Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Seba549
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4447 dni




Odp: Topic o polityce? - 04/09/2015 10:05
W Szczecinie podobno stoi 1000 pustych mieszkań socjalnych oby krzystek i ekipa nie wpadli na pomysł żeby je odremontować i ich zakwaterować


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5782 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/09/2015 23:42
O w morde... Mroczek nieźle odleciał, szok.
Mroczek o imigrantach


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/09/2015 10:46
Niech sobie weźmie do domu tych brudasów skoro taki pomocny jest.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/09/2015 18:57

  mlostaaa0 napisał:  
Niech sobie weźmie do domu tych brudasów skoro taki pomocny jest.



Rozumiem ze mozna miec rozne zdanie na temat pomagania uchodzcom, ale trzeba byc niezla patologia zeby wyzywac ludzi od brudasow nie znajac tematu. Ciezki temat i mysle ze szkoda czasu na polemike w tym temacie, ale zanim nasrasz na kogos bo ma inna skore czy poglady wypadalo by sie zastanowic. No chyba ze Ci siostre napastowalo kilku kolorowych to mozna ogarnac Twoja frustracje. Zanim mi napiszesz, ze mam ich brac do siebie, uprzedze ze nie znasz mojego zdania na ten temat i nie mam zamiaru z kims takim jak Ty pisac na takie tematy.. Ciezko przejsc obojetnie jak pajac wyzywa innych nie majac zielonego pojecia z kim ma do czynienia i o kim sie wypowiada.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/09/2015 20:01
Najgorsze z tymi uchodźcami jest to, że po pierwsze, nasze służby (związane z bezpieczeństwem) nie są gotowe by taką liczbę przyjąć (mówi się o tych 10 tys.) i nie chodzi o wydajność służb tylko ich liczebność; po drugie jest prawie pewne, nie będziemy w stanie ustalić tożsamości tych ludzi, albowiem nie będą mieli dokumentów lub celowo podadzą nieprawidłowe dane lub służby nie będą w stanie ich odtworzyć na podstawie ich oświadczeń/deklaracji. W związku z tym, część ludzi będzie anonimami na naszym terytorium. Po trzecie, na 100 % w gronie uchodźców są terroryści islamscy, a ISIS lub inne organizacje terrorystyczne mogą się tylko cieszyć, bo określona liczba terrorystów przedostanie się do Europy, w której mogą się swobodnie poruszać. A przy takiej skali oraz powyższych czynnikach ich "wyłowienie" jest po prostu trudne, mając na uwadze ilość ludzi do sprawdzenia.

Jedno jest pewne, następnym razem nie przyklaskujmy wszystkim działaniom starszego "kochanego" braciszka (USA), bo to głównie dzięki niemu to się wszystko dzieje. To USA popierało obalenie rządów Kadafiego, to USA obaliło legalny rząd w Iraku (a broni chemicznej jakoś nie znaleźli), to USA osłabiało siły rządowe Syrii i wspierało rebeliantów. A teraz tereny Syrii i części Iraku to normalne państwo terrorystyczne, z którego uciekają ludzie do Europy. Wiem, że i w Syrii i w Libii i w Iraku były rządy okrutne i jednoosobowe, ale wówczas terroryzm na tych terenach był pod kontrolą (przede wszystkim) i miał nieporównywalnie mniejszą skalę, co w efekcie nie miało takich skutków jak dziś. Ta Arabska Wioska, którą wielu tak chętnie bezrefleksyjnie popierało, odbije się nam, Europie, czkawką.

Na koniec, śmieszą i żenują mnie te dziennikarskie wywody, że powinniśmy przyjąć każdego ze względu chrześcijańskie wartości albo "za komuny to też nas przyjmowali". Tylko, że dzisiaj jest zupełnie inna sytuacja geopolityczna, inne stosunki, inne priorytety. I trzeba brać przede wszystkim na wzgląd BEZPIECZEŃSTWO. Nie przeszkadza mi jeśli Polska przyjmie jakaś część uchodźców, ale tylko tyle na ile jesteśmy w stanie i na konkretnych warunkach. Ale wątpię, żeby nasz rząd miał jaja postawić jakieś warunki (np. pierwszeństwo dla osób, które mają rodziny w Polsce) - pewnie przyjmie bez zastanowienia się 100 wagonów i będzie z siebie dumny.

Ostatnio edytowany przez: pogol, 7 września 2015, 20:12 [1 raz(y)]


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3971 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/09/2015 20:09
Gdzieś czytałem, że 75% uchodźców z Syrii to mężczyźni. Także to tyle na temat tych legendarnych rodzin.


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 07/09/2015 22:20

  cfan napisał:  
Rozumiem ze mozna miec rozne zdanie na temat pomagania uchodzcom, ale trzeba byc niezla patologia zeby wyzywac ludzi od brudasow nie znajac tematu. Ciezki temat i mysle ze szkoda czasu na polemike w tym temacie, ale zanim nasrasz na kogos bo ma inna skore czy poglady wypadalo by sie zastanowic. No chyba ze Ci siostre napastowalo kilku kolorowych to mozna ogarnac Twoja frustracje. Zanim mi napiszesz, ze mam ich brac do siebie, uprzedze ze nie znasz mojego zdania na ten temat i nie mam zamiaru z kims takim jak Ty pisac na takie tematy.. Ciezko przejsc obojetnie jak pajac wyzywa innych nie majac zielonego pojecia z kim ma do czynienia i o kim sie wypowiada.



To moze ma czekac az zgwalca jego siostre i dopiero wtedy ich krytykowac? W kontenerach sami faceci, reproduktorzy, ktorzy pozniej sciagna swoje rodziny i liczbe imigrantow trzeba bedzie pomnozyc x3. Poznaj wroga. Koran mowi, ze nie musza wygrywac przez wojny, wystarczy masowe zaludnienie i pozniejsze narzucenie swoich racji, praw itd. To cicha wojna. Tu juz nie ma czasu na dyskusje bo, moze nie nasze pokolenie ale nastepne bedzie miec ostro przejebane. Moze i Polska nie jest ich glownym celem, moze chca przedostac sie do Niemiec, Francji czy innych krajow ale chodzi o jedno: zaludnienie Europy i narzucenie islamu. Powiedzialem co wiedzialem i ja rowniez nie zamierzam prowadzic dyskusji.


Hold skladam temu miastu...
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/09/2015 23:03

  pogol napisał:  

Jedno jest pewne, następnym razem nie przyklaskujmy wszystkim działaniom starszego "kochanego" braciszka (USA), bo to głównie dzięki niemu to się wszystko dzieje. To USA popierało obalenie rządów Kadafiego, to USA obaliło legalny rząd w Iraku (a broni chemicznej jakoś nie znaleźli), to USA osłabiało siły rządowe Syrii i wspierało rebeliantów. A teraz tereny Syrii i części Iraku to normalne państwo terrorystyczne, z którego uciekają ludzie do Europy. Wiem, że i w Syrii i w Libii i w Iraku były rządy okrutne i jednoosobowe, ale wówczas terroryzm na tych terenach był pod kontrolą (przede wszystkim) i miał nieporównywalnie mniejszą skalę, co w efekcie nie miało takich skutków jak dziś. Ta Arabska Wioska, którą wielu tak chętnie bezrefleksyjnie popierało, odbije się nam, Europie, czkawką.



Pod tym to i ja sie podpisze, mam dokladnie takie same zdanie na temat mieszania sie w sytuacje arabskich krajow, gdy ona byla jaka byla, ale byla stabilna. Do tego wystarczylo ruszyc tylek i porozmawiac z ludzmi czy to w Kairze czy w Tripolisie jak bardzo ''chetnie'' oczekiwali tej pomocy od USA. Teraz ciemny Obama bedzie udawal ze nie ma tematu bo przez Atlantyk nikt sie lodka nie wybierze. Kpina z europy. Nawet jesli wysla tam kolejne setki Marines to nie po to zeby zwyklym ludziom bylo tam lepiej.

Adrian jesli krytykowanie ma sie sprowadzac do nazwania kogos o kim nie ma sie pojecia, kogo nigdy sie nie spotkalo brudasem to co mozna oczekiwac w zamian? szkoda slow...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/09/2015 23:28
Jeśli do Polski zjadą emigranci, dostaną dach nad głową i 1500 zł miesięcznie socjalu to na miejscu naszych polityków bałbym się o swoje życie, bo wkurwieni ludzie tyrający za te kwoty czy rodziny czekające na mieszkania mogą psychicznie nie wytrzymać.

A czy oni chcą pracować? Oni chcą się mnożyć i brać pieniądze za sam fakt, że spierdolili ze swojego kraju. Stawiają wymagania i żądania. Przenoszą coś przed czym spierdalali do Europy. To zaraza zwana Islamem.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5723 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/09/2015 23:42
Dobra dobra cfan zluzuj trochę może nazywanie ich brudasami nie jest szczytem kurtuazji i ale nie nazwałbym też tego patologią, to reakcja bardzo emocjonalna ale w obecnej sytuacji dosyć zrozumiała natomiast nie wiem po co była ta wycieczka na temat siostry

Co do samego napływu emigrantów powiem tyle:
UCHODŹCY zawsze będą się cieszyć ze są w bezpiecznym miejscu maja wodę i jedzenie oraz zapewnione BEZPIECZEŃSTWO tylko tyle a dla nich aż tyle ponieważ w ojczyźnie którą byli zmuszeni opuścić żadna ze stron konfliktu im tego nie gwarantowała tyle o uchodźcach np chrześcijanach z Syrii (na necie są materiały można poczytać,sęk w tym ze polowa z nich to propagandowe gnioty i trzeba się naszukać żeby znaleźć coś wartościowego)
EMIGRANCI ZAROBKOWI (czy co bardziej zbliżone do prawdy łowcy socjalu) to młodzi ludzie którzy stwarzają ogromne zagrożenie dla ludności z która nie zasymilują się i dla tych PARCHÓW zero tolerancji pobłażania i żadnych żądań, już na starcie nie respektują prawa więc jeśli ktoś myśli że później zaczną to życzę powodzenia... Ludzie którzy zachowują się jak bydło już teraz nie dają mi przesłanek do oceny ze później będzie lepiej.
Ci ludzie będą tworzyć zamknięte środowiska z wysokimi wskaźnikami przestępczości i przyrostu naturalnego, nie zastosują się do lokalnych praw natomiast gdy będzie ich więcej będą forsować swoje prawo zwane szariatem, ilu z nich to potencjalni terroryści tego nikt tak naprawdę nie wie, takich ludzi pod żadnym pozorem bym nie wpuszczał i tu podobają mi się działania V.Orbana
a i jeszcze jedno jak przyjmiemy obcych kulturowo ludzi (zadnych brudasów- wszak myją się przed modlitwami) późniejsze pretensje miejmy do samych siebie

Osobiście podoba mi się model pomocy uchodźcom w Australii ale jak widać tam ktoś myśli i nie daje możliwości wejścia podpalaczom do własnego domu


  Adrian PS napisał:  


To moze ma czekac az zgwalca jego siostre i dopiero wtedy ich krytykowac? W kontenerach sami faceci, reproduktorzy, ktorzy pozniej sciagna swoje rodziny i liczbe imigrantow trzeba bedzie pomnozyc x3. Poznaj wroga. Koran mowi, ze nie musza wygrywac przez wojny, wystarczy masowe zaludnienie i pozniejsze narzucenie swoich racji, praw itd. To cicha wojna. Tu juz nie ma czasu na dyskusje bo, moze nie nasze pokolenie ale nastepne bedzie miec ostro przejebane. Moze i Polska nie jest ich glownym celem, moze chca przedostac sie do Niemiec, Francji czy innych krajow ale chodzi o jedno: zaludnienie Europy i narzucenie islamu. Powiedzialem co wiedzialem i ja rowniez nie zamierzam prowadzic dyskusji.



Dokładnie tak!! A jak ktoś twierdzi że to nieprawda to niech przyjrzy się uważniej historii pewnego państwa/ terytorium autonomicznego w Europie które ogłosiło swoją niepodległość 17.02.2008

Ostatnio edytowany przez: Woro, 7 września 2015, 23:50 [1 raz(y)]


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5782 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/09/2015 09:44
https://www.youtube.com/watch?v=qnFdVS-Hi-M
Filmik dobrze ukazujący patologiczne zachowanie tych biednych uchodźców, pojawiające się głosy że przecież wiele uchodźców z syrii to też chrześcijanie też jakoś nie bardzo, jest też link do statystyk gdzie faktycznie, 75% to dorośli faceci, kpina. Jak wyżej, dziękujmy USA za ten syf.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3971 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/09/2015 00:03
Pewnie część z was już to widziała, ale wklejam link, bo sprawa jest naprawdę ważna.
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=30476


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/09/2015 15:05

  pogol napisał:  
Najgorsze z tymi uchodźcami jest to, że po pierwsze, nasze służby (związane z bezpieczeństwem) nie są gotowe by taką liczbę przyjąć (mówi się o tych 10 tys.) i nie chodzi o wydajność służb tylko ich liczebność; po drugie jest prawie pewne, nie będziemy w stanie ustalić tożsamości tych ludzi, albowiem nie będą mieli dokumentów lub celowo podadzą nieprawidłowe dane lub służby nie będą w stanie ich odtworzyć na podstawie ich oświadczeń/deklaracji. W związku z tym, część ludzi będzie anonimami na naszym terytorium. Po trzecie, na 100 % w gronie uchodźców są terroryści islamscy, a ISIS lub inne organizacje terrorystyczne mogą się tylko cieszyć, bo określona liczba terrorystów przedostanie się do Europy, w której mogą się swobodnie poruszać. A przy takiej skali oraz powyższych czynnikach ich "wyłowienie" jest po prostu trudne, mając na uwadze ilość ludzi do sprawdzenia.

Jedno jest pewne, następnym razem nie przyklaskujmy wszystkim działaniom starszego "kochanego" braciszka (USA), bo to głównie dzięki niemu to się wszystko dzieje. To USA popierało obalenie rządów Kadafiego, to USA obaliło legalny rząd w Iraku (a broni chemicznej jakoś nie znaleźli), to USA osłabiało siły rządowe Syrii i wspierało rebeliantów. A teraz tereny Syrii i części Iraku to normalne państwo terrorystyczne, z którego uciekają ludzie do Europy. Wiem, że i w Syrii i w Libii i w Iraku były rządy okrutne i jednoosobowe, ale wówczas terroryzm na tych terenach był pod kontrolą (przede wszystkim) i miał nieporównywalnie mniejszą skalę, co w efekcie nie miało takich skutków jak dziś. Ta Arabska Wioska, którą wielu tak chętnie bezrefleksyjnie popierało, odbije się nam, Europie, czkawką.

Na koniec, śmieszą i żenują mnie te dziennikarskie wywody, że powinniśmy przyjąć każdego ze względu chrześcijańskie wartości albo "za komuny to też nas przyjmowali". Tylko, że dzisiaj jest zupełnie inna sytuacja geopolityczna, inne stosunki, inne priorytety. I trzeba brać przede wszystkim na wzgląd BEZPIECZEŃSTWO. Nie przeszkadza mi jeśli Polska przyjmie jakaś część uchodźców, ale tylko tyle na ile jesteśmy w stanie i na konkretnych warunkach. Ale wątpię, żeby nasz rząd miał jaja postawić jakieś warunki (np. pierwszeństwo dla osób, które mają rodziny w Polsce) - pewnie przyjmie bez zastanowienia się 100 wagonów i będzie z siebie dumny.



Ogólnie się zgadzam, a chciałbym się odnieść do odwoływania się do wartości chrześcijańskich choćby przez dziennikarzy.
Ciekawe czemu nie odwoływali się do wartości chrześcijańskich i nie potępili ataku USA na Irak. Przykazanie miłuj nie zabijał zostało tu jawnie pogwałcone, podobnie zresztą jak prawo międzynarodowe, bo USA nie uzyskało zgody ONZ na interwencję, tylko jako tyran postąpiło całkiem samowolnie i wbrew prawu.
Czy takie argumenty, że nasze wojsko się szkoli na wojnach gdzieś tam, więc jest ok. Tam wartości chrześcijańskie według ogólnego nurtu dziennikarskiego wychodzi, że nie są istotne. Ważne się robią dopiero jak uchodźców trzeba przyjąć. Ta hipokryzja jest zatrważająca :)


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5279 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/09/2015 16:30
Temat bardzo kontrowersyjny i trudny.
Ciężko przejść obojętnie obok ludzi uciekających przed wojną.
Ani nie jestem za całkowitym nie przyjmowaniem imigrantów, ani za przyjmowaniem "jak leci".
Trzeba znaleźć jakiś system, choć ciężko mówić o selekcji w przypadku, gdy ktoś szuka pokoju, schronienia, bezpieczeństwa, to jednak taka powinna następować.
Nie ja jestem od tego, żeby ten system wymyślić, nakreślić. Ale na pewno nie miałbym nic przeciwko imigrantom chrześcijańskim, jako, że sam nim jestem i nasza tradycja i kultura jest w nim głęboko zakorzeniona.
A reszta.. ciężko mi się wypowiadać. Na pewno na naszych zasadach i tyle ile jesteśmy w stanie uradzić. Bo to co robią Niemcy i nasz rząd utwierdza mnie w przekonaniu, iż nie jesteśmy państwem suwerennym. I sram na ich groźby o zabranie dotacji dla nas.

A tutaj polecam przeczytać tekst Stanowskiego na ten temat.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7843 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/09/2015 17:32
Jeśli kogoś przyjmować to tylko takich co chcą pracować. Zero zasiłków.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 09/09/2015 17:35
A co mnie obchodzą jakieś muslimy z Syrii? Nie potrafiliśmy ściągnąć 100 polaków z Mariupola, gdzie zagrożeni byli obywatele polscy! A na 10 tyś uciekinierów, przyklaskujemy.
Rządy PO chcą zrobić dobrze Merkel i zgadzają się na wszystko. Świetnie, że niedługo nadejdzie zmiana.

A pan prezes Mroczek to w dupie był gówno widział, kolejny który chcę zrobić dobrze PO czyli miłościwie nam panującemu prezydentowi. Sam jest niezłym pasibrzuchem i ten tłuszcz mu chyba mózg zalał. Zresztą to typowy kazus zakompleksionego polaczka który chcę, aby każdy na świecie go doceniał i chwalił, bo on taki biedny.
Niestety takich on w tym wieku wielu, PRL chyba odcisnął piętno. Na szczęście młode pokolenie, jeździ po świecie, widzi jak to w innych miejscach wygląda i wiem, że nie musimy się czuć gorsi, bo nie jesteśmy. Ba, dzięki naszej historii jesteśmy lepsi, gdyby zdjąć te kagańce które nakładają na nas "panujący" właśnie znów pielibyśmy się w górę w światowej i europejskiej hierarchii, a w dzisiejszej Europie szybko by się role odwróciły. :)

Wyobrażacie sobie, że Tusk czy Ha ha ha Kopacz na takiej konferencji paryskiej wywalczyłaby cokolwiek dla narodu polskiego?

Ostatnio edytowany przez: Z daleka nie będzie widać, 9 września 2015, 17:44 [1 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/09/2015 18:05
To mnie wkurwia maksymalnie.

Junker jest z Luksemburga, pewnie dostana 3 bankierów którzy beda obsługiwac bank zgodny z zasadami Koranu.

Merkel- to już kurwa szkoda słów.
Kanclerz Niemiec, zasiadająca na stym samym krzesle co Adolf Hitler, będzie nas uczyc emaptii wobec ofiar wojny.

Jawnie chce się narzucić danemu krajowi przyjęcie obcej kulturowo grupy ludzi, którzy nie będą mogli później z Polski wyjechać.

Omijanie opinii publicznej i głoszenie propagandy nie polepszy stosunku Polaków do ludzi, którzy widzą tylko Niemcy..


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/09/2015 18:16
Do Niemców pretensji nie mam, bo każdy powinien działać w swoim interesie (coś czego nasza klasa polityczna nie potrafi) i to próbują uskuteczniać. Nie chcą większej liczby uchodźców u siebie (czyt. nie chcą płacić zasiłków), więc wciskają nam i Europie całą resztę zasłaniając się jakimiś wyświechtanymi zasadami. Rola naszego rządu powinna był właśnie taka, aby ewentualnie ich przyjąć na własnych warunkach albo powiedzieć, żeby spadali na drzewo. Bardziej nas będą szanować, jeśli w końcu powiemy krótkie "NIE" ewentualnie "TAK, ALE" niż gdybyśmy mówili tylko "TAK"


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/09/2015 20:17
Irytuje mnie również to, iż znów nadużywane i często nadinterpretowane w tym konkiecie są dla mnie już wyświechtane wyrażenia typu: ksenofobia, rasizm czy też tolerancja. Rzygam już tymi sformułowaniami.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/09/2015 23:15

  Lemon napisał:  
Temat bardzo kontrowersyjny i trudny.
Ciężko przejść obojętnie obok ludzi uciekających przed wojną.


Wg. komisarza ds. uchodźców wśród tych uciekających przed wojną 75% to mężczyźni . Spojrzysz na jakiś filmik czy zdjęcia i kto na nich jest ? Głównie mężczyźni. Oni powinni uciekać przed wojną czy walczyć o swój kraj?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005