Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5837 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 11/04/2011 18:59

  Szymon* napisał:  
Bardzo dużo tego typu specyfików jest w internecie do kupienia ;)
Najmocniejsze i uważane przez wielu za najskuteczniejsze spalacze na rynku to KiloSports- HyperDrine , Scorch.
Osobiście brałem Venoma 3.0+ i w 25 dni przy ścisłej diecie, bieganiu codziennie (1-2 po 6-9km) wynik = 8,5 w dół ;)
Minusem wszystkich jest to ,że korba jest jak po... a w szczególności po KiloSports ;P

A ten Fat Burnner to lepiej brać regularnie czyli rano po śniadaniu , przed treningiem czy obiadem, same składniku które w nim są pohamują trochę łaknienie :) No i biorąc regularnie lepsze efekty! Ale powiedzmy sobie szczerze, spalanie to przede wszystkim areoby i dieta :)



napisz jakie specyfiki:)
Miał ktoś kiedyś naderwaną łękotkę? Mogę teraz chodzić normalnie? Biegać? Stać? Naderwałem tydzień temu w środę(6 kwiecień), lekarz kazał chodzić o 2 kulach przez 2 tygodnie, z tym, że już w piątek ból był na tyle znośny, że dało rade chodzić bez. Kto pomoże dobrą radą:)?


rtc
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5473 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2011 10:05

  ManeS napisał:  
Poleci ktoś jakieś skuteczne środki hamujące apetyt? Jestem na diecie stosuje fat burnera przed treningami, ale poszukuje jakiegoś nie koniecznie chemicznego środka redukującego apetyt. Grzebałem w internecie ale wszędzie zdania są podzielone jedni mówią chrom pomaga, inni mówią, że nic nie daje. Tak więc czekam na Wasze opinie.



Goodbye appetite teraz i Ty będziesz koxem


  Szymen napisał:  
[cytat=Szymon*]Miał ktoś kiedyś naderwaną łękotkę? Mogę teraz chodzić normalnie? Biegać? Stać? Naderwałem tydzień temu w środę(6 kwiecień), lekarz kazał chodzić o 2 kulach przez 2 tygodnie, z tym, że już w piątek ból był na tyle znośny, że dało rade chodzić bez. Kto pomoże dobrą radą:)?



Ja Nigdy nie leczę kontuzji więc i Ty też możesz :D


Juggernaut child !
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 12/04/2011 13:26

  Szymen napisał:  

  Szymon* napisał:  
Miał ktoś kiedyś naderwaną łękotkę? Mogę teraz chodzić normalnie? Biegać? Stać? Naderwałem tydzień temu w środę(6 kwiecień), lekarz kazał chodzić o 2 kulach przez 2 tygodnie, z tym, że już w piątek ból był na tyle znośny, że dało rade chodzić bez. Kto pomoże dobrą radą:)?



Ja Nigdy nie leczę kontuzji więc i Ty też możesz :D



Ja też nie leczyłem i teraz przy okazji treningu czuje te wszystkie nieleczone albo nawet nie przeczekane kontuzje ;P
Jak kazał chodzi 2 tygodnie to chodź nawet jak nie będziesz nic czuł ;) Nie zbiedniejesz !


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5837 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 10:04
Komponował ktoś domową siłownie? Jestem w głębokiej fazie zastanawiania się, na razie myślę o ławeczce+gryf+obciążenia, do tego hantle( krótkie gryfy). W ten sposób zrobię już klatkę i barki. Widziałem, że niektóre ławki mają zintegrowane wyciągi- czyli doszedł by trening pleców. Jednak pojawia się pytanie czy warto takie coś kupić czy lepiej oddzielnie?
Nie ma być to "coś na początek", tylko coś co pozwoli rosnąć przy braku możliwości chodzenia na siłownie.
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?
Gdzie najlepiej kupować sprzęt(internet, sklepy prywatne czy selgrosy reale itd)? A może ktoś z forumowiczów handluje takimi rzeczami:)?
pozdro, czekam na odpowiedzi


A. ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5106 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 10:21
:)


A. ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5106 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 10:25
Miał ktoś kiedyś naderwaną łękotkę? Mogę teraz chodzić normalnie? Biegać? Stać? Naderwałem tydzień temu w środę(6 kwiecień), lekarz kazał chodzić o 2 kulach przez 2 tygodnie, z tym, że już w piątek ból był na tyle znośny, że dało rade chodzić bez. Kto pomoże dobrą radą:)?[/cytat]


Co do łękotki naderwanej to polecam Ci kolego wizytę u lekarza i odpoczynek min. 1 miesiąc od sportu, a po 2 mies. myślę, że będziesz mógł powoli wrócić do sportów...Radzę pość do dobrego specjalisty - lekarza, bo łękotki jak nie wyleczysz raz to później już dupa blada. :)


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5837 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 11:17

  EJ. napisał:  
Miał ktoś kiedyś naderwaną łękotkę? Mogę teraz chodzić normalnie? Biegać? Stać? Naderwałem tydzień temu w środę(6 kwiecień), lekarz kazał chodzić o 2 kulach przez 2 tygodnie, z tym, że już w piątek ból był na tyle znośny, że dało rade chodzić bez. Kto pomoże dobrą radą:)?




Co do łękotki naderwanej to polecam Ci kolego wizytę u lekarza i odpoczynek min. 1 miesiąc od sportu, a po 2 mies. myślę, że będziesz mógł powoli wrócić do sportów...Radzę pość do dobrego specjalisty - lekarza, bo łękotki jak nie wyleczysz raz to później już dupa blada. :)[/cytat]

Sprawa powiedzmy, że załatwiona już:)
podbijam pytanie.

  Szymen napisał:  
Komponował ktoś domową siłownie? Jestem w głębokiej fazie zastanawiania się, na razie myślę o ławeczce+gryf+obciążenia, do tego hantle( krótkie gryfy). W ten sposób zrobię już klatkę i barki. Widziałem, że niektóre ławki mają zintegrowane wyciągi- czyli doszedł by trening pleców. Jednak pojawia się pytanie czy warto takie coś kupić czy lepiej oddzielnie?
Nie ma być to "coś na początek", tylko coś co pozwoli rosnąć przy braku możliwości chodzenia na siłownie.
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?
Gdzie najlepiej kupować sprzęt(internet, sklepy prywatne czy selgrosy reale itd)? A może ktoś z forumowiczów handluje takimi rzeczami:)?
pozdro, czekam na odpowiedzi



Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 17:02

  Szymen napisał:  

  EJ. napisał:  
Miał ktoś kiedyś naderwaną łękotkę? Mogę teraz chodzić normalnie? Biegać? Stać? Naderwałem tydzień temu w środę(6 kwiecień), lekarz kazał chodzić o 2 kulach przez 2 tygodnie, z tym, że już w piątek ból był na tyle znośny, że dało rade chodzić bez. Kto pomoże dobrą radą:)?




Co do łękotki naderwanej to polecam Ci kolego wizytę u lekarza i odpoczynek min. 1 miesiąc od sportu, a po 2 mies. myślę, że będziesz mógł powoli wrócić do sportów...Radzę pość do dobrego specjalisty - lekarza, bo łękotki jak nie wyleczysz raz to później już dupa blada. :)



Sprawa powiedzmy, że załatwiona już:)
podbijam pytanie.

  Szymen napisał:  
Komponował ktoś domową siłownie? Jestem w głębokiej fazie zastanawiania się, na razie myślę o ławeczce+gryf+obciążenia, do tego hantle( krótkie gryfy). W ten sposób zrobię już klatkę i barki. Widziałem, że niektóre ławki mają zintegrowane wyciągi- czyli doszedł by trening pleców. Jednak pojawia się pytanie czy warto takie coś kupić czy lepiej oddzielnie?
Nie ma być to "coś na początek", tylko coś co pozwoli rosnąć przy braku możliwości chodzenia na siłownie.
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?
Gdzie najlepiej kupować sprzęt(internet, sklepy prywatne czy selgrosy reale itd)? A może ktoś z forumowiczów handluje takimi rzeczami:)?
pozdro, czekam na odpowiedzi

[/cytat]

Zalążek "domowej siłownii" ma pewien kolega z Os. Majowego ;), może sam sie do Ciebie zglosi ;). Hantle i obciążnki najlepiej kupować na marketach (używki jak trafisz na aukcjach jeszcze tańsze). Koszty na jako taką domową siłownię są spore, dlatego pomysł wydaje się trochę nietrafiony.


www.sectorshop.net
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5837 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 17:54

  Czarny napisał:  

  Szymen napisał:  

  EJ. napisał:  
Miał ktoś kiedyś naderwaną łękotkę? Mogę teraz chodzić normalnie? Biegać? Stać? Naderwałem tydzień temu w środę(6 kwiecień), lekarz kazał chodzić o 2 kulach przez 2 tygodnie, z tym, że już w piątek ból był na tyle znośny, że dało rade chodzić bez. Kto pomoże dobrą radą:)?




Co do łękotki naderwanej to polecam Ci kolego wizytę u lekarza i odpoczynek min. 1 miesiąc od sportu, a po 2 mies. myślę, że będziesz mógł powoli wrócić do sportów...Radzę pość do dobrego specjalisty - lekarza, bo łękotki jak nie wyleczysz raz to później już dupa blada. :)



Sprawa powiedzmy, że załatwiona już:)
podbijam pytanie.

  Szymen napisał:  
Komponował ktoś domową siłownie? Jestem w głębokiej fazie zastanawiania się, na razie myślę o ławeczce+gryf+obciążenia, do tego hantle( krótkie gryfy). W ten sposób zrobię już klatkę i barki. Widziałem, że niektóre ławki mają zintegrowane wyciągi- czyli doszedł by trening pleców. Jednak pojawia się pytanie czy warto takie coś kupić czy lepiej oddzielnie?
Nie ma być to "coś na początek", tylko coś co pozwoli rosnąć przy braku możliwości chodzenia na siłownie.
Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?
Gdzie najlepiej kupować sprzęt(internet, sklepy prywatne czy selgrosy reale itd)? A może ktoś z forumowiczów handluje takimi rzeczami:)?
pozdro, czekam na odpowiedzi




Zalążek "domowej siłownii" ma pewien kolega z Os. Majowego ;), może sam sie do Ciebie zglosi ;). Hantle i obciążnki najlepiej kupować na marketach (używki jak trafisz na aukcjach jeszcze tańsze). Koszty na jako taką domową siłownię są spore, dlatego pomysł wydaje się trochę nietrafiony.

Niby tak niby nie:) Licząc, że w przeciągu 4 miesięcy nie pójdę na siłownie to karnecie będę coś koło 280zł do przodu, a to już jest ławka ze stojakami :). Do tego jakieś obciążenia i git. A póki co przyszłość chodzenia na siłownie nie rysuje się zbyt kolorowo, to chociaż w domu będzie można pakować;)


PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4853 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 18:08
Jaką dobrą siłownię na prawobrzeżu polecacie?


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4992 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 18:13

  Szczecińska Brać! napisał:  
Jaką dobrą siłownię na prawobrzeżu polecacie?



Arni na majowym(Gimnazjum)


K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5351 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 18:17

  KAM napisał:  

  Szczecińska Brać! napisał:  
Jaką dobrą siłownię na prawobrzeżu polecacie?



Arni na majowym(Gimnazjum)



Też mogę polecić Arniego, dobra atmosfera, sprzetu pod dostakiem (wolne ciężary, wyciągi, maszyny) ogólnie niczego nie brakuje.


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 23:29

  KAM napisał:  

  Szczecińska Brać! napisał:  
Jaką dobrą siłownię na prawobrzeżu polecacie?



Arni na majowym(Gimnazjum)



Actriv na Struga otwiera swoje wrota 7.05., w dniach 7 i 8 maja wstęp darmowy, promocje na karnety ;)


www.sectorshop.net
Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6303 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 23:33

  Czarny napisał:  

  KAM napisał:  

  Szczecińska Brać! napisał:  
Jaką dobrą siłownię na prawobrzeżu polecacie?



Arni na majowym(Gimnazjum)



Actriv na Struga otwiera swoje wrota 7.05., w dniach 7 i 8 maja wstęp darmowy, promocje na karnety ;)



gdzie dokładnie to bedzie ?


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 26/04/2011 23:35

  Prawa Strona napisał:  

  Czarny napisał:  

  KAM napisał:  

  Szczecińska Brać! napisał:  
Jaką dobrą siłownię na prawobrzeżu polecacie?



Arni na majowym(Gimnazjum)



Actriv na Struga otwiera swoje wrota 7.05., w dniach 7 i 8 maja wstęp darmowy, promocje na karnety ;)



gdzie dokładnie to bedzie ?



Activ Ekko- Struga 15.


www.sectorshop.net
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 27/04/2011 09:18
cenowo zapewne będzie to inna półka (wyższa) niż Popeye i Arni


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni

****




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 27/04/2011 20:37

  Czarny napisał:  

  Prawa Strona napisał:  

  Czarny napisał:  

  KAM napisał:  

  Szczecińska Brać! napisał:  
Jaką dobrą siłownię na prawobrzeżu polecacie?



Arni na majowym(Gimnazjum)



Actriv na Struga otwiera swoje wrota 7.05., w dniach 7 i 8 maja wstęp darmowy, promocje na karnety ;)



gdzie dokładnie to bedzie ?



Activ Ekko- Struga 15.



ogólnie Activ przynajmniej w przypadku Heliosa i Kilińskiego to zbiór bananowców i lanserów, chodzilem tam przez jakis czas i nie polecam, siłownia powinna miec klimat a takiego brakuje w tych ,,nowoczesnych" silkach


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 27/04/2011 21:42
nie ma to jak pękające hantle i linki w rękach w Popeye :D


PDJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4853 dni




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/04/2011 13:48
Ja narazie bedę chodził to Popye.Herb Pogonki na ścianie przynajmniej jest klimatycznie :D.Jaką odżywke polecacie do początkującego?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni

**




Odp: sPORTOWCY - pytania i odpowiedzi (silownia, sztuki walki) - 30/04/2011 14:15

  Szczecińska Brać! napisał:  
Ja narazie bedę chodził to Popye.Herb Pogonki na ścianie przynajmniej jest klimatycznie :D.Jaką odżywke polecacie do początkującego?



Pierś z kurczaka i ryż.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005