Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5940 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 09/08/2010 23:41

  eM napisał:  
Polecam wszystkim oburzonym zachowaniem fanatycznych babci walczących o krzyż zobaczyć w akcji naszą oświecona , postępowa młodzież , tudzież zwolenników nowoczesnej , zlaicyzowanej Europy pod Pałacem Prezydenckim:


Antyciemnogród część I

"My jesteśmy z PO , wezmiemy ten krzyż do domu i nasikamy na niego"

''Pierdoli mnie ten krzyż ''

Brawo! Ynteligentne chopaki! Takie cool i trendy , no i za PEŁO nawet! lol

Przyznam jednak że dziwią mnie trochę antysemickie odzywki typu "Ty żydek'' czy “Brudas, Żyd – spierdalać". Wyborczej jakoś ostatnio nie czytałem , ale mam nadzieje żę stoja na straży i zauważyli te skandliczne zachowanie młodych ludzi. Jesli nie to liczę iż chociaż organizacja Nigdy więcej zareaguje lol




Bydło się znajdzie wszędzie i po każdej stronie.
Ale ja nie jestem z po, nie jestem z pisu i zastanawiam się tylko, z jakiej racji ten krzyż tam ciągle stoi??? I czy gdyby zamiast niego przed pałacem prezydenckim stał tam symbol jakiejkolwiek innej religii, to czy też utrzymałby się tyle czasu? Chyba tak, bo o ile dobrze pamiętam to jeszcze nie mieszkamy w państwie koscielnym...
W ogóle to niechże ktoś się zlituje, zetnie to, i będzie po sprawie. Bo to już przestało być śmieszne, to jest po prostu żałosne. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze kurwa zaczną organizować wyprawy krzyżowe.


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
xartix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5136 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 08:29

  Tasior napisał:  

  eM napisał:  
Polecam wszystkim oburzonym zachowaniem fanatycznych babci walczących o krzyż zobaczyć w akcji naszą oświecona , postępowa młodzież , tudzież zwolenników nowoczesnej , zlaicyzowanej Europy pod Pałacem Prezydenckim:


Antyciemnogród część I

"My jesteśmy z PO , wezmiemy ten krzyż do domu i nasikamy na niego"

''Pierdoli mnie ten krzyż ''

Brawo! Ynteligentne chopaki! Takie cool i trendy , no i za PEŁO nawet! lol

Przyznam jednak że dziwią mnie trochę antysemickie odzywki typu "Ty żydek'' czy “Brudas, Żyd – spierdalać". Wyborczej jakoś ostatnio nie czytałem , ale mam nadzieje żę stoja na straży i zauważyli te skandliczne zachowanie młodych ludzi. Jesli nie to liczę iż chociaż organizacja Nigdy więcej zareaguje lol




Bydło się znajdzie wszędzie i po każdej stronie.
Ale ja nie jestem z po, nie jestem z pisu i zastanawiam się tylko, z jakiej racji ten krzyż tam ciągle stoi??? I czy gdyby zamiast niego przed pałacem prezydenckim stał tam symbol jakiejkolwiek innej religii, to czy też utrzymałby się tyle czasu? Chyba tak, bo o ile dobrze pamiętam to jeszcze nie mieszkamy w państwie koscielnym...
W ogóle to niechże ktoś się zlituje, zetnie to, i będzie po sprawie. Bo to już przestało być śmieszne, to jest po prostu żałosne. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze kurwa zaczną organizować wyprawy krzyżowe.



Ale żyjemy w państwie w którym Polska jest krajem katolickim, większość obywateli jest katolikami. I to powinno wystarczyć, a pisząc "zetnie to" lekko mnie obrażasz, bo "to coś" jest dla mnie osobiście najważniejszym symbolem mojej wiary. Wychodzi tylko idiotyzm Komorowskiego, wystarczyło przygotować tablicę upamiętniającą, zorganizować uroczystości i przenieść krzyż. Ale to zbyt dużo dla POlszewika.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 10:02

  Tasior napisał:  
Ale ja nie jestem z po, nie jestem z pisu i zastanawiam się tylko, z jakiej racji ten krzyż tam ciągle stoi I czy gdyby zamiast niego przed pałacem prezydenckim stał tam symbol jakiejkolwiek innej religii, to czy też utrzymałby się tyle czasu? Chyba tak, bo o ile dobrze pamiętam to jeszcze nie mieszkamy w państwie koscielnym...



Krzyż stał sobie tam spokojnie przez ponad 3 miesiące. Nikt na niego nie zwracał uwagi. Ci któzy chcieli , przychodzili pod Pałac Prezydencki , modlili się , nikomu to nie przeszkadzało. Wytlumacz mi czemu tak bardzo ten krzyż cie boli? Sprawia ci jakąś krzywdę gdy go widzisz? Razi cie tak mocno? Obraża w jakiś sposób? Czy poprostu bezmyśłnie idizesz za motłochem tudzież dajesz się wkręcić w gierki Wybiórczej i WSI24. Dajcie tym ludziom spokój , zajmijcie się swoimi sprawami , na pewno jest dużo więcej do zrobienia w kraju niż bezsensowne awantury , z premedytacją rozpętane przez PO.Gdyby nie chora decyzja Komorowskiego , nie doszłoby do tego cyrku , społeczeństwo Polskie nie podzieliłoby się tak radykalnie.Babcie przychdziłby sobie na krakowskie przedmiescie , modliły się a Bronek mogly zając się swoją pracą , tyle refrom naobiecywał, miało być tak zajebiscie a tu zamiast zniżek dla studentów czy podwyżek płac dla nauczycieli , pierwszą jego decyzją było usunięcie krzyża upamiętniającego ofiary katastrofy smoleńskiej. Jasne , mówicie że miejsce krzyża jest w Kościele. To niech od razu zlikwidują wszystkie kapliczki przy drodze , krzyże na wieżach świątynii katolickich czy krzyże w szkołach.W Brukseli wszyscy będa zadowoleni.W końcu Polska stanie się częscią nowoczesnej , postępowej , zlaicyzowanej Jeuropy!

Przykro patrzyć na te nowe pokolenie. Nasi rodzice walczyli o wolność , kościoł katolicki również przyczynił się w dużej mierze do obalenia komunizmu i choćby z tego powodu wypadałoby mieć szacunek do krzyża .Kiedyś ludzie mieli charakter , zasady , wartości . Potrafili przeciwstawić się władzy gdy ta zabraniała wieszać krzyż. Dziś lepiej być trendy , cool ,jazzy, pierdolić symbole wiary chrzescijańskiej i głosować na PO lol

No i koniecznie smiać się z Jarka , wtedy 10 pkt SLU!


  xartix napisał:  
Wychodzi tylko idiotyzm Komorowskiego, wystarczyło przygotować tablicę upamiętniającą, zorganizować uroczystości i przenieść krzyż. Ale to zbyt dużo dla POlszewika.



To nawet nie idiotyzm tylko przemyślany ruch ''rządzących''. Dzięki akcji z usunięciem krzyża cała Polska zamiast zainteresować się podwyżką podatku, bezrobociem czy ogromną dziurą budżetową , zajmuje się szopką spod Pałacu Prezydenckiego. I o to chodziło...

Ostatnio edytowany przez: eM, 10 sierpnia 2010, 10:27 [2 raz(y)]


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6909 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 10:20

  Tasior napisał:  
Bydło się znajdzie wszędzie i po każdej stronie.
Ale ja nie jestem z po, nie jestem z pisu i zastanawiam się tylko, z jakiej racji ten krzyż tam ciągle stoi??? I czy gdyby zamiast niego przed pałacem prezydenckim stał tam symbol jakiejkolwiek innej religii, to czy też utrzymałby się tyle czasu? Chyba tak, bo o ile dobrze pamiętam to jeszcze nie mieszkamy w państwie koscielnym...
W ogóle to niechże ktoś się zlituje, zetnie to, i będzie po sprawie. Bo to już przestało być śmieszne, to jest po prostu żałosne. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze kurwa zaczną organizować wyprawy krzyżowe.



Oczywiscie krzyz powinien wrocic do kosciola, ale przesadzasz. Wiesz dlaczego swiat schodzi na psy ? Wlasnie dlatego ze naszej mlodziezy brakuje ZASAD. A gdzie naucza sie zasad jak nie poprzez wiare? Powiesz,ze wiele wojen bylo przez religie. To ja odpowiem ile wojen unikniono przez wiare?! Wiele i wcale temu nie zaprzeczysz. Teraz to co zanaczylem w Twojej wypowiedzi...Naprawde chcialbys aby pod Palacem Prezydenckim czczono Allaha, a ulice roily sie od brudasow ktorym zalezy na krwi chrzescijan?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 11:07
Nie wiem jak Wam ale mi jako Polakowi jest tak strasznie wstyd za tą całą sytuację z krzyżem, że nie mogę nawet słuchać tej całej błazenady w mediach, o ciemnogrodach itp. Największym ciemnogrodem jest pozbywanie się symboli dzięki, którym Polska istnieje. Brak słów na całą sytuację...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 11:43
ciekawy jest też fakt jaki status ekonomiczny posiadają obrońcy krzyża

Jadwiga, 45 lat, bezrobotna, renta inwalidzka 495 zł
Zbigniew, lat 51, bezrobotny, renta inwalidzka
Dariusz, lat 21, bezrobotny, renta inwalidzka

Generalnie można uznać, że mamy do czynienia z ludźmi, którzy na siłę starają się poczuć potrzebnymi.

Z drugiej jednak strony inwalidzi ciągnący kasę z moej kieszeni sterczący 30 godzin pod krzyżem...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5940 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 11:59

  Ostry napisał:  

  Tasior napisał:  
Bydło się znajdzie wszędzie i po każdej stronie.
Ale ja nie jestem z po, nie jestem z pisu i zastanawiam się tylko, z jakiej racji ten krzyż tam ciągle stoi??? I czy gdyby zamiast niego przed pałacem prezydenckim stał tam symbol jakiejkolwiek innej religii, to czy też utrzymałby się tyle czasu? Chyba tak, bo o ile dobrze pamiętam to jeszcze nie mieszkamy w państwie koscielnym...
W ogóle to niechże ktoś się zlituje, zetnie to, i będzie po sprawie. Bo to już przestało być śmieszne, to jest po prostu żałosne. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze kurwa zaczną organizować wyprawy krzyżowe.



Oczywiscie krzyz powinien wrocic do kosciola, ale przesadzasz. Wiesz dlaczego swiat schodzi na psy ? Wlasnie dlatego ze naszej mlodziezy brakuje ZASAD. A gdzie naucza sie zasad jak nie poprzez wiare? Powiesz,ze wiele wojen bylo przez religie. To ja odpowiem ile wojen unikniono przez wiare?! Wiele i wcale temu nie zaprzeczysz. Teraz to co zanaczylem w Twojej wypowiedzi...Naprawde chcialbys aby pod Palacem Prezydenckim czczono Allaha, a ulice roily sie od brudasow ktorym zalezy na krwi chrzescijan?



Nie, najbardziej chciałbym aby wszystkie religie zniknęły z tego świata, ponieważ jedyne co dają to nienawiść i zacofanie.
Ale skoro już być muszą, to niech zostaną na swoim miejscu. A miejsce krzyży, księży jest w kościołach i tylko tam.
Stojący w miejscu publicznym krzyż razi mnie tak samo jak raziłyby mnie najróżniejsze Allahy, Mahomety, czy Gwiazdy Dawida.
A symbolem narodowym to może być, ale Watykanu. Polskie symbole narodowe to flaga i godło. i wolałbym żeby jadąc przez Polskę co chwila widać było powiewające flagi, a nie kapliczki i obrazki matki boskiej.

To prawda jak napisał ktoś powyżej, że to polityczna szopka i odwracanie uwagi, ale jednak jest to bardziej niż Bronka, jest to wina "moherów" które robią wielką szopkę bez powodu (bo co im przeszkadza przeniesienie krzyża do kościoła to dla mnie niepojęte)


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 12:30
Powinni im dać 48 h na rozejście się a potem zrobić porządek. Żeby w prawie 40 mln kraju nie można było sobie poradzić z grupką kilkunastu osób łamiących prawo. Bo chyba jakieś obowiązuje, co nie ? Poza tym to żaden krzyż tylko kawałek drewna. Najpierw niech go chociaż "katolicy" poświęcą..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
SPR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6113 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 13:36

  śmielaq89 napisał:  
Powinni im dać 48 h na rozejście się a potem zrobić porządek. Żeby w prawie 40 mln kraju nie można było sobie poradzić z grupką kilkunastu osób łamiących prawo. Bo chyba jakieś obowiązuje, co nie ? Poza tym to żaden krzyż tylko kawałek drewna. Najpierw niech go chociaż "katolicy" poświęcą..



Wez czlowieku jebnij sie w czerep jakie lamania prawa? chyba Ci sie ustroje pomylily bo poki co JESZCZE zyjemy w wolnym kraju i kazdy moze spedzac czas tam gdzie chce. A POlszewicy chyba nie odrobili jednej lekcji bo walka z kosciolem juz byla za komuny i byla przegrana. Z drugiej strony moze taka maja strategie zeby jak najduzej trzymac ich pod palacem zeby ludzie zniechecil sie do kosciola i wtedy walka bedzie skonczona


U Nas na śródmieściu każdy jest Pogoni wierny..
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 13:47
Łamaniem prawa jest krzyż, który jest samowolą budowlaną czy coś w tym rodzaju. Poza tym jest to nielegalne zgromadzenie, jakoś nic nie mówiłęś, jak Macierewicz pozywał wczoraj o to organizatora innej akcji w sprawie krzyża.


P. S.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6448 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 13:49

  PSK napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Powinni im dać 48 h na rozejście się a potem zrobić porządek. Żeby w prawie 40 mln kraju nie można było sobie poradzić z grupką kilkunastu osób łamiących prawo. Bo chyba jakieś obowiązuje, co nie ? Poza tym to żaden krzyż tylko kawałek drewna. Najpierw niech go chociaż "katolicy" poświęcą..



Wez czlowieku jebnij sie w czerep jakie lamania prawa? chyba Ci sie ustroje pomylily bo poki co JESZCZE zyjemy w wolnym kraju i kazdy moze spedzac czas tam gdzie chce. A POlszewicy chyba nie odrobili jednej lekcji bo walka z kosciolem juz byla za komuny i byla przegrana. Z drugiej strony moze taka maja strategie zeby jak najduzej trzymac ich pod palacem zeby ludzie zniechecil sie do kosciola i wtedy walka bedzie skonczona



W czasach komuny zdecydowanie więcej osób było jednak wierzacych. Obecna Polska zmierza do coraz wiekszego laicyzmu, który niszczy ideały, co jak sądzę za parenaście lat jeszcze bardziej osłabi kosciół. Liczba uczęszczających do kościoła katolików będzie się zmniejszać tak jak to działo się i dzieje na zachodzie. Nie wychylałbym się z mówieniem, że walka z kościołem będzie przegrana.

Kościół przegrywa z trendy, jazzi,foxi, cool stylem życia. Zresztą spójrz na tych ludzi, którzy protestowali za usunieciem krzyża.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 14:26
Tutaj nie ma mowy o walce z kosciolem, tylko z glupota protestujacych, ktorzy nie zdaja sobie sprawy jak bardzo sa zmanipulowani. Poza tym jak wytlumaczyc fakt walki z ksiezmi i harcerzami, ktorzy przyszli przeniesc krzyz do SWIATYNI? Do swiatyni, nie na smietnik czy inne zlomowisko.


SPR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6113 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 14:27

  Sz. napisał:  
Łamaniem prawa jest krzyż, który jest samowolą budowlaną czy coś w tym rodzaju. Poza tym jest to nielegalne zgromadzenie, jakoś nic nie mówiłęś, jak Macierewicz pozywał wczoraj o to organizatora innej akcji w sprawie krzyża.



Nielegalne zgromadzenia sa tylko w Polsce i jest to prawo komunistyczne!! ''48 h na rozejscie sie'' samowola budowlana ma sie rozejsc? czytajmy ze zrozumieniem. Ja wierze w sile ideałow ktore sa teraz niszczane i wierze w to ze ludzie sie wkoncu obudza i ta walka nie bedzie potrzebna


U Nas na śródmieściu każdy jest Pogoni wierny..
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 14:36

  PSK napisał:  
( ...) Ja wierze w sile ideałow ktore sa teraz niszczane i wierze w to ze ludzie sie wkoncu obudza i ta walka nie bedzie potrzebna



Mam podobnie , ale patrząc na tą jebaną zlewaczała , bezideową , bezwartosciową dzicz spod pałacu prezydenckiego zaczynam szczerze w to wątpić i jest mi poprostu wstyd...


grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5659 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 15:57

  Tasior napisał:  

  Ostry napisał:  

  Tasior napisał:  
Bydło się znajdzie wszędzie i po każdej stronie.
Ale ja nie jestem z po, nie jestem z pisu i zastanawiam się tylko, z jakiej racji ten krzyż tam ciągle stoi??? I czy gdyby zamiast niego przed pałacem prezydenckim stał tam symbol jakiejkolwiek innej religii, to czy też utrzymałby się tyle czasu? Chyba tak, bo o ile dobrze pamiętam to jeszcze nie mieszkamy w państwie koscielnym...
W ogóle to niechże ktoś się zlituje, zetnie to, i będzie po sprawie. Bo to już przestało być śmieszne, to jest po prostu żałosne. Jak tak dalej pójdzie to jeszcze kurwa zaczną organizować wyprawy krzyżowe.



Oczywiscie krzyz powinien wrocic do kosciola, ale przesadzasz. Wiesz dlaczego swiat schodzi na psy ? Wlasnie dlatego ze naszej mlodziezy brakuje ZASAD. A gdzie naucza sie zasad jak nie poprzez wiare? Powiesz,ze wiele wojen bylo przez religie. To ja odpowiem ile wojen unikniono przez wiare?! Wiele i wcale temu nie zaprzeczysz. Teraz to co zanaczylem w Twojej wypowiedzi...Naprawde chcialbys aby pod Palacem Prezydenckim czczono Allaha, a ulice roily sie od brudasow ktorym zalezy na krwi chrzescijan?



Nie, najbardziej chciałbym aby wszystkie religie zniknęły z tego świata, ponieważ jedyne co dają to nienawiść i zacofanie.
Ale skoro już być muszą, to niech zostaną na swoim miejscu. A miejsce krzyży, księży jest w kościołach i tylko tam.
Stojący w miejscu publicznym krzyż razi mnie tak samo jak raziłyby mnie najróżniejsze Allahy, Mahomety, czy Gwiazdy Dawida.
A symbolem narodowym to może być, ale Watykanu. Polskie symbole narodowe to flaga i godło. i wolałbym żeby jadąc przez Polskę co chwila widać było powiewające flagi, a nie kapliczki i obrazki matki boskiej.

To prawda jak napisał ktoś powyżej, że to polityczna szopka i odwracanie uwagi, ale jednak jest to bardziej niż Bronka, jest to wina "moherów" które robią wielką szopkę bez powodu (bo co im przeszkadza przeniesienie krzyża do kościoła to dla mnie niepojęte)





To podaj na przykładzie religii katolickiej nauke nienawiści tylko nie pisz o Rydzykach i krucjatach bo to jest wykorzystywanie religii we wlasnym celu. Pokarz mi gdzie nasza religia nawoluje do nienawisci. Moze Jan Paweł II byl orędownikiem nienawisci. Ciekaw jestem co by powiedział widziąc tą pijaną dzicz ktora w tak chamski i prostacki sposob nasmiewała się z wiary i krzyża a co za tym idzie z Pana Boga. Krzyż jest w naszej historii od zawsze. Szkoda ,ze nie pamietacie jak ludzie do krzyza sie modlili i to prawie caly narod. Chociazby w latach komuny czy ostatniej wojny swiatowej. Dzisiaj wielcy kosmopolitanie zapomniel, bo maja wolnosc to krzyz stał się zabobonem. Krzyż jest symbolem milosci Chrystusa jak by ktos zapomnial.
Wczorajsze zachowanie pokazało tak naprawdę słabość prezciwników krzyża. Bo jak można byc dumnym ,ze stoi sie w tej samej grupie gdzie pijani, nacpani idioci ktorzy nie maja agrumentow przeciwko drugiej stronie. Fale to mozna zrobic na Pogoni a nie w przypadku tak waznych dla drugiej strony sprawy.

Do wczoraj byłem zwolennikiem przeniesienia krzyża w godnych okolicznościach. Widząc jak umyslnie i z premedytacja tacy ludzie jak Kaczynski wykorzystują go do celow politycznych. Jednak widzac wczoraj jacy ludzie reprezentują tych co chcą przeniesienia krzyża jest mi wstyd. Widzac jakie wartosci moralne reprezentuja obie strony mam tylko nadzieję ,że przeciwnicy pozostawienia krzyża jak i samego istnienia krzyza w swiadomosci Polakow zapadną się pod ziemię i nie bedę miał watpliwej przyjemnosci ogladania ich ponownie.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6909 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 22:29

  grzes1948 napisał:  

To podaj na przykładzie religii katolickiej nauke nienawiści tylko nie pisz o Rydzykach i krucjatach bo to jest wykorzystywanie religii we wlasnym celu. Pokarz mi gdzie nasza religia nawoluje do nienawisci. Moze Jan Paweł II byl orędownikiem nienawisci. Ciekaw jestem co by powiedział widziąc tą pijaną dzicz ktora w tak chamski i prostacki sposob nasmiewała się z wiary i krzyża a co za tym idzie z Pana Boga. Krzyż jest w naszej historii od zawsze. Szkoda ,ze nie pamietacie jak ludzie do krzyza sie modlili i to prawie caly narod. Chociazby w latach komuny czy ostatniej wojny swiatowej. Dzisiaj wielcy kosmopolitanie zapomniel, bo maja wolnosc to krzyz stał się zabobonem. Krzyż jest symbolem milosci Chrystusa jak by ktos zapomnial.
Wczorajsze zachowanie pokazało tak naprawdę słabość prezciwników krzyża. Bo jak można byc dumnym ,ze stoi sie w tej samej grupie gdzie pijani, nacpani idioci ktorzy nie maja agrumentow przeciwko drugiej stronie. Fale to mozna zrobic na Pogoni a nie w przypadku tak waznych dla drugiej strony sprawy.

Do wczoraj byłem zwolennikiem przeniesienia krzyża w godnych okolicznościach. Widząc jak umyslnie i z premedytacja tacy ludzie jak Kaczynski wykorzystują go do celow politycznych. Jednak widzac wczoraj jacy ludzie reprezentują tych co chcą przeniesienia krzyża jest mi wstyd. Widzac jakie wartosci moralne reprezentuja obie strony mam tylko nadzieję ,że przeciwnicy pozostawienia krzyża jak i samego istnienia krzyza w swiadomosci Polakow zapadną się pod ziemię i nie bedę miał watpliwej przyjemnosci ogladania ich ponownie.



Zupelnie sie z tym zgadzam. Ndchodzi era kr3jz00low i pan lekkich obyczajow, bo w koncu teraz wiara to "si4r4" dla naszej mlodziezy. Europa wita... Szkoda ze wszystko czerpiemy z Europy - nawet te zle rzeczy. A dla dzieci liczy sie Halloween,a nie Dzien Zmarlych - chcemy byc w koncu jak Junajted Stejts Of Amerika.

Przyplyw emocji ;) Tak nazywalo sie "potocznie" ten dzien zawsze u mnie w domu,stad zapamietalem taka nazwe.

Ostatnio edytowany przez: Ostry, 10 sierpnia 2010, 23:36 [2 raz(y)]


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Kruk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5791 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/08/2010 23:10

  Ostry napisał:  
A dla dzieci liczy sie Halloween,a nie Dzien Zmarlych - chcemy byc w koncu jak Junajted Stejts Of Amerika.



Chciałbym tylko poinformować, że nie ma czegoś takiego jak Dzień Zmarłych. Nie wiem kto to wymyślił. Jest Święto Wszystkich Świętych :)

A co do samej sprawy krzyża to od początku byłem tym zażenowany. W czasach PRL-u walczyliśmy o krzyż. Minęło kilkadziesiąt lat i teraz ludzie walczą o to by krzyż usunąć. Ciekawe czy ci którzy za komuny walczyli o ten symbol spodziewali się, że w wolnym państwie będzie się chciało go usuwać. Choć jeszcze gorsza jest jest chyba dzisiejsza młodzież(sam się do niej zaliczam i doskonale wiem jak to wygląda)
Młodzież, którą zbiera na śmiech gdy słyszy słowa "Bóg, Honor, Ojczyzna" . A w końcu to młodzież jest przyszłością tego kraju! Tak więc ciemno widzę w przyszłości ten kraj pełen bezwartościowych, plastikowych, poprawnych politycznie, ogłupionych, z zerową świadomością (można wymieniać długo) ludzi.


"Better dead than red"
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5940 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 11/08/2010 00:04
Ludzie ale nie przesadzajmy że jak ktoś jest patriota to katolik, a jak ateista to "pełowiec" . Tak naprawde jezeli by sprawdzić ilu jest wierzących praktykujących w przedziale wiekowym 16-21 to byłby niewielki procent... To nie jest żaden wyznacznik osobowości.


  grzes1948 napisał:  

To podaj na przykładzie religii katolickiej nauke nienawiści tylko nie pisz o Rydzykach i krucjatach bo to jest wykorzystywanie religii we wlasnym celu. Pokarz mi gdzie nasza religia nawoluje do nienawisci. Moze Jan Paweł II byl orędownikiem nienawisci. Ciekaw jestem co by powiedział widziąc tą pijaną dzicz ktora w tak chamski i prostacki sposob nasmiewała się z wiary i krzyża a co za tym idzie z Pana Boga. Krzyż jest w naszej historii od zawsze. Szkoda ,ze nie pamietacie jak ludzie do krzyza sie modlili i to prawie caly narod. Chociazby w latach komuny czy ostatniej wojny swiatowej. Dzisiaj wielcy kosmopolitanie zapomniel, bo maja wolnosc to krzyz stał się zabobonem.


Przecież podkreśliłem że mam na myśli wszystkie religie a nie tylko katolików. Na całym świecie wiara zanika i nikt z tym nic nie zrobi. A to że kiedyś wszyscy chodzili do kościoła nie oznacza że teraz też mają.

  grzes1948 napisał:  
Krzyż jest symbolem milosci Chrystusa jak by ktos zapomnial.


I dlatego nie życzę sobie by stał on w miejscu publicznym dłużej niż trwała żałoba narodowa.


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8071 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/08/2010 02:07

  anathema napisał:  
ciekawy jest też fakt jaki status ekonomiczny posiadają obrońcy krzyża

Jadwiga, 45 lat, bezrobotna, renta inwalidzka 495 zł
Zbigniew, lat 51, bezrobotny, renta inwalidzka
Dariusz, lat 21, bezrobotny, renta inwalidzka

Generalnie można uznać, że mamy do czynienia z ludźmi, którzy na siłę starają się poczuć potrzebnymi.

Z drugiej jednak strony inwalidzi ciągnący kasę z moej kieszeni sterczący 30 godzin pod krzyżem...



A czy przypadkiem ty z twoja rodzina nigdy nie ciagneliscie kasy z kieszeni innych? Calkiem mozliwe ze z podatkow tych wlasnie inwalidow i nie tylko uczyles sie, leczyles itd. Ciekawe czy pytales sie wtedy tych podanikow co powinienes robic a co nie. Nie jest rowniez powiedziane ze w przyszlosci nie bedziesz dalej siegal do kieszeni innych.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 11/08/2010 12:37

  Cytat:  
Nasze składki emerytalne mają ratować budżet

Minister pracy chce drastycznie zredukować składkę na rzecz ZUS. A w 2011 roku nawet ją zawiesić. Do OFE nie trafiłaby nawet złotówka - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Według gazety, minister pracy wspierają w tym szef resortu finansów Jacek Rostowski i wicepremier Waldemar Pawlak, liczący, że pieniądze z naszych składek pomogą im spiąć budżet. O tym, ile pieniędzy będzie trafiać do Otwartych Funduszy Emerytalnych, zdecyduje w czwartek Komitet Stały Rady Ministrów - zaznacza "DGP".

Koalicja Jolanty Fedak z Pawlakiem i Rostowskim chce, żeby do OFE trafiało nie 7,3 proc. pensji, tylko 3 proc. Przeciwny temu jest szef Komitetu Stałego RM, doradca premiera Michał Boni.

W stanowisku MF, do którego dotarła gazeta, widnieje, że to OFE są winne wzrostowi o 14,7 pkt proc. naszego długu publicznego - ujawnia "Dziennik Gazeta Prawna" w swojej publikacji.

http://biznes.onet.pl/nasze-skladki-emerytalne-maja-ratowac-budzet,18543,3416571,1,news-detal



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005