Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kaelowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 04/11/2008 12:02
http://www.mocnyblog.pl/2008/11/03/crevolution-by-siodema-podsumowanie/


odzywki, suple, silownia, rozpiski
gg: 1440656
www.mocnyblog.pl
kaelowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/12/2008 16:15
czy w promocji activlab mozna wygrać ???

tak !

dowód:

http://www.mocnyblog.pl/2008/12/08/w-tej-promocji-naprawde-sie-wygrywa/


odzywki, suple, silownia, rozpiski
gg: 1440656
www.mocnyblog.pl
kaelowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/12/2008 12:32
czy jest chętny do dostania za darmo odżywki i publicznie opisania relacji ???

szczegóły :

http://www.mocnyblog.pl/2008/12/16/nabor-do-testu


odzywki, suple, silownia, rozpiski
gg: 1440656
www.mocnyblog.pl
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/12/2008 17:58
macie jakiś patent na rozstępy? Bo nie wygląda to najlepiej.
Rady typu nie ćwiczyć i nie rosnąć odpadają ;)


...MKS...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/12/2008 19:04

  kijevo napisał:  
macie jakiś patent na rozstępy? Bo nie wygląda to najlepiej.
Rady typu nie ćwiczyć i nie rosnąć odpadają ;)



Lekarz mi kiedyś powiedział że można to smarować jakąś maścią i trochę będą znikać, jednak nie znikną całkowicie, najlepiej jak pójdziesz do apteki i zapytasz o taką maść.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 16/12/2008 20:27

  Michu. napisał:  

  kijevo napisał:  
macie jakiś patent na rozstępy? Bo nie wygląda to najlepiej.
Rady typu nie ćwiczyć i nie rosnąć odpadają ;)



Lekarz mi kiedyś powiedział że można to smarować jakąś maścią i trochę będą znikać, jednak nie znikną całkowicie, najlepiej jak pójdziesz do apteki i zapytasz o taką maść.



Fissan - to jest maść dla kobiet w ciąży redukuje powstałe już rozstępy
są jeszcze kremy które zapobiegają ich powstawanie
Ciekawe czy są jakieś lepsze maści?
Tyle co już opinii słyszałem....smarować tłuszczem, opalić, jakieś terapie... ciekawe co działa.


N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5992 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/12/2008 12:45
Mam pytanie dotyczące suplementacji. Jeśli zażywam HMB w czasie treningów sportów walki, biegania, i ćwiczeń ze sztangą, mogę je łączyć z jakimiś innymi suplementami, które wpływają na wzrost masy mięśniowej? Jeszcze jedno pytanie co do do Amino Blend(aminokwasy). Otrzymałem je od kumpla po korzystniejszej cenie lecz nie wiem jakie odżywki białkowe dobrać by z sobą "współgrały"?


PS
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6615 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/12/2008 13:07

  Nhl napisał:  
Mam pytanie dotyczące suplementacji. Jeśli zażywam HMB w czasie treningów sportów walki, biegania, i ćwiczeń ze sztangą, mogę je łączyć z jakimiś innymi suplementami, które wpływają na wzrost masy mięśniowej? Jeszcze jedno pytanie co do do Amino Blend(aminokwasy). Otrzymałem je od kumpla po korzystniejszej cenie lecz nie wiem jakie odżywki białkowe dobrać by z sobą "współgrały"?


najpierw zastanów się nad dietą co w niej brakuje możesz wtedy dobrać gainera aby uzupełnić dietę, hmb z tego co pamiętam średnio działa u osób trenujących dłuższy czas, a gainer to musisz zwrócić uwagę na jakość białka tam zastosowanego(różnica przyswajalności) zawartości tłuszczu i kaloryczności


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
N.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5992 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/12/2008 13:18
Jeszcze jedno. Czy węglowodany w jakiś sposób nie przeciw działają? (jest wiele opinii)


PS
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6615 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/12/2008 13:31

  Nhl napisał:  
Jeszcze jedno. Czy węglowodany w jakiś sposób nie przeciw działają? (jest wiele opinii)

ale czemu mają przeciwdziałać, aby nabrać jakiejkolwiek masy węgle muszą być dostarczone odpowiednio w dni treningowe i nietreningowe. Aby nie zalewać się zbytnio tłuszczem powinieneś pilnować diety, a wiec w dni nietreningowe ograniczać spożycie węgli a w treningowe uzupełniać przed treningiem aby podczas ćwiczeń mieć zapas do spalenia. Oczywiście są węglowodany proste np cukry i złożone np ryż.
Najlepiej dostarczać węgli złożonych. Aby nabrać masy mięśniowej powinieneś bardziej pilnować diety i jej kaloryczności wtedy mniej pójdzie w tłuszcz, również zależy to od typu budowy(tendencji do tycia itp)


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7077 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/01/2009 11:38
http://www.x-pack.pl/

Skosztował ktoś z Was coś z tej serii? Jakieś opinie?


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7315 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/01/2009 13:14
Nic o tych produktach nie słyszałem chyba jakieś nowe ale z tego co widze to firma Trec a to nie jest górna pułka w tych produktach ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/01/2009 16:18
Trec to bardzo słabe odżywki,jedynie gainery jako tako się sprawdzają.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Mt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5971 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/02/2009 14:45
poleci ktos dobra odzywke na mase w miare przystepnej cenie??


'na pierwszym planie zaufanie,szczerośc,prawda, wysoko garda dla frajerów jazda!'
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8117 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/02/2009 15:29

  mateeo napisał:  
poleci ktos dobra odzywke na mase w miare przystepnej cenie??



Mass XXL Treca mi bardzo ladnie weszlo. i bylo dosc tanie.


MKS
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/02/2009 18:19

  mateeo napisał:  
poleci ktos dobra odzywke na mase w miare przystepnej cenie??



Jak masz budowe ektomorficzna musisz szukac odzywki u ktorej masz duza ilosc weglowdanow. Mass XXL jak napisal Vega czesto polecany, ja osobiscie polecam Vitalmax -Gainer 1, lub z drozszych pozycji Mutant Mass 6,8 kg.


www.sectorshop.net
Ori
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6606 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/02/2009 19:34
Mutant Mass


...SZCZECIN MOIM MIASTEM - POGOŃ MOIM ŻYCIEM...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/03/2009 22:24
Przy robieniu bicepsa, kiedy odkładam hantle, sztangę czuje dość ostry ból w 2/3 wewnętrznej części przedramienia (licząc od łokcia) - czym to może być spowodowane i co z tym zrobić, ból po chwili przemija, ale jest to dość denerwujące, wcześniej nie miałem takich akcji.


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6997 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/03/2009 22:45

  Ori napisał:  
Mutant Mass



tylko 269 zł ;)


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/03/2009 23:53

  eF^ napisał:  
Przy robieniu bicepsa, kiedy odkładam hantle, sztangę czuje dość ostry ból w 2/3 wewnętrznej części przedramienia (licząc od łokcia) - czym to może być spowodowane i co z tym zrobić, ból po chwili przemija, ale jest to dość denerwujące, wcześniej nie miałem takich akcji.



Jak cwiczysz sztanga prosta, zastap ja lamana (mniejsze napiecia i obciazenia), a cwiczenia hantelkami zastap innymi, np na wyciagu dolnym.


www.sectorshop.net
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005