Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/06/2010 14:05

  "eM" napisał:  
Oficjalnym powodem trudności zakładu jest dług, głównie wobec największych wierzycieli: Izby Celnej, Urzędu Celnego i Banku BGŻ.


Jakis czas temu czytalem o upadku polmosu, ale nie spodziewalem sie, ze maja dlugi u DWÓCH PAŃSTWOWYCH PODMIOTWÓW (IC I UC) oraz banku w ktorym chyba ponad 35% posiada skarb panstwa- naprawde nie da sie dogadac?? !! chyba warszawskiej wladzy centralnej zalezy by w Szczecinie juz nic nie bylo. Moze palikot chce wykupic wszystko za zlotowke?:P swoja droga w tej firmie marketing za dobrze nie dzialal...

ostatnio komfort przeniosl siedzibe ze Szczecina do Łodzi... ehhh... a radni nic nie robili by ich zatrzymac...

edit- a tu em masz fanow jarka- tez niezla polityka milosci i szacunku dla blizniego :D:Dhttp://www.youtube.com/watch?v=ImdOn-gLwTU&feature=player_embedded

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 11 czerwca 2010, 14:49 [3 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8188 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 11/06/2010 19:44
Liczba osob, ktore w wyniku upadku najwiekszych zakladow i firm w Szczecinie stracily prace, pewnie wynosi juz kilkanascie tysiecy.
Szczecin powoli zatraca swoj charakter, coraz mniej ludzi pozytywnie mowi o swoim miescie. W innych miastach rowniez kolorowo nie jest, ale odnosze wrazenie, ze u nas jest szczegolnie nie wesolo. Jak jeszcze padna Z.Ch. Police, to w ogole pozamiatane.
Czasem jakis news sie przewinie w mediach o zlej sytuacji gospodarczej miasta, ale nie widzialem wiekszej determinacji u jakiegokolwiek polityka zeby ten stan rzeczy skutecznie zmienic. Szkoda, ze media zamiast klasc nacisk na takie tematy, wola zajmowac sie jakimis pierdolami. Ludzie tez coraz bardziej obojetnie na to wszystko patrza, bo bez pomocy kogos "z gory", ciezko w jakikolwiek sposob temu zaradzic, a przeciez wsrod nas jest wiele osob, ktorym bardzo zalezy na rozwoju naszego miasta.


1948
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8069 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/06/2010 20:14
Te wszystkie sondaze 'testowe' sa niewiele warte poniewaz zawieraja mala ilosc pytan i dlatego staja sie tendencyjne. Otoz pytania zawarte w tym tescie tycza sie tylko znikomej czesci pogladow na niektore tylko tematy. Znajac oczekiwania spoleczne mozna wystawic tylko takie pytania ktore ludziom najbardziej odpowiadaja a kandydat na PRP jest na tak lub nie. A co z reszta pytan oraz pogladow? Aby taka sonda zadzialala to tych pytan musialo by byc 10X wiecej i pokrywac wszystkie watki polityczno-gospodarczo-spoleczne. Bralem udzial w kilku takich sondach i za kazdym razem wychodzil mi ktos inny - Kaczynski, Jurek, JKM a teraz Lepper - Komorowski przewaznie byl na ostatnim miejscu badz na dole a Kaczynski w wiekszosci po srodku. To jest czysta zabawa badz jakis tendencyjna sugestia.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6764 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 11/06/2010 20:16

  eM napisał:  
Skoro forum należy do wymiany zdań to na jaki temat według Ciebie powinienem się "rozwodzić" , tak aby miało to sens? Poradz mi bo widocznie zbłądziłem albo poprostu znów się mocno róznimy .Dla mnie rozmowy o Polsce są ważne i chyba jednak mają "sens".Ręcze jedynie za siebie więc nie wmawiaj mi czegoś czego nigdy nie napisałem. Swój stosunek do używek przedstawiłem w kwesti ogółu. Nie miałem na myśli żadnej konkretnej osoby a tym bardziej Ciebie ( nawet Cię nie znam ). Poprostu irytuje mnie podejście do życia dzisiejszej "trendi" młodzieży , która ma wszystko w chuju. Najważniejsze żeby się najebać , tefałen i tak myśli za nich. Nie mam zamiaru palić żadnych papierosków dla relaxu , znam lepsze sposoby aby się rozlunić. Prowadzę sportowy tryb życia ;)

To tyle z mojej strony.



małe nieporozumienie, ja nie mówiłem o Twoim rozwodzeniu się, tylko o swoim. nie śmiał bym z resztą Ci mówić co pisać a co nie;] co do reszty Twojej wypowiedzi to w 100% się zgadzam, mimo iż nie zawsze u mnie jest sportowo:P
pzdr!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7341 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 12/06/2010 12:30
Wcześniej wspominałem o debacie Lepera JKM i Jurka . Niestety nie będzie jej JKM coś wypadło a Jurek powiedział że ten termin koliduje ze spotkaniem w Stolicy :/


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
szczpz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5084 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/06/2010 20:30
Nikt tylko Janusz Korwin Mikke. Poznałem go kilka dni temu i jestem zafascynowany tym co prezentuje nieustannie od prawie 20 lat! Człowiek prawdziwy w tym co robi, inteligentni, świeżo spoglądający na rzeczywistość, tacy powinni być politycy. Brzydzę się tą cała kampanią głównych 3 kandydatów. Przepełnione one są obłudą, zakłamaniem, tanią treścią, którą CIEMNE MASY kupują. Blee.. czas położyć temu kres i zagłosować na Korwina - Mikke ! Osobiście zgadzam się praktycznie z prawie każdym jego poglądem :)


'Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy. ' - Salvador Dali

..jedni żyją z muzyki, drudzy dla niej..
Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/06/2010 22:47

  szczpz napisał:  
Nikt tylko Janusz Korwin Mikke. Poznałem go kilka dni temu i jestem zafascynowany tym co prezentuje nieustannie od prawie 20 lat! Człowiek prawdziwy w tym co robi, inteligentni, świeżo spoglądający na rzeczywistość, tacy powinni być politycy. Brzydzę się tą cała kampanią głównych 3 kandydatów. Przepełnione one są obłudą, zakłamaniem, tanią treścią, którą CIEMNE MASY kupują. Blee.. czas położyć temu kres i zagłosować na Korwina - Mikke ! Osobiście zgadzam się praktycznie z prawie każdym jego poglądem :)



Co z tego Też popieram jego politykę od lat kilkunastu, ale w naszym społeczeństwie jest za dużo PseudoSocjalistów z pod znaku Prawicy czyli PISu i Związków Zawodowych którzy są przyzwyczajeni do tego że wszystko należy im się od Państwa lub Pracodawcy.
Nigdy nie zrozumieją że nie ma nic za darmo i nie da zrobić się coś z niczego.


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8069 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/06/2010 23:07

  Cytat:  
Co z tego Też popieram jego politykę od lat kilkunastu, ale w naszym społeczeństwie jest za dużo PseudoSocjalistów z pod znaku Prawicy czyli PISu i Związków Zawodowych którzy są przyzwyczajeni do tego że wszystko należy im się od Państwa lub Pracodawcy.
Nigdy nie zrozumieją że nie ma nic za darmo i nie da zrobić się coś z niczego.



Czy mozesz wytlumaczyc co masz na mysli uzywajac zwrotow typu 'wszystko należy im się od Państwa lub Pracodawcy', 'Nigdy nie zrozumieją że nie ma nic za darmo i nie da zrobić się coś z niczego.' Czyzby ci pracownicy chcieli przejmowac milionowej wartosci srodki trwale typu maszyny, obiekty, posesje, majatki narodowe za darmo? Co to znaczy 'wszystko' i 'za darmo'?


Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/06/2010 23:33

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Co z tego Też popieram jego politykę od lat kilkunastu, ale w naszym społeczeństwie jest za dużo PseudoSocjalistów z pod znaku Prawicy czyli PISu i Związków Zawodowych którzy są przyzwyczajeni do tego że wszystko należy im się od Państwa lub Pracodawcy.
Nigdy nie zrozumieją że nie ma nic za darmo i nie da zrobić się coś z niczego.



Czy mozesz wytlumaczyc co masz na mysli uzywajac zwrotow typu 'wszystko należy im się od Państwa lub Pracodawcy', 'Nigdy nie zrozumieją że nie ma nic za darmo i nie da zrobić się coś z niczego.' Czyzby ci pracownicy chcieli przejmowac milionowej wartosci srodki trwale typu maszyny, obiekty, posesje, majatki narodowe za darmo? Co to znaczy 'wszystko' i 'za darmo'?



Np to że ktoś pracuje w budżetowej (państwowej) nierentownej instytucji, która przynosi straty i do jej funkcjonowania dokłada się co roku pieniądze z budżetu, bo jest potrzeba funkcjonowania w naszym systemie takiej instytucji.
Ale dziwi mnie dlaczego jej pracownicy otrzymują 13 pensje (nie wiem za co, bo rozumiem np że górnicy z KGHM otrzymują 13 a nawet 14 czy 15 pensje, ale sobie to wyrobili bo ich zakład przynosi dla Państwa zyski).
Dwa razy w roku pracownicy tej instytucji jeżdżą na kilkudniowe integracje (chociaż pracują ze sobą razem od kilkunastu lat w niezmienionym składzie po tzw. układzie) która też co nie co kosztuje pieniądze podatników. Nie wspominając o dodatkowych premiach i nagrodach rocznych. Teraz już rozumiesz o co mi chodzi ?


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 00:13

  piLAr napisał:  

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Co z tego Też popieram jego politykę od lat kilkunastu, ale w naszym społeczeństwie jest za dużo PseudoSocjalistów z pod znaku Prawicy czyli PISu i Związków Zawodowych którzy są przyzwyczajeni do tego że wszystko należy im się od Państwa lub Pracodawcy.
Nigdy nie zrozumieją że nie ma nic za darmo i nie da zrobić się coś z niczego.



Czy mozesz wytlumaczyc co masz na mysli uzywajac zwrotow typu 'wszystko należy im się od Państwa lub Pracodawcy', 'Nigdy nie zrozumieją że nie ma nic za darmo i nie da zrobić się coś z niczego.' Czyzby ci pracownicy chcieli przejmowac milionowej wartosci srodki trwale typu maszyny, obiekty, posesje, majatki narodowe za darmo? Co to znaczy 'wszystko' i 'za darmo'?



Np to że ktoś pracuje w budżetowej (państwowej) nierentownej instytucji, która przynosi straty i do jej funkcjonowania dokłada się co roku pieniądze z budżetu, bo jest potrzeba funkcjonowania w naszym systemie takiej instytucji.
Ale dziwi mnie dlaczego jej pracownicy otrzymują 13 pensje (nie wiem za co, bo rozumiem np że górnicy z KGHM otrzymują 13 a nawet 14 czy 15 pensje, ale sobie to wyrobili bo ich zakład przynosi dla Państwa zyski).

Ja rozumie... ale zawsze tak było jest będzie dopóki Polską będzie władała ta sama kurwa co teraz

I pytanie z innej beczki...widziałeś Urząd Pocztowy z x stanowisk by wszystkie były otwarte... ja nie

PS. Ktoś wie OCB z transami na budynku kolo stoczni.. chcą też ich sprzedać??
Dwa razy w roku pracownicy tej instytucji jeżdżą na kilkudniowe integracje (chociaż pracują ze sobą razem od kilkunastu lat w niezmienionym składzie po tzw. układzie) która też co nie co kosztuje pieniądze podatników. Nie wspominając o dodatkowych premiach i nagrodach rocznych. Teraz już rozumiesz o co mi chodzi ?



https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8069 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 00:14
Jesli to masz na mysli to jak najbardziej sie zgadzam ale to jest raczej wina tych z dyrekcji a nie zwyklych szarych pracownikow. Pracownik nie ma nic do gadania na temat kierunkow rozwoju, zatrudnienia, markietingu itd. Odpowiedzialnosc powinni ponosic ci z dyrekcji oraz ci ktorzy ich na te stanowiska mianowali - czesto po kolesiowsku. Nie sadze aby zwykli robotnicy jezdzili na tego typu integracje o ktorych wspominasz. To raczej tyczy sie Mirow, Rychow i Zdzichow. Pracownicy robia za grosze i czesto firma zalega im z wyplata. Uwazam ze kazdy pracownik powinien miec zapewniona egzystencje, poszanowanie oraz bezpieczenstwo w pracy - tego wlasnie domagaja sie zwiazki. Korwin duzo mowi o socjalizmie a sam zyje niczym socjalista i ze zdobyczy socjalistycznych korzysta on oraz jego rodzina. Nie przeszkadza mu rowniez socjalistyczna zrzuta na jego kampanie wyborcza bo gdyby bylo inaczej to powinien zadbac o fundusze sam a nie liczyc na innych. Jak to sie ma do tego co on glosi...zaraz...jakos tak ze kazdy powinien sie troszczyc o samego siebie. Dlaczego wiec sam sie nie troszczy...?

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 13 czerwca 2010, 00:23 [2 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 01:07
Gryfsz - poruszyłeś temat związków. A to niestety śliska sprawa. Wiadomo, jaki były ich założenia, ale niestety to co się teraz wyrabia, to czasem przechodzi ludzkie pojęcie. W naszej stoczni, gdy jeszcze funkcjonowała 'pracowali' ludzie, którzy byli jedynie związkowcami. W sensie, że nie wykonywali żadnej innej pracy, pobierali pieniądze - i to niemałe - tylko i wyłącznie za wpadanie raz na jakiś czas na parę godzin i widnienie w papierach jako związkowiec. Do tego jeszcze zawijali materiały, skurwysyny, i inne korzyści też sobie załatwiali. I niestety, z autopsji wiem, że teraz również funkcjonują takie zakłady.


P. S.
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8069 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 02:01
Sz. - wierze ze tak bylo, jest i bedzie. Swiat nie jest perfekcyjny i zaden czlowiek czy tez ideologia tego faktu nie zmieni. Dlatego wiec zawsze wyposrodkowuje to co jest w danym momencie najlepsze dla wiekszosci. Zwiazki mimo minusow o ktorych wspominasz wywalczyly w histori swiata bardzo wiele i bez tych zwiazkow nie bylo by dzisiaj bardzo wielu rzeczy ktore ciesza i ktorymi zyje przecietny czlowiek. Nie musze chyba wspominac o godziwej zaplacie, szkolnictwu, opiece zdrowotnej, ubezpieczeniu spolecznemu, rownosci wobec prawa(w wiekszosci przypadkow i to sie liczy) itd. Z pogladami takiego Korwina zgadzam sie w wielu przypadkach ale podobnie zgadzam sie z niektorymi zalozeniami np. Napieralskiego czy tez Komorowskiego a nawet Leppera. Jednak to co mi sie u Korwina podoba jest niczym wobec tego co mnie przeraza. To co on glosi nie ma racji bytu we wspolczesnym swiecie poniewaz godzi w spoleczna racje stanu, ekonomie oraz polityke zagraniczna na rozsadnym oraz racjonalnym poziomie. Biorac pod uwage wspolczesny swiat...pod rzadami Korwina o ktorych on marzy, Polske spotkala by miedzynarodowa izolacja a w samym kraju ludzie by umierali na ulicach nie tylko z glodu ale i z powodu chorob. Sam zas Korwin zyl by jak na krola przystalo ala Sadam Hussein czy tez jak ten swir z Koreii Polnocnej oplywajac w bogactwa i gardzac swoimi obywatelami. To co ten czlowiek glosi to jest dyktatura w najgorszym wydaniu. Jak juz pisalem wczesniej, nie zwazajac na jego poglady...ze wzgledu na to ze Korwin sam nie stosuje sie do tego co glosi, jest on dla mnie raczej KABALARZEM niz politykiem...czym starszy tym bardziej bredzi.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 08:53
gryfsz tobie pis placi za pisanie na tym forum?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
szczpz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5084 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 17:06

  Gryfsz napisał:  
Sz. - wierze ze tak bylo, jest i bedzie. Swiat nie jest perfekcyjny i zaden czlowiek czy tez ideologia tego faktu nie zmieni. Dlatego wiec zawsze wyposrodkowuje to co jest w danym momencie najlepsze dla wiekszosci. Zwiazki mimo minusow o ktorych wspominasz wywalczyly w histori swiata bardzo wiele i bez tych zwiazkow nie bylo by dzisiaj bardzo wielu rzeczy ktore ciesza i ktorymi zyje przecietny czlowiek. Nie musze chyba wspominac o godziwej zaplacie, szkolnictwu, opiece zdrowotnej, ubezpieczeniu spolecznemu, rownosci wobec prawa(w wiekszosci przypadkow i to sie liczy) itd. Z pogladami takiego Korwina zgadzam sie w wielu przypadkach ale podobnie zgadzam sie z niektorymi zalozeniami np. Napieralskiego czy tez Komorowskiego a nawet Leppera. Jednak to co mi sie u Korwina podoba jest niczym wobec tego co mnie przeraza. To co on glosi nie ma racji bytu we wspolczesnym swiecie poniewaz godzi w spoleczna racje stanu, ekonomie oraz polityke zagraniczna na rozsadnym oraz racjonalnym poziomie. Biorac pod uwage wspolczesny swiat...pod rzadami Korwina o ktorych on marzy, Polske spotkala by miedzynarodowa izolacja a w samym kraju ludzie by umierali na ulicach nie tylko z glodu ale i z powodu chorob. Sam zas Korwin zyl by jak na krola przystalo ala Sadam Hussein czy tez jak ten swir z Koreii Polnocnej oplywajac w bogactwa i gardzac swoimi obywatelami. To co ten czlowiek glosi to jest dyktatura w najgorszym wydaniu. Jak juz pisalem wczesniej, nie zwazajac na jego poglady...ze wzgledu na to ze Korwin sam nie stosuje sie do tego co glosi, jest on dla mnie raczej KABALARZEM niz politykiem...czym starszy tym bardziej bredzi.



Jak dla mnie, to właśnie ty bredzisz. Za bardzo nie rozumiem, dlaczego zarzucasz mu, że korzysta z socjalizmu. A co ma robić? Żebrać? Z tego co wiem NIE POBIERA EMERYTURY, co jest dla mnie jakby formą sprzeciwu wobec obecnemu systemowi i pokazuje, że jest prawdziwy w tym co robi. A zarabia z pisania o LUDZKIEJ GŁUPOCIE, która w państwie socjalistycznym jest obecna wszędzie. Nadinterpretujesz jego poglądy i pomysły. Nikt by z głodu nie umierał ani na choroby. Człowiek jest samodzielny, ma swój rozum i swoje umiejętności i jestem pewien, że w państwie Mikkego każdy by sobie poradził, chyba, że totalny obibok, o tak, on mógłby sobie nie poradzić. Zarzut, że by gardził obywatelami też jest wyssany z palca. Jako jedyny myśli o nas, o naszej przyszłości, a nie o tym 'jak wygrać wybory'. Bo tak naprawdę wszyscy inni kandydaci nie robią tego wszystko dla DOBRA POLSKI tylko po to, aby utrzymać/dojść do władzy. Jest to chore. Spece od marketingu, jakieś żałosne klipy, które z muzyką mają niewiele wspólnego, puste hasła czytane z kartki.. Gdzie w tym prawdziwość, naturalność, troska o naród? Gdzie tu konkrety? Wszystkie wypowiedzi Komorowskiego, Kaczyńskiego czy Napieralskiego to lanie wody jakie wyprawiałem na referatach w Gimnazjum. Jedynie Mikke potrafi logicznie, charyzmatycznie wyprowadzić jakiś wywód, zawsze ma wachlarz bystrych argumentów. A to, że jest pomijany przez media, jego osobę przedstawia się jako karykaturę to już nie jego wina, z takimi mediami dla czarnej masy jakie mamy teraz, tacy ludzie jak JKM nigdy nie wybiją się ponad innych. Pozostaje mu Internet, dzięki któremu popiera go coraz więcej osób. Amen.


'Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy. ' - Salvador Dali

..jedni żyją z muzyki, drudzy dla niej..
ekil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 18:20
Dzisiaj za wyciaraczka smamochodu znalazlem taka ulotke :

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


wie ktos o co chodzi ?


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 19:19
prawdopodobnie stare dziadki od Tejkowskiego i Polskiej Wspólnoty Narodowej.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6446 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 19:45
Fajnie przed chwilą Staniszkis się wkurzyła w tvn i wyszła ze studia. Taka zdystansowana i inteligentna kobieta i nie wytrzymała ataków w studiu.


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6203 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 20:10
Radziu - Staniszkis inteligentna kobieta? Jak sama najeżdża to nikt nie wychodzi. To idiotka jakich mało, ostatnimi czasy to tylko potwierdza.

z innej beczki: przyszły prezydent?

Ostatnio edytowany przez: RC, 13 czerwca 2010, 20:18 [1 raz(y)]


Bukowe
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8069 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/06/2010 20:42

  Cytat:  
Za bardzo nie rozumiem, dlaczego zarzucasz mu, że korzysta z socjalizmu. A co ma robić? Żebrać? Z tego co wiem NIE POBIERA EMERYTURY, co jest dla mnie jakby formą sprzeciwu wobec obecnemu systemowi i pokazuje, że jest prawdziwy w tym co robi. A zarabia z pisania o LUDZKIEJ GŁUPOCIE, która w państwie socjalistycznym jest obecna wszędzie.



A co maja robic ludzie bez pracy oraz srodkow do zycia? Nie kazdy otrzymal spadek tak jak Korwin i jest w stanie utrzymywac sie z pisania, grania w pilke czy ze znachorstwa. Dlatego wiele przywilejow funkcjonujacych w demokratycznym panstwie jest potrzebna aby zapewnic ludziom minimum egzystencji.


  Cytat:  
Nikt by z głodu nie umierał ani na choroby. Człowiek jest samodzielny, ma swój rozum i swoje umiejętności i jestem pewien, że w państwie Mikkego każdy by sobie poradził, chyba, że totalny obibok, o tak, on mógłby sobie nie poradzić.



Tak jest dopoki jest mlody i zdrowy. Spytaj sie moze tych ludzi ktorzy urodzili sie kalakami lub z tych lub roznych powodow nimi zostali. Tak samo ludzie starsi i zchorowani...czyzbyc takowych nie mial w rodzinie? Czy zdecydujesz sie im finansowo pomagac?


  Cytat:  
Zarzut, że by gardził obywatelami też jest wyssany z palca.



Uczynil to juz nie raz w stosunku do kalekich dzieci oraz do kobiet. Innym z braku pracy zaleca tulanie sie z miasta do miasta. Zapewne uwaza ze mozna przespac sie pod mostem badz gdzies w jakis czworakach(wiesz co to jest?) robiac za miske zupki u jakiegos 'najjasniejszego pana' jak on sam.
Zalosne sa jego wywody na temat monarchi...zapewne tym krolem to powinien zostac on sam badz ktores z jego dzieci. Reszta to pacholki ktorych mozna zakuc w dyby... Korwinizm to taki powrot do przeszlosci...200 lat wstecz gdzie obywatel bardzo czesto nie mial nawet prawa glosu. Demokracja nie jest perfekcyjna ale jak do tej pory nikt nic lepszego nie wymyslil.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005