Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/03/2012 13:25

  BzM napisał:  
Walczyć, trenować... PS FIGHT CLUB



Kto jeszcze nie odwiedził, niech zawita i wchodzimy, klikamy "Lubie to"!

Walczyć, trenować!


420.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5262 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/03/2012 11:57
Probolan 50. :D

Ostatnio edytowany przez: 420., 14 marca 2012, 12:03 [1 raz(y)]


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 18/03/2012 13:39
Obrazek jpg wstawiony na forum

Zapraszamy na trening ;)


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 29/03/2012 21:14
Gala MMA w Stargardzie Szczecinskim


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/03/2012 11:36
Konkurs!


  Cytat:  
No to jedziemy z konkursem!
Co należy zrobić aby wziąć w nim udział?

1.Polubić nasz stronę!
2.Udostępnić ten post na swojej tablicy!
3.W udostępnieniu napisać "Miesięczny karnet VIP do PS Fight Club będzie mój!

Wśród osób które polubią fan page i udostępnią post rozlosujemy miesięczny karnet Open o wartości 150 zł!

Konkurs trwa do 14 kwietnia!

Powiedzenia!



Zapraszamy :)


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 25/04/2012 20:34
Obrazek jpg wstawiony na forum

Więcej informacji :

KLIK !!!

Ostatnio edytowany przez: Persona non grata, 6 maja 2012, 02:28 [1 raz(y)]


Tadzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5107 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 21/05/2012 22:02
Fitness Universum Club - chodził ktoś z was może tam? Jeśli tak to jak mniej więcej się to prezentuje? Bo cena zdecydowanie zachęca :D


Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same - Phil Bosmans
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/07/2012 21:52
Ostatnio sporo biegam (w tygodniu) 2 razy piłka ze znajomymi (1,5-2h) ze 2 max 3 razy jakieś bieganie w terenie. Zwykle robię brzuch w godzinach wieczornych, ostatnio zauważyłem że nawet przy najprostszym ćwiczeniu tzn. normalnych brzuszkach bolą mnie dość mocno dolne partie mięśni brzucha. I teraz pytanie czy to ma związek z tym bieganiem, czy raczej któregoś dnia zbyt mocno przećwiczyłem brzuch i teraz to jakiś zakwas trzyma?

Ostatnio edytowany przez: eF^, 5 lipca 2012, 22:03 [1 raz(y)]


Dr Joint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 05/07/2012 22:19

  eF^ napisał:  
Ostatnio sporo biegam (w tygodniu) 2 razy piłka ze znajomymi (1,5-2h) ze 2 max 3 razy jakieś bieganie w terenie. Zwykle robię brzuch w godzinach wieczornych, ostatnio zauważyłem że nawet przy najprostszym ćwiczeniu tzn. normalnych brzuszkach bolą mnie dość mocno dolne partie mięśni brzucha. I teraz pytanie czy to ma związek z tym bieganiem, czy raczej któregoś dnia zbyt mocno przećwiczyłem brzuch i teraz to jakiś zakwas trzyma?




Jesli robisz brzuch codziennie zacznij trenowac około 30 min. - 3 x w tygodniu zmieniaj ćwiczenia i zaczynaj od tych które angazuja dolne partie brzucha potem górne i na koniec skosy...


Kibolski Kamień Pomorski
abc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6114 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/07/2012 20:38
Wie ktoś czy Gala MMA która odbędzie się w Dziwnowie 14 lipca, jest biletowana?


JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7697 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/07/2012 08:33

  THC UNITED napisał:  

  eF^ napisał:  
Ostatnio sporo biegam (w tygodniu) 2 razy piłka ze znajomymi (1,5-2h) ze 2 max 3 razy jakieś bieganie w terenie. Zwykle robię brzuch w godzinach wieczornych, ostatnio zauważyłem że nawet przy najprostszym ćwiczeniu tzn. normalnych brzuszkach bolą mnie dość mocno dolne partie mięśni brzucha. I teraz pytanie czy to ma związek z tym bieganiem, czy raczej któregoś dnia zbyt mocno przećwiczyłem brzuch i teraz to jakiś zakwas trzyma?




Jesli robisz brzuch codziennie zacznij trenowac około 30 min. - 3 x w tygodniu zmieniaj ćwiczenia i zaczynaj od tych które angazuja dolne partie brzucha potem górne i na koniec skosy...



Brzuch to taki sam mięsień jak biceps, jaki jest sens katować go więcej niż 1-2 razy w tygodniu? Najlepiej to wogóle je odpuścić, jeśli ćwiczysz na siłowni to ciężkie siady i ciągi wystarczą żeby wyrobić ładne mięśnie brzucha, a "kratke" to robi się w kuchni.


MW'03
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/07/2012 08:41
Brzuch to nie jest taki sam mięsień jak biceps , można więc cwiczyć go codziennie tak samo jak i łydki. Inne partie mięśni w tym właśnie biceps potrzebują dłuższej regeneracji(przykładowo klatka ok 6 dni? ) ...


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7816 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/07/2012 10:14

  THC UNITED napisał:  

  eF^ napisał:  
Ostatnio sporo biegam (w tygodniu) 2 razy piłka ze znajomymi (1,5-2h) ze 2 max 3 razy jakieś bieganie w terenie. Zwykle robię brzuch w godzinach wieczornych, ostatnio zauważyłem że nawet przy najprostszym ćwiczeniu tzn. normalnych brzuszkach bolą mnie dość mocno dolne partie mięśni brzucha. I teraz pytanie czy to ma związek z tym bieganiem, czy raczej któregoś dnia zbyt mocno przećwiczyłem brzuch i teraz to jakiś zakwas trzyma?




Jesli robisz brzuch codziennie zacznij trenowac około 30 min. - 3 x w tygodniu zmieniaj ćwiczenia i zaczynaj od tych które angazuja dolne partie brzucha potem górne i na koniec skosy...



Proszę wziąć atlas anatomii i przekonać się, że nie ma czegoś takiego jak dolny i górny mięsień brzucha. Jest tylko jeden długi mięsień prosty spajający mostek z kością łonową. Teraz pytanie jak można trenować wybiórczo fragment pojedyńczego mięśnia?


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7697 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 13/07/2012 14:23

  eM napisał:  
Brzuch to nie jest taki sam mięsień jak biceps , można więc cwiczyć go codziennie tak samo jak i łydki. Inne partie mięśni w tym właśnie biceps potrzebują dłuższej regeneracji(przykładowo klatka ok 6 dni? ) ...



Co do regeneracji to zależy to od zbyt wielu czynników, żeby mówić ile dana partia potrzebuje czasu. Napewno ćwiczenie brzucha codziennie to strata czasu


MW'03
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 14/07/2012 14:03
Nie wiem czy to strata czasu , Schwarzenegerem nie jestem , on cwiczył codziennie , sporo ludzi też cwiczy więc nie mi oceniać. Faktem jednak jest że brzuch to nie taki sam mięsień jak biceps.


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/08/2012 10:28
Obrazek jpg wstawiony na forum

Będzie ogień hehe ;D


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/08/2012 14:39
a kto to?


Amat victoria curam
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7286 dni

*




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 08/08/2012 16:36
były piłkarz Jacek Wiśniewski i Kamil Waluś


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/09/2012 15:55
KONKURS W PS FIGHT CLUB! DO WYGRANIA MIESIĘCZNY KARNET! ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU :)
Zasady opisane są na fan page ;)


Dr Joint
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/09/2012 19:17

  Olaf napisał:  

  THC UNITED napisał:  

  eF^ napisał:  
Ostatnio sporo biegam (w tygodniu) 2 razy piłka ze znajomymi (1,5-2h) ze 2 max 3 razy jakieś bieganie w terenie. Zwykle robię brzuch w godzinach wieczornych, ostatnio zauważyłem że nawet przy najprostszym ćwiczeniu tzn. normalnych brzuszkach bolą mnie dość mocno dolne partie mięśni brzucha. I teraz pytanie czy to ma związek z tym bieganiem, czy raczej któregoś dnia zbyt mocno przećwiczyłem brzuch i teraz to jakiś zakwas trzyma?




Jesli robisz brzuch codziennie zacznij trenowac około 30 min. - 3 x w tygodniu zmieniaj ćwiczenia i zaczynaj od tych które angazuja dolne partie brzucha potem górne i na koniec skosy...



Proszę wziąć atlas anatomii i przekonać się, że nie ma czegoś takiego jak dolny i górny mięsień brzucha. Jest tylko jeden długi mięsień prosty spajający mostek z kością łonową. Teraz pytanie jak można trenować wybiórczo fragment pojedyńczego mięśnia?



Olaf zgadzam się tyle tylko że niektóre ćwiczenia bardziej angażują górne partie mięśni brzucha te pod mostkiem inne dolne, te pod pępkiem i tak dla przykładu skłony na ławce rzymskiej bardziej angażują partie górne a np podciąganie nóg w poziomie w zwisie na drążku będą bardziej angażowały partie dolne chodzi o to aby podczas treningu równomiernie katować każdą część brzucha... można trenować wybiórczo fragmenty pojedynczego mięśnia dla przykładu jeżeli robisz barki możesz wykonywać ćwiczenia angażujące przednie, boczne i tylne akonty barków w zależności którą część chcesz bardziej podrasować tyle tylko że ma to znaczenie w przypadku zawodowych kulturystów np przed zawodami...co do regeneracji mięśnie brzucha to jedne z najszybciej regenerujących sie mięśni i jeśli ktoś postawi sobie za cel wyrzeźbienie 6-scio paka najlepsze efekty przynajmniej w moim przypadku daje trening 3x tydzień góra-dól -skosy...


Kibolski Kamień Pomorski
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005