Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/06/2010 20:07
Może nie pamiętasz, ale to Kaczyński pierwszy zaprosił Jaruzelskiego do Rosji? Gratuluję obiektywnego spojrzenia lol

I ciekawe czemu sztab Kaczora boi się debaty jeden na jednego, czyżby widmo pewnej poażki?


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 07/06/2010 20:25

  Sz. napisał:  
Może nie pamiętasz, ale to Kaczyński pierwszy zaprosił Jaruzelskiego do Rosji? Gratuluję obiektywnego spojrzenia lol

I ciekawe czemu sztab Kaczora boi się debaty jeden na jednego, czyżby widmo pewnej poażki?



1.Nikogo Kaczyński nie zapraszał , raczej sam Jaruzel starał sie wprosić , po to aby zrobić trochę zamieszania i "pokazać" jaki to Kaczor jest niedobry i nie chce "biednego" staruszka zabrać ze sobą na pokład , decyzja jednak w tej sprawie nigdy nie zapadała , śp.prezdent nie zdążył jej podjąć:


  Cytat:  
Prezydent Kaczyński i generał Jaruzelski w jednym samolocie do Moskwy

To możliwe, jeśli prezydent Lech Kaczyński zdecyduje się wziąć udział w Paradzie Zwycięstwa. Minister Paweł Wypych zapowiedział, że w takim wypadku generał zostanie zaproszony do prezydenckiego samolotu.

Paweł Wypych podkreślił, że decyzja w sprawie wyjazdu prezydenta do Moskwy jeszcze nie zapadła. We wtorek w Kancelarii Prezydenta odbędzie się spotkanie w sprawie moskiewskich obchodów, w którym wezmą udział m.in. przedstawiciele MSZ i MON.

- Pan prezydent jeszcze nie podjął decyzji o ewentualnym udziale w uroczystościach 9 maja w Moskwie, ale oczywiście jeżeli ta decyzja byłaby pozytywna i pan prezydent leciałby do Moskwy, to chciałby zaprosić na pokład samolotu wszystkich kombatantów - powiedział minister. I dodał, że jeżeli generał Jaruzelski, który jest kombatantem, będzie się wybierał do Moskwy, to prezydent Lech Kaczyński "nie odmówi mu pomocy logistycznej".

Wypych podkreślił, że Lech Kaczyński bardzo negatywnie ocenia działalność gen. Jaruzelskiego w latach PRL-u, zwłaszcza w okresie stanu wojennego, jednak - jak dodał minister - należy pamiętać, że generał Jaruzelski, oprócz udziału w II wojnie światowej, był również demokratycznie wybranym prezydentem Polski.

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/prezydent-kaczynski-i-general-jaruzelski-w-jednym-samolocie-do-moskwy,55977,1



Zwróc uwagę szczególnie na ostatnie zdanie. NIe przypominam sobie aby Komorowski "negatywnie oceniał działalność Jaruzelskiego" , przeciwnie , sam zaprosił go do samolotu a potem chętnie paradował z nim na miejscu katastrofy w Smoleńsku , następnie w programie Lisa , chwalil się że generał uważa go za człowieka z charyzmą. Potem mial czelność stawić się na mszy beatyfikacyjnej ks.Jerzego Popiełuszki który w bestialski sposób został zamordowany na polecenie wlasnie min. Jaruzelskiego.

2.Jeszcze tydzień temu Komorowski w progamie Lisa uważał że potrzebna jest debata ze wszystkimi kandydatami , bo takie są wymogi demokracji. Teraz nagle chce konfrontacji tylko z Kaczyńskim. Kto więc tutaj kręci? Cóż , sprawa jest prosta , po serii zonków jakie Bronek wyłapał , jego sztab obawia się kolejnych kompromitacji. Nowak stara się aby kandydat Platformy wyszedł z twarzą w tej sytuacji dlatego zaproponował spotkanie "jeden na jeden"... na łamach TVN-u lol


  Cytat:  
- Nadarza się okazja do debaty "jeden na jeden", na neutralnym gruncie, już 15 czerwca. Telewizja TVN i TVN24 wysłała i do nas i do sztabu Jarosława Kaczyńskiego zaproszenie na taką debatę - powiedział Nowak na konferencji prasowej w Warszawie.



Wiadomo , jak to mówił Wajda - "zaprzyjazniona stacja" Bronkowi krzywdy nie zrobi i broń Boże nie będzie zadawać trudnych pytan , a raczej te ustalone wcześniej lol

Mówisz że Jarek boi się gajowego? lol Bądzmy poważni , dla niego to żaden przeciwnik. Jeśli wspominasz tu o jakiś lękach to raczej twoj idol je posiada. Poza tym że ma srakotę przed Kaczorem to jeszcze boi się takich "tuzów" jak Pawlak czy Grzesio Napieralski lol Jestem pewien że ten buc , w debacie wydpadłby najgorzej z całej wymienionej czwórki. Szkoda że sie zesrał , zawsze można byłoby pośmiać się z jego "hitów" ;)

Zastanawia mnie tylko jedno. Maryna , odpowiedz , jesteś debilem , wierzysz we wszystko co napisze wyborcza i popierasz Bronka czy poprostu pisząc swoje nic nie wnoszące posty chcesz mi "dokuczyć"? eek?

Ostatnio edytowany przez: eM, 7 czerwca 2010, 21:49 [7 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/06/2010 23:15
Odpowiadanie na twoje pytanie mija się z celem, bo dla ciebie każdy, kto nie jest za pisem jest zmanipulowany.

A apropos wpadek, czyżby dzisiaj Jarek powiedział, że chce zamiany Śląska w drugą Bawarię? Szkoda tylko, że Śląsk żyje z kopalń i ogólnej maści przemysłu ciężkiego, a specjalnością Bawarii jest mleko i rolnictwo, przemysł jest na drugim miejscu lol

I jeszcze co do twojego postu - dopiero 7 edycji, zmieniaj dalej! Nie lepiej pierw przemyśleć, co się ma do napisania? Drapie się

EDIT: No i jeszcze jedne zaskakujące słowa, tym razem Pawła Poncyljusza, rzecznika sztabu Kaczyńskiego. "Prawdziwy mężczyzna powinien zasadzić drzewo, zbudować dom i spłodzić syna." To przy okazji sadzenia dębu przez Jarka. Czyżby jego własny sztab dyskredytował go i coś sugerował? eek?

Ostatnio edytowany przez: Sz., 8 czerwca 2010, 23:47 [1 raz(y)]


P. S.
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7950 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 08/06/2010 23:48
Widzę, że dyskusja na poziomie... jak to w PISie, jeśli myślisz inaczej trzeba Cię zwyzywać, zdeptać i na pewno jesteś agentem albo coś czyli wszechobecna paranoja... tyle, ze to jest choroba. Zaraz ja też zostanę okrzyknięty agentem, tępakiem albo jeszcze kimś innym tyle, że jakoś mnie to wcale nie martwi.


Dziękuję :)
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8280 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 00:51
ewentualnie zydem


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 01:20

  Cytat:  
Sz. napisal: A apropos wpadek, czyżby dzisiaj Jarek powiedział, że chce zamiany Śląska w drugą Bawarię? Szkoda tylko, że Śląsk żyje z kopalń i ogólnej maści przemysłu ciężkiego, a specjalnością Bawarii jest mleko i rolnictwo, przemysł jest na drugim miejscu lol



Tradycyjnie juz popisales sie brakiem wiadomosci a raczej glupota...tym razem na temat Bavari. Otoz lesnictwo oraz rolnictwo przynosza zaledwie 10% dochodu temu landowi. O takich firmach jak BMW, Siemens, Rohde & Schwarz, Audi, Munich Re, Allianz, Infineon, MAN, Wacker Chemie, Puma AG, Adidas AG to nasz Sz. zapewne nie slyszal. Z politowaniem.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 08:24
Maryna , ty nie jesteś zmanipulowany , ty jesteś poprostu głupi co poraz kolejny udowodniłeś , "światowcu" lol

Z Bawarią to dałeś do pieca lol Zanim coś napiszesz to zerknij chociaż na wikipedię tak jak robi twoj mądry inaczej idol Bronisław , twierdzący że eksploatacja gazu łupkowego grozi dewastacją krajobrazu lol

Polecam wycieczkę do Bawarii , może wtedy na własne oczy zobaczysz , że Land o którym napisałeś jest najbogatszym regionem w całych Niemczech. Samo Monachium to miasto bogate , drogie , ekstrawaganckie i zamieszkałe przez bardzo zamożnych ludzi. Szczerze życzę mieszkańcom Śląska takiego standardu zycia!

Zacznij coś senswonego pisać , bo szukanie "haków" na Jarka coś ci nie wychodzi. Tych durnych zarzutów o 7 krotną edycję nawet nie chce mi się komentować lol No cóż , z braku argumentów trzeba jakoś sobie radzić lol

Jeśli jednak już wspominasz jakieś wypowiedzi szefa sztabu PiS-u , to masz tu pare hitów z wywiadu Olejnik kontra Nowak , ten to jest dopiero idiota lol


  Cytat:  
Monika Olejnik: : A kto podpowiedział Bronisławowi Komorowskiemu to, że gaz łupkowy wydobywa się metodą odkrywkowką?

Sławomir Nowak: : Gaz łupkowy wydobywa się metodą odwiertów i to Bronisław Komorowski...

Monika Olejnik: : Ale powiedział, że odkrywkową.

Sławomir Nowak: : To Bronisław Komorowski miał na myśli, mówił...

Monika Olejnik: : Nie, nie miał, nie można mieć na myśli...

Sławomir Nowak: : Nie, ja byłem na tym spotkaniu pani redaktor. Pewnie w odróżnieniu....

Monika Olejnik: : Ale powiedział, że metodą odkrywkową.

Sławomir Nowak: : Nie, powiedział tak, dokładnie na pytanie jednej ze studentek:

Monika Olejnik: : "Może się zniszczyć krajobraz przez to, że gaz wydobywa się metodą odkrywkową"

Sławomir Nowak: : Dlatego, że dokonuje się kilka tysięcy odwiertów, w odległości kilku metrów od siebie.

Monika Olejnik: : Ale to nie jest metoda odkrywkowa.

Sławomir Nowak: : No dobrze, nie jest to metoda wprost odkrywkowa, tak jak się mówi, że zrzuca się...

Monika Olejnik: : to w ogóle nie jest metoda odkrywkowa.

Sławomir Nowak: : To jest metoda odkrywkowa, bo żeby coś znaleźć trzeba najpierw odkryć.

Monika Olejnik: : Nie, no o czym pan mówi.

Sławomir Nowak: : Żeby coś wydobywać trzeba najpierw odkryć.

Monika Olejnik: : Gdyby wydobywać gaz łupkowy metodą odkrywkową to by ten gaz się ulotnił, to się inaczej robi, robi się najpierw pionowo, potem poziomo, potem się wpuszcza ...

Sławomir Nowak: : Widzę, że teraz wszyscy są specjalistami od wydobywania gazu. To jestem zbudowany, że jesteśmy narodem takich specjalistów.



http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komorowski-musi-sie-teraz-wyszumiec-jak-kawaler,wid,12344120,wiadomosc.html?ticaid=1a509



  christoph napisał:  
Widzę, że dyskusja na poziomie... jak to w PISie, jeśli myślisz inaczej trzeba Cię zwyzywać, zdeptać i na pewno jesteś agentem albo coś czyli wszechobecna paranoja... tyle, ze to jest choroba. Zaraz ja też zostanę okrzyknięty agentem, tępakiem albo jeszcze kimś innym tyle, że jakoś mnie to wcale nie martwi.



Mnie jakoś nie martwi że się żalisz jak stara dewota. Tylko się nie popłacz lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 9 czerwca 2010, 08:54 [3 raz(y)]


christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7950 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 12:00

  celciusz napisał:  
ewentualnie zydem



No tak zapomniałem o żydach...


  eM napisał:  
Mnie jakoś nie martwi że się żalisz jak stara dewota. Tylko się nie popłacz



Tylko potwierdzasz to co napisałem, natychmiastowy atak...


Dziwne i obłudne, drugą Irlandię wyśmiewaliście, a drugą Bawarią się zachwycacie...
Jesteśmy Polską i niczego drugiego tu nie będzie.

Jesteś tak zaślepiony tym co tu piszesz, że to może właśnie Ty jesteś zmanipulowany, zastanowiłeś się nad tym. Pewnie, że nie bo
samodzielne myślenie kłóci się z pisowską ideologią.
Szkoda tu nawet zaglądać, bo o rozmowie na argumenty na poziomie nie ma co liczyć...

Dodam tylko zanim znowu mnie wściekle zaatakujesz, że nie jestem zwolennikiem PO ani nawet samego Komorowskiego.
Jestem tylko przeciwnikiem obłudy PiS i w szczególności Jarosława K.


Dziękuję :)
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 12:22
Gdzie są twoje argumenty? Jak na razie widzę tą samą tanią śpiewkę z tefałenu i wyborczej. "Atak" ," obłuda" ," pisowska ideologia" - czyli zero konkretów , jedynie bełkot. Nie chcesz tu zaglądać to nie zaglądaj , idz się wyżalić gdzie indziej , widać jesteś zbyt wrażliwy na forum dla fanów piłkarskich :) Przerzuć się na siatkówkę , tam nie ma kibolstwa i agresji znanej z Polskich stadionów lol

Nikt się tutaj Bawarią nie zachwyca. Smieje się jedynie z głupoty i braku wiedzy Maryny :)


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7988 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 12:45

  Gryfsz napisał:  

  Sz. napisał:  
Miał większość parlamentarną, ale ktoś inny miał weto "w ręku". I gotowy był użyć na choćby szepnięte słówko swego rodzeństwa.



Prezydent Lech Kaczynski nie zablokowal zadnej ustawy autorstwa PO ktora tyczyla sie gospodarki kraju!



1. Nowelizacja ustawy o komercjalizacji i prywatyzacji

2. Nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych umożliwiająca
zmianę przeznaczenia gruntów rolnych bez uciążliwych procedur.

3. Pakiet reformujący służbę zdrowia, w tym ustawa o zakładach opieki
zdrowotnej - 3 ustawy

4. Nowelizacja ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji

5. Nowelizacja ustawy o emeryturach i rentach z FUS

Proszę bardzo, każda z tych ustaw ma b.duży wpływ na gospodarkę. Nie twierdzę, że zawsze dobry, ale Tobie chodziło o to aby pokazać które zablokował, bo twierdzisz , że żadnej.

A tak przy okazji to zablokował jakąś ustawę autorstwa PiS i przystawek ;) ?


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 13:39
Dostałem info że w następnym tygodniu w US ma odbyć się debata pomiędzy A. Lepperem , JKM , M. Jurkiem. Nie wiadomo kiedy dokładnie bo TV musi ustalić kiedy im pasuje.


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6447 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 14:18

  PSMKS napisał:  
Dostałem info że w następnym tygodniu w US ma odbyć się debata pomiędzy A. Lepperem , JKM , M. Jurkiem. Nie wiadomo kiedy dokładnie bo TV musi ustalić kiedy im pasuje.



No to fajnie. Nie wiesz może gdzie się odbędzie? Może na krakowskiej na humanistycznym?


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 15:34
Będę coś więcej wiedział napiszę :)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8070 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 20:01
Kingaps - to wszystko co wymieniles to tzw. sfera nieprodukcyjna ktora nie ma wplywu ani na wzrost gospodarczy ani tez na przyplyw zyskow do buzetu panstwa a tym bardziej na likwidacje bezrobocia. Chyba nie jestes zwolennikiem opylania wszystkiego co jeszcze zostalo z pracy wielu pokolen Polakow po II WS za marne grosze jakims kolesiom. Wplyw na gospodarke maja ustawy podatkowe, prawo pracy, prawo inwestycyjne dla kapitalow prywatnych z Polski oraz z zagranicy, inwestycja w nowe technologie, wspieranie badan w dziedzinie naukowo-technicznej, konkurencyjnosc polskich produktow, rozwoj infrastruktury, budowa drog itp. - to wszystko to tylko czesc tego co wplywa na rozwoj gospodarki kraju a tym samym przeklada sie na zatrudnienie, wplyw $$$ do budzetu, wzrost zarobkow itp. W tej dziedzinie rzad PO nie zrobil NIC. W polityce zagranicznej podobnie, USA, Anglia to pikus-----ale panstwa takie jak Izrael i nie tylko, ktore nie poslaly ani jednego zolnierza do Iraku, ktore nie wspomogly finansowo tych operacji militarnych ... maja juz tam swoje firmy ktore czerpia $$$ zyski. Jakie zyski ma Polska? Co wywalczyl Tusek z Sikorskim dla polskich firm, jakie kontrakty? O stratach oraz kosztach pobytu naszych zolnierzy to kazdy wie.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 21:39

  christoph napisał:  

( ... ) Tylko potwierdzasz to co napisałem, natychmiastowy atak... ( ... )

( ... )Szkoda tu nawet zaglądać, bo o rozmowie na argumenty na poziomie nie ma co liczyć...( ... )

( ... ) zanim znowu mnie wściekle zaatakujesz ( ... )




  christoph napisał:  

Widzę, że dyskusja na poziomie... jak to w PISie, jeśli myślisz inaczej trzeba Cię zwyzywać, zdeptać i na pewno jesteś agentem albo coś czyli wszechobecna paranoja... ( ... )



lol

To teraz polityka miłości według Platformy:


  Cytat:  
PALIKOT - NAPAŚĆ W LUBLINIE

Palikot osiągnął swój cel. Swoją manifestacją zagłuszał dzisiejszy wiec Jarosława Kaczyńskiego w Lublinie. Prowokując konflikt i podburzając swoich zwolenników przeciw kandydatowi PiS, doprowadził do ogromnej eskalacji emocji. Czy weźmie odpowiedzialność za napaść fizyczną na osobę popierającą Kaczyńskiego?

Gdy publiczność już się rozchodziła, dwóch groźnie wyglądających mężczyzn dalej prowokowało spokojnie stojących zwolenników Jarosława. Z ich ust padały słowa miłości: „Gdzie jest ten s...n Kaczyński?!”, „Trzeba ich wszystkich wyrżnąć!”. Słowom towarzyszyły splunięcia. W pewnym momencie jeden z nich zaatakował członka redakcji miesięcznika „Idź Pod Prąd”, trzymającego flagę z kirem. Starał się ją wyrwać i go uderzył. Gdy zbiegło się więcej osób, uciekł. Zatrzymała go policja. Obecnie trwa przesłuchanie w komendzie policji na ulicy Okopowej w Lublinie.


Nie ma słów, którymi można właściwie opisać zachowanie Platformy Obywatelskiej. Bronisław Komorowski, pomimo próśb ze strony PiS, nie powstrzymał swojego pomocnika. Bierze więc pełną odpowiedzialność za to, co się stało w Lublinie. Polityka miłości Platformy to jedna wielka „podróba”. To ludzie, którzy dla swoich celów politycznych nie wahają się napuszczać na siebie Polaków, za nic mając ich zdrowie i życie.


Paweł Chojeck

niezalezna.pli



christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7950 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 23:29
Policja zaprzeczyła jakoby zatrzymano kogokolwiek...


Dziękuję :)
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/06/2010 23:56

  Cytat:  
Dzis odłbyła się debata prezydencka na Uniwersytecie Warszawskim. Na pytania studentów odpowiadali: Bronisław Komorowski, Andrzej Olechowski, Waldemar Pawlak, Andrzej Lepper, Marek Jurek, Jan Korwin-Mikke, Kornel Morawiecki i Bogusław Ziętek. Na debacie nie pojawili się Jarosław Kaczyński i Grzegorz Napieralski


coż, nawet bronek pojawil sie na rozmowie z "drugoligowymi" kandydatami. a jakaz to niezmiernia wazna sprawa nie pozwolila jarkowi w tak zacnym gronie debatowac? :)


  "christopf" napisał:  
Policja zaprzeczyła jakoby zatrzymano kogokolwiek...


pewnie korzystasz ze zmanipulowanych mediow ;d


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 10/06/2010 00:12
Taaa...nius poszedł z nieznamupulowanego tefałenu. Pocisnełeś mi okrutnie , nie wiem jak się pozbieram po tym ciosie...

http://www.tvn24.pl/-1,1659910,0,1,palikot-rzucali-kamieniami--policja-nic-o-tym-nie-wiemy,wiadomosc.html

P.S Jarek miał rację że nie pojawił się na spotkaniu na UW. Co było do przewidzenia , większość na widowni , to pseudoelyta onanizująca się pod wypowiedzi Bronka. Nie ważne co by gadał , madrze czy niemądrze - trzeba było klaskać i wiwatować na cześć gajowego , bo tak jest trendi. Gdyby Kaczor się odezwał zostałby wygwizdany, wyśmiany i zmieszany z błotem przez ekipę Tuskjugend . Jeśli tak ma wyglądać "debata" w "demokratycznym" kraju , to panie daj pan spokój.

P.S 2. avelyn - jak tam w Łodzi było? Kupiłeś bilet w dwie strony , stary wyjazdowcu? lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 10 czerwca 2010, 00:19 [2 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7838 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/06/2010 00:33

  eM napisał:  


P.S Jarek miał rację że nie pojawił się na spotkaniu na UW. Co było do przewidzenia , większość na widowni , to pseudoelyta onanizująca się pod wypowiedzi Bronka. Nie ważne co by gadał , madrze czy niemądrze - trzeba było klaskać i wiwatować na cześć gajowego , bo tak jest trendi. Gdyby Kaczor się odezwał zostałby wygwizdany, wyśmiany i zmieszany z błotem przez ekipę Tuskjugend . Jeśli tak ma wyglądać "debata" w "demokratycznym" kraju , to panie daj pan spokój.



oczywiscie takie odpowiedzi sie spodziewalem z twej strony :d najlepiej olac pozostalych kandydatow i wyborcow :) no co jarek takiego waznego robil? zwirek kotkowi zmienial? :D i czy jarek bedzie sie pojawial tylko tam gdzie organizatorzy zapewnia mu udzial przychylnej publicznosci? czemu pozostali kandydaci sie nie przerazili tego rzekomego tuskjugendu? a no zapomnialem- wiekszosc z nich nie jest tak znanymi i popularnymi politycznym personami jak J.K



  "Gryfsz" napisał:  
Chyba nie jestes zwolennikiem opylania wszystkiego co jeszcze zostalo z pracy wielu pokolen Polakow po II WS za marne grosze jakims kolesiom.


ale pewnie tobie nie przeszkadza jak pracownicy tauronu albo pzu (wczesniej tez np. zch. polcie) dostaja akcje ktore moga opylic po (niektorzy ynteligentni jescze przed) debiucie?:D


  Cytat:  
e panstwa takie jak Izrael i nie tylko, ktore nie poslaly ani jednego zolnierza do Iraku, ktore nie wspomogly finansowo tych operacji militarnych ... maja juz tam swoje firmy ktore czerpia $$$ zyski. Jakie zyski ma Polska? Co wywalczyl Tusek z Sikorskim dla polskich firm, jakie kontrakty? O stratach oraz kosztach pobytu naszych zolnierzy to kazdy wie.


czyzby PiS nie byl u wladzy gdy bylismy w iraku? luki w pamieci czy tez czysta demagogia z twej strony?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 10/06/2010 00:45
Był w Lublinie na wiecu, spotykał się z wyborcami z regionu , wcześniej pewnie odwiedził w szpitalu chorą matkę..Widocznie miał na dziś zaplanowane co innego.Przecież nie ma obowiązku latać na każde zawołanie tym bardziej że już jedno spotkanie z kontrkandydatami ma ustalone. Jeśli więc tak bardzo chcesz zobaczyć Jarka biorącego udział w debacie to nie stresuj się , już niedługo zobaczysz go w Telewizji Publicznej. Z młodzieżą już raz miał okazję się spotkać , również w Warszawie , tylko że zamiast na UW , to w Hotelu Europejskim , 4 czerwca . Kto chciał , ten przyszedł.

A ty byłes w końcu w tej Łodzi? Od kilku miechów namawiam cię na wspolne "żarty" a ty ciągle sie wymigujesz... lol


  christoph napisał:  
Policja zaprzeczyła jakoby zatrzymano kogokolwiek...



To jeszcze raz dla ciebie , polityka miłości zwolenników Platformy lol

http://www.youtube.com/watch?v=8C76ZOS35XM&feature=player_embedded

"tylko palikot , tylko palikot , szkoda że jeszcze mordobicia nie było , bo ja już mam pałe , chciałam przypierdolić temu Kaczorowi..."

hahahahahaha

Mistrzyni!

Ostatnio edytowany przez: eM, 10 czerwca 2010, 01:05 [7 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005