Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7557 dni
Odp: Topic o polityce? - 15/12/2015 02:56
Olaf - ten link ktory podales zawiera jedynie opinie jakiegos 'eksperta' ktory nawet nie podpisal sie pod tym artykulem swoim imieniem oraz nazwiskiem. Na tej samej stronie internetowej znajduje sie rowniez opinia na ten temat kogos to uwaza zupelnie cos innego (nie raczyles juz tego wrzucic no bo niewygodne). Autor jeszcze innego artykulu konczy swoj wyklad konkuzja ze 'jesli ktos nic nie ma, czyli wiekszosc spoleczenstwa to i nic nie straci, moga ale znowu nie musza stracic osoby bardzo bogate'. Na dzien dzisiejszy jak sam widzisz to jest wrozenie z fusow - co 'ekspert' to inne zdanie. Nawet JKM jak by tak wszystko o ekonomi wiedzial to by na pokaz rozkrecil swojej corce biznes. A wyszlo tak ze corka zamiast brylowac w powaznym biznesie chodzila na jume. Niestety nawet tak wygadany JKM nie potrafi przelozyc slow na czyny, a jedynie aby jej pomoc probuje ja dopuscic do koryta umieszczajac ja na swoich listach wyborczych. Ot kolejny wszechwiedzacy. Czy pamietasz moze jak wielki 'ekspert' od bankowosci niejaki swetru nakrecal Polakow swoimi proroctwami na kredyty w szwajcarskich frankach?....chyba wszycy wiemy jak skonczyli ci co sie wtedy tego swetru posluchali. Ja osobiscie z ocena tego wstrzymam sie aczkolwiek ciesze sie ze rzad probuje cos zmienic i mam nadzieje ze wyjdzie to na dobre przedewszystkim zwyklym Polakom.

p.s. Tak na marginesie...nie wiem jak Ty ale ja troche sie dziwie ze taki swetru na ktorego spotkania przedwyborcze w porywach przychodzilo kilkanascie osob dostal sie do Sejmu przed dosc popularnym KORWINEM z wartosciowymi ludzmi jak chociazby Wipler.

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 15 grudnia 2015, 04:37 [2 raz(y)]


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4766 dni
Odp: Topic o polityce? - 15/12/2015 09:59
Niewątpliwie w tej całej szopce ze zmianą władzy i łamaniem prawa przez jednych i drugich, miodem na moje oczy i uszy jest kwik świń odrywanych od koryta :)


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7557 dni
Odp: Topic o polityce? - 16/12/2015 04:36

  Cytat:  
Córka Czesława Niemena ostro skomentowała wykorzystanie hitu jej ojca przez Komitet Obrony Demokracji podczas ostatniej manifestacji: Natalia Niemen krytykuje KOD: spadkobiercy czerwonej zarazy wycierają sobie gębę jego hitem. Tak samo zareagowal zespol Lombard poniewaz KOD rowniez wykorzystanl bezprawnie utwór „ Przeżyj to sam ". Muzycy odcinają się od „haniebnych haseł wykrzykiwanych podczas manifestacji KOD w Polsce" i protestują przeciwko użyciu przeboju zespołu " Przeżyj to sam " przez tę organizację.
- Nie pozwolimy by nasza twórczość była wykorzystywana do skłócania Polaków, podsycania konfliktów, obrażania i pomawiania, tym bardziej w rozgrywkach politycznych –piszą. I apelują, by szukać tego co Polaków łączy, a nie dzieli.Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7330 dni
Odp: Topic o polityce? - 16/12/2015 20:57

  Gryfsz napisał:  
Olaf - ten link ktory podales zawiera jedynie opinie jakiegos 'eksperta' ktory nawet nie podpisal sie pod tym artykulem swoim imieniem oraz nazwiskiem. Na tej samej stronie internetowej znajduje sie rowniez opinia na ten temat kogos to uwaza zupelnie cos innego (nie raczyles juz tego wrzucic no bo niewygodne). Autor jeszcze innego artykulu konczy swoj wyklad konkuzja ze 'jesli ktos nic nie ma, czyli wiekszosc spoleczenstwa to i nic nie straci, moga ale znowu nie musza stracic osoby bardzo bogate'. Na dzien dzisiejszy jak sam widzisz to jest wrozenie z fusow - co 'ekspert' to inne zdanie.


Zamieszczam tutaj opinie zgodnie z moimi przekonaniami i wiedzą jaką dysponuję. To, że zaraz obok ktoś był napisał piramidalne bzdury to jego sprawa po co mam cytować głupoty. W skrócie. Pieniądz, jego kreacja i kredyt to centralne instytucje systemu gospodarczego. Jest on zarazem takim samym towarem na rynku jak każdy inny. Wzrost jego podaży powoduje, że jest on tańszy, spada jego siła nabywcza, a ceny wyrażone w jednostkach monetarnych rosną. Założenie, w omawianej ustawie, sztywnego celu inflacyjnego na poziomie 2,5% w skali roku, przy obecnej łagodnej deflacji -0.7% musi spowodować wzrost podaży pieniądza. Spowoduje to po 1. spadek siły nabywczej tego co Ty, ja i inni mają w portfelu, po 2. każda zmiana wielkości podaży pieniądza, wypłukanego z powietrza, w gospodarce jest niekorzystna i powoduje złą alokację zasobów będących w niedoborze i przyczynia się do późniejszego kryzysu. Taki "podatek inflacyjny" to jest zwykłe złodziejstwo, tym bardziej szkodliwe, że większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. Po 3. korzystają na tym osoby, które pierwsze dostaną tak wykreowane pieniądze kiedy ceny nie zdążą jeszcze wzrosnąć. Widać teraz, jaką bzdurą jest twierdzenie, że omawiana sprawa dotyczy tylko bogatych ludzi, a większość, która nic nie ma to nic na tym nie straci. To większość (więcej niż 50%) w Polsce niby nie pracuje, nie ma żadnych pieniędzy, nic nie wydaje tylko jak w takim razie funkcjonują.  Cytat:  
Nawet JKM jak by tak wszystko o ekonomi wiedzial to by na pokaz rozkrecil swojej corce biznes. A wyszlo tak ze corka zamiast brylowac w powaznym biznesie chodzila na jume. Niestety nawet tak wygadany JKM nie potrafi przelozyc slow na czyny, a jedynie aby jej pomoc probuje ja dopuscic do koryta umieszczajac ja na swoich listach wyborczych.Czy obecność jego córki czy też córek na listach nie związana z wymaganym parytetem? Poza tym jeśli przeczytać oświadczenie majątkowe Korwina, to zobaczysz, że sobie nieźle radzi czy to jako publicysta czy jako biznesmen.

  Cytat:  
Ot kolejny wszechwiedzacy. Czy pamietasz moze jak wielki 'ekspert' od bankowosci niejaki swetru nakrecal Polakow swoimi proroctwami na kredyty w szwajcarskich frankach?....chyba wszycy wiemy jak skonczyli ci co sie wtedy tego swetru posluchali. Ja osobiscie z ocena tego wstrzymam sie aczkolwiek ciesze sie ze rzad probuje cos zmienic i mam nadzieje ze wyjdzie to na dobre przedewszystkim zwyklym Polakom.


Co mi tutaj stręczysz jakiegoś pana, który nie ma podstawowej wiedzy z dziedziny pt Historia Polski, ale też w tej w której mieni się "ekspertem". Gdyby wiedział, że w ekonomii można przewidzieć jakieś zjawisko, ale jego głębokość już nie to by nie wychylał się z określeniem kursu franka.


  Cytat:  
p.s. Tak na marginesie...nie wiem jak Ty ale ja troche sie dziwie ze taki swetru na ktorego spotkania przedwyborcze w porywach przychodzilo kilkanascie osob dostal sie do Sejmu przed dosc popularnym KORWINEM z wartosciowymi ludzmi jak chociazby Wipler.Ile było Petru w telewizji, a ile było Korwina? Poza tym ludzi mądrych jest mniej niż głupich plus uroki demokracji, gdzie 6 meneli spod budki z piwem ma większą siłę niż Ty. Głosy należy ważyć, a nie liczyć.

Ostatnio edytowany przez: Olaf, 17 grudnia 2015, 08:18 [1 raz(y)]


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6214 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 19/12/2015 12:24
Coś słaba frekwencja na manifestacji ludzi drugiego sortu. Gdzie się podziali resortowcy, czerwone świnie, urzędnicy z ramienia peło i psl, wojownicy o tolerancję spod tęczowej flagi, potomkowie ubeków i esbecji czy działacze partyjni walczący o koryto i ich rodziny?

mastah86 dostaliście wolne na dziś ? Bo słoikowa lemingoza to rozumiem, że już pojechała na święta do podlubelskiej wsi. Ale gdzie ta reszta z 200,000 które naliczyła wyborcza?


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7557 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2015 04:12

  Cytat:  
---- Soros daje 150 mln na walkę o demokrację w Polsce !!

Drugi Majdan w Warszawie coraz bardziej realny


Georgie Soros amerykański bankier żydowskiego pochodzenia ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce.

Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji. Program ma budżet o wartości 150 mln zl i jest finansowany ze środków tzw. Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewackie organizacje pozarządowe walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów.

Hasła Ryszarda Petru i polityków PO o wyprowadzaniu ludzi na ulicę w ramach KOD celem obrony demokracji nabiera zupełnie innego, bardzo groźnego i realistycznego wymiaru.
Petru ma zapewnione finansowanie na opłacanie protestujących, na prowokacje, uliczne zadymy, Majdany i na walkę z Polskimi Patriotami.

Z funduszy Fundacji Batorego korzysta w Polsce mnóstwo organizacji których jedynym celem jest wyszukiwanie tzw. „mowy nienawiści” w Internecie, mediach i donoszenie do prokuratury w oparciu o art. 119 i 256 Kodeksu Karnego – „kto nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

W ten sposób oskarżonych zostało już w Polsce wiele osób biorących udział w manifestacjach na których wykrzykiwali anty imigranckie hasła.

Drugi Majdan w Warszawie - co buńczucznie ogłaszał Ryszard Petru - nie jest więc fikcją i ma szanse realizacji. Na razie to tylko 150 mln ale kasa bankierów na obronę swoich interesów poprzez wsparcie zadym w Polsce może być wielokrotnie większa. Soros chwalił się oficjalnie, że ukraiński Majdan kosztował go tylko kilkanaście mln $.

Organizacje sponsorowane przez Sorosa w Polsce szkolą nawet oficjalnie policję, sędziów i prokuratorów jak skutecznie wyszukiwać, identyfikować i osadzać za tzw. „mowę nienawiści”. Szkolenia odbywają się między innymi w Centrum Żydowskim.

„Mowa nienawiści” to doskonały knebel dla wszelkich przejawów patriotycznych i obronnych środowisk walczących przed zalewem Polski imigrancką masą. Z ostatnich informacji które posiadam wynika, że celem zaplanowanych przez Nowoczesną Petru marszów protestacyjnych będzie zakładanie stałych obozowisk pod hasłami powrotu do demokracji. Najważniejsza będzie Warszawa. Planowane są naprawdę duże prowokacje i są na to olbrzymie środki finansowe.

Orwelowska wizja świata staje się coraz bardziej realna. Sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów da zaczyn w postaci buntów i zamieszek społecznych a to da lewackim rządom możliwość ograniczenia wszelkich swobód i praw obywatelskich. Nowy Porządek Świata sponsorowany przez amerykańskich bankierów żydowskiego pochodzenia zmierza do eskalacji kryzysu aby zrealizować swoje plany dyktatorskie w ramach NWO.

Polska buntująca się przeciwko sprowadzaniu imigrantów jest bardzo niewygodnym partnerem którego trzeba spacyfikować za pomocą powrotu do władzy PO i Nowoczesnej. W przypadku wybuchu społecznych niepokojów związanych z obroną demokracji przez KOD Polsce może grozić interwencja sojusznicza ze strony Niemiec w ramach ustawy nr 1066.

http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=176
Obrazek jpg wstawiony na forum


Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 20 grudnia 2015, 04:18 [1 raz(y)]


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5387 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2015 16:26

  eM napisał:  
Gdzie się podziali (...) potomkowie ubeków i esbecji czy działacze partyjni walczący o koryto i ich rodziny?siedzą w ławach poselskich pisu.  eM napisał:  
mastah86 dostaliście wolne na dziś ? Bo słoikowa lemingoza to rozumiem, że już pojechała na święta do podlubelskiej wsi. Ale gdzie ta reszta z 200,000 które naliczyła wyborcza?Klaszcz, klaszcz1 pozdrawiam :)


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6214 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2015 18:46

  mastah86 napisał:  

  eM napisał:  
Gdzie się podziali (...) potomkowie ubeków i esbecji czy działacze partyjni walczący o koryto i ich rodziny?siedzą w ławach poselskich pisu.W ławach poselskich PiS, to chyba tylko jeden zasiaduje. Nie widziałem go jednak z wami na marszu lemingow obok Swetru, rozhisteryzowanego liska chytruska, grubego Ryśka Kalisza, komunistycznego profesora Modzelewskiego czy skaczącego jak debil Giertycha. Nie widziałem też aby tak jak Jan Tomasz Gross (tak, ten który stwierdził, że Polacy podczas wojny zabili więcej Żydów niż Niemców) czy Jerzy urban wrzucali do sieci foty z kartką "jestem drugiego sortu".

To jak z tą sobota? Nie było prikazu bronić demokracji dla wszystkich restortowych?

Ostatnio edytowany przez: eM, 20 grudnia 2015, 21:06 [5 raz(y)]


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7557 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2015 23:50

  Cytat:  
Ale gdzie ta reszta z 200,000 które naliczyła wyborcza?Ponoc rozeszla sie fama ze tym razem nikt im za przyjscie nie zaplaci...no i zostali w domu. A wyborcza to juz naliczyla ze straci kilka grubych milionow z pieniedzy podatnika jakie otrzymywala od PO_przedniej tuskowladzy. Szechter w panice mowil ze to moze zawazyc na egzystencji jego szmatlawca. Te same ciecia dotknely rowiez newsweeka i to rowniez tlumaczy wscieklizne u lisa. Jak widac szechter z lisem walcza o gruba for$$$e a nie jakas demokracje.


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4766 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2015 14:46
Gdzieś czytałem nawet, że byli/obecni "dziennikarze" GóWna nawołują do kupowania tego badziewia. Podobno Agora w złej kondycji finansowej jest, a poprzez kupowanie szmatławców też się walczy o demokrację! fuck wesole


Wesli56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6214 dni
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2015 18:16
ponoc ty wynosisz kuwete kaczki nie kota


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6214 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2015 19:17

  Wesli56 napisał:  
ponoc ty wynosisz kuwete kaczki nie kotaJesteś asem. Masz już mega hasło na najbliższą manifestację ludzi drugiego sortu.

PS. przypomnij wodzowi aby alimenty zapłacił!


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5387 dni
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2015 20:19
Lech Kaczyński


  Cytat:  
Nawet jeżeli w moim przekonaniu każda władza może podlegać krytyce, a więc także i Trybunał, to jest to władza, której istnienie i kompetencje są co do zasady niepodważalne. To też niezwykle wzmacnia pozycję tych, którzy funkcje sędziów Trybunału objęli. Zdaję sobie sprawę, że między różnymi organami władzy, organami władzy sądowej, władzy wykonawczej, ustawodawczej bywają napięcia. To jest rzecz normalna w demokracji.
Jest również rzeczą normalną, że orzecznictwo Pań i Panów sędziów może być przedmiotem dyskusji. Ale nie zmienia to faktu, że ta dyskusja, szczególnie po wydaniu orzeczenia, ma jedynie teoretyczny charakter, ponieważ zgodnie z naszą Konstytucją orzeczenie takie ma moc powszechnie obowiązującą. To kolejny dowód na ogrom Pań i Panów władzy.
Trybunał Konstytucyjny był, jest i będzie organem władzy całkowicie niezależnym. I, jak wszyscy w Polsce zauważyli, pilnie owej niezależności strzegącym. Nie sądzę, żeby cokolwiek mogło temu stanąć na przeszkodzie.Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6214 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2015 22:52
leming86 jesteś tak tępy, że uważasz, iż każdy kto jest przeciwko KOD, ten jest za PiS-em?

Ja po prostu cieszę się gdy widzę ten kwik świń oderwanych od koryta. Te przerażone resortowe mordy, które boją się, że Macierewicz ujawni kolejne dokumenty z IPN-u, tych kłamców z AGORY, którym odbiorą hajs za reklamy czy rozhisteryzowanego liska chytruska, który straci miliony zarabiane w TVP.

Dla mnie Lech Kaczyński przez swoją miłość do Banderowców i podpisanie traktatu lizbońskiego nie jest autorytetem, nie wiem więc po co wklejasz tu jego wypowiedz.

Zacytuj lepiej coś od Janka Grossa albo Jurka Orbana czy innych ziomków z marszu drugiego sortu i zróbcie zrzutkę dla Wodza na alimenty. Niech on zacznie w końcu płacić na dzieci!!!


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6407 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/12/2015 12:16

  eM napisał:  
Ja po prostu cieszę się gdy widzę ten kwik świń oderwanych od koryta. Te przerażone resortowe mordy, które boją się, że Macierewicz ujawni kolejne dokumenty z IPN-u, tych kłamców z AGORY, którym odbiorą hajs za reklamy czy rozhisteryzowanego liska chytruska, który straci miliony zarabiane w TVP.


Dokładnie TAK!

I wszystkie "asy", które uważają, że kto jest przeciwko platfusom ten jest za PiSem niech zaczną myśleć samodzielnie - bez udziału tv, prasy, czy internetu.


Krzysiek Grabski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2941 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/12/2015 22:13
KOD.

NO PASARAN !


warszawiak
Wesli56
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6214 dni
Odp: Topic o polityce? - 26/12/2015 11:52
wodz niezaskoczył ale 500 wezmie


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7557 dni
Odp: Topic o polityce? - 09/01/2016 18:02
Marian Kowalski miazdzy szKODniki!!!


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5269 dni
Odp: Topic o polityce? - 11/01/2016 20:42
Brawo!
http://niezalezna.pl/74793-transparent-polskich-kibicow-robi-furore-w-europie-niemiecka-policja-wsciekla-wideo


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6214 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 12/01/2016 17:53
Dla nitrasa transparent chłopaków z Berlina był "obrazliwy". Zabawne, że członek niszowej partii PO, która rzekomo broni demokracji, zabrania kibicom prowadzić polityki zagranicznej. Widać boli ich ta akcja i to mocno. Inna sprawa, że transparent policja zarekwirowała na demonstracji lemingowych resortowców z kodu, a nie na meczu. Czyli na ulicy, też nie można wyrażać własnego zdania?

http://radioszczecin.pl/1,332646,nitras-o-kibicach-pogoni-lepiej-zeby-nie-prowadz

BRAWO FC BERLIN!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005