Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/04/2010 14:58

  RodowityPolak napisał:  
nowa od nowa w ogole nie rozumiem o czym rozmawiasz. Nikt ci nie kaze robic tych rzeczy, ktore wymieniles. Odnosze takie wrazenie, ze na sile szukasz przeciwnikow i zawsze chcesz byc inny. Kazdy temat na ktory patrze to zawsze twoje sprzeczki z innymi. Zluzuj.



Źle to ująłem-miałem na myśli ogół społeczenstwa, a nie forumowiczów. Bo to chyba fakt niezaprzeczalny że szykują sie długie dni męczarni z tym tematem. Swoja droga jak zwykle odpowiedzialnych nie bedzie i zwali sie na pilotów a nie na to że latali trupami.

Swoja droga na siłe nawoływanie do jedności. jakie to romantyczne. Z JP2 było podobnie, musi stac sie tragedia bysmy na chwile skłonili sie do zadumy.

ps.tragedia Casy niczego nie nauczyłą. Polak głupi przed i po szkodzie.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/04/2010 21:03

  ManeS napisał:  
wielka tragedia, niestety dla kacapow to bedzie kolejne swieto narodowe zaraz po tym jak wygonili Polakow z kremla...
Do tego wszystkie okolicznosci takie jak 4-krotne podchodzenie do ladawania, lotnisko bez systemu naprowadzania, i samolot z epoki kamienia lupanego ktorym lata Prezydent...



Daj spokój, nikt nie będzie świętował takiego wypadku i pewnie w Rosji też współczują ofiarom. Ciekawe czy pojawią się teraz osoby w Polsce, który oprócz wiecznego wymagania od Rosji przepraszania za to, że kiedyś w Katyniu zamordowano także wielu Polaków, to teraz za ten wypadek. Bo przecież samolot, którym lecieli Tu-154 produkcji rosyjskiej, a wypadek wydarzył się w Rosji.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/04/2010 11:07
Tak bawią się lewacy


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 13:42
Żeby nie rozbijać tematu o Katyniu , wklejam tutaj kilka ciekawych linków jedynie w celach informacyjnych . Nie mam zamiaru z nikim się licytować czy polemizować a już w szczególnosci z osobami uważającymi rosjan za "wspaniałych ludzi" i wzruszonych "niewyuczonymi" i "szczerymi" gestami zimnego czekisty putina. Nie czas teraz na kłótnie. Apeluję jedynie aby patrzeć na ręce bandzie PEŁO a konkretnie Komorowskiemu który już wybrał sobie szefa kancelarii i powoli wprowadza swoich ludzi do IPN-u...

Straszliwa wyrwa nierównowagi (zgrzyt)

Polskie służby miały obowiązek nie dopuścić do lotu prezydenta, polityków i generałów jednym samolotem

Jedna z pierwszych decyzji premiera Tuska dotyczyła rezygnacji z zakupu samolotów dla VIP-ów

Piloci nie widzieli pasa

http://beta.salon24.pl/169601,drugie-klamstwo-w-temacie-smolenska-i-bonus

http://kisiel.salon24.pl/169620,doradca-prezydenta-o-przyczynach-katastrofy

http://foxx-news.blogspot.com/2010/04/cui-bono.html

Ostatnio edytowany przez: eM, 12 kwietnia 2010, 14:19 [1 raz(y)]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 15:05
Pokazano "Katyń" w telewizji publicznej w Rosji w okresie najlepszej oglądalności-a ten gest można docenic. Juz skonczy sie dywagowanie kto i w jakim celu dokonał tej zbrodni-chodzi o dotarcie do świadomości przecietnego Rosjanina.

Ja sam jestem pełny wątpliwości, ale posiłkowanie sie niechęcią do Ruskich, kierowanie poszlakami i insynuacjami może być zgubne. Są różne teoria-nawet taka,że to prezydent naciskał by wylądowac.
Ale takich że pilot nie znał liczebników etc nie "łykam". W błąd pilotów po prostu nie wierze. Pogoda też jak każda inna. Więc być moze dezinformacja, ewentualnie jakis defekt samolotu. Ale poczekajmy-są carne skrzynki, one powinny wiecej wyjaśnic.

Co do tego jak potoczy sie nasza polityka-tu jestem spokojny-nie zmini sie nic-mentalność ludzi jest taka a nie inna i nie ma co sie łudzic o normalość na tej niwie.
A tak na marginesie zaczyna sie

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 12 kwietnia 2010, 16:00 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 16:04

  eM napisał:  
Żeby nie rozbijać tematu o Katyniu , wklejam tutaj kilka ciekawych linków jedynie w celach informacyjnych . Nie mam zamiaru z nikim się licytować czy polemizować a już w szczególnosci z osobami uważającymi rosjan za "wspaniałych ludzi" i wzruszonych "niewyuczonymi" i "szczerymi" gestami zimnego czekisty putina. Nie czas teraz na kłótnie. Apeluję jedynie aby patrzeć na ręce bandzie PEŁO a konkretnie Komorowskiemu który już wybrał sobie szefa kancelarii i powoli wprowadza swoich ludzi do IPN-u...

Uważam, że kadry trzeba uzupełnić jak najszybciej. No i kto jak kto, ale Koziej nie jest partyjniakiem, ma życiorys, zasługi i odpowiednie kwalifikacje.
Tylu ważnych ludzi...
Denerwuje mnie obsmarowywanie pilotów, kiedy nie ma żadnych potwierdzonych informacji. Takie szukanie na siłę winnych i sensacji, jak hieny cmentarne...


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 16:26
Koniec Polski prawej – Rafał A. Ziemkiewicz

Były już takie upadki w naszej historii. Z Bożą pomocą zdołaliśmy się z nich podnieść. Wierzmy, że zdołamy i tym razem. Być może straszliwy znak, który otrzymaliśmy, pomoże nam w tym. Bo nie umiem w sobie skrzesać naiwnej wiary ateistów, że ta tak pełna symboli śmierć nie ma żadnego sensu.

Ateistom jest, w pewnym sensie, łatwiej. Ateista, pytany o sens tragedii, może z przekonaniem stwierdzić, że nie ma ona żadnego sensu. Świat dla niego ma prawo być zbiorem przypadków, nietworzących niczego, poza wszechogarniającym absurdem istnienia.

Chrześcijanin wierzy, że Zrządzenia Boskie mają sens, i choć wie także, iż ów sens z zasady wymyka się ludzkim próbom zrozumienia, nie może tych prób zaniechać. Nie może opędzić się od pytań − dlaczego Bóg na to pozwolił? Co ma z tego wynikać?

Nie znam odpowiedzi, jak nie zna jej nikt z nas.

Czuję tylko, że pod Smoleńskiem zakończyła się pewna Polska − czy może, marzenie o pewnej Polsce. Polska uosabiana przez niezłomną bohaterkę „Solidarności” Annę Walentynowicz, przez ostatniego prezydenta na Uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego i przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Katastrofa pochłonęła elitę tej formacji ideowej, która najwyższego dobra upatrywała w narodowej tradycji i historii. Która wysoko hierarchii wartości umieściła cnotę patriotyzmu, służbę państwu polskiemu, o które walczyło tyle poprzednich pokoleń, a które, podarowane współczesnym Polakom nagle wskutek niejasnego, podejrzanego „spisku elit”, nie stało się dla nich wspólnym dobrem tak powszechnie i bezwzględnie szanowanym, jak na to zasługuje.

Od dłuższego już czasu nękało nas przeczucie, że ta Polska musi odejść, przynajmniej na czas jakiś. Że w świecie zmierzchającego Zachodu wchodzącego w czas dekadencji i odrzucenia wartości, zatracającego swe cywilizacyjne zdobycze, zastępującego idee doraźnymi korzyściami, a demokrację medialną grą, także i w Polsce nie jesteśmy w stanie obronić pragnienia wielkości przed napierającym zewsząd rechotem. Ale zapowiadało się, że odchodzenie tej − nie umiem znaleźć innego słowa − „przedwojennej” Polski będzie równie mało efektowne jak powolne pogrążanie się 97 konfederatów barskich z Pakości, o których śpiewał Jacek Kowalski, w śmierdzącym bagnie.

Urzędy Prezydenta RP, Rzecznika Praw Obywatelskich, prezesa Narodowego Banku Polskiego i prezesa Instytutu Pamięci Narodowej były ostatnimi placówkami Prawej Polski. Nie mam wielkich złudzeń co do ludzi, którzy teraz, po krótszym lub dłuższym (zależnie od tego, do jakiego stopnia każą im się liczyć z pozorami sondaże i interpretujący je pijarowcy) zajmą ostatnie brakujące im do pełnego zawłaszczenia kraju gabinety. Nie mam złudzeń co do ich systemów wartości, celów i braku skrupułów w ich osiąganiu. Nadchodzi czas drobnych cwaniaczków, „Rysiów” i „Grzesiów”, gardzących „dzikim krajem”, ale nie na tyle, żeby wzgardzić forsą, jaką da się w nim ukręcić. Drobnych cwaniaczków, gdzieś tam z dala sterowanych przez zagraniczne potęgi, bo przecież geopolityka próżni nie znosi.

Były już takie upadki w naszej historii. Z Bożą pomocą zdołaliśmy się z nich podnieść. Wierzmy, że zdołamy i tym razem. Być może straszliwy znak, który otrzymaliśmy, pomoże nam w tym. Bo nie umiem w sobie skrzesać naiwnej wiary ateistów, że ta tak pełna symboli śmierć nie ma żadnego sensu.

Rafał A. Ziemkiewicz
Autor jest publicystą “Rzeczpospolitej”


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 18:09
Inne spojrzenie. Z góry ostrzegam, że to kontrowersyjny materiał, gość nie przebierał w słowach. Jeśli ktoś nie życzy sobie słuchać wypowiedzi w nieżałobnym tonie o Lechu Kaczyńskim, radzę nie oglądać, facet pojechał po całości. Do tematu o Katyniu się nie nadaje.

http://www.youtube.com/watch?v=ILkuL3phvaw


P. S.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 18:45

  Sz. napisał:  
Inne spojrzenie. Z góry ostrzegam, że to kontrowersyjny materiał, gość nie przebierał w słowach. Jeśli ktoś nie życzy sobie słuchać wypowiedzi w nieżałobnym tonie o Lechu Kaczyńskim, radzę nie oglądać, facet pojechał po całości. Do tematu o Katyniu się nie nadaje.

http://www.youtube.com/watch?v=ILkuL3phvaw



Czy ja wiem czy to takie zaiscie kontrowersyjne? Masa ludzi robi coś na pokaz, myśląc przy tym zupełnie co innego. Hipokryzja jest zatrważająca. Wogóle czemu podpina sie tą tragedie pod smierć tylko prezydenckiej pary? Czyżby śmierć innych osób była mniej ważniejsza? Nie sądze. Pamiętajmy że na pokładzie tego samolotu były postacie z różnych opcji politycznych więc teraz dywagacje o wykorzystaniu kapitału politycznego z deka mija sie z celem.

A Komorowski wcale nie musi być teraz pewny wygrania wyborów prezydenckich. Znając przekore Polaków wykręcą jakiś nie lada numer ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 18:49
Kontrowersyjne na tym forum, chyba czytałeś co niektóre wypowiedzi ;)

Ciekawe czy pis będzie próbować robić z siebie ofiarę i jechać na tragedii Kaczyńskiego? Czy będą chcieli to wykorzystać, czy to ma szansę przejść i czy rzeczywiście może przekonać tylu zwolenników Komorowskiego?


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 19:52

  Sz. napisał:  
Kontrowersyjne na tym forum, chyba czytałeś co niektóre wypowiedzi ;)

Ciekawe czy pis będzie próbować robić z siebie ofiarę i jechać na tragedii Kaczyńskiego? Czy będą chcieli to wykorzystać, czy to ma szansę przejść i czy rzeczywiście może przekonać tylu zwolenników Komorowskiego?



Zo.o Marną , proszę cię , daruj sobie te dywagacje , choćby do końca żałoby. Jak na razie nie widziałem żadnych przesłanek , aby PiS starał się w jakikolwiek sposób wykorzystać śmierć partyjnych kolegów do wzrostu poparcia dla ich ugrupowania. Jedyne co można zobaczyć to szczery żal i smutek po stracie wielkich polityków.

Co innego hiena Komorowski , który chwilę po katastrofie rzucił się na obciążający go raport z likwidacji WSI . Od razu tez ruszył z kampanią prezdyencką , + dla niego za "swietny" zabieg PR , bo takowym mozna uznać powołanie na głownego zwierzchnika sił zbrojnych , generała związanego z Prawem i Sprawiedliwoscią ( co marszałek szczególnie zaznaczył w telewizyjnym oświadczeniu ). W końcu nikt mu teraz nie może zarzucić że zrobil skok na władze. Ciekaw jestem kogo obsadzą na stanowiska prezesa NBP czy szefa IPN-u? Smiem wątpić iż będzie to osoba powiązana z braćmi Kaczyńskimi.

Ciekawi ciebie czy PiS będzie robił z siebie ofiare? Mnie bardziej interesuje gdzie te szczury pokroju Sikorskiego który jeszcze niedawno twierdził że "prezydent może być niski ale nie mały"? Gdzie "dowcipniś" Palikot który wmawiał prezydentowi alkoholizm?

Gdzie te śmiecie? Żaden nie ma odwagi powiedzieć PRZEPRASZAM? Nie musisz odpowiadać...


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 20:01
a tv tylko widać te mordy które najbardziej psioczyły na prezydenta.


Z daleka nie będzie widać.
JW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5467 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 20:05
Kondukt żałobny

"niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda

dla szpiclów katów tchórzy – oni wygrają

pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę

a kornik napisze twój uładzony życiorys"
(Zbigniew Herbert, Przesłanie Pana Cogito, fr.)

Był taki moment kilkanaście miesięcy temu, kiedy wydawało się, że nagonka na prezydenta Polski przejawiająca się w inwektywach, manipulacjach, kłamstwach, wymownych przemilczeniach i małostkowych uszczypliwościach autorstwa promomowanych w mediach polityków, a często i samych dziennikarzy – że ta nagonka osiągnęła poziom, za którym jest już wyłącznie medialny lub polityczny impeachment. Pomyślałem sobie, że chyba tylko jakaś tragedia, zwłaszcza przedwczesna śmierć prezydenta jest w stanie postawić temu tamę. I zastanawiałem się wtedy – horrible dictu! – jak by to było gdyby umarł prezydent. I – muszę przyznać – nie byłem sobie w stanie tego wyobrazić.
Od wczorajszego ranka miota się we mnie cała masa uczuć, jest wśród nich żal, obawa o stan państwa, przerażenie i niezrozumienie sensu. Ale pośród tych uczuć, które mi towarzyszą najsilniejszym jest nieustające, przytłaczające, obezwładniające poczucie niesprawiedliwości. Niesprawiedliwości na wielu poziomach. Na tym najniższym, wydawałoby się – trywialnym – poziomie odczułem ją otwierając internet. Okazało się, że nagle, w godzinie śmierci Lecha Kaczyńskiego wiodące portale internetowe jednak posiadają fotografie głowy państwa bez rozbieganego spojrzenia, wyłupiastych oczu, rozchylonych nienaturalnie ust, ułożonych nieforemnie dłoni. Czy wcześniej serwery tych portali, a także wiodącej telewizji informacyjnej w Polsce nie zawierały tych zdjęć? Panie dziennikarzu, panie redaktorze, czy wcześniej nie mogłeś pokazywać milionom Polaków ich prezydenta w pozie godnej? Włączyłem wiodącą telewizję informacyjną, która nadaje kompilację doskonałych autoironicznych, bystrych bon-motów prezydenta nagranych "off the record". Okazuje się, że myśmy z tej strony Lecha Kaczyńskiego nie znali, a przecież te nagrania tam cały czas były! Dlaczego więc wiodąca telewizja prywatna położyła główną zasługę w wykreowaniu prezydenta na gbura?
Najpopularniejsza dziennikarka polityczna w Polsce, na antenie czołowej stacji prywatnej, pogrążona w nieutulonym żalu opisuje swój wczorajszy poranek, pełen łez i smutku. Jednocześnie konstatuje, że chciałaby aby ta tragedia "zmieniła coś w Polakach", ale sugeruje, że będzie to trudne, gdyż kiedy przyszła pod Pałac Prezydencki zapalić znicz, to podszedł ktoś do niej z motłochu, nazwał "ścierką" i kazał się "wynosić". Ta sama dziennikarka w ostatnich kilku miesiącach dała co najmniej kilkanaście razy w swych programach telewizyjnych i radiowych najlepszy czas antenowy człowiekowi o charakterystyce kanalii. Człowiekowi, który między innymi nazywał Lecha Kaczyńskiego "trupem na wrotkach", "półmartwym", insynuował mu różnorakie choroby, w tym psychiczne i alkoholizm, o drobniejszych kwestiach nie wspominając. Człowiek ten wprost swoją aktualną misję w polityce określał jako "pozbycie się Kaczyńskiego" – wiodąca dziennikarka polityczna w Polsce, którą motłoch nie zaakceptował pod Pałacem, ma swój największy wkład w promowanie tej kanalii. Nie odmawiam jej prawa do żałoby po zmarłym prezydencie. Ale jej tout court nie wierzę. Nawet jeśli w tej niewierze błądzę, to jest to błądzenie usprawiedliwione jej dotychczasową metodyczną pracą nad deprecjonowaniem głowy państwa polskiego. I jest jej kolega redakcyjny, który z poważną miną mówi o stracie jaką odczuwa, a który w pierwszym wydaniu serwisu informacyjnego pod swoim kierownictwem kazał wycofać z pierwszej na ostatnią pozycję informację o tym, że prezydent odznaczył orderem Annę Walentynowicz. Jaka to dla niego strata? Przecież to był prezydent, którego miejsce w twoim programie było tuż przed prognozą pogody! A jak się czuje ich kolega ze stacji państwowej, dziennikarz roku, którzy czytając nagłówki opiniotwórczej prasy turlał się ze śmiechu powtarzając "borubara", "irasiada" wypowiadanych przez "niskopiennego"prezydenta? A największa gazeta, która te nagłówki drukowała i była w stanie posunąć się nawet do kłamstw i przestępczych – nieprawdziwych, jak się oczywiście okazało – zarzutów, ma dziś najpiękniejszą szatę graficzną ze wszystkich żałobnych wydań. Jak dziś oni wszyscy się czują, lub jak powinni się czuć gdyby posiadali sumienie, widząc od kilkudziesięciu godzin to, co jest ważne, widząc tchnienie Absolutu w niesłychanym żywiole symboliki (wieloznacznej) tej tragedii – w obliczu tych wszystkich litrów atramentu wylanego, ton papieru zadrukowanego i terabajtów informacji o przejęzyczeniach, gafach, wyglądzie głowy państwa i Bóg wie czym jeszcze? Jak powinni się czuć?
Kandydat na prezydenta, wykonujący właśnie funkcje głowy państwa, eksponowany w mediach od wczoraj z racji swych konstytucyjnych kompetencji, zwraca się z "orędziem do narodu" , apelując o jedność ponad podziałami. I – proszę mi wybaczyć, jestem zwykłą mendą – za każdym razem gdy widzę jego doskonale upudrowaną twarz na tle biblioteczki i białoczerwonej flagi, wraca mi obraz sprzed roku, kiedy to prezydent RP, jako jedyny, jak się wydaje, rozumiejąc sytuację geopolityczną przebywał na terenie Gruzji zaatakowanej przez Rosję. Kolumna prezydencka została ostrzelana przez patrol rosyjski, a obecny kandydat-marszałek-prezydent wielce rozbawiony opowiadał o "zabawie w żołnierza", "dzikiej eskapadzie" prezydenta, kwitując: "jaki prezydent, taki zamach". Dziś maszeruje na czele konduktu żałobnego i ogłasza żałobę narodową "z powodu katastrofy rządowego samolotu". A nie dlatego, że zginął Lech Kaczyński, głowa państwa, wybitny człowiek?
I jest jego kolega klubowy, wybitny specjalista od much i muszek, którego nienawiść do "kaczyzmu" pochłonęła bez reszty, który ilością inwektyw i chamstwa przebił bodaj wszystkich. W kondukcie, zalani łzami kroczą przedstawiciele Partii Władzy, którzy okazywali dumę z wykradzenia samolotu prezydenckiego i uziemienia głowy swojego państwa w domu, którzy skandowali tłumnie "były prezydent Lech Kaczyński", ludzie, którzy nawet kosztem wizerunku Polski za granicą opluwali polskiego prezydenta. W żałobnym pochodzie nie mogło zabraknąć także "legendy Solidarności", który – ze znaną już skromnością – oświadczył, że "wybacza" Lechowi Kaczyńskiemu. Co takiego wybacza prezydentowi, który pod każdym względem bił go na głowę, a którego prostacko wyzywał, naśmiewając się także z jego małżonki? Jakie ma prawo do "wybaczania" czegokolwiek temu człowiekowi?
Jeszcze nie ostygło ciało prezydenta, a kandydat-marszałek-prezydent dosłownie w kilka godzin wprowadził do pałacu swojego – nomen omen – namiestnika. Nikt nie zauważa dwuznaczności w tym, że gestorem dokumentacji dotyczącej aneksu do likwidacji WSI jest jeden z prawdopodobnych bohaterów tego dokumentu. Jeszcze nie dotarło do nas ciało szefa IPN, a – jak mówił dziś któryś z "pisowskich"dziennikarzy – jego zastępczyni podejmuje już jakieś decyzje. Do czego się tak spieszą? Czy to nie nasuwa skojarzeń z mało lubianymi zwierzętami na sawannie? Co będzie potem? Teraz już nietrudno to sobie wyobrazić.
Nie odmawiam nikomu prawa do żałoby, ale pozwólcie zachować mi prawo do niewiary w Waszą szczerość. Solidnie żeście na to zapracowali.

zródło:www.fronda.pl


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 20:18
Autor przedstawia dokładnie mój punkt widzenia na tę sprawę.


JW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5467 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 20:20

  kijevo napisał:  
Autor przedstawia dokładnie mój punkt widzenia na tę sprawę.



Tak samo i mój ,dlatego wkleiłem.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 20:21

  eM napisał:  

  Sz. napisał:  
Kontrowersyjne na tym forum, chyba czytałeś co niektóre wypowiedzi ;)

Ciekawe czy pis będzie próbować robić z siebie ofiarę i jechać na tragedii Kaczyńskiego? Czy będą chcieli to wykorzystać, czy to ma szansę przejść i czy rzeczywiście może przekonać tylu zwolenników Komorowskiego?



Zo.o Marną , proszę cię , daruj sobie te dywagacje , choćby do końca żałoby. Jak na razie nie widziałem żadnych przesłanek , aby PiS starał się w jakikolwiek sposób wykorzystać śmierć partyjnych kolegów do wzrostu poparcia dla ich ugrupowania. Jedyne co można zobaczyć to szczery żal i smutek po stracie wielkich polityków.

Co innego hiena Komorowski , który chwilę po katastrofie rzucił się na obciążający go raport z likwidacji WSI . Od razu tez ruszył z kampanią prezdyencką , + dla niego za "swietny" zabieg PR , bo takowym mozna uznać powołanie na głownego zwierzchnika sił zbrojnych , generała związanego z Prawem i Sprawiedliwoscią ( co marszałek szczególnie zaznaczył w telewizyjnym oświadczeniu ). W końcu nikt mu teraz nie może zarzucić że zrobil skok na władze. Ciekaw jestem kogo obsadzą na stanowiska prezesa NBP czy szefa IPN-u? Smiem wątpić iż będzie to osoba powiązana z braćmi Kaczyńskimi.

Ciekawi ciebie czy PiS będzie robił z siebie ofiare? Mnie bardziej interesuje gdzie te szczury pokroju Sikorskiego który jeszcze niedawno twierdził że "prezydent może być niski ale nie mały"? Gdzie "dowcipniś" Palikot który wmawiał prezydentowi alkoholizm?

Gdzie te śmiecie? Żaden nie ma odwagi powiedzieć PRZEPRASZAM? Nie musisz odpowiadać...



Akurat staonowiska obejmują zastepcy, wiec póki co problemu nie ma.

Mam pytanko-oglądałęm przed chwilką wywiad, choc może to nie wywiad tylko jakby osobiste przeżycia kaminskiego z Olejnik (masakra, że dali to doprowadzic do konca-współczułęm Kaminskiemu) Olejnik cos wyjechała że jakieś medium sie niezbyt zachowuje. Nic nie słyszałem a ona nie chciała w tej chwili tego drążyć. Ktoś wie o co chodzi?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 20:40

  nowa od nowa napisał:  

Mam pytanko-oglądałęm przed chwilką wywiad, choc może to nie wywiad tylko jakby osobiste przeżycia kaminskiego z Olejnik (masakra, że dali to doprowadzic do konca-współczułęm Kaminskiemu) Olejnik cos wyjechała że jakieś medium sie niezbyt zachowuje. Nic nie słyszałem a ona nie chciała w tej chwili tego drążyć. Ktoś wie o co chodzi?



Prawdopodobnie chodziło jej o TELEWIZJĘ PUBLICZNĄ , która naturalnie "zieje nienawiścią", "pluje jadem" itp. itd ( stara śpiewka propgandzistów z TVN-u)

Myślę że najbardziej zabolała ją akcja Pospieszalskiego , który zorganizował pod Pałacem Prezydenckim tzw.księge kondolencyjną czyli możliwość wypowiedzenia się przechodniów , Warszawiaków o tragedii przed kamerami. Wszystko odbywało się NA ŻYWO , każdy mógł swobodnie zaprezentować swoje zdanie , bez przerywania czy moderowania , dzięki czemu padło wiele NIEPORAWNYCH POLITYCZNIE ZDAŃ ( min. na temat faryzeuszy z PO , putina i innych )

Brawo dla Naszych Rodaków. Jeszcze Polska nie zgineła!

P.S też mam pytanie. Czy "Najpopularniejsza dziennikarka polityczna w Polsce" nazwana( słusznie z resztą ) ścierką pod Pałacem to własnie Olejnik? ( chodzi mi o ten mistrzowski artykuł z fronda.pl)

Ostatnio edytowany przez: eM, 12 kwietnia 2010, 20:55 [2 raz(y)]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 20:45

  eM napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

Mam pytanko-oglądałęm przed chwilką wywiad, choc może to nie wywiad tylko jakby osobiste przeżycia kaminskiego z Olejnik (masakra, że dali to doprowadzic do konca-współczułęm Kaminskiemu) Olejnik cos wyjechała że jakieś medium sie niezbyt zachowuje. Nic nie słyszałem a ona nie chciała w tej chwili tego drążyć. Ktoś wie o co chodzi?



Prawdopodobnie chodziło jej o TELEWIZJĘ PUBLICZNĄ , która naturalnie "zieje nienawiścią", "pluje jadem" itp. itd ( stara śpiewka propgandzistów z TVN-u)

Myślę że najbardziej zabolała ją akcja Pospieszalskiego , który zorganizował tzw.księge kondolencyjną czyli możliwość wypowiedzenia się o tragedii przed kamerami. Wszystko odbywało się NA ŻYWO , każdy mógł swobodnie zaprezentować swoje zdanie , bez przerywania czy moderowania , dzięki czemu padło wiele NIEPORAWNYCH POLITYCZNIE ZDAŃ ( min. na temat faryzeuszy z PO , putina i innych )

Brawo dla Naszych Rodaków. Jeszcze Polska nie zgineła!



No to ja już tego nie kleje. Olejnik z Kaminskim najwiekszym przyjacielem Prezydenta miała by na myśli publiczną na której łape ponoc trzymaja PiS i SLD. W tvn które bardziej jest za PO. To wszystko jakieś takie pokręcone. A tą samą Olejnik Kaczynski kiedyś nazwał Stokrotką (chyba później przeprosił;)) Mogła powiedziec że jakiś konkretny program lub osoba-a nie generalizować.

Szczerze pierwsze medium jakie mi przyszło na myśl to Rydzyka ;)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 20:47

  nowa od nowa napisał:  

Szczerze pierwsze medium jakie mi przyszło na myśl to Rydzyka ;)



Przypominam Ci że medium o którym pomyslałeś nazwało żonę Kaczyńskiego "czarownicą" , więc to raczej nie o nich chodzi...

Radia niestety nie słuchałem , ale widziałem program Pospeszalskiego i byłem w szoku że pozwalają w Telewizji wypowiadać ludziom NIEPOPRAWNE POLITYCZNIE tezy. Myślę ze to własnie zabolało Olejnik. Dodam że padło tam wiele niemiłych dla PO słów-szczerze , bez ogródek , wypowiedzianych przez "przeciętnego Kowalskiego" ( tak jak słusznie dodał Wolff).

Ostatnio edytowany przez: eM, 12 kwietnia 2010, 20:53 [2 raz(y)]


JW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5467 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2010 20:51

  eM napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

Mam pytanko-oglądałęm przed chwilką wywiad, choc może to nie wywiad tylko jakby osobiste przeżycia kaminskiego z Olejnik (masakra, że dali to doprowadzic do konca-współczułęm Kaminskiemu) Olejnik cos wyjechała że jakieś medium sie niezbyt zachowuje. Nic nie słyszałem a ona nie chciała w tej chwili tego drążyć. Ktoś wie o co chodzi?



Prawdopodobnie chodziło jej o TELEWIZJĘ PUBLICZNĄ , która naturalnie "zieje nienawiścią", "pluje jadem" itp. itd ( stara śpiewka propgandzistów z TVN-u)

Myślę że najbardziej zabolała ją akcja Pospieszalskiego , który zorganizował pod Pałacem Prezydenckim tzw.księge kondolencyjną czyli możliwość wypowiedzenia się przechodniów , Warszawiaków o tragedii przed kamerami. Wszystko odbywało się NA ŻYWO , każdy mógł swobodnie zaprezentować swoje zdanie , bez przerywania czy moderowania , dzięki czemu padło wiele NIEPORAWNYCH POLITYCZNIE ZDAŃ ( min. na temat faryzeuszy z PO , putina i innych )

Brawo dla Naszych Rodaków. Jeszcze Polska nie zgineła!

P.S też mam pytanie. Czy "Najpopularniejsza dziennikarka polityczna w Polsce" nazwana( słusznie z resztą ) ścierką pod Pałacem to własnie Olejnik?



i bardzo dobrze zrobili z tym w TVP pod pałacem!Niech teraz tym którzy nie umieli się zachować i robili nagonkę na Prezydenta będzie wstyd i dowiedzą się co o nich sądzi przeciętny Kowalski.A Monika to STARA CZERWONA KURWA i teraz sieje lament i pierdoli o pojednaniu tylko juz zapomniała co wyprawiała całą kadencję prezydencką ze swoimi przydupasami z PO a teraz ma żal że wszyscy ja jadą.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005