Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/02/2010 17:18
mam pytanko w sprawie diety. pewnie już wcześniej było ale wiadomo każdy potrzebuje indywidualnie. Znacie może jakąś rozsądną dietę "kulturystyczną :D ". Chodzę na siłownie 3 razy w tyg do tego jeszcze 2 treningi w BT. Ważę 90 kg, wzrost 182 około lekki brzuszek :D. Wiem że od samego ćwiczenia nie za wiele zdziałam dlatego muszę w końcu zacząć się jakoś odżywiać.Wiem że trzeba się regularnie odżywiać i nie jeść śmieci. Może macie jakiś sprawdzone sposoby które DZIAŁAJĄ? Pozdrawiam.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7487 dni

*****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/02/2010 20:22

  RS4 napisał:  
mam pytanko w sprawie diety. pewnie już wcześniej było ale wiadomo każdy potrzebuje indywidualnie. Znacie może jakąś rozsądną dietę "kulturystyczną :D ". Chodzę na siłownie 3 razy w tyg do tego jeszcze 2 treningi w BT. Ważę 90 kg, wzrost 182 około lekki brzuszek :D. Wiem że od samego ćwiczenia nie za wiele zdziałam dlatego muszę w końcu zacząć się jakoś odżywiać.Wiem że trzeba się regularnie odżywiać i nie jeść śmieci. Może macie jakiś sprawdzone sposoby które DZIAŁAJĄ? Pozdrawiam.



Z dieta to jest tak, ze ot tak nie jest sie w stanie komus jej rozpisac...Musisz sam poczytac o tym i dostosowac ja do swoich mozliowsci i upodoban.Druga wersja to znalezc jakiegos kolege, ktory sie zna i wspolnie wymeczyc jadlospis.Zmudna praca.
Z drugiej strony po prostu zacznij jesc 5-7 posilkow dziennie stosujac nieprzetworzone produkty :
jajka, twarog chudy,piers z kurczaka, wolowina, ryby(losos, makrela, dorsz),tunczyk w sosie wlasnym, ryz, kasza gryczana, orzechy wloskie, migdaly, slonecznik, oliwa z oliwek, siemie lniane


Sami przeciw wszystkim!!!
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5291 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/02/2010 20:26

  RS4 napisał:  
mam pytanko w sprawie diety. pewnie już wcześniej było ale wiadomo każdy potrzebuje indywidualnie. Znacie może jakąś rozsądną dietę "kulturystyczną :D ". Chodzę na siłownie 3 razy w tyg do tego jeszcze 2 treningi w BT. Ważę 90 kg, wzrost 182 około lekki brzuszek :D. Wiem że od samego ćwiczenia nie za wiele zdziałam dlatego muszę w końcu zacząć się jakoś odżywiać.Wiem że trzeba się regularnie odżywiać i nie jeść śmieci. Może macie jakiś sprawdzone sposoby które DZIAŁAJĄ? Pozdrawiam.



Podbij do mnie(gg w profilu), coś wymyślimy.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 20/02/2010 23:17

  Kostek88 napisał:  

  RS4 napisał:  
mam pytanko w sprawie diety. pewnie już wcześniej było ale wiadomo każdy potrzebuje indywidualnie. Znacie może jakąś rozsądną dietę "kulturystyczną :D ". Chodzę na siłownie 3 razy w tyg do tego jeszcze 2 treningi w BT. Ważę 90 kg, wzrost 182 około lekki brzuszek :D. Wiem że od samego ćwiczenia nie za wiele zdziałam dlatego muszę w końcu zacząć się jakoś odżywiać.Wiem że trzeba się regularnie odżywiać i nie jeść śmieci. Może macie jakiś sprawdzone sposoby które DZIAŁAJĄ? Pozdrawiam.



Podbij do mnie(gg w profilu), coś wymyślimy.



Kostek88...po szkole jakieś jesteś związanej z dietetyką?


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5291 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/02/2010 10:35

  P_S napisał:  

  Kostek88 napisał:  

  RS4 napisał:  
mam pytanko w sprawie diety. pewnie już wcześniej było ale wiadomo każdy potrzebuje indywidualnie. Znacie może jakąś rozsądną dietę "kulturystyczną :D ". Chodzę na siłownie 3 razy w tyg do tego jeszcze 2 treningi w BT. Ważę 90 kg, wzrost 182 około lekki brzuszek :D. Wiem że od samego ćwiczenia nie za wiele zdziałam dlatego muszę w końcu zacząć się jakoś odżywiać.Wiem że trzeba się regularnie odżywiać i nie jeść śmieci. Może macie jakiś sprawdzone sposoby które DZIAŁAJĄ? Pozdrawiam.



Podbij do mnie(gg w profilu), coś wymyślimy.



Kostek88...po szkole jakieś jesteś związanej z dietetyką?



Nie:P ale często przy układaniu diety pomaga mi człowiek który jeszcze niedawno startował w zawodach kulturystycznych, więc i ja co nieco ogarniam ten temat.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6245 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/02/2010 20:51
WPC80 ŁOWICKIE(białko) daje to rade?


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7160 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 23/02/2010 22:27

  Dyzio napisał:  
WPC80 ŁOWICKIE(białko) daje to rade?



Podobne do Ostrowii ;-), ale ja bym wybral Ostrowie :), uznana marka, jesli tak mozna powiedziec o mleczarskiej firmie heh


www.sectorshop.net
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5291 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/02/2010 14:36
Wybiera się ktoś w tym roku na SELEKCJE?


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6968 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/02/2010 14:39

  Dyzio napisał:  
WPC80 ŁOWICKIE(białko) daje to rade?



Łowickie lepsze w smaku i sie tak nie pieni jak ostrowia, byś musiał spróbować tego i tego co Ci lepiej podejdzie :)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/02/2010 15:24

  Dyzio napisał:  
WPC80 ŁOWICKIE(białko) daje to rade?



Biore je juz od dosc dawna no i daje rade,calkiem przyjemne w smaku(ciastko kruche).


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6245 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 24/02/2010 15:27
Czyli cena jakość zadowalająca i o to mnie chodziło. Dzięki za odpowiedzi.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8137 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 17/03/2010 21:23
Moze ktos z was sie orientuje jak jest z trwaloscia odzywek...
Mam odzywke weglowodanowa, ktora byla uzywana pare miesiecy temu, nie zostala skonczona i stala zamknieta szczelnie w sloju, w ciemnym pomieszczeniu.
Tak sie zastanawiam czy jeszcze mozna jej teraz uzywac czy juz nie bardzo...
Mozna jakos poznac czy jest juz zepsuta?
Kiedys chyba widizalem opakowanie chyba po kretnie i strasznie smierdziala jak by rybami;)

//EDIT:
Juz z tego co sie dowiedizalem, to nie psuja sie te odzywki jak sa zamkniete.

Teraz moze jakis spec mi powie ile brac tej odzywki (Mass XXL) aby juz zbytnio nie tyc;) (wywalilem juz ta stara rozpiske pozatym wtedy chcialem ogolnie przytyc- teraz juz nie chce)
Tylko po treningach z woda domyslam sie ale w jakiej ilosci?

Ostatnio edytowany przez: V..., 17 marca 2010, 21:35 [2 raz(y)]


MKS
Adildo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 17/03/2010 21:55
Vega
Wypij ją z wodą lub z mlekiem z mleczkiem smakuje jak shake z mc donalda;] . Woda jest lepsza jeżeli chcesz aby odkładało się mniej fatu, wiadomo u facetów najwięcej odkłada się niestety na brzuchu ;/ . Jeżeli nie będzie po niej żadnych buli brzucha itp. to możesz pić śmiało. Jeżeli ktoś nie ma do tego tendencji to lepsza jest z mlekiem ;] .Najważniejsze żeby na noc nie przyjmować dużej ilości węgli, jeżeli kogoś po tym otłuszcza. Jeżeli chcesz mieć czystą masę mięśniową, to dobre są aminokwasy , białko do tego dieta i kreatyna , lub też jakiś boster przedtreningowy. Niestety taka prawda jest kasa jest i masa ;]. Możesz brać też takie porcje jak tam pisze , a do tego np aeroby typu : bieganie rowerek itp. Wtedy stracisz trochę brzucha.
Najbardziej polecam Ci jednak poprzeglądać fora kulturystyczne, polecam SFD, znajdziesz tam bardzo dużo przydatnych porad.


Adildo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 17/03/2010 22:04

  Randall McMurphy napisał:  

  Dyzio napisał:  
WPC80 ŁOWICKIE(białko) daje to rade?



Biore je juz od dosc dawna no i daje rade,calkiem przyjemne w smaku(ciastko kruche).



Dosyć dobre lecz niedawno powstały jeszcze lepsze, Łowieckie WPC które cechuje się o wiele lepszą rozpuszczalnością i lepszym smakiem bez porównania ! ,oraz Wpc protein plus z VitaFit.
Wszystkie te białka mają podobną cenę ,z czego te ostatnie jest najnowsze i najwyżej oceniane, zawiera białka pochodzenia zwierzęcego które cechuje sie lepszą wchłanialnością przez organizm, a do tego przepyszny smak i wzorowa rozpuszczalność, jadłem już te wszystkie obecnie szamam protein plus, i wkrótce zamawiam kolejne ;]. Wszystkie te białka przeszły pozytywnie testy. Niech moc będzie z Wami ogry ^^ .


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8137 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 18/03/2010 01:05

  Adildo napisał:  
Vega
Wypij ją z wodą lub z mlekiem z mleczkiem smakuje jak shake z mc donalda;] . Woda jest lepsza jeżeli chcesz aby odkładało się mniej fatu, wiadomo u facetów najwięcej odkłada się niestety na brzuchu ;/ . Jeżeli nie będzie po niej żadnych buli brzucha itp. to możesz pić śmiało. Jeżeli ktoś nie ma do tego tendencji to lepsza jest z mlekiem ;] .Najważniejsze żeby na noc nie przyjmować dużej ilości węgli, jeżeli kogoś po tym otłuszcza. Jeżeli chcesz mieć czystą masę mięśniową, to dobre są aminokwasy , białko do tego dieta i kreatyna , lub też jakiś boster przedtreningowy. Niestety taka prawda jest kasa jest i masa ;]. Możesz brać też takie porcje jak tam pisze , a do tego np aeroby typu : bieganie rowerek itp. Wtedy stracisz trochę brzucha.
Najbardziej polecam Ci jednak poprzeglądać fora kulturystyczne, polecam SFD, znajdziesz tam bardzo dużo przydatnych porad.



Wiem, ze najlepiej z mlekiem smakuje ale juz mysle, ze mam zbyt duzy brzuch i go staram sie zwalczyc.
Wiem tez ze powiniennem wegle przyjkowac tylko do 30min po treningu aby w brzuch nie poszlo.
Napisales aby nie przyjmowac na noc... trening zazwyczaj mam po 19 wiec planuje pic kolo 21...
Co do treningu to mam rozpisany i wiem co mam robic.
Nie wiem tylko jak z ta odzywka- kiedy ja brac i w jakiej ilosci (czy wogole ja brac- jak nie chce aby brzuch urosl choc w innych partiach chce jeszcze przybrac a nie rzezbic).


MKS
Adildo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/03/2010 10:49
To bierz masówkę tylko przed treningiem jak masz problem z nabieraniem tej niepotrzebnej masy.
Przyjmowanie węgli po treningu , to nie chodzi o to że pójdzie na brzuch, bo jeżeli byś nie jadł po siłowni lub jadł mało to byś zgubił szybciej brzuch, ale za to nie zrobił byeś masy no bo z czgo ? .Zakup sobie białko jakieś, te które wymieniłem są akurat tanie i dobre, zresztą zobacz sobie opinie aby się upewnić. Białko jest przydatne aby zbudować czystą beztłuszczową masę mięśniową, do tego dokup sobie jakiegoś spalacza, sprawdź najpierw jakie ludzie polecają, i ćwicz brzuch, bieganie , rowerek. Gwarantuję,że będziesz gubił brzuch i nabierał czystej masy mięśniowej. Gainery , białka itp to tak naprawdę wspomagacze i stosuje się je do braków w diecie. Jak nie masz jeszcze pewności to polecam Ci poczytać jakieś fora kulturystyczne, albo przejść do sklepu z suplami u Rafała Borysiuka na Ul. Puławskiego koło turzynu.


ZAŁOM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5567 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/03/2010 13:04

  Cytat:  
Wybiera się ktoś w tym roku na SELEKCJE?



Kiedyś chciałem wziąść w tym udział, ale wiek nie pozwalał. Ostatnio wogóle zapomniałem o tym, ale chętnie bym się wybrał :)


Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5291 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/03/2010 13:09

  ZAŁOM napisał:  

  Cytat:  
Wybiera się ktoś w tym roku na SELEKCJE?



Kiedyś chciałem wziąść w tym udział, ale wiek nie pozwalał. Ostatnio wogóle zapomniałem o tym, ale chętnie bym się wybrał :)



Podbij do mnie na gg:)


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7170 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/03/2010 19:28

  Adildo napisał:  
To bierz masówkę tylko przed treningiem jak masz problem z nabieraniem tej niepotrzebnej masy.
Przyjmowanie węgli po treningu , to nie chodzi o to że pójdzie na brzuch, bo jeżeli byś nie jadł po siłowni lub jadł mało to byś zgubił szybciej brzuch, ale za to nie zrobił byeś masy no bo z czgo ? .Zakup sobie białko jakieś, te które wymieniłem są akurat tanie i dobre, zresztą zobacz sobie opinie aby się upewnić. Białko jest przydatne aby zbudować czystą beztłuszczową masę mięśniową, do tego dokup sobie jakiegoś spalacza, sprawdź najpierw jakie ludzie polecają, i ćwicz brzuch, bieganie , rowerek. Gwarantuję,że będziesz gubił brzuch i nabierał czystej masy mięśniowej. Gainery , białka itp to tak naprawdę wspomagacze i stosuje się je do braków w diecie. Jak nie masz jeszcze pewności to polecam Ci poczytać jakieś fora kulturystyczne, albo przejść do sklepu z suplami u Rafała Borysiuka na Ul. Puławskiego koło turzynu.



dobrze prawisz, ale nie zapominaj, ze do spalania tluszczu tez jest potrzebna energia, ale nie tylko ta pobierana z zapasow. Duzo fatu pali sie nie podczas treningu tylko bezposrednio po nim dlatego jesli chcesz zrzucic troche wagi potrzeba takze uzupelnic wegle od razu po treningu, tylko jesli ma sie problem z odkladaniem brzucha to polecam wegle latwoprzyswajalne - Vitargo (bezcukrowe) troche drozsze, no ale cos za cos...


P_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 22/03/2010 19:58

  Adildo napisał:  
To bierz masówkę tylko przed treningiem jak masz problem z nabieraniem tej niepotrzebnej masy. Białko jest przydatne aby zbudować czystą beztłuszczową masę mięśniową, do tego dokup sobie jakiegoś spalacza, sprawdź najpierw jakie ludzie polecają, i ćwicz brzuch, bieganie , rowerek. Gwarantuję,że będziesz gubił brzuch i nabierał czystej masy mięśniowej.





Moim zdaniem to co piszesz jest trochę podkolorowane. Odchudzając się czy robiąc redukcję nie zrobi się masy. Albo robi się masę, albo redukcję i utrzymuje zbudowany wcześniej mięsień. Nie da rady spalać tłuszczu i budować masy jednocześnie. Amen


Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo do grobu nic nie zabierzemy...a pamięć pozostanie na zawsze!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005