Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6300 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/02/2016 20:26

  Marian Dziędziel napisał:  

  cfan napisał:  
Ty tak na serio? To mieli mu kupic nowego maybacha,zawiazac wstazeczke i powiedziec, ze to za zaslugi czy jak zebys zrozumial?


Co do pierwszej części może popłaczesz też nad tym
klik, jeszcze jak się zagłębisz kto na danym wydziale urzęduje i jakie granty z tego tytułu wyciąga to masz obraz poprzedniej władzy. Do dalszej części nie chcę się nawet odnosić bo szkoda czasu.No to sie Marianie zagolopowales... gdzie tu widzisz placz? i dlaczego mam niby "plakac" z tego co robilo PO? nigdy nie oddalem glosu na nich i mam nadzieje ze nigdy wiecej nie dojda do wladzy to raz. A dwa to czy nie potrafisz inaczej rozmawiac ? jestes politykiem? oni tez na kazde pytanie odpowiadaja ze to wina ich przeciwnikow albo ze poprzednicy robili jeszcze gozej.... Jak tak to super, ze dali kase rydzykowi, a niech ma, a nastepni dadza komus innemu i karuzela sie kreci:) no brawo
To samo z obstawianiem stanowisk: nie wazne jakie kto ma wyniki wazne zeby byl swoj. Bardzo ''rozsadna'' polityka. Przyjda kolejni i nastepna zmiana. Sukcesow zycze....


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7555 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/02/2016 10:37

  Cytat:  
Jak tak to super, ze dali kase rydzykowi, a niech ma, a nastepni dadza komus innemu i karuzela sie kreci:) no brawo


Juz pisalem ze nikt Rydzykowi zadnej kasy nie daje. Dofinansowane maja byc instytucje uzytecznosci publicznej. Tak samo jak Police nie daja kase Mroczkowi tylko dofinansowuja Pogon. Tak samo kibice nie wymagaja od Krzystka budowy stadionu dla Mroczka tylko dla Pogoni itd. itp. Mam nadzieje ze przynajmniej nie jestes przeciwny dawaniu kasy na Pogon ktora jest czescia zycia tysiecy obywateli chociazby naszego regionu.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6212 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 04/03/2016 15:12
To, że kodowcy sa niepełnosprytni intelektualnie nie jest żadną tajemnica,ale żeby zakłócać otwarcie wystawy poświęconej gen. Władysławowi Andersowi , to trzeba być zwyczajną łajzą. Czego jednak się spodziewać, bo zjebach, których wodzem jest alimenciarz. Bronią zdrajcy-konfidenta Bolka, a nie potrafią uszanować pamięci prawdziwego Bohatera.Cały kod.

http://wpolityce.pl/polityka/283970-skandaliczny-atak-kod-owcow-na-otwarciu-wystawy-o-gen-andersie-to-nie-jest-miejsce-na-wiec-wyborczy-zdjecia


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6250 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 04/03/2016 16:07
o kodzie to w ogóle szkoda pisac, bo to dno dna.


natomiast co do samego Andersa, to jest tutaj więcej mgły, gdzieś kiedyś czytałem, że np. w jakimś stopniu przyczynił się (bardzo pośrednio rzecz jasna) do śmierci Sikorskiego (ponoć miał inne podejście na powojenną Polskę, bardziej wschodnie...).


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/03/2016 06:55
Proponuję przeczytać "Bez ostatniego rozdziału" - wspomnienia gen. Andersa.

Ostatnio edytowany przez: tm_tomcio, 5 marca 2016, 07:15 [3 raz(y)]


INDIOS BRAVOS
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5570 dni
Odp: Topic o polityce? - 31/03/2016 22:34
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Amerykanie-wysla-wojska-pancerne-do-krajow-wschodniej-flanki-NATO-Co-to-oznacza-dla-Polski,wid,18244121,wiadomosc.html
Wygląda na to, że jak nie rosyjskie (radzieckie) to jakieś inne wojska muszą okupować Polskę :)


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4764 dni
Odp: Topic o polityce? - 01/04/2016 08:09
W tym samym temacie link. Widać PIS niewiele różni się od PO. Jedni pozwolili obcej policji na wjazd na nasze terytorium, drudzy robią to z wojskiem. Pełna niezależność.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5570 dni
Odp: Topic o polityce? - 03/04/2016 08:30
Odnośnie demokracji co niby teraz jest w Polsce, to jakoś rządu niby demokratycznego nie interesuje, że większość Polaków prawdopodobnie nie chce stacjonowania obcych wojsk w Polsce i jeżeli zrobić by referendum w tak ważnej sprawie to rząd nie miałby poparcia. A wiadomo, że chcą wprowadzania jak największej ilości obcych wojsk obojętnie czy rządzi PiS czy gdy rządziło PO ;)
Jak dla mnie super ważna była też podjęta niby przez demokratyczny rząd polski w 2003r. wbrew woli narodu polskiego decyzja o udziale w inwazji na Irak. Wczoraj w filmie dokumentalnym o papieżu było przywołane stwierdzenie Jana Pawła II odnośnie inwazji na Irak, w której niestety Polska wzięła udział cyt. "Jest to zbrodnia przeciwko pokojowi, dokonana z pogwałceniem wszelkich umów międzynarodowych".
Widać zdegenerowane elity uważają, że są mądrzejsze od narodu, papieża, od Boga pewnie zresztą też.
W przypadku inwazji na Irak mamy obecnie efekty tej debilnej decyzji: śmierć wielu ludzi, państwo islamskie, masy zdesperowanych uchodźców, szerzący się terroryzm. Aż strach pomyśleć do czego mogą doprowadzić dalsze ich rządy.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6581 dni
Odp: Topic o polityce? - 04/04/2016 19:18
Nareszcie, po wielu latach walki - w tym bądź najpóźniej w przyszłym roku, zniknie z Placu Żołnierza pomnik czerwonej pały!


PRECZ Z KOMUNĄ! Cool


Ukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4511 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/04/2016 08:56
Obrazek jpg wstawiony na forum


Pogoń jak feniks,miała siłę żeby się podnieść z płomieni.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 05/04/2016 09:27

  jns napisał:  
Nareszcie, po wielu latach walki - w tym bądź najpóźniej w przyszłym roku, zniknie z Placu Żołnierza pomnik czerwonej pały!


PRECZ Z KOMUNĄ! Cool
Jakieś szczegóły ???? :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6581 dni
Odp: Topic o polityce? - 05/04/2016 12:42

  Ambasador napisał:  

  jns napisał:  
Nareszcie, po wielu latach walki - w tym bądź najpóźniej w przyszłym roku, zniknie z Placu Żołnierza pomnik czerwonej pały!


PRECZ Z KOMUNĄ! Cool
Jakieś szczegóły ???? :)Choćby tutaj :)

Ostatnio edytowany przez: jns, 5 kwietnia 2016, 17:22 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5570 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/05/2016 20:59
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zarzut-szpiegostwa-i-wniosek-o-areszt-dla-lidera-Zmiany-Mateusza-P,wid,18338660,wiadomosc.html?ticaid=11709c
Ciekawy jestem czy faktycznie udowodnią Mateuszowi P., że jak ponoć mu zarzucają szpiegowanie na rzecz Rosji czy Chin, albo jak ponoć ma zarzut "branie udział w działalności obcego wywiadu przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10".
Mi to wygląda raczej na aresztowanie polityczne. Opozycję chcą likwidować już w zarodku :)
Warto zwrócić uwagę, że obecny reżim dokonał aresztowania w dniu urodzin aresztowanego. Tak niby odcinający się od Rosji jest, a metody stosuje wprost skalkowane od towarzysza Stalina ;)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 22 maja 2016, 18:53 [3 raz(y)]


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7555 dni
Odp: Topic o polityce? - 17/09/2016 22:59
Znalezione w sieci: "Wczoraj podczas konferencji Jałtańskiej Strategii Europejskiej (YES) były polski prezydent Aleksander Kwaśniewski zapytany o jego opinię na temat lipcowej uchwały Sejmu w sprawie zbrodni wołyńskiej, w której określono ją mianem ludobójstwa i przyjętej we wrześniu w odpowiedzi na nią rezolucji parlamentu Ukrainy, Kwaśniewski odpowiedział, że

„Oceniam te kroki za złe. Uważam, że te sprawy są niezwykle dramatyczne i jeżeli będziemy prowadzić taką długą rozmowę z Ukraińcami, to będzie trudno znaleźć wspólną opinię na ten temat. Dlatego, że dla nas (Stepan- dopisek mój) Bandera będzie terrorystą, który zabijał polskich ministrów, a dla nich będzie człowiekiem, walczącym o niepodległą Ukrainę, stosując każdą dostępną metodę, także terroryzm”


Tak więc według Kwaśniewskiego Bandera był tylko „terrorystą, który zabijał polskich ministrów” a nie twórcą i organizatorem zbrodniczej ideologi, która pchnęła- pod wpływem głębokiej nienawiści do innych nacji- Ukraińców do popełnienia okrutnych zbrodni na ich polskich sąsiadach. I nie działo się to tylko w czasach rządów niemieckich nazistów, a także nie tylko na terenach zajmowanych przez Ukrainę, ale również na terenie współczesnej Polski i działo się to długie lata po zakończeniu II Wojny Światowej.

O tym oczywiście Kwaśniewski nie wspomniał.

Ale nie tylko o tym zapomniał powiedzieć, bo również nie wspomniał ofiar cywilnych i wymiaru zbrodni dokonanych przez Ukraińców, jak i tego, że obecne władze państwowe jawnie gloryfikują spuściznę banderowskiej ideologii, w tym też duchu kształtując swoją historię oraz nauczając dzieci i młodzież. W ten sposób odradza się ukraiński nazizm, który zgoła siedemdziesiąt kilka lat temu doprowadził do zbrodni na polskich Kresach Wschodnich i do współuczestnictwa ukraińskiego w zbrodniach popełnianych przez nazistowskie Niemcy, w tym również na Polakach.

Tak więc, jak widać, Aleksander Kwaśniewski z niewiadomych powodów stał się (a może był zawsze) adwokatem sprawy banderyzmu i Ukrainy stojąc po stronie sprawców zbrodni a nie ich polskich ofiar. I on kiedyś, aż dwie kadencje wybrany został jako głowa państwa polskiego. Nic dziwnego, że z taką głową, daleko żeśmy w tym czasie nie zaszli, ale za to korupcja i bezprawie rozpleniły się w takiej skali jak to ma miejsce w obecnej Ukrainie, czy wcześniej w Rosji w czasie rządów Jelcyna.

Może właśnie dla tego na Ukrainie Kwaśniewski obecnie odgrywa większą rolę polityczną i jego pozycja jest silniejsza niż w Polsce, bo stał on się zwykłym lobbystą ukraińskich interesów. Ciekawe tylko kto mu za to płaci? Bo jak powszechnie wiadomo za darmo on nic nie robi."


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 10/11/2016 08:19
No to Trump 45. pezydentem USA. Jestem trochę w szoku, że amerykanie tak wybrali - nie sądziłem, że coś tam jeszcze rozumu mają... :)

Clintonowa 2 miliardy na kampanie, a Trump 100 milionów.

Cejrowski wczoraj w TVP info


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5251 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/11/2016 16:13
teraz kijowski, wyborcza, tvn i inne gady jadą już do USA, będą na ulicy walczyć o demokracje


abstrakcja!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5885 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 10/11/2016 17:19

  Q. napisał:  
teraz kijowski, wyborcza, tvn i inne gady jadą już do USA, będą na ulicy walczyć o demokracjePowinny przyjść dobre czasy dla USA. Lewacka Europa płacze bo wybór ten jest sprzeczny z ich polityką. Trump chce przede wszystkim zadbać o swoich rodaków, a to co po za granicami kraju go średnio obchodzi. I tak podejście powinno dominować wszędzie i każdy byłby zadowolony. Dbanie o własny ogródek musi być priorytetem.

Teraz czas na Le Pen we Francji.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7323 dni
Odp: Topic o polityce? - 11/11/2016 12:29

  kiko napisał:  


Teraz czas na Le Pen we Francji.Le Pen, która jeździ na pasku Putina i rosyjskiej kasy. Zajebista zmiana na plus dla nas.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Wiku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3933 dni
Odp: Topic o polityce? - 13/11/2016 14:09
http://www.wszczecinie.pl/robert_biedron_spotkanie_w_empiku,id-25100.html?d=2016-11-13

Ostatnio edytowany przez: Wiku, 13 listopada 2016, 22:53 [1 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6671 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 06/07/2017 14:06
Coś temat zamarł, a wizyta Trumpa praktycznie za nami :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005