Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni

*




Topic o polityce? - 15/03/2004 08:31
Chcialbym wysondowac wasze zdanie.

Tyle dzieje sie w polityce polskiej i swiatowej - czy nie macie czasem ochoty podzielic sie swoimy uwagami na te tematy? Niektore z nich sa przeciez tak bulwersujace. CZy zalozenie osobnego topicu o Polityce i wydarzeniach (powiedzmy)z nia zwaiazanych mialoby sens, czy tez moze wprowadziloby niepotrzebne scysje miedzy uczestnkami forum. A moze klotnie, a raczej ostra wymiana zdan ( ale na konkretny , wazny temat) sa potrzebne?!
moze kilka kontrowersyjnaych przykladow wydarzen na ktore moim zdaniem byloby sporo komentarzy:
Konflikt w Iraku jako wojna z islamem czy terroryzmem
Lepper, Samoobrona - coraz lepsze notowania!!!!
Jurczyk musi odejsc!
Niemcy, Francja glownymi silami w nowej UNII

itp itd...tego jest naprawde duzo
Pytanie: Czy warto zakladac wspolny topic do takiego tematu, czy nie

pozdro


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
KEDZIOR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7762 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 13:48
Moim zdaniem super temat, tez kiedys mialem go zalozyc ale balem sie fali krytyki!Jestem dosyc mocno zaangazowany w sytuacje polityczna naszego miasta, podpisujcie sie pod referendum w sprawie Jurczyka bo ten koles musi odejsc.


Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 14:19
pomysl na temat extra, ale nie rozwijałbym tematu Jurcyka bo ten ehem debil :P jak jusz wszyscy przyznali musi odejść :/
za to ciekawi mnie postepowanie Putina który zamiast walczyć o 2 kaedencje jeździ (jak przeczytałem w gazecie wyborczej) np. na granice z Chinami otwierać most co to 2 lata temu do użytku oddali, albo na manewry marynarki co to by sztuczne na popis zrobili :/ nie moge z tego radzieckiego kraju//////


Obrazek jpg wstawiony na forum
--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8077 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 14:32
EEE tam pogadajmy o panu Lepperze :P ... Widzieliscie wczorjasze "Jestem jaki jestem" był Lepper :P


mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 15:03
> EEE tam pogadajmy o panu Lepperze :P ... Widzieliscie wczorjasze "Jestem jaki
> jestem" był Lepper :P

niezly byl program. dwoch wartych siebie debili. Wisniewski probowal nasladowac Kubusia Powiatowego - tyrada na maxa, ale cos mu niewychodzilo (brzmialo to tak dennie jak jego "muzyka"), a Lepper wypowiada sie jak typowy chlop ze wsi - co powiem, to macie sluchac, bo racja jest po mojej stronie. a w ogole jaki on pokrzywdzony, ja cie krece. jak wszyscy go atakuja, tylko za to, ze on (Lepper), jedyny prawy w rzadzie, walczy z niemoralnymi politykami !!! blazenada i wstyd za takiego polityka. a jeszcze teraz spor z PO i Rokita doszedl. usmialem sie jak nic, sluchajac w nd o 9.00 rano w ZETce debate miedzy Rokita a Lepperem. W skrocie klocili sie kto ma wiekszego i moze wiecej zdzialac. Kupa smiechu z tych naszych politykow. :)

ps. przepraszam, ze tak slabiutko pojechalem Wisniewskiego, mam dobry humor i nie chce go sobie psuc.

pzdr for all


seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 17:34
heh ,a czy ktos sluchal calego spotkania rokity z lepperm ,ze strony radia zet mozna sciagnac ,mocna polewka ,w koncu ktos sie dobral do leppera jego metodami ,jesli dobrze pamietam to rokita wyciagnal takie smakolyki jak to ze lepper bedac w brazyli na zaproszenie polonii przedstawial sie jako senator doktor andrzej lepper :) ,albo ze lepper z innymi dzialaczami zlinczowali publicznie jakiegos kolesia i oblewali golego woda :) ale obrona przed tymi zarzutami byla doprawdy ujmujaca ,lepper pytal sie czy rokita tam byl ze o tym wie ,i ze jemu nic nie udowodnili !!(nie mowil ze tak nie bylo ,mowil ze mu nic nie udowodnili) :) ogolnie rzecz biorac nie popieram takie sposobu dzialania rokity i PO ale ktos w koncu zaczal stawiac andrzejowi niewygodne pytania i moj dresowy superbohater(niezapomne dnia kiedy stal przed moja szkola i rozdawal ulotki :) ) zaczal sie kruszyc ,moim zdaniem leppera wogole nie powinni pokazywac w telewizji ,bo on opowiada strasznie glodne kawalki a co gorsza ludzie mu wiarza bo nie chce im sie ruszyc mozgownica ,bo dla nich wygodniej jak ktos sie zajmie tymi skubancami co natrzepali kasy u wladzy ,czyli typowa mentalnosc psa ogrodnika ,po prostu "miejsce POLSKA ,system samowolka ,cel to forsa ,w tym tkwi sekret"
PS. tak sie zastanawiam czy isc glosowac w najblizszych wyborach do parlamentu europejskiego czy lepiej nie ,bo kurwa to juz przesada ,ale z tego co obserwuja wnioskuje ze w tym kraju nie funkcjonuje pojecie uczciwy polityk i nawet jak beda wybory prezydenckie to zaglosuje na lisa jak wystartuje ,przynajmniej nie dam tym pajacom satysfakcji ze nikt nowy sie na stolek nie wdrapie


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
M@ZUR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7569 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 18:31
Nie no przecież to zakrawa na parodię Lepper i Wiśniewski w jednym studiu. Niestety TV się zajmuje idiotyzmami ciągle. Wiśniewski już dawno powinien miec zakaz wydawania płyt z kilku powodów ale to nie temat o muzyce. Natomiast Lepper powinien mieć dawno zakaz mieszania się do polityki bo jest wieśniakiem i idiotą. Nie umie zachować się kulturalnie, jest niewykształconym idiotą i prostakiem którego wygląd kreuje Tymochowicz. Jego prawą ręką jest pani Beger któej z grzczności to płci przeciwnej nie będe komentował a drugą prawą ręką poseł Łyżwiński który razem z małżonką jest winny bankom 2 mln USD i pożycza jeszcze sobie $$$ z Sejmu. Potem tacy zadłużeni złodzieje jak Łyżwińscy mówią, że SLD to złodzieje. Jeśli chodzi i partię z którą sympatyzuję to wobec słabnącej popularności SLD będzie to PO, którzy są zdecydowani i sprzeciwiają się takim ćwierćinteligentom jak SAMOOBRONA. Podsumowująć źle jest, będzie Lepper jak ludzie nie przejrzą na oczy. Jak taki człowiek ma nas reprezentowac i nami rządzić to pakuje walizki albo robię rewolucję :(. Pozdro 4 all ;]


God, I'm glad I'm not me.
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 19:05
a jeszcze jedno mnie naszlo ,najbardzie wkurwia mnie to jak slysze u siebie w klasie(maturalna LO (podobno szlachta w mojej budzie:) )) ze lepper wkoncu mowi to o czym inni nie mowili i ujawnia brudy politykow ,ja juz wtedy wymiekam i nie mam sily na nic ,"kochana Polsko ,dzieki za madrosc ,wiare jak w lotto" ale jak mozna przez 12 lat ksztalcenia wyksztaltowac takie poglady ?? gdzie jest blad ?? blad jest w tym Polska nie odciela sie od komuny ,jako przyklad podam bylego prezydenta czech ,vaclava havla on po obaleniu komunizmu nie przyjal u siebie zadnego bylego komunisty ,co lepsze ,zadnemu nigdy nie podal reki ,bo to mordercy i sprzedawczyki a w Polsce co ? SLD ? rozumiem lewicowe poglady ale to nie moga byc ci sami ludzie ktorzy 15-20 lat temu byli dzialaczami PZPR ,ja mam uwierzyc ze nagle im sie spodobala demokracja ?? nie ,oni dalej maja poprzednie przyzwyczajenia ,wezma w lape i jakos wszystko sie zalatwi !! przykladow az nadto ,rywingate ,starachowice ,jaskiernia i sprawa "jednorekich bandytow" ,nie mowie ze prawica jest Ok ,ale przez to ze nie odcieli sie od komunizu gruba kreska teraz sami popadaja w nekajace lewice paranoje ,nie wiem czy ktos czytal ksiazke lisa "co z ta Polska?" ,ale jesli udaloby sie przeprowadzic przedewszystkim czesc jego pomyslow sadze ze Polska bylaby lepszym krajem do zycia
PS . MazuR jak lepper dojdzie do wladzy to przylanczam sie do rewolucji


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 19:59

PS. tak sie zastanawiam czy isc glosowac w najblizszych wyborach do
> parlamentu europejskiego czy lepiej nie ,bo kurwa to juz przesada ,ale z tego co
> obserwuja wnioskuje ze w tym kraju nie funkcjonuje pojecie uczciwy polityk i
> nawet jak beda wybory prezydenckie to zaglosuje na lisa jak wystartuje
> ,przynajmniej nie dam tym pajacom satysfakcji ze nikt nowy sie na stolek nie
> wdrapie

Tutaj akurat na twoim miejscu nie zastanawialbym sie ani chwili.
Przypomnialo mi sie jak w zeszlym roku delegaja polskich parlamentarzystow przebywala na posiedzeniach Parlamentu Europejskiego. Kiedy zaczeli wypowiadac sie poslowie Samoobrony parlamentarzysci europejscy nie wytrzymali sluchania tych bzdur i zaczeli stukac w lawki.
ALbo ta super aktywnosc poslow "S" . Jedyne interpelacje jakie wnioslo 2 poslow tej partii podczas calej kadencji byly to interpelacje zywcem skopiowane zod innych poslow z zeszlej kadencji!!!
Jesli chcesz aby to sie powtarzalo nie glosuj.
Moim zdaniem trzeba wkoncu wybrac madrych ludzi , aby nas reprezentowali choc w Europie.

A co do Lisa - moim zdaniem w tej chwil rzeczywiscie nie ma lepszego kandydata niz on.

pozdro


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
Borys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7490 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 21:09
Polityką naszego kraju interesuje się średnio,jeśli można to tak nazwać to jedyna partia z jaką sympatyzuje to jest to PO czy nawet PiS.Partie te skupiają ludzi wykształconych i przedewszystkim nie powiązanych z aferami. Natomiast Kurwica mnie strzela gdy widze R.Giertycha i sympatyzujaca z LPR Młodzież Wszechpolską.Jak Samoobrona zwycięży w wyborach lub gdy pani Kwasowa zostanie prezydentem - przyłanczam sie do rewolucjii.....dość wsi w naszym rządzie i dość rządów Kwasów !!!!!


O swe walczyć będziemy, tradycja nie zginie póki my żyjemy...
Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 21:26
Ten artykul apropo ostatnich zamachow w Madrycie

"Witajcie na III wojnie światowej"



"Szanowni Europejczycy, witajcie na III wojnie światowej" - w ten sposób włoski dziennik "Il Foglio" zatytułował kolumnę poświęconą czwartkowym zamachom w Madrycie, w których zginęło 201 osób, a rannych zostało ok. 1500.

Dziennik zamieszcza wyjątki z artykułów, które ukazały się w prasie włoskiej po zamachach i opatruje je komentarzem, że niezależnie od tego, kim są sprawcy tragedii z 11 marca, "jest to nowa wojna, nasza wojna, na której musimy walczyć".

Gazeta publikuje także analizę znanego włoskiego politologa Ernesta Galli della Loggi, który uważa, że "pacyfizm nie może już dłużej (po zamachch w Madrycie) być nośnikiem europejskiej tożsamości".

Galli della Loggia pisze, że "kto upiera się, aby łączyć zamachy w Madrycie z interwencją w Iraku, zapomina, że 11 września Ameryka nie była zaangażowana w żadną wojnę. Atak na Twin Towers i na Pentagon był początkiem, a nie odpowiedzią podyktowaną koniecznością samoobrony lub prawem do represji. Był to atak przeciwko wolnemu krajowi, rządzonemu zgodnie z zasadami demokracji, stojącej w obronie praw obywatelskich".

Autor podkreśla, że "al-Qaida, której zasięg działania jest bardzo szeroki, teraz wymierzyła cios Europie" i pisze, że uzasadnianie tego faktu wojną w Iraku "jest tylko pretekstem, bo jedynym celem politycznym terroryzmu jest sam terroryzm"

"Il Foglio" zamieszcza również prowokacyjny rysunek odnoszący się do wyników hiszpańskich niedzielnych wyborów, w wyniku których do władzy doszła Hiszpańska Socjalistyczna Partia Robotnicza. Karykatura zatytułowana jest "Sukces al-Qaidy w hiszpańskich wyborach" i podpisana: "Osama bin Laden z radości strzela w powietrze". Rysunek przedstawia postać strzelającego z karabinu maszynowego mężczyzny, przypominającego bin Ladena.

W gruncie rzeczy zgadzam sie z tym tekstem.
Teoretycznie na wojnie Europa jest iUSA jest juz ponad 10 lat. Na wojnie z ekstremizmem islamskim.
Teoretycznie jesli nie wojska USA i allies na Bliskim Wschodzie wladze powoli przejmowaliby ekstremisci. Tacy ktorych wiara jest CZySTY ISLAM. A islam mowi - nauczaj prawdy o prawdziwym Bogu dobrym slowem, ale jesli dobre slowe nie pomoze - uzyj miecza!!!!!!!
Co byloby celem ekstremistow gdyby wygrali u siebie i mieli na Bliskim Wschodzie nieograniczona wladze?? - Europa i jej zacofana, pacyfistyczna ludnosc. [ i tu ciesze sie ze jestem Polakiem bo jak arabowie zaczna szalec u nas to dlugo tu nie pomieszkaja ;) ]

Cale szczescie ze w tamtym rejonie jest ropa naftowa i zadne panstwo nie pozwoli sobie aby wladze tam przejeli nieodpowiedni ludzie.



Zawsze wierni. Emigracja 2004.
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 21:54
Odnosnie nowego premiera Hiszpanii. Knypek robi wielki blad wycofujac wojska hiszpanskie z Iraku. Daje tym samym do zrozumienia, iz Hiszpania ugiela sie przed terrorystami. To zle jak jasna cholera, bo rozumowanie terrorystow bedzie jedno: jak Hiszpanie udalo sie zastraszyc, to i inne panstwa moze tez sie uda. Szansa atakow bombowych a Europie wzrasta. A mozliwie, ze najgorzej wyjdzie na tym sama Hiszpania. Bo kto raz sie dal sie zastraszyc, to i drugi raz sie da... Zeby nie bylo tak, ze kazdy, kto bedzie chcial wymusic cos na hiszpanskim rzadzie, bedzie uciekal sie do terroryzmu... obym sie mylil.


seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 22:05

Tutaj akurat na twoim miejscu nie zastanawialbym sie ani chwili.


no moze i racja ,jezli ktos ma cos w tym kraju zmienic to wlasnie my :) w sumie to zawsze czekalem kiedy bede mogl zaglosowac i nie rozumialem dlaczego niektorzy moim znajomi nie ida glosowac ,przecierz oni tylko daja pole do popisu wiesniakom nie majacym pojecia o gospodarce i polityce ktore puste hasla samoobrony i LPR-u bardzo sie podobaja i glosuja na nich ,w sumie to trzeba nawolywac mlodych ludzi ze wbrew pozorom moga cos dla tego kraju zrobic ,isc oddac swoj glos ,byle nie na samooborone ,LPR czy SLD(ci to juz sie sami skompromitowali ,mam nadzieje ze jakas nowa partia powstanie bo musi byc jakas lewicowa partia w Polsce)

Moje przeslanie
"Idzcie i glosujcie ,byle nie na samoobrone czy LPR" (juz jakos przelkne kolejne 4 lata rzadow komuchow ,byle do wladzy nie doszli grozni populisci pokroju andrew)


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 15/03/2004 22:53
odnosnie leppera, sluchaliscie radia w niedziele rano?
lepper vs. rokita
pojedynek jakich malo i to na zywo hehe
ja sluchalem z takim zaciekawieniem ze az mi było zal kiedy sie skonczylo
polecam :P

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=2156667&id_f=8

sciagnijcie sobie, naprawde warto :)
sa to cztery 15-minutowe pliki mp3 z 1-godzinnej rozmowy w radiu ZET


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7637 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 16/03/2004 10:42
trudno nie interesowac sie polityka jak sie slucha radia i oglada wiadomosci ale czasem az sie odechciewa sie sluchac o kolejnych aferach wyrastajacych jak grzyby po deszczu i ogladac twarze wiekszosci politykow.....mysle ze najwieksza katstrofa jaka mogla by sie przydarzyc Polsce to objecie wladzy przez rolnikow z Samoobrony . tego Leppera nie da sie sluchac przeciez on nie ma zadnego dobrego pomyslu na rzadzenie w Polsce potrafi tylko atakowac wszystkie inne partie i to jest jegop jedyna metoda . w tej chiwli jedynym rozsadnym rozwiazaniem wydaje sie Platforma Obywatelska.

natomiast jesli chodzi o Szczecin to namawiam wsystkich na podpisywanie wniosku o referendum a potem na pojscie na to referendum zeby odwolac : "boskiego Marjana"


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 16/03/2004 12:01
Też wydaje mi sie, że PO ale nie jestem tak do końca pewien...jedyne czego jestem pewien to to, że trzeba zrobić wszystko, aby niedopuścić do rządów samoobrony w Polsce i do dalszego rządzenia Jurczyka w Szczecinie...


Dziękuję :)
Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 17/03/2004 07:59
PO traci Samoobrona zyskuje!!

"Rzeczpospolita": Przed wyborami do Parlamentu Europejskiego kolejna sondażowa rewolucja. Do góry pnie się szybko Samoobrona. Platforma Obywatelska, choć nadal na czele, traci zwolenników. SLD i UP z jednocyfrowym wynikiem.

Platforma odnotowała 7-punktowy spadek poparcia. 10 procent zyskała Samoobrona. 5 punktów traci lewica. Takie wyniki przynosi najnowszy sondaż preferencji w wyborach do Parlamentu Europejskiego - podaje gazeta.

Niemal wszystkie partie zadeklarowały, że wystartują w wyborach europejskich samodzielnie. W porównaniu z poprzednimi badaniami "Rzeczpospolitej" gazeta do listy komitetów dodała m.in. Zielonych 2004, Inicjatywę Centrum Zbigniewa Religi, Inicjatywę Społeczną Tak Waldemara Dubaniowskiego, w której tworzenie zaangażowała się także Fundacja Schumana oraz Narodowy Komitet Wyborczy Wyborców Macieja Płażyńskiego.

Porównanie wyników z początku lutego i marca przynosi rewolucję. Kandydatów Samoobrony do Parlamentu Europejskiego chce poprzeć 21 proc. - o 10 punktów więcej niż na początku lutego. Jak podkreśla "Rzeczpospolita" wyborców przybywało, mimo że Andrzej Lepper nie przedstawił żadnego programu ani nie są znani kandydaci na eurodeputowanych z ramienia jego partii.

Nadal na czele nadal jest Platforma Obywatelska, choć poparcie dla niej zmalało o 7 pkt. z 29 do 22 proc. Poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości wynosi 13 proc. (o punkt mniej niż w lutym). Nie uległy zmianie notowania Ligi Polskich Rodzin - nadal chce na nią głosować co dziesiąty Polak. Wciąż traci SLD - UP, które popiera 8 proc. Tuż poniżej 5-proc. progu znalazło się PSL, co oznacza, ze ludowcy mogą nie mieć reprezentacji europejskiej.

Według "Rzeczpospolitej" PO zamiast 19 mogłaby liczyć na 17 mandatów, Samoobrona zamiast 7 na aż 17. PiS miałoby 9 eurodeputowanych, a LPR - 7. Lewica straciła 4 mandaty i zdobyłaby ich tylko 5.
***************************************

Ja tu czegos nie rozumiem . Wszyscy sa przeciw a Samoobrona ciagle rosnie w sile. Ta Polska jest chora.
Ale wiecie to jest calkiem dobry sposob. Jak Lepper dojdzie do wladzy bedzie sie mogl chwalic spadkiem bezrobocia!!
JAk to? no tak ze dziesiatki tysiecy mlodych i wyksztalconych ludzi uciekna za granice. JA w takim kraju na pewno nie bede zyl.

Niech zyje antylepperowska emigracja



Zawsze wierni. Emigracja 2004.
Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7397 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 17/03/2004 08:18
> Odnosnie nowego premiera Hiszpanii. Knypek robi wielki blad wycofujac wojska
> hiszpanskie z Iraku. Daje tym samym do zrozumienia, iz Hiszpania ugiela sie
> przed terrorystami. To zle jak jasna cholera, bo rozumowanie terrorystow bedzie
> jedno: jak Hiszpanie udalo sie zastraszyc, to i inne panstwa moze tez sie uda.
> Szansa atakow bombowych a Europie wzrasta. A mozliwie, ze najgorzej wyjdzie na
> tym sama Hiszpania. Bo kto raz sie dal sie zastraszyc, to i drugi raz sie da...
> Zeby nie bylo tak, ze kazdy, kto bedzie chcial wymusic cos na hiszpanskim
> rzadzie, bedzie uciekal sie do terroryzmu... obym sie mylil.

MAsz cholerna racje
Dorzucam link do artykulu o niemal identycznej tresci.
http://info.onet.pl/887358,12,1,0,120,686,item.html

Za pare lat to nie bedzie nawet gdzie uciec. W Polsce bin Lepper w Europie Zach. bin LAden -> ino nasi tawariszcze sie nam ostana :) [Ostatnio edytowane przez Werft MKS: 2004-03-17 08:18]


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
mike
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 17/03/2004 08:45
Ja tu czegos nie rozumiem .
> Wszyscy sa przeciw a Samoobrona ciagle rosnie w sile. Ta Polska jest chora.
Ale
> wiecie to jest calkiem dobry sposob. Jak Lepper dojdzie do wladzy bedzie sie
> mogl chwalic spadkiem bezrobocia!!
JAk to? no tak ze dziesiatki tysiecy
> mlodych i wyksztalconych ludzi uciekna za granice. JA w takim kraju na pewno nie
> bede zyl.

Niech zyje antylepperowska emigracja


Odpowiedz jest bardzo prosta. Za Lepperem glosuja glownie rolnicy i osoby z malych miescowosci, bo w duzej mierze to im wlasnie Lepper sklada najwiecej obietnic. Niestety, spotykam sie tez czesto z pogladami (gloszonymi glownie przez "miastowych"), iz trzeba wybrac Samoobrone, bo jest to partia sklocona z innymi i moze wreszcie przetnie te wszystkie koneksje miedzy innymi ugrupowaniami i wprowadzi nowy lad. Moim zdaniem, to myslenie mozna w skrocie przedstawic tak: Trzeba wywolac wojne, by po wojnie odbudowac kraj. tylko pytanie jedno sie nasuwa: po tej wojnie 5-cio letniej, jak dlugo potrwa odbudowa panstwa (i czy wogole sie uda)????


seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/03/2004 14:51
wtedy wystrczy madry prezydent i 2/3 w sejmie i mozna powtorzyc wybory (po 1 roku rzadow samoobrona tak sie skompromituje ze bedzie miala mniejsze poparcie niz SLD teraz) oby tylko udalo sie znalesc te 2/3 w sejmie bo 5 letnich rzadow wiesniakow nie przezyje

PS andrzej strzez sie ,najgorsze co moze ci sie przytrafic to dojscie do wladzy .teraz przynajmniej mozesz opluwac innych i zwalac na innych ze ty nigdy nie rzadziles ,a pomyslales co zrobisz z tym panstwem jak juz wpierdolisz sie na stolki ?? he ??


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005