Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/12/2006 12:40

  Sadu napisał:  

  robso napisał:  
Mowiac nie potrafisz utrzymac emocji - nie pisz, zabraniasz mi sie bronic. Sluchajac sie Ciebie wyszlo by na to ze mnie zatkalo twoim marnym postem. Prowokacja moze i to bylo ale pisalem to bardziej z mysla o powiedzeniu prawdy jak to sie milo tu dzieje :] Rzucanie ostrzeżeniami nic nie da, tutaj jeszcze pokazalo to jak bardzo nie lubisz sprzeciwu i w jak marny sposób potrafisz się tylko bronic. I wprzypadku Pcheły jak i moim gdzie zabraniasz mi pisac. Na gg nie bede sie odzywal bo watpie w to zeby byla to rozmowa z kultura. Niewiem o co chodzi Ci z tonem wypowiedzi, skoro Pcheła napisał tak samo jak Ty. Prawie żadnej różnicy nie widac pomiędzy waszymi odpowiedziami.



ja wiem, ze krotko jestes na tym forum i chce Ci sie bardzo dyskutowac/pisac/udzielac, ale ja juz to przechodzilem i mi sie po prostu nie chce :) roznica pomiedzy nami jest taka, ze ja nie zyje tylko internetem i to mialem na mysli, a nie gg, wiec mozesz mi o tym wszystkim opowiedziec i sie wyzalic co Cie trapi, ze jestem marny. Moje zdanie o emocjach przed monitorem tyczylo sie nie Ciebie, a byla skierowana jako dobra rada do wiekszej czesci piszacych. Przeczytaj dokladnie wszystkie posty, a napewno adwokacie zauwazysz roznice i wychwycisz nie ten ton. To tyle ode mnie internetowe rzgowskie chłopaki.



Juz drugi raz piszesz coś o czym kompletnie nie masz pojęcia , tak samo jak pisałes o mnie , że dopiero po śmierci doceniłem Jana Pawła Drugiego ,a teraz piszesz chłopakowi , że jest jakims komputerowym ,,molem''?A przecież wogóle jego i mnie nie znasz? A to , że napisał prawdę , że ton wypowiedzi był identyczny i nie wie skąd jakies twoje ostrzeżenie skierowane w stosunku do mnie , to jest cos złego? .A i we wszystkim upatrujesz jakiejś prowokacjiNie każdy kto Cię skrytykuje , ma zamiar cie prowokowac!Czytałem znowu nasze poprzednie wypowiedzi i raczej nie widze tam jakiś ataków w stosnuku do ciebie.Tylko nie zrozumialem dlaczego piszesz cos o czym nie masz pojecia.Pozdrawiam.Konczmy ten głupi spór bo nie jest o niczego wart. :D A i jesze jedno piszesz o tych ,,internetowych chłopakach'' ale sam siedzisz na internecie więc o co chodzi?


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7775 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/12/2006 13:20

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

Po raz pierwszy cie ostrzegam. Ja cie nie obrazalem, prowadzilem polemike bez personalnych wrzutow i wyzwisk. Uwazaj co piszesz i do kogo piszesz. Internet nie jest tak anonimowy jak ci sie zdaje.



Obrazales mnie. Chocby ostatnio pytajac sie czy ten lewak z flimiku to nie ja (ja nie mam lewicowych pogladow i dla mnie to jest obraza). A kiedys wysyalales mi nawet jakies pogrozki przez Gadu, tylko nie wiedzialem o co ci wtedy chodzi.


  vasyl napisał:  
Broszurka to nie jest strona internetowa. Napisalem wyraznie "broszurka"



Na poczatku nic nie pisales o broszurce, a ja odnosilem sie do tego:


  vasyl napisał:  
A propo wyborow prezydenckich w Szczecinie. Wiecie, ze Krzystek byl zastepca Jurczyka?
Jest to kolejne utajenie zyciorysu Krzystka.



Stad ta strona, by odowodnic ze nic nie utajnial.


Obrazek gif wstawiony na forum
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7760 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 28/12/2006 15:55

  robso napisał:  
może i jestem krótko na tym forum i tak bardzo nie chce mi sie az dyskutowac. ale co sie zaczelo trzeba skonczyc mowisz ,ze ja zyje tylko internetem powiedziec Ci moge co mysle nie przez internet ,ale do Szczecina kawal drogi i żeby tylko powiedziec 5 zdan nie bede tam jechał. jestes marny? ja tak nie uwazam ,poprostu pisalem slowo "marny" podobnie jak i Ty.

twoja rada byla kierowana do wszystkich userów. OK. tylko ze uzyles ja w trakcie wymiany zdan i mozna odczuc ,ze ta rada jest bardziej skierowana do mnie

tak naprawde nie ma zadnego nie tego tonu w postach Pcheły. juz mowilem, ze sa napisane w tym samym tonie co Twoje. przeczytaj sobie je jeszcze raz. zobacz komu pierwszemu cos nie pasowalo. kto napisal bzdury. Pcheła napisał wszystko żółto na niebieskim, a Ty to wszystko odwrociles i bez sensu przysrales sie do niego.

juz dobra ,wiecej sie nie odzywam bo i tak zaczyna nie miec to wiekszego sensu. kto jest madry, zobaczy tam wyzej o co chodzi i zrozumie o co ten caly balagan.





  pchela napisał:  
Juz drugi raz piszesz coś o czym kompletnie nie masz pojęcia , tak samo jak pisałes o mnie , że dopiero po śmierci doceniłem Jana Pawła Drugiego ,a teraz piszesz chłopakowi , że jest jakims komputerowym ,,molem''?A przecież wogóle jego i mnie nie znasz? A to , że napisał prawdę , że ton wypowiedzi był identyczny i nie wie skąd jakies twoje ostrzeżenie skierowane w stosunku do mnie , to jest cos złego? .A i we wszystkim upatrujesz jakiejś prowokacjiNie każdy kto Cię skrytykuje , ma zamiar cie prowokowac!Czytałem znowu nasze poprzednie wypowiedzi i raczej nie widze tam jakiś ataków w stosnuku do ciebie.Tylko nie zrozumialem dlaczego piszesz cos o czym nie masz pojecia.Pozdrawiam.Konczmy ten głupi spór bo nie jest o niczego wart. :D A i jesze jedno piszesz o tych ,,internetowych chłopakach'' ale sam siedzisz na internecie więc o co chodzi?



ok, bedzie 1 mecz, jeszcze pogadamy na zywo bo co tam nam przy opowiesciach w internecie prawda? :)


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 08/01/2007 14:38
Baaaardzo jestem ciekaw waszej opinii w sprawie skandalu z biskupem Wielgusem
Z mojej strony tylko tyle że widać po wypowiedziach wyraźny podział na księży i księży ojca rydzyka, podwójna moralność, dwulicowość , bezczelność i obłuda pewnie sto lat temu spaliliby mnie za tego posta na stosie.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6493 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/01/2007 16:08
Ja nie rozumiem co ma za znaczenie że ktoś kiedyś pracował dla służb specjalnych. Czasy były gorsze i niektórzy nawet jak nie chcieli pomagać to jakoś tam byli wplątani. Czy abp. Wielgus coś komuś złego zrobił. Inaczej nie mogłby zostać księdzem, biskupem. Gdyby nie pomagał tym Służbom nie mógłby się rozwijać, uczęscać na studia. To tak jakby kogoś zmusili do udziału czy szpiegowania w czasie 2 Wojny Światowej i teraz nie mógłby podjąc Wyższego stanowiska. Mi się wydaje że coraz bardziej ludzie
zaczynają się dzielić na równych i równiejszych i szukają byle jakich pretekstów by tak uważać.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/01/2007 16:26
Dla mnie dobrze, że go odwołali (bo wątpie ze sam zrezygnowal..) Był świadomym agentem i to powinno wystarczyć. Byli wtedy ludzie godni pochwały, którzy zmuszani się nie ugieli (przykład prymasa Wyszyńskiego), a Wielgus, poszedł na łatwiznę tylko po to żeby wyjechać za granicę.. Do tego jego zachowanie po ujawnieniu dokumentów, szedł zaparte do końca.. dopiero jak przycisnęli.. częsciowi się przyznał...

Dla mnie gorszym problemem jest zachowanie tych pseudo-katolików pod katedrą i domem biskupów..

A czasy fakt były trudne.. ale z tą lustracją (ogólnie) dali by już spokój bo są ważniejsze sprawy w tym kraju...

btw. 1000 post, a wczoraj 1000 dzień na forum :] pozdro


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 09/01/2007 19:34

  robso napisał:  
Ja nie rozumiem co ma za znaczenie że ktoś kiedyś pracował dla służb specjalnych. Czasy były gorsze i niektórzy nawet jak nie chcieli pomagać to jakoś tam byli wplątani. Czy abp. Wielgus coś komuś złego zrobił. Inaczej nie mogłby zostać księdzem, biskupem. Gdyby nie pomagał tym Służbom nie mógłby się rozwijać, uczęscać na studia. To tak jakby kogoś zmusili do udziału czy szpiegowania w czasie 2 Wojny Światowej i teraz nie mógłby podjąc Wyższego stanowiska. Mi się wydaje że coraz bardziej ludzie
zaczynają się dzielić na równych i równiejszych i szukają byle jakich pretekstów by tak uważać.



Przeczytaj mój post jeszcze raz, tu chodzi o to że okłamał wszystkich w żywe oczy włacząjąc w to nawet samego papieża i nawet po tym wszystkim Glemp broni go wmawiając że to nieprawda nazywając dokumenty IPN zweryfikowane przez 2 niezależne komisje "świstkami" a co do broniących Wielgusa to ile jeszcze można do cholery obwiniać za wszystko masonów i żydów !!!


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6493 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/01/2007 14:19

  Scarface napisał:  

  robso napisał:  
Ja nie rozumiem co ma za znaczenie że ktoś kiedyś pracował dla służb specjalnych. Czasy były gorsze i niektórzy nawet jak nie chcieli pomagać to jakoś tam byli wplątani. Czy abp. Wielgus coś komuś złego zrobił. Inaczej nie mogłby zostać księdzem, biskupem. Gdyby nie pomagał tym Służbom nie mógłby się rozwijać, uczęscać na studia. To tak jakby kogoś zmusili do udziału czy szpiegowania w czasie 2 Wojny Światowej i teraz nie mógłby podjąc Wyższego stanowiska. Mi się wydaje że coraz bardziej ludzie
zaczynają się dzielić na równych i równiejszych i szukają byle jakich pretekstów by tak uważać.



Przeczytaj mój post jeszcze raz, tu chodzi o to że okłamał wszystkich w żywe oczy włacząjąc w to nawet samego papieża i nawet po tym wszystkim Glemp broni go wmawiając że to nieprawda nazywając dokumenty IPN zweryfikowane przez 2 niezależne komisje "świstkami" a co do broniących Wielgusa to ile jeszcze można do cholery obwiniać za wszystko masonów i żydów !!!



No tak. Nie interesuje się zbytnio polityką i przed waszymi dwoma postami nie znałem pewnych faktów. Że czasy cięzkie i Służby specjalne jakieś tam były to dalej tak sądze, ale nie wiedziałem że taka lama z tego Wielgusa. Myślałem ze byl zmuszany czy coś.


Dalej jednak nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś pracował w SB. Wszyscy są równi, lecz nikt nie może siebie oszukiwac. Wieksze zaufanie ma sie do czlowieka ze tak powiem brudnego, ktory pamieta co kiedys robil lecz chce byc lepszy niz do takiego jak Wielgus.


Ale jak tak się sprawy maja że wielgus kłamał wszystkich że tak nie było to niech spierdala. Mógł przyznac że pracował i spróbowac wytłumaczyc się z tego, że niestety tak było, lecz teraz już z tego wyrósł. A on skłamał i chciał żeby się nikt nie domyślil. Teraz sądze że sa lepsi, mlodsi, z pogladami i chacy cos zmienic ludzie na to stanowisko niż ten caly wielgus.

Sory jak ktos wzial mnie za obronce wszystkich posranych agentow SB, posranych. I do innych wyznaniowo czy rasowo nic nie mam.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7775 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/01/2007 17:20
Nowy kandydat na prezesa NBP jest strasznie podobny do Kononowicza :)


Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Politycy i ich "mądre"pomysły... - 15/01/2007 18:00
"Dwie posłanki Halina Murias (LPR, Rzeszów) i Krystyna Łybacka (SLD, Poznań) zażądały wprowadzenia ustawy nakazującej nam jeździć czystymi autami. Za auto brudne - mandacik" kierowcy, którzy wyruszą w drogę brudnym samochodem, muszą się liczyć nie tylko z mandatem, ale i punktami karnymi.Biorąc po uwagę ostatnio panujące warunki pogodowe, mogłoby to oznaczać konieczność płacenia za usługę mycia pojazdu nawet codziennie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7922 dni




Odp: Politycy i ich "mądre"pomysły... - 15/01/2007 18:07
zapewne jakis znajomy ma myjnie samochodową :)


Po życia kres!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni

*




Odp: Politycy i ich "mądre"pomysły... - 15/01/2007 18:07
i co takie gowno warte zalozenia nowego tematu?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Politycy i ich "mądre"pomysły... - 15/01/2007 18:11
Czego to oni nie wymyślą, ręce opadają - zamiast wprowadzać jakieś innowacyjne rzeczy przydatne dla kraju to co krok wymyślają jakieś pierdoły.


SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7075 dni




Odp: Politycy i ich "mądre"pomysły... - 15/01/2007 18:17
Niech wprowadzą darmowe myjki to czemu nie ;)


Szczecińska albo żadna!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Politycy i ich "mądre"pomysły... - 15/01/2007 18:36

  Randall McMurphy napisał:  
i co takie gowno warte zalozenia nowego tematu?



...to po pierwsze
po drugie apropos tematu zdaje mi sie ze jesli autko bedzie przeokrutnie zasyfiale(np. nieczytelne tablice rej.) to i tak psiarnia ma prawo wreczyc bon policyjny...
cos mi sie zdaje ze panie poslanki sa blondynkami oczy


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6421 dni

**




Odp: Politycy i ich "mądre"pomysły... - 15/01/2007 19:09

  Cinek457 napisał:  
zapewne jakis znajomy ma myjnie samochodową :)



nie tam poprostu innej opcji , maż ma wszystkie myjnie w pozniu :P


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/01/2007 20:07

  Randall McMurphy napisał:  
i co takie gowno warte zalozenia nowego tematu?



gówno? o co ci chodzi? widze tu o wiele wieksze gówna tematycznie i jakos nikt nie robi z tego problemu...a swoją drogą to sie okaze czy to gówno jak bedziesz musial co dwa dni korzystac i nabijac kabze myjniom...chyba że wali ce to bo nie masz auta...a ze w tym chorym kraju wszystko sie moze zdarzyć vide kasy fiskalne to trzeba bacznie sie przyglądac nowym pomysłom naszych cudownych polityków


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6954 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/01/2007 21:52

  anathema napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
i co takie gowno warte zalozenia nowego tematu?



gówno? o co ci chodzi? widze tu o wiele wieksze gówna tematycznie i jakos nikt nie robi z tego problemu...a swoją drogą to sie okaze czy to gówno jak bedziesz musial co dwa dni korzystac i nabijac kabze myjniom...chyba że wali ce to bo nie masz auta...a ze w tym chorym kraju wszystko sie moze zdarzyć vide kasy fiskalne to trzeba bacznie sie przyglądac nowym pomysłom naszych cudownych polityków



a popatrzcie kto jest autorem tej informacji. info o tym pochodzi z bloga naczelnego pajaca III RP czyli Janusza K-M, co samo swiadczyc powinno o rzetelnosci informacji. Pan JKM, prezes (byly juz?) kanapowej partii UPR za wszelka cene probuje zablsysnac w swiecie polityki. pozatym jak myslicie czy moglyby sie dogadac dwie panie, jedna z SLD, druga z LPR w sprawie projektu ustawy? troche pomyslunku wystarczy do nie mnozenia tematow.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6954 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/01/2007 23:13

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Tony Montana napisał:  
eba bacznie sie przyglądac nowym pomysłom naszych cudownych polityków[/

a popatrzcie kto jest autorem tej informacji. info o tym pochodzi z bloga naczelnego pajaca III RP czyli Janusza K-M, co samo swiadczyc powinno o rzetelnosci informacji. Pan JKM, prezes (byly juz?) kanapowej partii UPR za wszelka cene probuje zablsysnac w swiecie polityki. pozatym jak myslicie czy moglyby sie dogadac dwie panie, jedna z SLD, druga z LPR w sprawie projektu ustawy? troche pomyslunku wystarczy do nie mnozenia tematow.




Autor na swoim blogu ironizuje z tym smiesznym projektem ustawy. Czy ja wiem, czy to taki pajac. "Absolwent liceum im. Tadeusza Reytana w Warszawie, student Wydziału Matematyki (5 lat) i (równolegle) Wydziału Filozofii (magisterium) Uniwersytetu Warszawskiego, w 1965 r. aresztowany (List 34), nastepnie de facto zawieszony, studiował w tym czasie psychologię, prawo i socjologię, w 1968 r. powtórnie aresztowany i relegowany z uczelni, odzyskawszy dzieki temu papiery zdał jako ekstern egzamin magisterski z filozofii. Uczestnik seminarium Teorii Podejmowania Decyzji profesora Klemensa Szaniawskiego, Przewodniczący sekcji Socjocybernetyki w Polskim Towarzystwie Cybernetycznym. Członek wielu towarzystw PTE, TNOiK, PTCyb i inn. Wykładał Teorię Podejmowania Decyzji w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami"
oraz Mistrz Krajowy w brydżu

Nie jeden chcialby byc takim "pajacem" ;-)



nie chodzi wcale o jego wykształcenie, lecz o jego zachowanie na arenie politycznej. Nie zachowuje się on poważnie, za wszelką cenę próbuje zabłysnąć, niejednokrotnie formułując bardzo kontrowersyjne i po prostu głupie sądy- twierdzenia np. na temat konieczności wprowadzenia kary chłosty służą tylko i wyłącznie zwrócenia na siebie uwagi publiki a nie prowadzeniu "normalnej" dyskusji politycznej (normalnej oczywiście w cudzysłowiu, gdyż trudno o taką w tym kraju liczyć). Nie neguję jego wykształcenia, czy też niektórych jego poglądów ekonomicznych (choć są one ultraliberalne), lecz niepoważny sposób zachowania, który nie przystoi poważnemu politykowi. Dlatego też moje zdanie na temat tego pana jest takie a nie inne i nie traktuje słów tego pana poważnie. pozdro


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/01/2007 23:49

  Cytat:  
nie chodzi wcale o jego wykształcenie, lecz o jego zachowanie na arenie politycznej.


a zachowanie innych jest lepsze? taki zawisza udaje intelgentnego, olejniczak mowi o gronie dobrych ludzi w SB ( w nsdap pewnie tez wielu milych panow bylo), pitera zgrywa elokwentna i czysta jak łza, a jakos sie ze swojego mieszkania warszawskiego do teraz nie wytlumaczyla, wierzejski w kółko gada (tudziez pisze na blogu) o złych lewakach, a sam jest wiekszym socjalistom niz nie jeden czerwony. dalej wymieniac?


  Cytat:  
Nie zachowuje się on poważnie, za wszelką cenę próbuje zabłysnąć, niejednokrotnie formułując bardzo kontrowersyjne i po prostu głupie sądy- twierdzenia np. na temat konieczności wprowadzenia kary chłosty służą tylko i wyłącznie zwrócenia na siebie uwagi publiki a nie prowadzeniu "normalnej" dyskusji politycznej (normalnej oczywiście w cudzysłowiu, gdyż trudno o taką w tym kraju liczyć)


ostatnio pisał o umieszczeniu ludzi chorych na hiva w HIVONARIUM. czy to jest zagranie pod publiczke (wnioskuje ze jezeli ktos chce zablysnac to zalezy mu na szerokim spolecznym poparaciu)? toz to nie mozna miec juz własnych mysli? i kim ty jestes zeby oceniac któe poglady sa "glupie", a które "mundre"? pochwal sie swoim dorobkiem :)

  Cytat:  
który nie przystoi poważnemu politykowi.


takich raczej niezbyt wielu jest w naszym kraju.

czytałes kiedys "Najwyzszy Czas"? nie? to siegnij i poczytaj a potem sie wypowiadaj o czlowieku, który nie boi sie wlasnych pogladow.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005