Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5080 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 10:54

  brs napisał:  
Faktycznie , po przez okrzyki paru starych dziadów został okazany istny brak litości prezydentowi który jest jaki jest... Demonizowanie problemu z jednej i drugiej strony . Trzeba było iść zrobić zadyme jak ostatnio studenci w Londynie , natomiast podobne manifestacje w Polsce pokazują że przeważnie większość (normalnych?) ludzi olewa temat i zostaje w domu zajmując się swoimi sprawami zdala od buraczanego spędu różnych opcji politycznych , czemu w ogóle im się nie dziwię...



Nie no lepiej usiąść w domu przed piwem i wypić za zdrowie jaruzelskiego . Niech żyje długo i szczęśliwie . ( sarkazm )


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8065 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 11:00

  Cytat:  
śmielaq89 napisal - Buczenie, gwizdanie i wyzywanie... przejaw typowej polskiej kultury, na pewno w wykonaniu katolików.. :] Jak bydło..


Oto jak śmielaq89(ponoc wielki lewicowiec) wyraza sie o polskich robotnikach wyznania rzymskokatolickiego. Jakos nie przeszkadza temu śmielaq89 pobieranie renty rodzinnej (caly czas sie tutaj radzi jak jej nie stracic) z podatkow tego bydla. Jak widac to śmielaq89 jest nie tolerancyjny, brak mu honoru i w dodatku gryzie reke ktora go karmi... to przeciez taki typowy przejaw pewnej kultury od michtrixow ze az zalatuje aj waj waj... Z politowaniem.


syrob
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5010 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 11:01

  Bulin napisał:  

  brs napisał:  
Faktycznie , po przez okrzyki paru starych dziadów został okazany istny brak litości prezydentowi który jest jaki jest... Demonizowanie problemu z jednej i drugiej strony . Trzeba było iść zrobić zadyme jak ostatnio studenci w Londynie , natomiast podobne manifestacje w Polsce pokazują że przeważnie większość (normalnych?) ludzi olewa temat i zostaje w domu zajmując się swoimi sprawami zdala od buraczanego spędu różnych opcji politycznych , czemu w ogóle im się nie dziwię...



Nie no lepiej usiąść w domu przed piwem i wypić za zdrowie jaruzelskiego . Niech żyje długo i szczęśliwie . ( sarkazm )



Wydaje mi się że większości społeczeństwa nie obchodzą bądź poprostu męczą takie tematy jak chociażby Jaruzelski , parada pedałów czy obrona krzyża... w zamian ludzie oczekiwaliby konkretnej dyskusji , debaty na tematy istotnie kształtujące rzeczywistość w tym kraju. Polska natomiast lubi żyć przeszłością prowadząc niekończące się bezsensowne spory , unikając tematów o wiele bardziej priorytetowych...


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5080 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 11:04

  brs napisał:  

  Bulin napisał:  

  brs napisał:  
Faktycznie , po przez okrzyki paru starych dziadów został okazany istny brak litości prezydentowi który jest jaki jest... Demonizowanie problemu z jednej i drugiej strony . Trzeba było iść zrobić zadyme jak ostatnio studenci w Londynie , natomiast podobne manifestacje w Polsce pokazują że przeważnie większość (normalnych?) ludzi olewa temat i zostaje w domu zajmując się swoimi sprawami zdala od buraczanego spędu różnych opcji politycznych , czemu w ogóle im się nie dziwię...



Nie no lepiej usiąść w domu przed piwem i wypić za zdrowie jaruzelskiego . Niech żyje długo i szczęśliwie . ( sarkazm )



Wydaje mi się że większości społeczeństwa nie obchodzą bądź poprostu męczą takie tematy jak chociażby Jaruzelski , parada pedałów czy obrona krzyża... w zamian ludzie oczekiwaliby konkretnej dyskusji , debaty na tematy istotnie kształtujące rzeczywistość w tym kraju. Polska natomiast lubi żyć przeszłością prowadząc niekończące się bezsensowne spory , unikając tematów o wiele bardziej priorytetowych...



No kurwa ale bez przesady . W grudniu 70 roku może przez niego ktoś z twojej rodziny wylądował w szpitalu dotkliwie pobity .


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 11:06

  Hasor napisał:  
Tym razem coś z Bałkanów ;)


  Wall Street Journal napisał:  

Przedstawiciele ds. praw człowieka przy Radzie Europy wzywają do rozpoczęcia międzynarodowego dochodzenia w sprawie oskarżeń byłych partyzantów z Kosowa o mordowanie jeńców dla sprzedaży ich organów na czarnym rynku w 1999 roku.
Według raportu, istnieją "przekonywujące dowody", że członkowie Armii Wyzwolenia Kosowa trzymali jeńców w obozach jenieckich w Albanii, a następnie wyznaczali "małą grupę" do egzekucji , by móc sprzedać ich organy.
Obecny rząd Kosowa, w którego składzie znajdują się byli liderzy partyzantki, zaprzeczył tym doniesieniom. Bajram Rexhelpi,minister spraw wewnętrznych Kosowa, twierdzi że " oskarżenia są nierealistyczne i głupie"
"Oskarżenia te nie powinny zostać pozostawione, lecz albo potwierdzone, albo zaprzeczone w trakcie odpowiedniego śledztwa" mówi Thorbjorn Jagland, sekretarz generalny Rady Europy. (...)




Sprawa się rozwija i warto zaznaczyć, że nie chodzi tu tylko o 1999 rok. Jak donosi Time proceder handlu ludzkimi organami trwał latami. Oskarżonym o dokonywanie transplantacji jest tzw "doktor wampir" turecki chirurg Jusuf Ercin Sonmez, który działał nie tylko w Kosowie i Albanii, ale również w stolicy Azerbejdżanu Baku. Brytyjski Time i Guardian idą jeszcze dalej niż cytowany przez Ciebie WSJ. Pojawiają się pytania o zasadnosci interwencji NATO w Kosowie, a także opisują blokowanie śledztwa przez Albanię.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 11:08
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:18 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 11:11

  brs napisał:  
Wydaje mi się że większości społeczeństwa nie obchodzą bądź poprostu męczą takie tematy jak chociażby Jaruzelski , parada pedałów czy obrona krzyża... w zamian ludzie oczekiwaliby konkretnej dyskusji , debaty na tematy istotnie kształtujące rzeczywistość w tym kraju. Polska natomiast lubi żyć przeszłością prowadząc niekończące się bezsensowne spory , unikając tematów o wiele bardziej priorytetowych...


Merytorycznej debaty politycznej to my się nigdy nie doczekamy. O OFE gadają sobie tylko specjaliści, mimo że problem dotyczy kilkunastu milionów ludzi. Zainteresowanie polityką zagraniczną sprowadza się do tego czy już nam USA dały wizy, o jakiejś szerszej wizji dyskusji brak. Niestety ale społeczeństwo, zmęczone właściwie 20 latami ciągłych politycznych walk, zapadło w stan apatii, a to ono powinno się domagać od rządzących dyskusji nad tymi ważnymi problemami. Choć przecież jak widzimy tą naszą "klasę polityczną" to się wszystkiego odechciewa...obawiam się, że musimy robić swoje i czekać na następne pokolenie rządzących.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
syrob
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5010 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 11:20

  Hasor napisał:  

Merytorycznej debaty politycznej to my się nigdy nie doczekamy. O OFE gadają sobie tylko specjaliści, mimo że problem dotyczy kilkunastu milionów ludzi. Zainteresowanie polityką zagraniczną sprowadza się do tego czy już nam USA dały wizy, o jakiejś szerszej wizji dyskusji brak. Niestety ale społeczeństwo, zmęczone właściwie 20 latami ciągłych politycznych walk, zapadło w stan apatii, a to ono powinno się domagać od rządzących dyskusji nad tymi ważnymi problemami. Choć przecież jak widzimy tą naszą "klasę polityczną" to się wszystkiego odechciewa...obawiam się, że musimy robić swoje i czekać na następne pokolenie rządzących.



Niestety stan apatii wynika przede wszystkim z tego że nieudolna władza ( obecnej czy poprzednich kadencji ) podkreślając gorące tematy z przeszłości bądź aktualne natury moralnej ( naturalnie, najważniejsze dla większości społeczeństwa ) , po prostu zamydla oczy na problemy o wiele bardziej istotniejsze. Wybaczcie ale problem narastającego zadłużenia państwa czy trwającej naszej obecności w Afganistanie są tematami istotniejszymi niż szarpanie starego niedowidzącego grzyba którego rozliczeniem de`facto powinno sie zająć określone kolegium etc. Przytoczone dwa powyższe problemy wymagają przede wszystkim interwencji społeczeństwa , masowego wyrazu niezadowolenia i zmuszenia do konstruktywnej debaty a nie rzucaniem prymitywnych docinek Komorowskiemu czy komu kolwiek innemu....
Zajmijmy się sprawami które mają wpływ na nasze obecne życie , oczywiście nie zapominając przy tym o historii którą trzeba znać i szanować ale jednak nie może mieć ona obecnie znaczenia priorytetowego, w innym wypadku nigdy nie zrobimy kroku w przód....



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 11:24
Ostry - gdzieś tak napisałem ? Typowe odbijanie piłeczki w stylu "ale wy", "ale oni" itd. Stoczniowcy zachowując się w ten sposób prezentują taki sam poziom jak Komorowski. A ten dziad od samolotu niczym się nie różni od tych co jeździli po Kaczyńskim.

Bulin - aleś Ty błyskotliwy :] Chciałeś mi dogryźć czy może obrazić ? Bo jakoś nie zrozumiałem Twojej bardzo wyszukanej wypowiedzi :] Chcesz to płacz, ja nie mam zamiaru.

Hasor - tu można podyskutować bo chociaż rzeczowe argumenty. Mecz to co innego i sam dobrze o tym wiesz. Na co dzień nie wygwizdałbym zwykłego mieszkańca innego miasta tylko dlatego, że właśnie jest z innego miasta. Bardziej chodziło mi o to, że zwolennicy Kaczyńskiego i całe to środowisko podnosiło wielkie larum jak się obrażało i jechało po Kaczyńskim a dziś zachowują się dokładnie tak samo, niczym się nie różnią i są na tym samym poziomie. Zamiast być mądrzejszym i okazać się lepszym.. Wiem, łatwiej udawać ciągłą ofiarę.

Gryfsz - ponoć :] Tylko ci robotnicy "wyznania rzymskokatolickiego" takimi zachowaniami na ten ostatni przymiotnik nie zasługują. Nie jestem, może zbytnio w tym temacie.. ale chyba do takich zachowań w kościołach nie nawołują ? :]

Poruszając temat renty rodzinnej pokazałeś jak jesteś żałosny. W miarę możliwości staram się nie robić tutaj żadnych wycieczek osobistych, widzę, że Ty nie potrafisz. Zapewniam Cię, że nie chciałbym nigdy w życiu dostawać tej pieprzonej renty z takiego powodu jakiego dostaje. I Tobie też tego nie życzę.. Więc kurwa nie wiem co ten wątek ma do rzeczy ?
Jestem nietolerancyjny, to akurat powinno Cię cieszyć. Ale przede wszystkim razi mnie głupota.. Do reszty wypowiedzi komentarz zbędny bo powtarza się cały czas.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 11:32

  brs napisał:  

Niestety stan apatii wynika przede wszystkim z tego że nieudolna władza ( obecnej czy poprzednich kadencji ) podkreślając gorące tematy z przeszłości bądź aktualne natury moralnej ( naturalnie, najważniejsze dla większości społeczeństwa ) , po prostu zamydla oczy na problemy o wiele bardziej istotniejsze. Wybaczcie ale problem narastającego zadłużenia państwa czy trwającej naszej obecności w Afganistanie są tematami istotniejszymi niż szarpanie starego niedowidzącego grzyba którego rozliczeniem de`facto powinno sie zająć określone kolegium etc. Przytoczone dwa powyższe problemy wymagają przede wszystkim interwencji społeczeństwa , masowego wyrazu niezadowolenia i zmuszenia do konstruktywnej debaty a nie rzucaniem prymitywnych docinek Komorowskiemu czy komu kolwiek innemu....
Zajmijmy się sprawami które mają wpływ na nasze obecne życie , oczywiście nie zapominając przy tym o historii którą trzeba znać i szanować ale jednak nie może mieć ona obecnie znaczenia priorytetowego, w innym wypadku nigdy nie zrobimy kroku w przód....



Jedna z rozsądniejszych opinii jakie czytałem w tym wątku. Niestety problemy o których piszesz, a zwłaszcza problem zadłużenia, to nie są problemy do rozwiązania w czasie jednej kadencji, a nie posiadamy obecnie polityków wykraczających swoją "wizją" poza marne 4 lata, podczas których broń Boże nie można podejmować drastycznych decyzji, bo przegramy wybory, a radzenie sobie z tym długiem, gdyby naprawdę ktoś się za to poważnie zabrał, było by naprawdę bolesne dla nas wszystkich.
Jeszcze tak dla zobrazowania problemu długu, ostatnie badania (z 2010 r) pokazują, że zmniejszenie zadłużenia państwa o 10 punktów procentowych powoduje zwiększenie tempa wzrostu gospodarczego o 0,2 punktu procentowego. Można powiedzieć że niewiele, ale dla porównania cała pomoc unijna zwiększa nam wzrost o 0,3 punktu procentowego...


   śmielaq89 napisał:  
całe to środowisko podnosiło wielkie larum jak się obrażało i jechało po Kaczyńskim a dziś zachowują się dokładnie tak samo, niczym się nie różnią i są na tym samym poziomie



Z tym się mogę zgodzić, ale niestety dzisiejsza polityka przesiąknięta jest hipokryzją, zarówno z jednej jak i z drugiej strony barykady. Nic, trzeba być "pomiędzy, jak Gombrowicz" ;)

Ostatnio edytowany przez: Dziad, 19 grudnia 2010, 11:39 [1 raz(y)]


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5080 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 12:01

  śmielaq89 napisał:  
Bulin - aleś Ty błyskotliwy :] Chciałeś mi dogryźć czy może obrazić ? Bo jakoś nie zrozumiałem Twojej bardzo wyszukanej wypowiedzi :] Chcesz to płacz, ja nie mam zamiaru.



Uważam że należy tępić lewactwo .



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 12:24

  Bulin napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Bulin - aleś Ty błyskotliwy :] Chciałeś mi dogryźć czy może obrazić ? Bo jakoś nie zrozumiałem Twojej bardzo wyszukanej wypowiedzi :] Chcesz to płacz, ja nie mam zamiaru.



Uważam że należy tępić lewactwo .



Dalej nie widzę związku ze mną.. :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5080 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 12:26

  śmielaq89 napisał:  

  Bulin napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Bulin - aleś Ty błyskotliwy :] Chciałeś mi dogryźć czy może obrazić ? Bo jakoś nie zrozumiałem Twojej bardzo wyszukanej wypowiedzi :] Chcesz to płacz, ja nie mam zamiaru.



Uważam że należy tępić lewactwo .



Dalej nie widzę związku ze mną.. :]



Po twoich postach widzę że masz coś wspólnego z lewakami .


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 12:36
Poza tym że działa w SLD to on nic a nic nie ma wspolnego z lewakami! lol


  kijevo napisał:  
Swoja drogą ciekawe czy zaproszenie dla Jaruzela to rewanż za poparcie czy może obawa o to, że Jaruzel posiada jego teczkę tak jak bał się Wałęsa.
Ostatnio gdzieś czytałem, że znalazła się teczka Bronka w IPN.



To raczej pokłosie słów które całkiem niedawno Jaruzel wypowiedział:

"Jak będziecie chcieli mnie nadto prześladować zaczną spadać aureole"

Niedługo zbliża się kolejna rozprawa w procesie o pacyfikację kopalni Wujek. Trzeba więc jakoś wybielić generała i pokazać społeczeństwu że to taki przyjemny , starszy pan. Jak on mogłby kazać strzelać do robotnikow?! A w życiu!

Ostatnio edytowany przez: eM, 19 grudnia 2010, 12:44 [3 raz(y)]


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8065 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 12:48

  Cytat:  
śmielaq89 napisal - Gryfsz - ponoć :] Tylko ci robotnicy "wyznania rzymskokatolickiego" takimi zachowaniami na ten ostatni przymiotnik nie zasługują. Nie jestem, może zbytnio w tym temacie.. ale chyba do takich zachowań w kościołach nie nawołują ? :]

Poruszając temat renty rodzinnej pokazałeś jak jesteś żałosny. W miarę możliwości staram się nie robić tutaj żadnych wycieczek osobistych, widzę, że Ty nie potrafisz. Zapewniam Cię, że nie chciałbym nigdy w życiu dostawać tej pieprzonej renty z takiego powodu jakiego dostaje. I Tobie też tego nie życzę.. Więc kurwa nie wiem co ten wątek ma do rzeczy ?
Jestem nietolerancyjny, to akurat powinno Cię cieszyć. Ale przede wszystkim razi mnie głupota.. Do reszty wypowiedzi komentarz zbędny bo powtarza się cały czas.



Szkoda ze nie raczyles napisac ze do takich zachowan nawoluje zas GW... i aby dodac animuszu to rozdaje za darmo swojemu bydlu gwizdki.

Ty sam jestes zalosny. Nie sadze abys udzielal Chrztu Sw. tym wszystkim gwizdzacym na hrabiego, ani tez wystawial im dowody osobiste. Skoro tak to po co robisz wycieczki osobiste na temat ich narodowosci oraz wyznania religijnego? Podejrzewam ze nie przyszli tam dla zabawy zeby sobie ot tak pogwizdac. Uwazam ze nie przeszedles tego co niektorzy ludzie w tamtych latach i dlatego nie rozumiejesz ich bolu - gdyby bylo inaczej to bys nie obrazal ludzi ktorzy walczyli o wolnosc.

Takze jak sam widzisz moj watek byl po to aby wybic klin klinem.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 13:20
Żal patrzeć na wpisy niektórych osób. To pokolenie jest już stracone. Siedzcie dalej na dupie , wlączacie TVN , czytajcie wybiórczą , niech oni za was myślą i tylko Broń Boże nie próbujcie protestować przeciw kurewstwu rządzących i braku poszanowania dla ludzi cierpiących za komuny . To przecież takie mało "trendy" czy mało "cool".

A ty tam smielaq89 zanim zaczniesz znów skarżyć się na Gryfsza i plakać to moze najpierw zastanów czy wypada porządnych ludzi nazywac bydłem.

Żenada...

Ostatnio edytowany przez: eM, 19 grudnia 2010, 13:28 [3 raz(y)]



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 14:33
Gryfsz - a co mnie obchodzi GW ? Każdy kto ma inne zdanie niż Ty musi ich czytać ? Kiepsko oceniasz ludzi..
Robiłem wycieczki osobiste pod ich adresem, fakt, ale pod Twoim nie. Ty oczywiście nie umiałeś się powstrzymać.. stąd zniżenie do Twojego poziomu i określenie żałosny. Poza tym do narodowości się nie odnosiłem, ale pewnie z rozpędu już przypiąłeś tę łatkę.
A Ty przeszedłeś ? Przypuszczam, że też nie więc co to w ogóle za argument ? Oceniam ich obecne zachowanie, jakbyś nie zauważył. Nie neguje i tego co było kiedyś, bo z racji tego co wspomniałeś, nawet nie mam prawa. Szkoda tylko, że najwięcej kłapią jęzorem ci co mieli równie niewiele wspólnego..

eM - nie działam w SLD. Zmień informatora.
Porządni ludzie się tak nie zachowują. I nie oceniam tego przez pryzmat poglądów politycznych.
Wielcy obrońcy się znaleźli, a zachowują się podobnie..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 14:43
O żesz w mordę! Co za czasy...

Porządni ludzie siedzą cicho na dupie , czytają wyborczą , ogladają WSI24 i czekają co im Adaś Michnik i towarzysz Walter każa robić.

Porządni ludzie jak im sie splunie w twarz mówią że deszcz pada.

Porządni ludzie nie protestują gdy oprawcy ich bliskich żyją sobie na wolnosci i pozostają bezkarni.

Masakra...


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 14:47

  śmielaq89 napisał:  

Porządni ludzie się tak nie zachowują. I nie oceniam tego przez pryzmat poglądów politycznych.
Wielcy obrońcy się znaleźli, a zachowują się podobnie..



To nie jest ważne, czy ten ktoś jest z PO czy z innej parti, w tym momencie oceniana jest postawa konkretnego człowieka, który pierw zaprasza Jaruzela zapraszając go do RBN, po czym przyjeżdża do Szczecina i mówi ludziom, którzy przez tego samego Jaruzela, cierpieli, potracili bliskich czy byli szykanowani jak bardzo te wydarzenia miały wpływ na późniejszą sytuację w Polsce. Dla Ciebie jest to normalne??? to jest zwykłe plucie w twarz, a skoro Ty byś nie reagował jakby ktoś Ci pluł prosto w twarz, to Twoja sprawa. Tam gdzie grają osobiste emocję, nie ma miejsca na sentymenty czy "porządność" w Twoim wydaniu. Ja się cieszę z takiego zachowania, ludzie przynajmniej pokazują to co czują, a nie są fałszywi. Gdyby tamtego Grudnia ludzie poszliby za Twoim tokiem myślenia, to nie wiesz czy dziś nie miałbyś rosyjskiego w szkole jako przedmiotu programowego. Gdyby zasłużył, to pewnie by ludzie mu klaskali, a nie gwizdali czy buczeli, jednak pierw trzeba zasłużyć, a to już tak łatwo nie przychodzi jak wygłoszenie kilku pustych słów...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2010 15:03

  Ambasador napisał:  
Gdyby tamtego Grudnia ludzie poszliby za Twoim tokiem myślenia, to nie wiesz czy dziś nie miałbyś rosyjskiego w szkole jako przedmiotu programowego.



To może o tym toku myślenia, ale w wykonaniu tychże ludzi - kilka obrazów z tamtych chwil, polecam: Zbuntowane miasto

Ostatnio edytowany przez: jns, 19 grudnia 2010, 15:17 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.41 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005