Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6602 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/09/2006 15:49
Wie ktoś gdzie mozna się zapisać do jakiegoś klubu na kickboxing (najlepiej na prawobrzeżu)??w tym alkonie ile jest treningów tygodniowo o kturej , jaka cena i gdzie to jest

www.alkon-kockboxing.prv.pl
dobra już wiem co nieco o tym alkonie...zdeka mało tych treningów tygodniowo(tylko 2)i nie pisze ile kosztuje...

Ostatnio edytowany przez: Bratan, 5 września 2006, 16:25 [2 raz(y)]


Zbyszek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/09/2006 18:11
Nie mogłem sie powstrzymać :D nie kturej tylko której


DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6988 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/09/2006 19:08

  Zbyszek napisał:  
Nie mogłem sie powstrzymać :D nie kturej tylko której



Ja pierdziele...każdemu może zdarzyć się literówka


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
Daiman
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 06/09/2006 13:27

  Bratan napisał:  
Wie ktoś gdzie mozna się zapisać do jakiegoś klubu na kickboxing (najlepiej na prawobrzeżu)??w tym alkonie ile jest treningów tygodniowo o kturej , jaka cena i gdzie to jest

www.alkon-kockboxing.prv.pl
dobra już wiem co nieco o tym alkonie...zdeka mało tych treningów tygodniowo(tylko 2)i nie pisze ile kosztuje...



70 zł było a teraz nie wiem ale raczej nie wzrosło ;). Ja natomiast mam pytanie co do godziny tego treningu na Kwiatowej w dniu 11.9.06, bo jestem zainteresowany a nie wiem na którą godzinę przyjść.


No Pain, No Glory
kunpoldam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7063 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 06/09/2006 20:41
Treningi na g. 18, będę prowadził codziennie (jak się już sytuacja wyklaruje to również będą treningi rano i na g.20).

Zapraszam


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7466 dni

*****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 06/09/2006 23:05

  kunpoldam napisał:  

  P. napisał:  
Powrot szkolki MT Knupoldam :D.....



Kunpoldam Panie P., Kunpoldam :D



Przepraszam bardzo :), zwykla literowka ;)
Orientuje sie ktos czy Kamil prowadzi gdzies trenigi aktualnie??


Sami przeciw wszystkim!!!
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7076 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 07/09/2006 08:43

  P. napisał:  



Orientuje sie ktos czy Kamil prowadzi gdzies trenigi aktualnie??



Nie Kamil nie prowadzi już od dłuższego czasu treningów


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
kunpoldam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7063 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/09/2006 13:07
Witam :)

Informuję ze w sekcji MT Kunpoldam uległy zmianie godziny treningow. Oto aktualny program (z tym ze jutrzejszy trening o g.12 niestety nie odbedzie sie).

Poniedziałek:
- treningi na g.17:30-19:30; g.20-22.

Wtorek:
- klub czynny od g.14 do 18 (w tym czasie posiadacz odpowiedniego karnetu moze sobie przyjsc i korzystac ze sprzętu klubowego),
- trening g.18-20

Środa:
- treningi g.17:30-19:30; g.20-22.

Czwartek:
- klub czynny od g.14 do 18
- trening g.18-20

Piątek:
- treningi na g.17:30-19:30; g.20-22.





KARNETY:

- karnet OPEN: 150zł - upoważnia do uczestniczenia we wszystkich treningach oraz do korzystania ze sprzętu klubowego poza treningami.

- karnet ZŁOTY: 120zł - upoważnia do uczestniczenia w trzech treningach w tygodniu w wybrane przez siebie dni oraz korzystanie ze sprzętu klubowego poza treningami.

- karnet SREBRNY: 100zł - upoważnia do uczestniczenia w trzech treningach w tygodniu w wybrane przez siebie dni.

- karnet MINI: 80zł - upoważnia do uczestniczenia w dwóch treningach w tygodniu w wybrane przez siebie dni.

Istnieje również możliwość treningów indywidualnych, 1,5h - 50zł.

Ostatnio edytowany przez: kunpoldam, 4 października 2006, 21:21 [1 raz(y)]


DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6988 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/09/2006 14:20
Poszukuje dobrych, sprawdzonych ćwiczeń na rozciągnięcie nóg....szukam a znaleźć nie mogę


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7373 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/09/2006 16:27

  DANI napisał:  
Poszukuje dobrych, sprawdzonych ćwiczeń na rozciągnięcie nóg....szukam a znaleźć nie mogę



Wiem, że napewno ktoś wklejał linka do tych ćwiczeń na forum, jak znajde to podam.
Ja z innej beczki ;) Szukam strony ze sposobami wiązania taśm na ręce. Pzdr


MW'03
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6602 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/11/2006 17:02
Wie ktoś gdzie w szczecinie (najlepiej na prawobrzeżu) moge kupic rękawice do kick -boxingu?? jakies dobre i tanie ...coś koło 60zł..(


M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6496 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/11/2006 17:13

  Bratan napisał:  
Wie ktoś gdzie w szczecinie (najlepiej na prawobrzeżu) moge kupic rękawice do kick -boxingu?? jakies dobre i tanie ...coś koło 60zł..(



Raczej nigdzie :/ noo ale chyba do centrum daleko nie masz :)


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6602 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/11/2006 18:02

  Mateusz1948 napisał:  

  Bratan napisał:  
Wie ktoś gdzie w szczecinie (najlepiej na prawobrzeżu) moge kupic rękawice do kick -boxingu?? jakies dobre i tanie ...coś koło 60zł..(



Raczej nigdzie :/ noo ale chyba do centrum daleko nie masz :)



Oj no to na mieście...podobno na piastów jest jakis sklep fight i nawet 10%zniżki jest dla alkonu //...wie ktoś dokładnie gdzie ten sklep jest??


Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7732 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/11/2006 21:01

  Bratan napisał:  
Oj no to na mieście...podobno na piastów jest jakis sklep fight i nawet 10%zniżki jest dla alkonu //...wie ktoś dokładnie gdzie ten sklep jest??



zaraz za szkola LO nr1, nowy pomaranczowy budynek (parter w przelotce miedzy sklepami spozywczymi), od strony piastow trzeba sie udac wzdluz poczty ulica Chodkiewicza na ktorej jest sklep


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
Bratan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6602 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 09/11/2006 22:13

  Sadu napisał:  

  Bratan napisał:  
Oj no to na mieście...podobno na piastów jest jakis sklep fight i nawet 10%zniżki jest dla alkonu //...wie ktoś dokładnie gdzie ten sklep jest??



zaraz za szkola LO nr1, nowy pomaranczowy budynek (parter w przelotce miedzy sklepami spozywczymi), od strony piastow trzeba sie udac wzdluz poczty ulica Chodkiewicza na ktorej jest sklep



dzięki wielkie....


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/11/2006 17:48
Jest jeszcze Ninja zdaje się na Dworcowej, ogólnie to słabizna w mieście jeśli chodzi o takie sklepy i zaopatrzenie.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7424 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/11/2006 15:01
Moze ktos polecic dobry sklep internetowy ze sprzetem ?? konkretnie rozchodzi mi sie o rekawice sparingowe do boksu, z gory dzieki


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
kunpoldam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7063 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 03/12/2006 21:30
Takie małe info dot. zmiany w piątkowych treningach w klubie Kunpoldam:

treningi w piątek tylko na g.20-21:30 (sparingi)

Pozostałe treningi bez zmian.

Pozdrawiam i zapraszam :D


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7652 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/01/2007 23:14
Chciałbym troszke poprawić swoją posturę :) i na początek poćwiczyć troszke w domu, żadna siłownia tylko jakieś domowe ćwiczonka, brzuszki, pompeczki itp. Jakie ćwiczenia polecacie i po ile tego wszystkiego tak na początek?


Babilon Team
Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7476 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/01/2007 23:43

  Orło napisał:  
Chciałbym troszke poprawić swoją posturę :) i na początek poćwiczyć troszke w domu, żadna siłownia tylko jakieś domowe ćwiczonka, brzuszki, pompeczki itp. Jakie ćwiczenia polecacie i po ile tego wszystkiego tak na początek?



Zajrzyj na www.sfd.pl tam na pewno znajdziesz wiele na temat treningu dla domatora. Dużo także zależy od tego czy dysponujesz jakimkolwiek sprzętem np. drążkiem do podciągania, hantelkami itp.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005