze to on:] Dobrze ze ta Teri usmiercili bo suka wkurzala mnie niemilosiernie...Polecam kazdemu,kazdy ocinek trzyma w napieciu az trudno sie oderwac... teraz lekka przerwa na inne zaleglosci i jedziemy z 2 sezonem:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005